“Erdhën me opinga e b**kë thesi nga Rrogozhina e bëjnë ski në Zvicër”,Murrizi ‘shpërthen’ nga...

369 Shikime 39 mijë
Argëtim

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: alfirst.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL #news24albania
#lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Komente

 1. I LOVE ENGLISH
  I LOVE ENGLISH
  28 ditë më parë

  Pushka top... Ama ule icik urrejtjen per komunistat se ta lexojne si permbysje klasash (90_96) e te shohin si budallin e fshatit. Dukesh aikur po te vish prale nuk do kesh nevoje as per SHIK, se do i rrafësh vetë të gjithë komunistat. Komunistat aty i ke pas gjithë jetën, pse s'i vrave? Je i mirë se thua të vëetetën, por po bëhesh pedant e monoton. Nqs do me bë hajër shih përpara. 25% e votuesve kanëlind në 90. Sa më shumë kalon koha, aq më të egër bëhen demokratët.

 2. Adrian Sances
  Adrian Sances
  Muaj më parë

  ky ska mbulim mediatik se eshte flake

 3. Frederik Odri
  Frederik Odri
  Muaj më parë

  Une shpresoj dhe t uroj me gjith zemer z.Murrizi se keto zgjellje te votojne due te shikojm ne parlament mbas 25 prillit Pse je i drejt dhe thu te verteten

 4. Esti Cesti
  Esti Cesti
  Muaj më parë

  Voten muurrizit jo ketyne kurvave ps PD lsi

 5. jetnor hoxha
  jetnor hoxha
  Muaj më parë

  Ti mir e ke mo vlla po a ka njeri qe i heq ato palace se na shkatrun si komb na hupen neper bot

 6. dushi21
  dushi21
  Muaj më parë

  Po ishe dobic be ndonje lek e leri pordhet. Mo be si hero a non tereza vk

 7. Illyrians Illyrian
  Illyrians Illyrian
  Muaj më parë

  Bravo!

 8. gango fieri
  gango fieri
  Muaj më parë

  Hallall ta befte Zoti 💪 flet drejt e ke voten time

 9. Violet Violet
  Violet Violet
  Muaj më parë

  Zoti Murrizi as voten tuaj nuk do merrni se kan metavjedh edhe voten tane

 10. Haxhi Qoku
  Haxhi Qoku
  Muaj më parë

  O mutrriz our students ngrieshin ne 90 to kishe breket prej thesi e bridge never llucen e batten e fshatrave te lushnjes put fare hislli

 11. Mario Reno
  Mario Reno
  Muaj më parë

  Enveret e rinj janë 100 herë më të ndyrë se vetë Enveri.

 12. Enver Qerimi
  Enver Qerimi
  Muaj më parë

  Bravo te qofte ! Je i vermi deputet gjate keryre 30 vjet te te ashtuquajtures demokraci ,qe ua le plasur ne fytyre te vertenza atyre qe pretendojne se kane bere e bene gjithcka perpopullin shqiptar .Ke folur ne emer te gjithe ne refugjateve qe sot ndodhemi larg jush .Nderime .

 13. lili 2020
  lili 2020
  Muaj më parë

  Vaksina me tenxhere..7200 cop 😂😂😂😂😂

 14. ching ching
  ching ching
  Muaj më parë

  Rrogozhina esht ne zemret shqipris ,🤣🤣

 15. Gati Qameti
  Gati Qameti
  Muaj më parë

  Do behedh kryeminister ti apo jo? Majaft me ata komunista nga 20vjet

 16. Gezim Noreci
  Gezim Noreci
  Muaj më parë

  Respekt per zonjen Murrizi

 17. Drejtesi
  Drejtesi
  Muaj më parë

  Po si mor murizi, kerkon 3. 5 milion vaksina ne nje kohe ne Shqiperi jane 2 milion njerez, ata 1.5 milion do te bejne ne shtetet ku punojne, apo i kerkon per ti vjedhur.

 18. The LuEl Duo
  The LuEl Duo
  Muaj më parë

  Ky eshte nje klysh i infiltruar qe po ben gjasme po çjerr masken me tendecen per te cuar ca vota te djathta dem.

