RTV KLAN

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në ALfirst.
Welcome to the official TV Klan ALfirst channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Komente

 1. Bruna Tsala
  Bruna Tsala
  4 orë më parë

  Bravo Spartak Koka ,rrezzikon e jeten tende duke I qendruar ksaj nismje kaq afer,,,,e kam ndjek qe nga pjesa e par e der me sot ne te 6-ten,,vazhdoje der ne fund ket nisem,, se ajo nen Sose ka te drejt te dij kush ja vrau vajzen

 2. kevin reno
  kevin reno
  5 orë më parë

  Ku eshte Balla ,apo Rilindja qe po punon per popullin 🤣😂😂😂,

 3. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  Here is fakin hell people should never come here even for fakin visit not to live here I hope we all get deportation

 4. Flutra - Flutra ?
  Flutra - Flutra ?
  5 orë më parë

  A ti ishkreti qe je bre idijot ke bo grun me punu ne rrug idijot

 5. Arben Laberia
  Arben Laberia
  5 orë më parë

  Nje bravo te madhe per ty spartak qe e more persiper kete histori te dhimbshme qe ka prekur gjith shqiptaret dhe qe Po i shkon deri ne fund per ta zbardhur respekte je 1

 6. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  Amerkanet duan te vrasin djalin e zotit o njerez po bolet kan me ja rru kan me ja thith Karin kan me ja hanger mutin

 7. Flutra - Flutra ?
  Flutra - Flutra ?
  5 orë më parë

  Kur aj e beri grun të medal në rrug me punu qa pret pi ti qas pret te kqija nga aj

 8. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  Blinken is a pussy i bet he faks his cousin or something

 9. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  Jan qu qifutet me fut nburg e me vra shqiptart

 10. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  American empire give us all deportation and then come and see who runs the game back home

 11. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  I need to find a way to get deportation from this garbage

 12. Ridon Kola
  Ridon Kola
  5 orë më parë

  It's clear my enemies are trying to get me in jail or killed...krisht I want them dead by tonight

 13. Emiljo King
  Emiljo King
  6 orë më parë

  Tutp te keshe na akuzon ekstremiste ne qe kundershtojme min8 shengenin jemi patriote tr flakte Ti je ekstremist dhe tradhetare i shit e don me i dhene influence serbise me e zgjeru deri ne durres Turp te keshe o moster Kush he ti qe thua spyese popullin cfare bej me tohet shqipetare spyes crare bej me mini shengeni ti o mashteues je sherbetore i popullit Te ka dhene voten ti sherbesh drejt popyllit dhe cdo gje te behet me referendumin e populli joti o tradhetare del dhe ben lajka nje here shan serbine nje here le pihesh me kasapin e ballkan8t vucicin nuk i han kush ato o kelysh tradhetare i shit ska budallenjeme ti dukesh je kembe e kike i shit te vucici ne dem te shqipetareveSka cna duget lev8zja e lire me serbet serbet atu i kemi pas s eshte bere mik as nje here gjirhmon gjarper i pa bese ka qene dhe do ngelet ku i gjete so t ti o tradhetare i pa bese me ju hap rrugen deri ne durresNuk na intereson levizja e lire mr gjarperi Levizja e lire na intereson me Europen Min7shengeni tradheti kombetare e Edi Rames

 14. Leo Tropoja
  Leo Tropoja
  6 orë më parë

  E sa njof edhe un kshu pa fund

 15. Tonality
  Tonality
  6 orë më parë

  Mjer ti Arjan Cani per kta gjera qe i ben do digjesh ne xhehenem

 16. Leo Tropoja
  Leo Tropoja
  6 orë më parë

  Të lumt goja ramush

 17. Terminator
  Terminator
  6 orë më parë

  Lufta o kan ma shum se 2 vjet. Kunder kurv Russe, serbs, edhe islamike. A mo Respekt per Shqiptare. Skan pas Arme. Se tash ka kosova ka ushtri tmir. Tash skan Chance sllavet as EU. NATO sen ska ba kurgja hiq veq ne Media. Ne Drenic skan Chance. SS Skanderbeg i kan prish sllavet total 🤣

 18. Emiljo King
  Emiljo King
  6 orë më parë

  Tani po flet mire ky huri i gjate po deri dje se bashku me Hashimin lepiheshin me pasuesin e kasapit te ballkanit vucic

 19. Jetnor Matarangasi
  Jetnor Matarangasi
  6 orë më parë

  Edhe nje prov tejetr kurt te thot e i shte ber dora ngjyr viola dhe te thot me von se nuk i kisha par shenjat i pash ne.morg kur vajta me vjerin mos e lini te lir se do mari dhe djalin e vogel meqaf nxitoni mos e lini pas dore.....

