Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

"Të Paekspozuarit" eshtë një format televiziv me fokus në gazetarinë investigative dhe aktualitetin politik, i drejtuar nga gazetari Ylli Rakipi.

Komente

 1. Markelian Bylykbashi
  Markelian Bylykbashi
  6 orë më parë

  Imami: po nja 3,4 gota scotch vetëm i kam fut para emisionit!

 2. Antonio Lekani
  Antonio Lekani
  9 orë më parë

  Ky mister Kapidhi E ka dit mir se nuk fiton, Por me kyt rast u ba famist,i njohur.

 3. old castle
  old castle
  10 orë më parë

  Ky tankisti i vitit 1997 qe dorezoi flamurin e Shqiperise te sigurimi grek ne anijen e ankoruar te porti i Sarandes (jane deshmimtaret akoma gjalle mor tradhetar dhe na i tregojen ata me gojet e tyre kete fakt) .

 4. Ilario PellegriPellegri
  Ilario PellegriPellegri
  10 orë më parë

  Basha s duhet te Ishte me kandidat

 5. Alfons Tice
  Alfons Tice
  10 orë më parë

  Ff

 6. Shefqet Hasimaj
  Shefqet Hasimaj
  12 orë më parë

  Brenda mureve te PD deshtaku gjithmon fiton.

 7. Vera Gjasta
  Vera Gjasta
  15 orë më parë

  PO, POLITIKA NUK ASHT IDE, AJO ASHT E MESHIRUAR NE NJE PERSON.

 8. Vera Gjasta
  Vera Gjasta
  15 orë më parë

  PO, ME NJI NJERI QE NUK I BAHEN PYETJE DHE NUK JEP PERGJIGJE NUK EVCET PERPARA.

 9. Vera Gjasta
  Vera Gjasta
  15 orë më parë

  PO,PA OPOZITE NUK KA QEVERI.

 10. Roland Bademi (Petrela)
  Roland Bademi (Petrela)
  16 orë më parë

  Jane njisha , kur skeni ku ta shtyni oren , futuni e shifeni prap kete vidio , vetem merni na i gote raki perpara qe ta shijoni . Muhabet per qefe , muhabet persmari , nuk e prishin terzine fare robt , keta jane ata qe vendosin per ju.....vk 😂😂😂 pune ushtrie

 11. nastradini max
  nastradini max
  16 orë më parë

  Hiq Muç nanon te tjeret jan agjente te karofillaqise greke ,me kujtohet ky zheji shkerdhata kur intervistoji monarko fashistin e agimit te arte ne greqi ai shau shpifi kunder vendit tone zheji rrinte si mut si se kundershtoje nje here tamam si pule e lagur ,kurse ktu behet si filozof sepse shteti po ua pret rrenjet.Renja e metes dhe sales eshte nje goditje e pasurive te tyre.Rrofte shteti Shqiptare dhe drejtesia__________________________genova______________________________italy.

 12. Vera Gjasta
  Vera Gjasta
  17 orë më parë

  JENI BA TRE ME NJI DHE HABITEM SE SI PO U PERBALLON KADILLI.

  1. Fation T
   Fation T
   10 orë më parë

   Eshte Mason ai... ja del....!!!!!!!!!!!!!!!!👎👎👎👎👎👎👎

 13. Vera Gjasta
  Vera Gjasta
  17 orë më parë

  CURRI NEN NIVELIN E GAZETARIT QE TE BIND.

 14. Vera Gjasta
  Vera Gjasta
  17 orë më parë

  BUKUR Z.KADILLI: 1.MANIFESTI - BUKUR 2.E FOLMJA - E BUKUR. 3. PERGJIGJET E PYTJEVE - NE NIVELIN E DUHUR.