 19. Elton Cako
  Elton Cako
  Muaj më parë

  👍👍👍👍👍👍👍

 20. Na To
  Na To
  Muaj më parë

  Bravo murrizi

 21. sam Shima
  sam Shima
  Muaj më parë

  je i modh plako

 22. Besnik Jakupi
  Besnik Jakupi
  Muaj më parë

  Oratori fler mire por kujt idrejtohet

 23. imago dei
  imago dei
  Muaj më parë

  Sa bukur e the..Per 5 palaço qe jane ktu te ikin 5 milione jashte..e madhe..ne koke I ke rene

 24. Jimmy K
  Jimmy K
  Muaj më parë

  Bravo te qofte Zoti Murrizi ', je I vetmi qe flet te verteten , jane shumica per burg , prokurore gjykates ministra deputete kryetare bashkishe e komunash , drejtore spitalesh , dekane universtitesh , profesore univesitetesh , shumica jane per burg , hajduter te peshtire , nastradina me ne krye ramen meten salushin bashen nanon e shume plera

 25. Drejtesi
  Drejtesi
  Muaj më parë

  Nuk fiton asnje vote sepse je genjeshtar, si ne kohe te enverit.

 26. Drejtesi
  Drejtesi
  Muaj më parë

  Edhe ti erdhe me breke te grisura por si je sot ne krahsim me popullin, nuk e kuptoje sjelljen tende.

 27. pay opap
  pay opap
  Muaj më parë

  respekte murrizi por keta kurva jane per tja qish motrat nonat se po vdesi cuna rrugeve te botes per nje jete me te mir

 28. Prifti Angli
  Prifti Angli
  Muaj më parë

  Edhe nje coban ne grabov apo ne Kala te dodes flet me korrekt se ty sahanlepires ,jeni seleksionuar qe ke prita e mullirit se ne cilin krah duhet me leh

 29. Filan fisteki
  Filan fisteki
  Muaj më parë

  Z. Murrizi, hidhe ne leter dhe na sjill ketu se duam ta firmosim.

 30. OX OX
  OX OX
  Muaj më parë

  Është popullsia ajo që voton, ajo që vëndos nga kush duan të udhiqen. Kemi armiq që na duan të përçarẽ dhe në revolta të brëndëshëme. Prandaj të votojmë atë që ka bërë e po bën të mirën e SHqiptarëve per një Atdhe të bashkuar

 31. ilirian cerri
  ilirian cerri
  Muaj më parë

  Çfare partite beson ti se fliske shume drejt?

 32. sokol merdanaj
  sokol merdanaj
  Muaj më parë

  Bravo zoteri te lumte goja por duhet te zgjohen njerezit te votojne zgjuarsisht

 33. orjado era
  orjado era
  Muaj më parë

  Ikni shqiptar ikni.

 34. Leonard Hoxhaj
  Leonard Hoxhaj
  Muaj më parë

  Bravo bravo Murrizi 👏👏

 35. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  Muaj më parë

  Na keni përzënë nga vendi me politikën tuaj o derra të majtë e të djathtë. Jeni për tu q... Nënat o pisa të ndyre Një ditë do tju kalbim në burgje.

 36. N Veseli
  N Veseli
  Muaj më parë

  O derisa disa fantazma ne Shqipri nuk djegen ,kote bertet ti or .........! Keto fantazma duhet asgjesuar mbrenda nate ,po si duket edhe Shqiptaret e vertet ose jan tret ose pernjime siq duket pergjithmon kan vdek .

 37. Astrit Ahmetaj
  Astrit Ahmetaj
  Muaj më parë

  Ky Murizi eshte trap fare Po ky ska ardh me opinga dhe brek thesi nga Katundi Lushqnjes Po mendon ky pet popull Ske per te mar asnje vot o deputet koqe kanari

 38. Piperia Athen
  Piperia Athen
  Muaj më parë

  Ku jan deputetet ekuvendit popullorZ .Murrizi qe te degjojm ty dhe nuk ka 3 vjete por vajtem 30 vjete . Ca bete dhe po beninji vrym ne yje te Rroj populli qepaguan per ju.. Respekt lexus.