 20. Nicos Shala
  Nicos Shala
  6 orë më parë

  Shume lezet kishte opinioni me heret Blendi… pa durim i pritja emisionet

 21. Joanna Usa
  Joanna Usa
  7 orë më parë

  Po mos Te kishte patur gisht Kreshniku ketu ,nuk kishte refuzuar gjithqka qe i eshte kerkuar per tet ren ne gjurmet e vraesit jo Te blej nje telefon por e kishte Shitur gjith pasurin vetem fet zbulohet e verteta ose kishte hy borgj e Leje mo nje cellular qe ne ditet e sotme gjdokush ka edhe ta kishte ble me qen me miliona euro ,por kjo duket shum mir se ky eshte shkaktari ,vrasesi i gruas kjo po dihet 🤭

 22. Jeni Prela
  Jeni Prela
  7 orë më parë

  Bravo Spartak per kete pune qe ben dhe besoj shume se do dali e verteta per kete vrasje makaber dhe do te ndodh fal punes tuaj bravo dhe suksese ne punen tuaj 🙏😘

 23. Nino kurtaj
  Nino kurtaj
  7 orë më parë

  Nuk duhet te lejohet nga ana polizore italiane, qe ai tipi te leri italiane deri sa te zbardhet e verteta . Dhe nje gje tjeter duhet ber denoncim ne polizi nga sose se nipi i saje nuk esht i sigurte te qendroje i vetem ne shtepi me nje preson qe esht perdorues i lendve narkotike dhe nje i akuzuar per vrasjen e soniles ,ku i dihet se ai mos ben ndonje marrezi tjeter me mir te veprohet para se gjerat larg qofte te vene deri ne ate pike ,sherbimet sociale per te mitur duhet te ja japin ne kujdestari femijen gjyshes deri sa te zbardht e krejt ngjarja

 24. Rexhep Likcani
  Rexhep Likcani
  7 orë më parë

  Cohuni o popull shqiptare ne itali qinja ropt shtetit Italian qe te zbardhi te verteten sa gjynaf me fmi te vogel e ka nxjerr ne rruge e kuptoni sa gjyanf zoti e pafte at moter qir 😡😡😡

 25. Rexhep Likcani
  Rexhep Likcani
  7 orë më parë

  Mos u ndalo tlutem shkoj deri ne fund kesaj ceshtje sepse 100000 perqind ai e ka vrare krimineli

 26. ##AlbanianPrince
  ##AlbanianPrince
  7 orë më parë

  this shit was so albanian😭😭interviewer wont let the guy translate and the translator is horrible 😭 funny as hell

 27. Leo Lika
  Leo Lika
  7 orë më parë

  Curri je shume injorant cdo gje qofte dhe legjendat kane baze reale.je kot fare

 28. Enea Feimi
  Enea Feimi
  7 orë më parë

  Spartak edhe ti si Kreshniku dashje pa dashje aprovon që kjo ç'është duhet të bëhet publike për publikun tënd. Gjithsesi në të gjitha emisionet ke marrë në pyetësor të gjithë fajtorët që bëjnë si vllai dreqit, Suksese

 29. Diana Katundi
  Diana Katundi
  7 orë më parë

  Sa te jete ne parti ,Sali Berisha ,Luli ,Ed Paloka ,Flamur Noka ,Strazimiri , Albana Vokshi , Alibeaj e sa e sa te tjere si puna e ketyre , kurre nuk ka per te fituar P.D.ja duhet nje spastrim i ketyre fytyrave te urryera dhe mjaft beri koalicion me Fatmir Mediun , Ndoken ,Dulen ,Idrizin se vlerat i ul partise.Pa rini nuk ka demokraci.Na mbine ne bebe te syrit keto figura.🇺🇸

 30. Sure Kukli
  Sure Kukli
  7 orë më parë

  Ore pse vini rrotull ai e ka vrare kujt i besoni atij qe nxjerr gruan ne rrug per para

