Klanifornia - Opinion - Edi Rama

8 886 Shikime 941 mijë
Komedi

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Rozeta Ferko
  Rozeta Ferko
  13 orë më parë

  😂😂😂🤣🤣🤣

 2. Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe Shurdhi
  Ditë më parë

  Artist boti, nudo nudo, haha

 3. Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe Shurdhi
  Ditë më parë

  Haha bravo Edi,

 4. Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe Shurdhi
  Ditë më parë

  Nuk rruhet se ashtu eshte moda

 5. Ola Mira
  Ola Mira
  2 ditë më parë

  Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.

 6. eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb
  2 ditë më parë

  22:22 ja futi Rama 😅

 7. eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb
  2 ditë më parë

  Albano 👑 i humorit Shqiptar .

 8. AELA ELA
  AELA ELA
  2 ditë më parë

  Edi king 😎😎😎😎😎💪💪💪💪👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 9. AELA ELA
  AELA ELA
  2 ditë më parë

  Rama king 👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👏👏👏

 10. DjUlerima
  DjUlerima
  3 ditë më parë

  Go Rama Go je Gjigand! haha

 11. Blerim Pergjegjaj
  Blerim Pergjegjaj
  3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 12. xhina 007
  xhina 007
  4 ditë më parë

  A vdeksha une per kete .. Bossi

 13. Kevin Kolleshi
  Kevin Kolleshi
  5 ditë më parë

  Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 14. Bleona Orhan
  Bleona Orhan
  6 ditë më parë

  une jam fejuar 9 her mo 🤣

 15. Jurgen Kola
  Jurgen Kola
  6 ditë më parë

  😭😭😭

 16. Eri Ermal
  Eri Ermal
  7 ditë më parë

  Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.

 17. sartv _57
  sartv _57
  7 ditë më parë

  Haaaaaaaaaa

 18. sartv _57
  sartv _57
  7 ditë më parë

  Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva

 19. sartv _57
  sartv _57
  7 ditë më parë

  E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum

 20. Leonard Hysa
  Leonard Hysa
  8 ditë më parë

  Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano

 21. Lek Toma
  Lek Toma
  8 ditë më parë

  Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱

  1. Lek Toma
   Lek Toma
   8 ditë më parë

   Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava

  2. Lek Toma
   Lek Toma
   8 ditë më parë

   Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit

  3. Lek Toma
   Lek Toma
   8 ditë më parë

   Merni bashen e futja ne B....

  4. Lek Toma
   Lek Toma
   8 ditë më parë

   Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie

  5. Lek Toma
   Lek Toma
   8 ditë më parë

   Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama

 22. Lek Toma
  Lek Toma
  8 ditë më parë

  Jepi nje shuplak hahaha hahaha

 23. Angel Angel
  Angel Angel
  8 ditë më parë

  Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂

 24. Angel Angel
  Angel Angel
  8 ditë më parë

  Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha

 25. Angel Angel
  Angel Angel
  8 ditë më parë

  Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂

 26. مورتي مورتي
  مورتي مورتي
  9 ditë më parë

  أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

 27. 9 H
  9 H
  9 ditë më parë

  HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣

 28. Ilmi Hoxhaj
  Ilmi Hoxhaj
  9 ditë më parë

  Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet

 29. Naser Rexhepi
  Naser Rexhepi
  9 ditë më parë

  Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT

 30. Isni Shatri
  Isni Shatri
  10 ditë më parë

  Fitoj pisi

 31. Aurel Metolli
  Aurel Metolli
  10 ditë më parë

  Bisha

 32. Ramazan Asllani
  Ramazan Asllani
  11 ditë më parë

  Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ

 33. Lindsey Rodenberg
  Lindsey Rodenberg
  11 ditë më parë

  Te vrafte zoti ishalla mar edi rame

 34. Ze Ver
  Ze Ver
  11 ditë më parë

  Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3

 35. BENARD GUGA
  BENARD GUGA
  11 ditë më parë

  CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

 36. Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova
  11 ditë më parë

  Edvinov ramoviq drogirash

 37. Besnik Lusha
  Besnik Lusha
  12 ditë më parë

  Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi

 38. Ermira Kasa
  Ermira Kasa
  12 ditë më parë

  Saliut

 39. Ermira Kasa
  Ermira Kasa
  12 ditë më parë

  Si vjen ke kemba

 40. Ermira Kasa
  Ermira Kasa
  12 ditë më parë

  Bravo

 41. Ermira Kasa
  Ermira Kasa
  12 ditë më parë

  Po ti more

 42. Johnny Depp
  Johnny Depp
  12 ditë më parë

  Ca rrote kari ky Rama

 43. