GJESTI - U HALITE

58 000 Shikime 6 mln

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY \u0026 IDEA - Gzim Blakaj
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
gjestt

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Komente

 1. Gentrit Stolliqi
  Gentrit Stolliqi
  20 orë më parë

  Jo e mir

 2. Melehat Gjureci
  Melehat Gjureci
  20 orë më parë

  Super

 3. Valon Neziraj
  Valon Neziraj
  22 orë më parë

  King eshte ky .

 4. Dardan Omer
  Dardan Omer
  Ditë më parë

  Te lumte gjest shum mire kendon😍❤

 5. Silira Shaqiri
  Silira Shaqiri
  Ditë më parë

  Dhefshi😂

 6. Luti Guri
  Luti Guri
  Ditë më parë

  Super gjesi je i papar

 7. Petrit Sokoli
  Petrit Sokoli
  Ditë më parë

  😭😭😭😭

 8. Adelina kuqi
  Adelina kuqi
  2 ditë më parë

  🎼🎵🎶👏

 9. Arjesa Mataj
  Arjesa Mataj
  2 ditë më parë

  Kjo ejemja eprfrura dhmplqen shum Love love 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 10. Ela Gjidia
  Ela Gjidia
  2 ditë më parë

  Kjo kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravo gjesti

 11. Arbenita AM
  Arbenita AM
  3 ditë më parë

  Shumee e miree👌🥰🥰

 12. Fatos Xhani
  Fatos Xhani
  3 ditë më parë

  Super 🙏

 13. Linda Qarri
  Linda Qarri
  3 ditë më parë

  of oj for me

 14. Eljona Gashi
  Eljona Gashi
  3 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡

 15. ilire sherifi
  ilire sherifi
  4 ditë më parë

  Brravo 💔😂😂

 16. D O R E N T I N A
  D O R E N T I N A
  4 ditë më parë

  O ky osht talent ejj

 17. Giuseppe De grandis
  Giuseppe De grandis
  4 ditë më parë

  Elda zemer..... miss you

 18. Ardit Islami
  Ardit Islami
  4 ditë më parë

  Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth

 19. Gazment Brahimllari
  Gazment Brahimllari
  5 ditë më parë

  Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐

 20. Nida Dullaj
  Nida Dullaj
  5 ditë më parë

  kengetar i mrekullueshem🥺🥺

 21. Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb
  5 ditë më parë

  OZOT SA EBUKUR

 22. Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  6 ditë më parë

  E di edhe un jam e thyer

 23. Al_flor Game
  Al_flor Game
  6 ditë më parë

  Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

 24. Robert Mustafaraj
  Robert Mustafaraj
  6 ditë më parë

  O zot sa te bukur e ke zerin

 25. Festim Kastrati
  Festim Kastrati
  6 ditë më parë

  Qeyrudacjbjfkid

 26. Shqipe Shira
  Shqipe Shira
  7 ditë më parë

  😒💓

 27. Ana Kungulli
  Ana Kungulli
  7 ditë më parë

  😍😍😍😍

 28. TheWitherBoy 396
  TheWitherBoy 396
  7 ditë më parë

  Wow ca kenge me e bukura ne bote

 29. Aulona
  Aulona
  7 ditë më parë

  Se zemra se lejka❤🥺

 30. Erisa Duda Erisa duda
  Erisa Duda Erisa duda
  7 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏🌝

 31. doliio volay
  doliio volay
  7 ditë më parë

  His voice omg 🥺😍

 32. Festim Kastrati
  Festim Kastrati
  7 ditë më parë

  ❤dkbhd

 33. Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb
  7 ditë më parë

  Kjo kenge me Ben per te qare

 34. Enriko Braci
  Enriko Braci
  7 ditë më parë

  Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

 35. Erzan Qejvani
  Erzan Qejvani
  8 ditë më parë

  Bravo je me i miri 😇😇😇😇

  1. doliio volay
   doliio volay
   7 ditë më parë

   alfirst.info/load/iqyAon61otJnmGQ/video

 36. Ana
  Ana
  8 ditë më parë

  Like pa arsye se e meriton☺✌

 37. niddg viiut
  niddg viiut
  8 ditë më parë

  The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

 38. Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb
  8 ditë më parë

  Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

 39. ArtoneBoSS
  ArtoneBoSS
  8 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

 40. Shyrete Shahinaj
  Shyrete Shahinaj
  9 ditë më parë

  3r2

  1. niddg viiut
   niddg viiut
   8 ditë më parë

   alfirst.info/load/fGysdrGaaauAe5s/video

 41. gioyu comi
  gioyu comi
  9 ditë më parë

  Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

 42. Serjan Hysaj
  Serjan Hysaj
  9 ditë më parë

  😊

 43. Serjan Hysaj
  Serjan Hysaj
  9 ditë më parë

  Najs je o gjest

 44. sokin jon
  sokin jon
  9 ditë më parë

  Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

 45. Meri Tozaj
  Meri Tozaj
  10 ditë më parë

  shum e bukur kjo kenge

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   9 ditë më parë

   🥰

 46. Hysnije _sh
  Hysnije _sh
  10 ditë më parë

  Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

 47. FLORDI
  FLORDI
  10 ditë më parë

  alfirst.info/load/iqyAon61otJnmGQ/video

  1. sokin jon
   sokin jon
   9 ditë më parë

   uau ca zeri mrekulli

 48. Hasim Ademi
  Hasim Ademi
  10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 49. Gjystina Marku
  Gjystina Marku
  10 ditë më parë