 31. Jaja Axhami
  Jaja Axhami
  8 orë më parë

  Telefonin veq nese u kon edhe naj tjeter ne banes se ndryshe ti e paske fik

 32. ana Anna
  ana Anna
  8 orë më parë

  Hahahha her tjeter mer viz shengen 😂

 33. Dardan Al
  Dardan Al
  8 orë më parë

  Emision per luften e Kosoves duhet te behet Cdo jave, te filloj Cdo te hene, per krimet, vrasje perdhunimeve etj etj . A i keni pare cfare ben Israeli per krimet 70 vjet me pare. Ne kete menyre mbahet gjalle ndergjegja kombetare dhe bota meson kush eshte Kosova,shqiptaret. Dhe per camerine, jo per prishje te kufijve se ate e ka ne dore tjeter kush, Por per te drejtat e kesaj popullsie per pronat e tyre. Po nuk fole nuk te degjon kush. Hebrenjte kane 70 vjet qe “qajne”

 34. derotif nomtrah
  derotif nomtrah
  8 orë më parë

  hajde hajde rren rren po ti qysh ne gjimnaz je ushtru prej serbve kunder rugove , dhe uçk nuk i ke formu ti o rrenc e ne zvicerr ke vjedh o hajn e kurr sje nal me rrejt e tradhtu , oooo qfar historie po krejt po rren te tha biri im a djali jem hahahahahahah koka msu hashimi me fole me kultur sa mire e paske pregadit po kush ta shkru ket histori hahahahaah rrenacak hhahahah te kane lyp more shpiuna po qfar arrestime more idiot moe shpiuna more tradhtar , po normal se serbet ty nuk te kane prek se info ju kan edashte , hajde hajn hajde , e mjera kosova e mjere ky anitshqiptar po ti pamjen e ki si rus o rrencak o qeni i ndyr

 35. Drift Simulator
  Drift Simulator
  8 orë më parë

  fmia do nen, Kreshqniku do femijen per te arrit te kerkoj ndihma, pa femijen nuk e ndihmon askush, jepi lek Kreshnikut dhe e le femijen direkt.

 36. K R I S S
  K R I S S
  8 orë më parë

  Normal qe e blinduar esht, cdo president / kryeminister ne bote te blinduar e ka makinen qe leviz…ca thot edi ktu jan pralla me mret gjoja nuk esht

 37. ema rea
  ema rea
  8 orë më parë

  Ti vetem gazetareeee sje.

 38. Anton Salvador
  Anton Salvador
  8 orë më parë

  Per te dytë burg per jet

 39. KR 1980
  KR 1980
  8 orë më parë

  his granddad was danilovic and everyone knows that

 40. My Albania
  My Albania
  8 orë më parë

  Ai kreshniku e ka vrar gruan e tij edhe kjo gje eshte e sigurt..ishalla ta arrestojn shum shpejt edhe ti japim denim me varje sepse ate meriton

 41. nicola nik
  nicola nik
  8 orë më parë

  Ini Artista te mrekudhueshem ju ruaj zoti 🥂🍀🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 42. Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj
  8 orë më parë

  Zoti ta bej jeten drit vlla

 43. D. Perry
  D. Perry
  8 orë më parë

  Atij duhet ti hiqet femija nga kujdestaria urgjentisht, si dhe te merret ne pyetje si I dyshuari kryesor! Per mendimin tim ai eshte fajtor, deri sa te provohet e kunderta.

 44. Gr Pappas
  Gr Pappas
  8 orë më parë

  Po cmimet ne kete laborator si do jene ? se deri tani , na i rrpen skalpin , sna ka mbetur gje .

 45. Mimi Mimi
  Mimi Mimi
  8 orë më parë

  Sme besohet ka mundesi ky qe gjeti trupin dhe e lidh historin me vellajn per ndonje hakmarrje

 46. Morena Lumani
  Morena Lumani
  8 orë më parë

  Shpetoni ate femije qe lindi i pa fat ne kete jete,nena e tij e la ta shfrytezonte ky fytyre palar dhe me pas e vret engjellin ne lule te rinise.Sonila viktim e familjes se saj qe nuk arriti ta mbroj.Mbroni ate bebe qe ska goje te flas ,qe mos te behet viktima e tyte e ketij kavies.Cfar shteti qenka kjo italia pa rregulla qe le femijen ta mbaj krimineli me kushuriren e tij.Mos ju ndani sa ta marrin gjysherit kete femije qe dhe atje besoj do vuaj nga nje gjysh budall qe la vajzen e tij ne duart e ketij plehre.