 15. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  17 orë më parë

  Saliu nuk ua ka ven thot komentusi se rama ua ka ven po ua ka ven na mbrapa saliu kometus ndaj se keni par plera

 16. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  17 orë më parë

  Po le te vjedhi ponuk na vret nuk jan veshur nenat ne shqiperi me te zeza na Rama po na saliu i ka duart me gjak te birt te nenave qe jan e sot me te zeza ndaj kurr se mer vota demokrstikja na populli vetem na hajdutet e kreminelat dhe byth lepirsat

 17. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  17 orë më parë

  Dhe prap do i japim e te 4 se nuk i duam kreminelet vrasiit na vrasi dhe na vjedhin

 18. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  17 orë më parë

  E kerkoj dhe ja dham qe te xhdkim kreminelin salin e kukellen e saliut

 19. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  17 orë më parë

  Te rroj rama qe ffitoj shqiperija dhe populli i ndershem Rama Mbret te rroj Ameriika qe i la demokratet me m ,,, ne goj rRama Rama

 20. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  17 orë më parë

  O canii o mustaqe muti o yll muti po kush jeni ju more ndyrsira rames ti hani m,,,,

 21. Roland Bademi (Petrela)
  Roland Bademi (Petrela)
  18 orë më parë

  Pse jane kurioz njerzit me faktin qe PD-e humbi zgjedhjet !!! Ne partine Demokratike spo meret vesh , kush qeveris .... keta jane me pushime te gjithe , turp

 22. nilson mandela
  nilson mandela
  19 orë më parë

  O po ju jeni per ne burg te gjithe,gjynah populli qe ju degjon qe I shet moral ti o kriminel.o ndyresira te qelbura pse jemi ketu ku jemi ne,nga vetja jone apo nga ju hajdutet.

 23. Kristo Tato
  Kristo Tato
  19 orë më parë

  Zoti. Kadlli. Ju. Hiqeni. Si. I. Presekrituar. Ku. Nuk. Figuroni. I. Tille.

 24. Shery Dery
  Shery Dery
  20 orë më parë

  O z,rakipi,po te ishte gjall enveri do te ishte kryetar i PD, dhe ramizi ne PS, ti zoti rakipi je shum i mire per te luajtur ne portokalli, ben pytje te cudicme, ti je nji lupen i poshtersive, gazetar si puna jote po prishini pune, ju i merrni ne interviste, berishen, meten, bashen, imamin,ramen e te gjithe hajdutet e vendit, nga njera ane i shpallni legjendare,nuk i beni pytje, berishes, per 21janarin gerdecin,vrasjet ne tropoje,keshtu jan te gjithe bashke, hajdute mashtruese vrases, kete po e cfrytezon,rama duke i bere presjon per te kaluaren,si dhe bashkepunim ne vjedhje si po e josh bashen me tenderà, rakipi hiqni dore nga gazetare kurve si zhei, rakipi mos keni frike se do te mbetesh pa pune, te merr portokalla,ne nuk vuajm nga teuria,vuajm nga praktika,

 25. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  20 orë më parë

  Te Rroj Amerika e madhe te rroj presidenti Amerikes te rrroj Azmbasadorja YRrI Kim

 26. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  20 orë më parë

  Rakip ta i keni ngel me m,,,, ne goj se ja vuri damnken po avash avash do te vi dhe ty radha

 27. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  20 orë më parë

  Har ben dedrvishi ca te ka dhen saliu nje thes mjell apo para o i shkreti ti ttashi do te japi prap e nje thes basha tu ben dy thaspo ti je sashualli kambes Rames

 28. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  20 orë më parë

  Dhe mos u mer me pacaavuret e sali berishes o Ram qent le te lejn ti ec me Ameriken ne krye te Rroj Amerika posht kreminelet e hajdutet e shqiperis

 29. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  20 orë më parë

  O ram kam shum respekt per ty dhe Ameeriken dhe per Ambasadoren yri Kim

 30. Flat Earth
  Flat Earth
  20 orë më parë

  Shqiperija as ka pas, as nuk ka Domokraci. Sepse sa te jete Sala dhe djali ti Basha, pa dretsi do kete gjithmon.

