Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

30 319 Shikime 3,1 mln
Argëtim

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente

 1. Artur Memiu
  Artur Memiu
  5 orë më parë

  Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum

 2. Violeta Ceka
  Violeta Ceka
  7 orë më parë

  Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!

 3. Denis otr Selala
  Denis otr Selala
  11 orë më parë

  Kenge shme e bur

 4. FF REDI
  FF REDI
  15 orë më parë

  O jul rripi i prishur apo jo

 5. Bardha Mavriqi
  Bardha Mavriqi
  Ditë më parë

  Shum keq juliii

 6. a alb
  a alb
  Ditë më parë

  Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂

 7. Bleona.Elona Pajaziti
  Bleona.Elona Pajaziti
  Ditë më parë

  Mevlan ❤ Ledjana

 8. Bleona.Elona Pajaziti
  Bleona.Elona Pajaziti
  Ditë më parë

  Suksese mevlan jul

 9. Sonila
  Sonila
  Ditë më parë

  Super keng

 10. Xhoena Hoxha
  Xhoena Hoxha
  Ditë më parë

  🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍

 11. Ardiana Makaj
  Ardiana Makaj
  Ditë më parë

  Mevlani rich

 12. Tirana Ime
  Tirana Ime
  2 ditë më parë

  O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit

 13. Cela Hanife
  Cela Hanife
  2 ditë më parë

  Juli je super kengetare sukse vellla

 14. ST BRUDA
  ST BRUDA
  2 ditë më parë

  Urime! 50K SUBSCRIBERS

 15. Sibora Gashi
  Sibora Gashi
  2 ditë më parë

  ❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤

 16. SILVIO HAMETI
  SILVIO HAMETI
  2 ditë më parë

  kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇

 17. eni toska
  eni toska
  2 ditë më parë

  Sa like shkojne per melanin dhe julin

 18. Kleosamuel1 Kleosamuel1
  Kleosamuel1 Kleosamuel1
  3 ditë më parë

  Ghhgkfjf

 19. Brunilda Hamza
  Brunilda Hamza
  3 ditë më parë

  Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve

 20. Visar Kalludra
  Visar Kalludra
  4 ditë më parë

  Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

 21. Vjolca Elmas
  Vjolca Elmas
  4 ditë më parë

  Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

 22. Irisa Amelia
  Irisa Amelia
  4 ditë më parë

  Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

 23. shqiprim Bytyqi
  shqiprim Bytyqi
  4 ditë më parë

  O ku jeni bossat jeni shum te mir

 24. Vilma Dhiari
  Vilma Dhiari
  4 ditë më parë

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 25. Eron Kadriu
  Eron Kadriu
  4 ditë më parë

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 26. Klevis Mateo
  Klevis Mateo
  4 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 27. Klevis Mateo
  Klevis Mateo
  4 ditë më parë

  Faleminderitshumeshumeyll

 28. Klevis Mateo
  Klevis Mateo
  4 ditë më parë

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 29. Klevis Mateo
  Klevis Mateo
  4 ditë më parë

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 30. xhulia bajollari
  xhulia bajollari
  4 ditë më parë

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 31. Zanarabja Zanarabja
  Zanarabja Zanarabja
  5 ditë më parë

  P

 32. lina kalo
  lina kalo
  5 ditë më parë

  Bravooooo mevlan

 33. Albioni Bossi
  Albioni Bossi
  5 ditë më parë

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 34. Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  6 ditë më parë

  👍

 35. Eljesa Qaja
  Eljesa Qaja
  6 ditë më parë

  Aaaaaaa juli sibon

 36. Anna23 Anna23
  Anna23 Anna23
  6 ditë më parë

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 37. Seldi Seldi
  Seldi Seldi
  6 ditë më parë

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 38. Antonio Godaj
  Antonio Godaj
  6 ditë më parë

  On fire juli

 39. Roksana Roksana
  Roksana Roksana
  7 ditë më parë

  Dayfske

 40. Klevis Beqiraj
  Klevis Beqiraj
  7 ditë më parë

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 41. Elsida Rrucaj
  Elsida Rrucaj
  7 ditë më parë

  Lum si ti mevli

 42. blerim bardhi
  blerim bardhi
  7 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 43. Andrin Hoxha
  Andrin Hoxha
  7 ditë më parë

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 44. Adis Dauti
  Adis Dauti
  7 ditë më parë

  Ytyy56655h0

 45. Kanina Kanina
  Kanina Kanina
  7 ditë më parë

  Vazhdoni kështu

 46. egi egushi
  egi egushi
  7 ditë më parë

  😁😁😁👌 Shum te mir

 47. Constantine The Great
  Constantine The Great
  8 ditë më parë

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 48. Bledi Shaho
  Bledi Shaho
  8 ditë më parë

