Pamfleti Net

Pamfleti Net

Published on Dec 31, 2018

Na beni Like ne Facebook: facebook.com/pamfleti.news1/

Website: pamfleti.net/

Subscribe: bit.ly/SubscribePamfletiNet

Instagram: instagram.com/pamfleti/

Komente

 1. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  12 orë më parë

  Belinda Baluku e tezikon veten

 2. Juliana Mukades
  Juliana Mukades
  12 orë më parë

  Nuk e kuptoj si qendrojne Kaq te qete Edhe i lejojn akoma te jene ne krye te vendit keta si munden ti lejne keta te pa ftyr ne udhheqje e vendit turp Dhe gjyna per popullin qe Po shfaroset per dit Dhe qe Po shuhet per dit...

 3. rage mp3
  rage mp3
  12 orë më parë

  Pd.ps.s.kanë dhënë asnjë herë lek lsi po jep në çdo fushat e vërtet 50 çe...

 4. Toni Toni
  Toni Toni
  12 orë më parë

  Po e vertet per Ramushin Se nuk ka kok per politik por merujt lop. Por ky shkon me lop e kthehet pa lop se tihup te gjitha qaq shkoll ka

 5. Rova Di
  Rova Di
  12 orë më parë

  Keta qe jane ne politike duhen djegur ! Nese nuk digjen ska te ardhme..

 6. Gjamadani Viavia
  Gjamadani Viavia
  12 orë më parë

  ZONJA RESHITAJ TUJE NE POLITIKANE E MENQUR. QDO VONIM KA SHPERBLIM PER TY ZONJ MES TE HARROJN SE GJITHMON KIMEQEN E VOTUARA. NE KOSOV MASIVISHT HIQJU DILINGJIVE SE HOR NAKAN BO NEPER BOT PDK AAK LDK

 7. Gjamadani Viavia
  Gjamadani Viavia
  12 orë më parë

  RAMUSH ZAGARI I LISTES SERBE

 8. Kroni9
  Kroni9
  12 orë më parë

  Ne prapavije te kontrolloreve te Rinasit dhe te greves se tyre vete Rama dhe PSSh ne pushtet, perpjekje per ta perlyer opoziten per ta fajesuar...! Eshte fushate mashtruese, lufte åper pushtet, do gjithesesi tua marr votat e injoranteve qe besojne se "qingji"(opozita) eshte fajtore per te gjitha, edhe påer Rinas, ndersa Ujku jo, eshte viktime i penguar i kercenuar nga qingji! E, Pamfleti net eshte zedfhenese e PSSh dhe e propagandes serbo-ruse!

 9. Ndue Prendi
  Ndue Prendi
  12 orë më parë

  O zot kur do vije ajo dite qe ndeshkohen ata politikane dhe pushtetare te te gjitha ngjyrave qe po shkaterrojne kete vende dhe komb te mrekullueshem.ku je o perendi qe nuk vepron?

 10. albania zzz
  albania zzz
  12 orë më parë

  Norma nje njeri i mencur dhe me zgjuarsi si Albini nuk ve zevenc kryeminister nje cetnik si rakic qe lufton nat dit me e cbe shtetin e kosoves bashk me krye cetnikun e ballkanit vucic bravo Albiiiin

 11. Astrit Halo
  Astrit Halo
  13 orë më parë

  Te mari America shqiprin jo turcu e greku serbi politikanet tan Jan te shit mos jepni vota asnje partie te dalin gjith jasht ligjit