 47. Luljeta Jeta
  Luljeta Jeta
  9 orë më parë

  Akoma po rrini, vini prangat atij qeni dhe sa me shpejt se do fshihet ose mund te vrasi veten jo nga krimi qe beri por nga turpi qe doli lakuriqesire doja tu kalbte nburg qe te vuaj ky eshte denimi i ktyre😜😁😉

 48. Alberta Alameti
  Alberta Alameti
  9 orë më parë

  Ai e ka vrar Po ai ai ???? Sepse ti je ai vraresi ti. O kopil. O pis

 49. Rushan Hysi
  Rushan Hysi
  9 orë më parë

  Me vjen keq per ate femijen mir nenen e humbi por dhe babain se shpeiti do e shofi ne burg kete gje e kam kuptuar qe ne videon e par qe keni publikuar

 50. Erjon Aliaj
  Erjon Aliaj
  9 orë më parë

  Ky lloj robi nuk asht shqiptar ket pis duhet vra

 51. Salja Kurtovic
  Salja Kurtovic
  9 orë më parë

  Te uroj jet te gjat Spartak je shum i zoti

 52. Luljeta Jeta
  Luljeta Jeta
  9 orë më parë

  Eh mer djal nene, per ket emision UNIKO po shpeton tan ato njerez hallexhinje per te zbuluar te drejten e prangosur sepse drejtesia shqiptare mir qe marin rrogen kot me taksat tona por me e keqja e dreqit eshte qe flene gjum mbi dafina dhe marin mil per te mbuluar krimin makaber na kan ulur si popull si i behet ktij halli kaq tinxareske nuk kuptoj jemi frikacak epo budallej... prandaj or popull thirrni mendjes o te rrim te qajme rrugve pa rrug per drejtesi qe nuk do na vij kurre vec tregojn prralla... ose te ngrihemi si popull e ktij djali guximtar bashk me stafit te tij AVION privat dihet dhe piloti te paguhet nga ana jon ose rrijm vdesim si qena rrugve se po i plas menderja qeverive sa majtas e djathtas ato tallin lesht earapit me ne budallejt emrin na e kan vone dele por ne jemi gomer vec bajm dru per tu ngroh agallaret qe tallen cdo sek te dites i lumt atyre kur gjejn budallenj ne popullin.

 53. Mark Marku
  Mark Marku
  9 orë më parë

  Partia demokratike

 54. ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ
  9 orë më parë

  Eh u apen kufijte lume kush ka fat t shijoj boten ne t gjor ngelem shpi😭😔😔🙈🙈!ju uroj fat e shendet lum kush del e jeton jeten😘

  1. Don Akrepi
   Don Akrepi
   7 orë më parë

   Po dil dhe ti shijoje

 55. Lina Lana
  Lina Lana
  9 orë më parë

  Mos u nxitoni Noshta ky nuk e ka vrare

 56. Mark Marku
  Mark Marku
  9 orë më parë

  Ujku I cirikut 😉

 57. Luli Luli
  Luli Luli
  9 orë më parë

  Policia e prokuroria jane me eksperte se ne,,,,por per mendimin tim urgjent te dali nji urdher me ja heq cunin atij injorantit te keq ,,,Te ai nuk kihet besim,,,,ti lesh nji foshnje,,,,Uaaaaa,si è shtrengonte cuni gjyshen,,,,nuk ja hiqte krahet nga qafa ,,,

 58. Xhek Gelo
  Xhek Gelo
  9 orë më parë

  Shfrytezim nga kreshniku dhe pikellim nga sonila arrestoni kreshnik canin urgjent

 59. Toni azizi
  Toni azizi
  9 orë më parë

  Dihet prej dites pare emisionit 1 se ky pidhemotre eshte vrasesi..

 60. aman aman obobo
  aman aman obobo
  9 orë më parë

  Një emision për spiuna tradhtarë kur do bësh o Fevzi...apo nuk të lejon Batoni...

  1. Dardan Al
   Dardan Al
   6 orë më parë

   aman aman obobo , Mire do te ishte te fillonte nga furnizuesi I makines kriminele te millosheviciit me nafte nga Sali Ram berishacic, Nga shtepia e verdhe e lista e luftetarve te UCK nga lulezime lulshit bashuqi. Etjetj.