  the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

 50. Medina Sulo
  Medina Sulo
  10 ditë më parë

  💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

 51. Kujtim Lamaj
  Kujtim Lamaj
  11 ditë më parë

  😍

 52. Admir Lama
  Admir Lama
  11 ditë më parë

  Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

 53. Infotech Infotech
  Infotech Infotech
  11 ditë më parë

  alfirst.info/load/fGysdrGaaauAe5s/video

 54. Ebubeker Ali
  Ebubeker Ali
  12 ditë më parë

  Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

 55. Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  12 ditë më parë

  Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

 56. Melihate Presheva
  Melihate Presheva
  12 ditë më parë

  I gsis0 y1❤❤❤❤

 57. Daniela Asmadhi
  Daniela Asmadhi
  12 ditë më parë

  Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

 58. sara xhepa😍
  sara xhepa😍
  12 ditë më parë

  🥰

 59. Simina Covaci
  Simina Covaci
  12 ditë më parë

  😍😍😍

 60. Juliana Pumo
  Juliana Pumo
  13 ditë më parë

  ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 61. Shabane Elezi
  Shabane Elezi
  13 ditë më parë

  uau ca zeri mrekulli

 62. Adnan Maqi
  Adnan Maqi
  13 ditë më parë

  Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

 63. Mira
  Mira
  13 ditë më parë

  🇦🇱❤🇷🇴

 64. Karolina Mietkiewicz
  Karolina Mietkiewicz
  13 ditë më parë

  🇦🇱❤🇵🇱

 65. FF MARAJAN
  FF MARAJAN
  13 ditë më parë

  💔😔

 66. JuSt PsYcHo
  JuSt PsYcHo
  13 ditë më parë

  SAD

 67. Albion Olluri
  Albion Olluri
  13 ditë më parë

  Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

 68. Andy Hoda
  Andy Hoda
  13 ditë më parë

  Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

 69. Mirela Pengu
  Mirela Pengu
  14 ditë më parë

  Super kenge

 70. yuoop noke
  yuoop noke
  14 ditë më parë

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 71. Elisabeta Qira
  Elisabeta Qira
  14 ditë më parë

  🙂🥺👍👍👍👍👍

 72. bilinas mini
  bilinas mini
  15 ditë më parë

  halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

 73. sigrida ciku
  sigrida ciku
  15 ditë më parë

  sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

 74. Gazment Brahimllari
  Gazment Brahimllari
  15 ditë më parë

  Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   14 ditë më parë

   Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 75. Carpe Diem
  Carpe Diem
  15 ditë më parë

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 76. Rifat Zulfaj
  Rifat Zulfaj
  15 ditë më parë

  Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

 77. Fadili MurTi
  Fadili MurTi
  15 ditë më parë

  Te lumt goja😀

 78. Video Interesante
  Video Interesante
  15 ditë më parë

  Cfare do të thotë U HALITE?

 79. Fabian Burina
  Fabian Burina
  15 ditë më parë

  🎶❤gjesti

 80. Agim Likaj
  Agim Likaj
  16 ditë më parë

  Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

 81. Flamur Dauti
  Flamur Dauti
  16 ditë më parë

  Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

 82. Flamur Dauti
  Flamur Dauti
  16 ditë më parë

  Veq vazhdo shum mir 💪💪

 83. Eltina Zenel
  Eltina Zenel
  16 ditë më parë

  super hit

 84. Lutfije Bislimi
  Lutfije Bislimi
  16 ditë më parë

  bebe boss je te dua nga diamant bislimi

 85. Elma Elma
  Elma Elma
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 86. Armando Aliu
  Armando Aliu
  17 ditë më parë

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 87. Vjollca Balla
  Vjollca Balla
  17 ditë më parë

  Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 88. Tik tok star
  Tik tok star
  17 ditë më parë

  Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

 89. Sina Mobishd
  Sina Mobishd
  17 ditë më parë

  Bravo Gjesti ma Mir be bot

 90. Rijad Kasamaj
  Rijad Kasamaj
  17 ditë më parë

  Ky eshte nje kengetar super

 91. Arian Topalli
  Arian Topalli
  17 ditë më parë

  Un

 92. elmedin jusufi
  elmedin jusufi
  17 ditë më parë

  😢😢🥰💔💘

 93. FF LIDER
  FF LIDER
  17 ditë më parë

  Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

 94. Tuana Gerbeshi
  Tuana Gerbeshi
  17 ditë më parë

  Keng ma e mira ne bot

 95. vini hyka
  vini hyka
  18 ditë më parë

  SUPER

 96. Alesia Avdulaj
  Alesia Avdulaj
  18 ditë më parë

  Ash nje kang shum e bukur

 97. Maz B
  Maz B
  18 ditë më parë

  His voice omg 🥺😍

 98. Ken Nechee
  Ken Nechee
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 99. minivere kallaba
  minivere kallaba
  19 ditë më parë

  bravo👏🏻👏🏻👏🏻

 100. rima pireci
  rima pireci
  19 ditë më parë

  E paska pas femnen e fort KY gjesti perqata hiti fort