 12. Astrit Halo
  Astrit Halo
  13 orë më parë

  Cohu o popull mos votoni mooooo

 13. albania zzz
  albania zzz
  13 orë më parë

  Ganimete veshterka kudra e keqe shifu ne pasqyr moj mac

 14. Kevin tv vidio
  Kevin tv vidio
  13 orë më parë

  Su ngopen keto

 15. Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani
  13 orë më parë

  Po heeee... i vrisni. Cprisni

 16. Mim Tirona
  Mim Tirona
  13 orë më parë

  Nuk e di pse keta shkerdhatat sllave i futen ne Europe e NATO. Të gjitha vendet e KNER kane pasur brend tyre virusin Rus qofte dhe Gjermania lindore. Keta muterit Malazeze janë paragone e riso sllaveve ne Adriatik, enderra e tyre mijera vjeçare. Nuk ka me të ndyre se racat sllave per te punuar nen rrogoz. Kjo tregon se korrupsioni shteteror fillon qe nga USA e tere Europa Perendimore. Si ka mundesi që Shqiperia te degjenerohet keto 30 vitet e fundit gjoja nen mbikqyrjen e perendimit!? Vetem nje fakt, Në 1990 ten kur Shqiperia po ngordhte për buke në portin e Durresit shkarkohej rifuxho drejte ne çimento si te ishte mineral grupi pocaqi i ndyre per ndihma, kur në vendet që lenduan Ameriken, janë e do të jene armiq deri në vdekje u dhurohej popullates giure i klasit te pare më thane te bukur USA. Mos vellezer, mos, asnje nuk na do, shtrengoni radhet, mbani njeri tjetrin e mos u grindni mes kush me dhjetra parti qe formoni. Mali Zi se nga doli muti nuk e di. Dhe më e bukura nga “perendimi” suportohet, kur duhet të zhduket si nocion se është popullate e truall shqiptar.

 17. Franceska Mjeda
  Franceska Mjeda
  13 orë më parë

  Ketu ne Shqiper puna shtepia biznesi jane te lidhur me politike, Dhe keto persona levizjet e tyre i kan Nga politika, Cfar eshte politika, komiteti qendroje,, sigurimi shtetit te cilat kerkojne ti kthejne ne lozhe,te cilet kurre skan per te arritu,keto truthar Politikant Eshte e veshtire te jesh shtet formues

 18. Rexhepi Rrahim
  Rexhepi Rrahim
  13 orë më parë

  Ky njeri e ka shum zor me nxjerr kosoven se e kan perbyt deri ne fyt edhe shum pak centimetra i kan mbet kosoves per mu mbyt krejt ishalla zoti e ndihmon kit njeri

 19. Laa 437 Kosova
  Laa 437 Kosova
  13 orë më parë

  inshallah jav qi te dyve nanen hashimit dhe kadris cofin ne burg dy tradhtar dy kriminel kta dy kan luftu cili po vjedh ma shum nuk ju ka kersit per popull po njersa e popullit del dikun eka shkatrru vendin kta dy kriminela kurr mos dalshin prej burgit un jam i sigurt se kta ku me dit se sa njerin e kan vra gjat luftes dhe pas luftes kta jan puntort e serbies cofshi ne burg marre ju koft dalshi faqe zi para popullit

 20. Jani Sava
  Jani Sava
  13 orë më parë

  Oh ju lutem shume... Mos e harroni atdheun tim....!

 21. Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku
  13 orë më parë

  Duhet skenari kosovar qe shqiperia te bjer ne qetsi e te hapet nje klime e re per qeverisje ndryshe kto zgjedhje jan nje vrim ne uje

 22. Bardhok Markou
  Bardhok Markou
  13 orë më parë

  O zot te shpetojme nga kto kriminel

 23. Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar
  13 orë më parë

  Luli.....Je zënë si gjarpri që i zënë kokën me gurë,dhe përpëlit bishtin.

 24. Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar
  13 orë më parë

  Ka ardhur të pastrohet gruri nga egjri.

 25. Jani Sava
  Jani Sava
  13 orë më parë

  Pëllumbeshë moj pëllumbeshë... Ti më bëre drejtoreshë!

 26. Lapioni BSH
  Lapioni BSH
  13 orë më parë

  Shqiptaret lypin ndihm prej aleances ku wjen puna me ndihmue nuk e Don se jan politikan te korruptuar si ne rusi serrbikta politikan te shqipris spodin se kah mja majt drejt rusis serrbis apo drejt NATo usa Euro se Salihi shoku isllobodanit e Rama shok i wuqiqit kjo d.m.th Historia po perseritet.popull sh.qohuni mo fleni ne gjum se dikur asht won

 27. Lek Toma
  Lek Toma
  13 orë më parë

  Si tha nje historin serb nga beogradi italiani Amerikani po fitoj PD dhe LSI ne zgjedhjet è 25 prillit duhet te lejn shqyperi kosov

 28. Berti D.
  Berti D.
  13 orë më parë

  Po cfar pritet per kete moser bashke me lulln , spak perse nuk vepron ? .

 29. Lek Toma
  Lek Toma
  13 orë më parë

  Amerika nuk duhet te Rri duar kryq se hyri politika 1991-1997 iku per leshe shqyperia po jau merre Rusi si krimen. Rusi hape è mbylle syt se non i ka paguar salen Bashen meten Kryemadhin per tu hskmarrur ndaj Amerikes nese humbe zoti Edi Rama.