 61. Mimi Mimi
  Mimi Mimi
  9 orë më parë

  Nje dit sa do larg do dalin e verteta po nga i vllaj ska mundesi kurrsesi rrefimi i tij eshte shum qart qe sesht ai shum djal i qet dhe inteligjent mos i gjykoni njerzit pa faje se esht gjynah

 62. Mamica Samara
  Mamica Samara
  9 orë më parë

  Seshte i denje te rite ate femije se ashtu do beje sic beri me Sonilen'

 63. Mamica Samara
  Mamica Samara
  9 orë më parë

  O zot I madh cfare dhimbje per nenen e Soniles kur u takua me djalin Po emisioni duhet te beje ceshte e mundur qe ta marin gjyshrit se ai seshte i denj te rite ate djale se sic beri me Sonilen qe e nxori ne rruge ashtu do beje dhe me femijen

 64. Hava Agushi
  Hava Agushi
  9 orë më parë

  Se edhe nidjal 12 vjet ekalan jetim martesen e par turp

 65. Kaizer Al
  Kaizer Al
  9 orë më parë

  Bravo Spartak djali.Zoti tu boft Ne krah Ne CDO veper te mire qe po bon

 66. Loz Man
  Loz Man
  9 orë më parë

  Shum rrespekte zotin dashnor dhe zonjen po rrespekte pa fund per spartakun nje nje gazeter nje investgues i pa arritshem suksese spartak vazhdo se ben nje pun shuuuum te shkelqyer

 67. Sanije Ejupi
  Sanije Ejupi
  9 orë më parë

  Respekt per ty Spartak jeni shum djal i mir ,mos e zgjatni fare e kam ndjekur te gjith ceshtjen ,dhe qysh ne pjesen e par ,e kam kuptuar .Vrasesi i Soniles ....eshte.... Vet ... Kreshniku ....

 68. Ersila Myrtaj
  Ersila Myrtaj
  9 orë më parë

  Po me brikena cjapin ca u be

 69. Hava Agushi
  Hava Agushi
  9 orë më parë

  Kreshniku ekavra jamesigurt poarrestoni eletamerr sosa djalin se aj edhe djalin embyt se idrogirat asht pomdhimet djali ekalan jetim

 70. tit kulla
  tit kulla
  9 orë më parë

  pd 💩

 71. Drita Rungo
  Drita Rungo
  9 orë më parë

  nje fjal nga zoti thot nese ti vret dhe ty do te vrasin nje dit jet te gjat djalit te vogel

 72. Luli Luli
  Luli Luli
  9 orë më parë

  Spartaku,,,,nji gazetar investigativ i zoti,,,,artikulativ,,,,i thote problemet ne ordine,,,,me zemer te madhe,,,I thjeshte ,,,,Une I jap noten 10!

 73. Santino Santi
  Santino Santi
  9 orë më parë

  O spartak kerko kush e vrau mos kerko deshmit qe ka dhe ai se nk ka njheri qe te tregoj me saktesi historin.ka buri vet e dim qe ai i dha mundesin qe ajo te shfrytezonte veten.e di pse them qe i dha mundesin.se nga policani dhe nga skrapari 80 perqind e vajzave qe jan ne itali jan duke shitur trupin dhe marin njhera tjeren..kshu qe ka shitur tripin kte e dim...dhe qe vrasja ka ndodhur per kte pin dhe kte besoj e dim.po qe te bejm si autor te vrasjes burin nk e besoj.dhe ti vet e di qe ai nk e ka ber..mos te gjykojm me inat.gjej vrasin.pastaj te denohet dhe buri vet per shfrutezimin e soniles.

 74. tit kulla
  tit kulla
  9 orë më parë

  🤮

 75. Pranvera Camaj
  Pranvera Camaj
  9 orë më parë

  😢😢😢😢😢

 76. Tirona Albania
  Tirona Albania
  9 orë më parë

  Ne si popull qe jemi ‘amator’ le ta quajme per sa i perket investigimeve e kuptojme shum qarte qe vajzen e ka vrar ky vet ose bashke me persona te tjer , po grupet e gatshme qe meren me kto pune cpo bojn ? Apo akoma se paskan kuptu ato se kush esht autori, jepini drejtim sa sjeni vone. Spartak bravo per saktesine dhe detajet qe po perpiqesh te nxjerresh , je nje nga gazetaret e rralle qe Shqiperia ka

 77. Tinarg Albanian
  Tinarg Albanian
  9 orë më parë

  Shum me vjen kea djem te ri po nuk vret njeri kote te keni te sigurt