 39. nexhip krasniqi
  nexhip krasniqi
  Muaj më parë

  Krejt muta jeni sa te Marni mandatin dhe ja ktheni shpinen popullit me fjal te mira

 40. Mir Mir
  Mir Mir
  Muaj më parë

  RRESPEKTE. O. Popull. VOTONI. Murrizin. Dhe. Pd. Ps. LSI. Ti. Qojm. Ne. Varreza

 41. emilian gjumsi
  emilian gjumsi
  Muaj më parë

  Ky qe flet eshte ai qe i kercenohesh policit pse po i bonte gjobe ???..apo eshte Qazim Mulleti

 42. Genti Genti
  Genti Genti
  Muaj më parë

  Edhe ju budallenjt qe i thoni Murrizit bravo bravo jeni me koqe kanari sa ska ku te vej. Murrizi eshte miliarder,nga i gjeti miliardat Murrizi sepse te gjith ishin te varfer ne vitetet 90!! Ky eshte mashtrues. Kurre mos e votoni kete mashtruese. Votoni vetem figura te reja. Mos votoni PD,PS,LSI.

 43. Genti Genti
  Genti Genti
  Muaj më parë

  Po ti pse hiqesh sikur nuk je miliarder? Edhe ti ke miliardat siç kan te gjith politikanet. Jeni te gjith te korruptuar,jeni te gjith mafioza!!!

 44. Turi Selmani
  Turi Selmani
  Muaj më parë

  Bravo

 45. Nana Braushi
  Nana Braushi
  Muaj më parë

  Me Murrizin jam,por me ben pershtypje salla,eshte bosh ,ku jane te ashtequajtur deputet???????

 46. drini drini
  drini drini
  Muaj më parë

  Bla bla bla, flet me muret, 10 persona ne sallen e parlamentit. Paguaj shqiptar, paguaj...

 47. Klodjan Stefanidhi
  Klodjan Stefanidhi
  Muaj më parë

  Bravo Murizi ti duet te ishe kryetari PD sepse ti je vertet demokart

 48. Klodjan Stefanidhi
  Klodjan Stefanidhi
  Muaj më parë

  Mir thuaj zoti Murizi po si i behet sepse ajo esht nje kupol qe nuk percaen

 49. Nimet Beqo
  Nimet Beqo
  Muaj më parë

  Mua në këtë vidio më pëlqyen dy fjalë syneti gjuhës ... Tash më duhet një doktor shkencash që ta bëjë DHE një pyetje Jemi vërtet të kontrolluar nga ALIENËT apo çdo qeveri i ka në krye SE ka zëra që e thonë troç jo për reklamë ...

  1. Nimet Beqo
   Nimet Beqo
   Muaj më parë

   @andrea andrea12 po ça skeptik o Andrea dhe ti kot për gallatë ... Sa të mbarojë loja dhe ta vë topin në qendër

  2. andrea andrea12
   andrea andrea12
   Muaj më parë

   Mos u be skeptik.. JEMI dhe Ne produkt i TYRE.. Boll te analizosh, BRENDA 100-vjcarit te fundit , ky bum -teknologjik... por dhe VETE Aljenet jane ne koflikt PER dominanca KOZMIKE..

 50. Marco Mingaj
  Marco Mingaj
  Muaj më parë

  O z murrizi tani thuaju cfare te duash ketyre ty me gjith ata te tjeret i forcove i rrenjepse me shume se sa ishin tani ata tallen hapur me tyja edhe mekompanine tende. Nje fjale e urte popullore thot qeni lih e ujku pirth e ben kerdine mbi kopen. Keto jane shovi i radhes se populli eshte raskapitur i cfilitur. Por mire na e bejne se do vene prap nevotime per nje thes miellte uriturit. Talluni hapur deri sa ky popull do te dali ne votime merreni hosh perpara. Kete koke ka kete feste do po ta dini mire se nje dite ato qe hyni ne hake ketyj populli do u dalen. Se Amerika eshte haga eshte ne shtrunge do kalojne. Plus perendia eshte e madhe poshtersit i shikon edhe para potences se perendise ska bire nene qe i del perpara.

 51. MENELAOS THODHORI
  MENELAOS THODHORI
  Muaj më parë

  Bravo

 52. Drejtesi
  Drejtesi
  Muaj më parë

  Fjalim si komunistet, gjithe kete kohe nuk ke bertitur asnje here, synet je bere ti, tani qe do votat po bertet, kush te beson.

 53. Enver Sulejmani
  Enver Sulejmani
  Muaj më parë

  Mire eshte si thua ti po eshte e veshtire ,votat aty blihen me vendin e punes dhe thesin me miell te skaduar.

 54. Gjeke Turkaj
  Gjeke Turkaj
  Muaj më parë

  Bravo per fjalimin por ne nuk mun te na pranojnë në europë me krye komunistin krye parlamentar e krye ministrin hijenë si si si??????????