 30. Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar
  13 orë më parë

  Serbi është serb Ujku qimen e ndërron por zakonin se harron.Ai shqiptari që ka bërë aleanca po të ketë në deja gjak shqiptari të japë dorëheqje,të shohim.

 31. Lek Toma
  Lek Toma
  14 orë më parë

  Populli Shqyptare shef sa punon è afro di vetem zoti Rama per kyt votojn perseri zotin Rama.

 32. Lek Toma
  Lek Toma
  14 orë më parë

  Spatrak Ngjela Ashte me popullin prandaj qorton me te Drejt kriminelet qe duan te bejn sabotime se jane te paguar nga Rusi serbi greku per te bere anarshi pa knaqesi

 33. Berisha Besim
  Berisha Besim
  14 orë më parë

  Kur bin ngusht talibant shiptar amelika amelika a shpirti te erdogan krimineli e turkija shdrig

 34. Lek Toma
  Lek Toma
  14 orë më parë

  Po sipas hetimeve nga nje Avukat italian me i forti i italis ka then qe hajduti dh ai qe ben krimin pase ndolljes gjithmon kthehen ne vendin è ngjarjes. Keshtu sala Basha metà kryemadhi sala kan ardhur per te bllokuar Ajropirtin por per te treguar se paret qe u vu dhen nga hajdutet ne rinas jane bashkpuntore è sales bashes metes kryemadhit.

 35. Bes Bau
  Bes Bau
  14 orë më parë

  Erdhi me corapa te grisur dhe sot esht be milioner flliqsira e keqe Mediu.. Ky Njeri shum shpejt dot mbaron ne Burg

 36. LUAN GJOKA
  LUAN GJOKA
  14 orë më parë

  Bjeruni Burra......

 37. Arsen Kojtari
  Arsen Kojtari
  14 orë më parë

  Po thuajeni hapur o pamfleti I kuq i Edi Rames

 38. Adam Arapi
  Adam Arapi
  14 orë më parë

  Gjithe qeverite ne bote Jane te gjithe te korruptuar vitet e fundit Bota po' drejtohet nga Mafiosi s nuk ka shpresa

 39. Nicko
  Nicko
  15 orë më parë

  Full of crap Spak will do this and that i don't see anything they have done Spak or America

 40. Ylli Maxhari
  Ylli Maxhari
  15 orë më parë

  O Meta poje ivonuar tani nuk ka me koe

 41. Mehdi Buzhala
  Mehdi Buzhala
  15 orë më parë

  Hajde rrenë Hajde

 42. Bes Bau
  Bes Bau
  15 orë më parë

  Ksaj Zonje ka nis ti dal silikoni nga Buzet dhe i esht be fytyra si Majmune Shimpanze

 43. Bes Bau
  Bes Bau
  15 orë më parë

  Zoti e bekoft Ameriken 👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 44. Lazi Silvi
  Lazi Silvi
  15 orë më parë

  Azgje seshte e vertet vetem fjal boshe kan 10 vjet qe flasin por azgje spo bejn

 45. Lulzim Thaci
  Lulzim Thaci
  15 orë më parë

  Kjo gazetarja duhet me fol mire shqip nuk thuhet zbythje por zbrapje

 46. Uke Asee
  Uke Asee
  15 orë më parë

  KY ASHT DOSTI EDHE I THAQIT ISES RAMUSHIT EDHE KADRIS E LIMAJT EDHE I BEHGJET PACOLLIT KTA QE 22VJET PUNOJNPER INTERESA SLAVE .

 47. Elona Ely
  Elona Ely
  15 orë më parë

  Po nga ne idjotat i kan ber dhe duam ti japim akoma votat ketyre plerave🤮🤮🤮🤮

 48. Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani
  15 orë më parë

  Ky kok breshka i Skraparit

 49. Bes Bau
  Bes Bau
  15 orë më parë

  META DHE BERISHA DUHET TE BURGOSET SA ME SHPEJT.. NDRYSHE DOT KEMI PERSERI VELLAVRASJE.. KTA FLLIQESIRA SDUAN TE PERGJIGJEN PARA DREJTSISE.. AMERIKANET SMUNDET TI NDAL JO META DHE BERISHA, POR E GJITH BOTA SBASHKU.. ZOTI E BEKOFT AMERIKEN 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸👍👍👍NE BURG ME METEN DHE BERISHEN.. TRADHETARET ME TE FLLIQIR EDHE SE ESAT PASH TOPTANI