 31. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  22 orë më parë

  Si qeshi bir kurvash jan mbleth si ato persitutatqeshin skan turp turp ali madhi do ta hash po Avash Avash njeres te degje neruar po mendonn per pesjon et pika pika qe su bije o kremìnel et e shqiperis

 32. J L
  J L
  22 orë më parë

  Mjere shqiperia ku ka perfunduar

 33. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  22 orë më parë

  Pazari ka vajt sa vrima e gruas mustaqes e Ali madhit

 34. Irena great
  Irena great
  22 orë më parë

  Imami debat shum bajat

 35. Lychnitis
  Lychnitis
  22 orë më parë

  Si Laveri e Luli, nga servilet mbijetojne si pusht-etare!

 36. J G
  J G
  23 orë më parë

  O Imamo Lere analizen e zgjedhieve ne PD dhe analizo pak se si vodhet kompleksin e Partizanit +vilat e ushtarakeve+bazat ushtarake+kalashet ne Kongo..Na analizo pak :Sa lek kishe ne 1992 dhe sa ke tani???

 37. J G
  J G
  23 orë më parë

  O Imamo Lere analizen e zgjedhieve ne PD dhe analizo pak se si vodhet kompleksin e Partizanit +vilat e ushtarakeve+bazat ushtarake+kalashet ne Kongo..Na analizo pak :Sa lek kishe ne 1992 dhe sa ke tani???

 38. Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu
  Ditë më parë

  O Arben nuk ka fituar ndonjeherë PD, vetem kan vjedhur zgjedhje sidomos në zonat rurale,kjo është PD që krijoj Sali Berishës,

 39. Derda Ichbin
  Derda Ichbin
  Ditë më parë

  Me Çfar Surrat del Imami dhe Flet Aty? E Shqipëria e Mjer.

 40. WULF wulf
  WULF wulf
  Ditë më parë

  O curi po qenke katandisur keq fare mo derman. Je bëre si pazari i GABIT shitesh dhe blihesh sipas rastit......

 41. Giorgio Nurce
  Giorgio Nurce
  Ditë më parë

  Eliminimi i figurave karizmatike ne menyren kalsike Enveriste, ushtrimi i keput kush mund te bhet rrezik, dhe mbushe partin me njerez qe te vetmen merit qe kane eshte lepirja, ka qene per kete dite qe kur te vinte dita berisha te perdorte partin si mbutoj e si mjet per destabilizim

 42. milanstory
  milanstory
  Ditë më parë

  Me koqe se ky ylli drites se di vallai . E shall te kishte ne qaf me rot kari e ne kuptim tamom rot kari valloi . Po iiiiik e kar e megjith kta koqe ca ke aty ik e copa pa kuptim ca lidhje ka me ju

 43. orie wesn
  orie wesn
  Ditë më parë

  nuk shkruj mire ne shqip sekam arrthur ne moshe tevogel ne amerik me mirkuptoni tju tregoj njegja rreale gjekanollur me kte jenisheri kapunu arsimtar nefshatin trush ish kumuna bushat te shkondres sakamaru shkothen per arsim ecaktojne ne fshatin trush moshaeti aken shum iri neato vite nuk jam tuj per dorur fjal fyse si podovil ose perthunim kyshkon menje ncanese teklases 15 vjece the kryen merthanje meate vajzen the elen shtateqan ajo nuk ekajekur femin ekarritur kyeshte denuar meburg gjygji jaba ne truush ikapaguar paret deri sa ajo vajza kamaruar shkollen universitetin jan shum vite por ashte gjith vjalet cekam shkruar jan rreale nuk kam permendur emna asper nenen evajzes as per vajzen historija ashte rreale ikam rashum shkurte ksaj ngjarje dishum gjana te tjera por nukjavlen meipermendur sena ndajnur shum vite rreth 57 vjet perpara prandaj pe ebyllimekagj jufaleminderit per mirkuptimin semudekeba shum eshumm gabime neshkrimin eksaj historije rreale

 44. Elisjon Goseni
  Elisjon Goseni
  Ditë më parë

  Se imagjinoj dot këtë lloj njeriu si elitë intelektuale.