  Nevlan Juli jeni me specialet

 49. Donika Zana
  Donika Zana
  8 ditë më parë

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 50. Lume Memini
  Lume Memini
  8 ditë më parë

  😍😍😍

 51. Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra
  8 ditë më parë

  😎

 52. Olsi Deejay
  Olsi Deejay
  8 ditë më parë

  alfirst.info/load/foSOm3-3aLecf6c/video

 53. Selavdi Nevzadi
  Selavdi Nevzadi
  9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 54. Hello Bro
  Hello Bro
  9 ditë më parë

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 55. Edi Kukeli
  Edi Kukeli
  9 ditë më parë

  Super

 56. Bleonë Bilalli
  Bleonë Bilalli
  9 ditë më parë

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 57. Samsung Eljon
  Samsung Eljon
  9 ditë më parë

  Start janzoa

 58. Violeta Violeta
  Violeta Violeta
  9 ditë më parë

  Esht keng shume e bukur

 59. Reshat Ruci
  Reshat Ruci
  9 ditë më parë

  Qq

 60. Kela Alla
  Kela Alla
  9 ditë më parë

  Shumë bukur

 61. Vlore Vlore
  Vlore Vlore
  9 ditë më parë

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 62. HUMOR 2021
  HUMOR 2021
  9 ditë më parë

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 63. Eminemin Behluli12
  Eminemin Behluli12
  9 ditë më parë

  O juli shikoi pak floket

 64. Alba Hyskajysyyahsh
  Alba Hyskajysyyahsh
  9 ditë më parë

  Hahhahahahhahaha

 65. Rea Tenezhdolli
  Rea Tenezhdolli
  9 ditë më parë

  👏👏👏👏😍

 66. Lani Malka
  Lani Malka
  9 ditë më parë

  Bravo çuna

 67. Mina Stasi
  Mina Stasi
  9 ditë më parë

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 68. Sibora Gashi
  Sibora Gashi
  9 ditë më parë

  Bravo Mevli❤

 69. Cim Ibrahim
  Cim Ibrahim
  10 ditë më parë

  Cuna varikarsa julit si falet

 70. Nazmi Kallo
  Nazmi Kallo
  10 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 71. Shuke Doci
  Shuke Doci
  10 ditë më parë

  Super

 72. saimiri fier
  saimiri fier
  10 ditë më parë

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 73. Enkelejda Pjeci
  Enkelejda Pjeci
  10 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 74. don xhon fann
  don xhon fann
  10 ditë më parë

  Super keng

 75. erkida mhilli
  erkida mhilli
  10 ditë më parë

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 76. Keli Llojku
  Keli Llojku
  10 ditë më parë

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 77. ST BRUDA
  ST BRUDA
  11 ditë më parë

  #50K

 78. Ilda Hoxhaj
  Ilda Hoxhaj
  11 ditë më parë

  Super

 79. Ela Tatej
  Ela Tatej
  11 ditë më parë

  ,.tvvfvv

 80. Yo Yo
  Yo Yo
  11 ditë më parë

  Kot fare.

 81. Johnny Johnny
  Johnny Johnny
  11 ditë më parë

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 82. Korc Korc
  Korc Korc
  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 83. Enea Albajrami
  Enea Albajrami
  11 ditë më parë

  Gabime

 84. Alma Fetahaj
  Alma Fetahaj
  11 ditë më parë

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 85. Kevi Xhebraj
  Kevi Xhebraj
  11 ditë më parë

  Ddsmfndnfm

 86. Nazmi Hidri
  Nazmi Hidri
  11 ditë më parë

  Super

 87. Altin Almadhi
  Altin Almadhi
  11 ditë më parë

  Yll te dy ju lumt goja

 88. Ardjana Mena
  Ardjana Mena
  11 ditë më parë

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 89. Mani Hoxha
  Mani Hoxha
  11 ditë më parë

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 90. Altin Deda
  Altin Deda
  11 ditë më parë

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 91. Besjan Avdo
  Besjan Avdo
  12 ditë më parë

  Bravo juli mevli

 92. Rinora Metaj
  Rinora Metaj
  12 ditë më parë

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 93. Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini
  12 ditë më parë

  Juli i kapet emocionet

 94. Selca Edonis
  Selca Edonis
  12 ditë më parë

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 95. BONA KEVIN
  BONA KEVIN
  12 ditë më parë

  MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 96. Kejsi Sadikaj
  Kejsi Sadikaj
  12 ditë më parë

  So zjarr eshte vertet

 97. Imarius Cili
  Imarius Cili
  12 ditë më parë

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 98. Esmeralda Myslymi
  Esmeralda Myslymi
  12 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 99. Ela Ela
  Ela Ela
  12 ditë më parë

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 100. Donalda Ndreaj
  Donalda Ndreaj
  12 ditë më parë

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