 55. Petrika Pleqi
  Petrika Pleqi
  Muaj më parë

  Komuniste + KOMUNISTOKRATE = cmendine.

 56. JIMMY H
  JIMMY H
  Muaj më parë

  Zoti Murizi je nje njeri i drejte serios dhe atdhetar te lumte flet hapur dhe i dhyen turinte ketyre felliqesura ajdute mashtrues e kriminele ec perpara mos u tremb prej ketyre krimineleve te shqitareve.pershendetje nga Florida USA 🇺🇸

 57. Riki rait
  Riki rait
  Muaj më parë

  Ne shqiperi duhet referendum sikur ne kosov ,! duhet hidhen per tok hajnat e politikes deritashme ,Rama meta basha jan kanceri i shqiperis ,

 58. Sander Palushi
  Sander Palushi
  Muaj më parë

  Bravo i qofte Morizit

 59. Salami Marcello
  Salami Marcello
  Muaj më parë

  Grande Murrizi

 60. ylberi seferi
  ylberi seferi
  Muaj më parë

  O BABAJ TEQES SE GRADISHTES "BABA DEDE MYSLIM EFENDI " LOJES TEATRALE SI AKTOR PO I VJEN FUNDI . BOLL LUAJTE ME POPULLIN FAKIR TANI SHKO E FUTU NE TEQE ,LUTJU ZOTIT PER POPULLIN FAKIR TE ÇERMES DHE TE LUSHNJES...

 61. Kuku kuku
  Kuku kuku
  Muaj më parë

  Ku jan parazitet e rilindjes mafjoze smunje e popullit jeni ber ikin lerini popullin te qet o plera politikan mafioz jo vota me per komunistat boll me mogje

 62. Klark Rama
  Klark Rama
  Muaj më parë

  Edi rama do te fitoi te lefi murrizi . Shqiperia esht ba kantjer ndertimi

  1. TORR NADO
   TORR NADO
   Muaj më parë

   Ore shqipe ruhu mos te kap virusi se po e shef pastaj po te bien ne men per rrramen apo jo.

 63. Erjon Tani
  Erjon Tani
  Muaj më parë

  Orator je mjeshter.. Fantazia ska kufij..

 64. Lindo Muaj
  Lindo Muaj
  Muaj më parë

  Bravo

 65. kevin reno
  kevin reno
  Muaj më parë

  Te verteta te gjitha ,kta nuk e duan Europen duan korrupsionin ,kta te pafytyre ,bravo Murrizi je I madh ,👍👍

 66. Jahja Nameti
  Jahja Nameti
  Muaj më parë

  Edhe Osman Gazepi ,do.ts kishte zili, kete fare burri ,te quajtur Myslim Murrizi nga.fshati Cerme i Lushnjes .Ja ky eshte niveli i deputetit qe na perfaqeson

  1. Sajmir plava
   Sajmir plava
   Muaj më parë

   nga duhet te jete?

 67. Panos Soultsas
  Panos Soultsas
  Muaj më parë

  Kot lodhesh se ata lozoin te ghith me telefonat dhe nuk ju pellce fare se leket I Marin

 68. Servet Baftjari
  Servet Baftjari
  Muaj më parë

  Z.Morizi kujt po i fletë...ata po qajn dertin .. stë kan në vëmendje...ju tregoni ato që ps..pd..lsi. idinë ma mirë se ju oh moriz. Pse tregon përalla për të rritur

  1. Gert Enkelanas
   Gert Enkelanas
   Muaj më parë

   Një njeri që thot realitetin është më i drejt se ata që ulin kokën në atë sall derrash

 69. Viron Alushaj
  Viron Alushaj
  Muaj më parë

  Leri te vuajn Shqipetaret se jan mesuar pa buk , voten do i japin ps se ne 90 nuk u pushkatuan komunistatse e betuar. Ishalla populli mendon mire kete her per nje te ardhme te rinise .Pa piken e turpit rilindja kerkon mandat tjeter me rucin ne krye ,edhe qorrat e shikojn ku e katandisen vendin keta molar politikane. Mos harrojm se mungon drejtesia dhe LULEZON krimi,mungon rinia dhe lulezon farferia, ishalla ne prill marin shfarosjen njeher e mire socialistet e felliqur.......kriminela mashtrusa