 45. krak pol
  krak pol
  Ditë më parë

  Kush e ka.thish ket avokati tek qafa e thote kishte trafik 🤣🤣🤣🤣

 46. Elisjon Goseni
  Elisjon Goseni
  Ditë më parë

  Më duket i drejtë ky Kadilli.

 47. Partizani Vogel
  Partizani Vogel
  Ditë më parë

  Kto nuk kontrollojne dot ca ndodh brenda partise ketyre imagjino te meren me ramen.zero apsolut

 48. Fjdjdh Fjsjsj
  Fjdjdh Fjsjsj
  Ditë më parë

  Ore kete gagacin gjetet.po ky eshte nje cop injoranti.basha me keq.

 49. Lolo 82
  Lolo 82
  Ditë më parë

  Sot sikur e paskeni shkelur pak me goten e rakis apo m duket mua

 50. 6is 9ine
  6is 9ine
  Ditë më parë

  Edhe ylli tu tall rakun si te cani zona e lire😂

 51. Ymer Siqeca
  Ymer Siqeca
  Ditë më parë

  Ne Shqiperi pse deshtaku ben karriere!?

 52. Artur Artur
  Artur Artur
  Ditë më parë

  Gara e zakonshme kush ka qene me teper disident, dhe thelle thelle vetedija qe nuk ka qene asnjeri, prandaj dhe vrapi per te fituar garen.

 53. Taulant Kasaj
  Taulant Kasaj
  Ditë më parë

  Hajde Hajde cfar analistesh imagjino Kush I analizon meten salen e rramen haha

 54. Eden Arlin
  Eden Arlin
  Ditë më parë

  O BARDH IK VAZHDO PUNEN KU ISHE MOS U MER ME PLITIK NUK E PERBALLON DOT.

 55. Shkelqim Muhameti
  Shkelqim Muhameti
  Ditë më parë

  Ha kur PD vjedh edhe zgjedhjet e veta cfar mund te presesh nga kjo parti

 56. Eden Arlin
  Eden Arlin
  Ditë më parë

  O KADILL PO PSE DOLE KANDIDAT JU TE TRE JA DHAT MANDATIN E TRET. MOS U QURAVEPSNI.JU JENI QE TE TRE PRO BASHES.

 57. Nik Ymeri
  Nik Ymeri
  Ditë më parë

  Turp per Shqiptaret turp per Partin demokratike Qe vazhdojn ta komandojn njerz te pa aft 👎

 58. Shery Dery
  Shery Dery
  Ditë më parë

  Imami nuk mund te jete ne krye te PD, spese i ka futur duart ne hai vjedhje, ne kohen qe ishte minister,

 59. Golemi
  Golemi
  Ditë më parë

  Arben Imani me kto përgjigje që the sot e vërtetove që je frikacak i madh, servil ndaj Berishës, ske guxim me e kritikuar, si kërkoni ju me ndreq PD apo Bashën kur ju nuk ndreqni veten. Për mua ju jeni për në pension....

 60. The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn
  Ditë më parë

  kjo parti ka marr fund. partia e derrave.

 61. Tirane Durres
  Tirane Durres
  Ditë më parë

  Aaaa

 62. Ervin Agalliu
  Ervin Agalliu
  Ditë më parë

  Curri je bo shumë i besdisshëm. Të lutem Zheji ndërhy pak më shpesh që të dëgjojmë ndonjë mendim intelektual, dhe mos e lej Currin të bëj pyetje kot më kot mbas çdo fjale që thotë dikush që flet .

  1. Ferdinand Shqiptari
   Ferdinand Shqiptari
   Ditë më parë

   Currit ka fidhuar ti pelqeje vetvetja.