 50. Franco hysenaj
  Franco hysenaj
  15 orë më parë

  🙏🇦🇱🇽🇰🇱🇷

 51. Teli Teli
  Teli Teli
  15 orë më parë

  O papflet dakort jam per bashen Poke politikan futi ne burg kjo prekurorja e hekurt qeka 17 vjet pune . Dote ti vinte prangat sajmir tahirit edhe javuri ktij timit mendoja sejeni medja e drejt .... po edhe juve si kurvat e tjera qenkeni

 52. Gezim Tivari
  Gezim Tivari
  16 orë më parë

  Sale,Nano,Rama,Ilir,Tahir,Dako, Veliaj ,Mehdiu etj etj o mjere ky popull ! O Avni Rustema ku jeni !

 53. Bes Bau
  Bes Bau
  16 orë më parë

  KIMETE BERISHA ESHT YLLI I KOSOVES 👍👍👍👍👍

 54. Adem Kreshta
  Adem Kreshta
  16 orë më parë

  IKORE LEGEN SAHAN LEPIRES

 55. Minecraft Pocket Edition
  Minecraft Pocket Edition
  16 orë më parë

  Bravo Pamfleti . Suksese 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 56. OX OX
  OX OX
  16 orë më parë

  Kush nuk i do SHBA është me këta horrat e 30 viteve... Zoti Rama po mbështet SHBA për drejtësi në SHqipëri...

 57. Michele Vicardi
  Michele Vicardi
  16 orë më parë

  Po si nuk kan turp si bllokojn aeroprtin ne nje koh ku forcat e natos dUan te vijn.sa te pa fytyr jan sa te flliqur.

 58. Meri Buona
  Meri Buona
  16 orë më parë

  NATO eshte mbrojtja e Democrazise ne bote.Ha ...ben han ham sa te duash filoSerb i qelbur.Beju me Serbine se Kryqa 3 tresh jeni. Dhe Sacramentin e Crocifissi e beni me fallso.Ju nuk njihni Jessusin as Biblen..Nuk njihni Shenjetoret 12 Apostolico te Jessusit.Ju njihni vetem Crimin Pasardhes te Mbeturinave te Carpateve...

 59. pater rrustemi
  pater rrustemi
  16 orë më parë

  Shum e thjeshte nipi i sulo gradecit dekoron dhenderin e hysni kapos pra shkerdhata dekoron shkerdhaten

 60. Minecraft Pocket Edition
  Minecraft Pocket Edition
  16 orë më parë

  Po kur do qetesohemi e mos i shohim me keta plera neper portale e lajme . I lutemi USA IZOLOJINI KETA PLERA DHE PASAJ KERKONI APROVIMIN E POPULLIT SHQIPETAR E SHIKONI SE SA UREHEN KETA NJERES NGA POPULLI I TYRE .

 61. Bardhok Markou
  Bardhok Markou
  16 orë më parë

  TE NGRIHET ZERI ATYRE VIKTIMAVE QE HODHI NE ERE NE GERDEC OJO ESHTE E PA FALSHME QE KRIMINEL SI FATIMIRI TE PERFAQSOJN ME PARLAMENTIN PA LLOGORITUR TREGTIN E QENIEVENJERZORE KJO ESHTE E ZAKONSHME NE PARLAMENTIN SHQIPTARE VENDIN E PARE PS LS PD

 62. Zamir Krasniqi
  Zamir Krasniqi
  17 orë më parë

  Kjo. Nuk. Mud. Duhet. Edhe. Shum. Për. Historin. Ndihm. Për. Shqipërtarve. E. Duhet. Shum. Ushtëris. Ku dob që. Jan. President. Duhet. Shum. Mdihmë. Bëhet. Kjo. E. Drejt. Duhet. Shum. Bër. Presidents. Duhet. Lëshoj. Karrigen. Shqipërtarve. Duhet. E. Drejta. Nuk. Ka. Më ushtrin. Lëvizje. Ushtëris duhet. E. Drejta. Gjith. Ballkanin. Kjo. Është. E. Drejt e. Kombit. Kur. Shum. Duhet. Bër. Faleminderit. Emisionit