 70. Gentian Plaku
  Gentian Plaku
  Muaj më parë

  Per menimin tem te hyj ky myslimi kryeminister

 71. M M
  M M
  Muaj më parë

  Sa trishtim nga tradhtia è popullit me vdekje krejt tradhtarve ora juaj numroj mutat e kombit. Non pa fjal per gjakun tim

 72. M M
  M M
  Muaj më parë

  Tash Po vjen NATO ME MIJRA TRUPA NUK LEJON SHQIPTARIA E DIASPORES TE PERSERITET SI NÈ 97 .TRADHTARI E KOMBIT ME SHKIJET E GREKET 😎😎🤗🤗.ME NDERIME ZOTRI MURRIZI VEQ PERPARA

 73. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  Muaj më parë

  Bravo!

 74. Arjan Kosturi
  Arjan Kosturi
  Muaj më parë

  Ik se je k lodhur

 75. Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂 ska popull o mik miu shin kur ngorth Macja

 76. Beta Kaja
  Beta Kaja
  Muaj më parë

  ti je më idjotti që kam par e dëgjuar ti nuk je as intelektual e di pse nuk do të flasësh si intelektual ti flet sikur je në ugar e po vjel sharqi mjet moj SHqipëri kë ke depotet ke vetëm gomar si ky që po flet

 77. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Po ne i dim po ca brnet se na cat menderen ti je i pari qe je si saliu je enverit je te kasa demokracis qelbur si vini as te bytha ti murris bashk me de mokratet qe ke dhe socjalistet jeni nje lloj te gjith jeni nje lloj

 78. Artan Ndoj
  Artan Ndoj
  Muaj më parë

  Murriz e di qe shqiptaret e hane ket Lloj propagande ti lef aty zoti Murrizin por te gjith e dim se socialistat leri pa buk drita uij shaj sa te duash ato ps votojn zoti Murrizi ti je aty per te shkep noj vot djathtas sepse Ramoviqi per ate te ka pagu dhe jam i sigurimit qe Ramoviqi te ka than qe me shaj sa me shume por most harro te shash Bashen se per ate te kam pagu faktet flasin ndryshe zotit Murrizi tij dhe ca ndyrsira si ti qe pranuan te qendrojn ne ate parlament te ndyre dhe mbajten Ramoviqin ne kamb nuk do ti harrojn shqiptaret sado qe te aktrosh aty o Murriz se dhe ne 2005 o Murriz ke dal si i pavarur o Murriz me shkep noj vot djadhtas o Murriz jo te gjith shqiptaret harrojn o Murriz jena mesu ne shqiptaret fjale te bukura por guri ne trast

 79. Tom Lleshaj
  Tom Lleshaj
  Muaj më parë

  Po more z . Murrizi , po Diamanti bashke me Bashen do i numrojn votat . E qfar kemi ne dor ne qe votojm .

 80. Jon Kenedi
  Jon Kenedi
  Muaj më parë

  Asnje si voton kta plera .po do i vjedhin votat kta kopila kta tradhetar kta rrop qr

 81. Jon Kenedi
  Jon Kenedi
  Muaj më parë

  Te lumt goja

 82. Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku
  Muaj më parë

  Bravo myslim ishalla votusit te vleresojne ty ne kto zzgjedhje.......

 83. Sadri Kortoci
  Sadri Kortoci
  Muaj më parë

  Te gjithe thini mire mire dhe e njejta Hipocrizi Shifeni popullin Shqiptare ne Kosove ,cfare mendoni se ka per te ndoshe me 25 Prill, te njejtit jane edhe sikur Pd te fitoje 70% Te gjithe jeni bashkefajtor ne kete gjendje jeni ju popull jo Qeveria se qeverine e zgjedhe i ju ata si majtas e djathtas jane nje M....e akoma vazhdoni tju beni temena ,per sa gjate ju bani temena ashtu keni per te ngelur.

 84. Murat Shehu
  Murat Shehu
  Muaj më parë

  GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

  1. Fredo Shehu
   Fredo Shehu
   Muaj më parë

   Nuk eshte gafe ,eshte nje mesazh i fshehte ,nje menyre djallezore per te shtyre shqiptaret qe te vaksinohen ,prandaj nese i do me te vertete prinderit e tu mos lejo qe t'u injektohet helm ne trup.