 63. Lini Mini
  Lini Mini
  Ditë më parë

  Partia demokratike ska lidhje me demokracin.sali berisha vazhdon te vertetoj qe ai eshte anti demokrati me I madh ne shqiperi

 64. lenci bira
  lenci bira
  Ditë më parë

  Z.Imami je jashte profilit, me berishen non grata shume nga ju ujqerit e vjeter qe e bete PD organizat kriminale me ne krye sali berishen, tani lulushit ti hani ate qe nuk thuhet, letrat e gjithe juve i ka berisha

 65. Nikolas Gates
  Nikolas Gates
  Ditë më parë

  O gazetare te medhenje po ju a ndjeheni ndopak fajtor per gjendjen ne shqiperi apo jo mos kujtoni se keni pak ndikim dhe ju per situaten ne te cilen ndodhemi

 66. Valbona Dura
  Valbona Dura
  Ditë më parë

  Zoti Kadilli sei capitato in un paese sbagliato,mi dispiace tanto per la vostra sconfitta però non mollare mai nella vita.

 67. Martin Prendushi
  Martin Prendushi
  Ditë më parë

  Eshte çeshtje e kultures. Si egjyptianet kur i shef rrugeve . Rrace e zeze.

 68. Klark Rama
  Klark Rama
  Ditë më parë

  Kush ka vjellur te shloi ne burg o gazetar bolja

 69. Martin Prendushi
  Martin Prendushi
  Ditë më parë

  Nuk mund te zhduket Shqiperia nga harta gjeografike? Nga sateliti . Rrace e poshter.

 70. Sander Lilo
  Sander Lilo
  Ditë më parë

  Cfar regjimi do te rrezoje Kadilli o Rakip leshi!, ai regjimin e ka ne shtepi Saliun!!!!

 71. Etjon Basha
  Etjon Basha
  Ditë më parë

  I pabindur për Zotin Kadilli në fillim, po me çdo dalje i ka rritur vlerën vetes. Ju lumtë zotëri.

 72. Flavio Gjoni
  Flavio Gjoni
  Ditë më parë

  E paska si qellim me humb krejt PD-ja. Do te humbasin edhe vota te veta ne iket forme.

 73. Raimond Harka
  Raimond Harka
  Ditë më parë

  Ju te gjithe ne ate studio jeni te tredhur nga berisha. Keni frike se berisha te vret

 74. Bilbil Veshaj
  Bilbil Veshaj
  Ditë më parë

  Basha me fitoren e kryrtarit te P.D. duket me I Gezuar si asnjehere ,she po te flinte zgjedhjet P.D ne 25 prill basha duket se nuk do ishte kaq I Gezuar sa sot qe fitoj detyre e kretarit yes P.D.

 75. Miranda Dede
  Miranda Dede
  Ditë më parë

  Ky ka mllef .....E di ky vet pse ka mllef keta jane individ qe i bejne keq dhe e percajne p.d. dhe kta jane dhe flasin fare hapur qe e percane dhe nuk jane demokrate te vertet...jane tradhtare.

 76. Golemi
  Golemi
  Ditë më parë

  Arben Imani mos fol e mos dil mo kur ke frikë me fol e me kritikuar Berishën. Atëherë cfarë kërkon kur edhe fëmijët e dijnë që atë Parti e drejton Berisha se Basha asht kukulla e tij. Ju e dini mirë që PD e shkatrroj Berisha se Basha asht kontorno në pjatë dhe jo bisteku i pjatës. Ju të gjithë e dini mirë kush asht Berisha dhe që juve e të tjerët në listat e 2017 ju hoqi Berisha. Basha dihet që asht i paaftë, pa dinjitet gënjestar, ska tru e nuk fiton kurrë, po asht Berisha që e mban. Ju jeni frikacak dhe të tjerët si Jozefina etj që nuk dilni troc të thoni të vërtetën se e keqja e PD asht Berisha dhe djali i tij i adaptuar Basha dhe të kërkoni që të largohen që të dy, vetëm atëherë ringrihet PD_ja. Nuk e thoni se Berisha din për ju e të tjerët se cfarë keni bërë ju. Kjo asht arsyeja. Dhe dolën kot në skenë dhe se propozimi që bot për kandidaturën e Harxhit e dinit që sdo fitonte kurrë. Nga ju se prisja, nga Nishani e prisja se boni lojën e Berishës për të lonë Bashën po kryetar. Se Nishanin e bëri ministër dhe predident Berisha, ndaj nuk ja mban me e kritikuar e të thotë të vërtetën se e keqja e PD asht pikërisht Berisha. Ju të gjithë e dini që ai ishte komunist sekretar partie dhe dënoi kolegët e tij Shushorin me burgë... Pale cka bërë gjatë 30 viteve që duhet një roman me shkruar.... Kur se kritikon tashti që duhet të kishit pak kurajo se asht dhe vendimi no grada i cilësuar për korrupsion car të presim nga ju. Asnjë nga peshat e rënda të PD ska kurajo me thonë të vërtetën e të kritikoj Berishën por bojnë të kundërtën e mbrojnë. Dhe kandidatët për kryetar asnjë prej tyre se kritikoj Berishën, pra dhe po të fitonin sdo ishin të lirë prej tij. Kjo asht e vërteta që gjarpërit me dy krerë duhet ti pritet koka se ndyshe helmi i tij do vashdoj ta eliminoj PD.Guxim ka pasur vetëm Bamir Topi dhe ai pas pilafi, se sa ishte president rrinte si pulë dhe kur Berisha e cilësoi horr bulevardi. Topi sa ishte në PD nënkryetar i rrinte gatitu Berishës. Burri që asht burrë ka guximin në kohën r duhur jo pas të vjelave.

 77. Engjellushe Collaku
  Engjellushe Collaku
  2 ditë më parë

  Ti Arben sduhet as qe ti afrohesh PD dhe jo me qe te diskutosh per Bashen. Mos harojm 1997 se cfar bere ti dhe fain e pat Berisha qe te mori dhe te beri minister nderkoh ti fuhet te ishe armiku i PDse ste detur kiishe ber

 78. Tom Lleshaj
  Tom Lleshaj
  2 ditë më parë

  O z Rakipi . Nuk e kuptova ate thenien tende se merrnim urdher kuj ti shkruanim dhe shkruanim per z Imami . Un kam pas degjuar e lexuar ne shtypin e kohes se Imami ka hipur mbi tank dhe donte te rrezonte regjimin Berishian ne 97 . Sa e vertet asht kjo . Berisha e beri dhe minister mbrojtje . Po te ishte e vertet qe ai ka hipur mbi tank duke bertitur poshte Berisha ai kurr nuk do e bente minister . Kjo qe shkruajta me lart tani ne gjykimin e ftoht te ngjarjeve te kaluara me ben te mendoj si ne kohen e Enverit ku e tere historia e Shqiperis qe kam lexuar tani del e kunderta e atij . Ju gazetart , kur do na tregoni te verteten . Ne lufte ka rene edhe gazetar duke pasqyruar te verteten . Po humb besimin te ju perveq humorit dhe batutat qe na servirni neper studio .

 79. Shpetim Shabani
  Shpetim Shabani
  2 ditë më parë

  Hahahahahaha 😂🤣😂🤣 ... O imami ec more shko gjej ndonjë punë si kamarier, Ju akoma keni frikë nga Berishizmi dhiheni kur ju thëret të bëni bisedë e thoni me mendjen tuaj ishalla nuk kërset

  1. Avni Rustemi
   Avni Rustemi
   Ditë më parë

   Cne ai kamarier o shoku ! Disa seksera jan dhe te shtypin koken me lek jo keta qe jan ne politik me njofje te medha qe kan ber aq lek sa nuk e din ku i kane mbeshehur

 80. JĂGER BANDIT
  JĂGER BANDIT
  2 ditë më parë

  Kapilli