 85. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  KUASH SPIRO PAI PEGJIGJ

 86. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  JENITEMIR SASJUPTONI

 87. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  Kushasht EVROPA ASHTBA MEVUJTJE JO TUJVRA TUJUSH

 88. Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari
  Muaj më parë

  Bravo murrizi perplasja ktyre klyshave kta duhet ti pervlosh me benzine

  1. Tropoja 4ever
   Tropoja 4ever
   Muaj më parë

   po pae ky erdhi me brek firmato ? shikokje sa pare dhe biznese ka pastaj hajde nigjoje se sa fjale te bukura thote ktu . Se ktu fjale te bukura thone te gjithe por shumica bythqira milioner jan qe bejn si burra te mire

 89. Arsen Likaj
  Arsen Likaj
  Muaj më parë

  Bravo z Murrizi ju lumt ju jeni e ardhmja e kombit

 90. Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari
  Muaj më parë

  Bravo zoti murrizi po ata qafe demat è tjere ku ka Jane apo kane dal bejne prapaganda per fushatat turp tju vije si guxojne kta horrat kane fytyre i kerkojne votat popullit kur kte popull ekan lene ne harres ne mes te rruges shtet kurvash po zgjouni o popull ti shporrim kta gjakpirsat politikane a shifni kur ja plase ne fytyre ktyre horrave luajne me telefona ne dore se as nuk duan tja dine per kte popull te gjynjezuare nga varferia dhe mos kamja kta klyshat duhet ti heqesh xvarre ne mes sheshit hajduter shkerdhatat

 91. Stella Adhara
  Stella Adhara
  Muaj më parë

  I nderuar qofsh,isha prezente ne ate rivoluzion dhe shpresa jone ajo ishte. Democrazia dhe liria e plot,po ato prezencat qe ke aty te gjithe duke pare ne celulare

  1. Ritvan Haxhillari
   Ritvan Haxhillari
   25 ditë më parë

   Bravl murizi jau prishe gjakun shehikve të shqipëris

 92. Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Muaj më parë

  Morizi je i drejt..po ne ktu ku jetojm jemi ferm lopesh ....se njerz te djallzum jane lagu....Gomari i djadhzum tall loqet me kto lope te urt. Edhe vaksinat shikoni gomari i djadhzum kujt ja ben...!!a kam drent me j than lope te bindur..😀✋kush me kupton e pershends.

 93. Sure Kukli
  Sure Kukli
  Muaj më parë

  Sa deputet ka kuvendi salla bosh apo sa marrin rrogen nga taksat e popullit

 94. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Bravo Zoti Murizi ishallah ne emer te Zotit

 95. Luan Veliu
  Luan Veliu
  Muaj më parë

  Spitali i FIERIT i montushem sot dhe ne pronesi te shtetit Turk.neser nxjerr jasht te semuret i ve buldozerin e hedh ne toke. Po nuk fitoj edi i sultanit te anadollit.

 96. Smile At Predator
  Smile At Predator
  Muaj më parë

  Murrizi drejt Europes

 97. Smile At Predator
  Smile At Predator
  Muaj më parë

  Bravo MURRIZI ,spitali eshte si kalat e pashallareve qe nxorren veten tani per ta kthyer Shqiperine Turqi

 98. Halit nuk ka drejtsi ne shqiperi Haiti
  Halit nuk ka drejtsi ne shqiperi Haiti
  Muaj më parë

  Bravo Murrizi

 99. Maloku PA toke
  Maloku PA toke
  Muaj më parë

  Bravo ashtu eshte poshte komunistet

  1. Nimet Beqo
   Nimet Beqo
   Muaj më parë

   @Haide Dhuli e pesto de ! E mena perimenes !?! Bravo re HA- IDE ! BRAVO ! Qe min krivese. ..

  2. Haide Dhuli
   Haide Dhuli
   Muaj më parë

   50 vjet monizem ,degjuam poshte kulaket ,armiqte e ku di une, 30 vjet degjojme poshte komunistet!!!! Kur do beheni njerez te gjykoni me mendje dhe jo me pasion?!!! Te ndeshkohet kush ben korrupsion, kush vret ,kush vjedh! Mjaft me kete gjuhe urrejtjeje!

 100. Grid Hisen
  Grid Hisen
  Muaj më parë

  O murriz me shkaterrove fare e mire e ke ti po mos u lodhe kot se ate vend e ka marre lumi, une per vete voten time do ta jap panvarsisht se do ti numeroj gjiknuri per ps-ne apo pd-ne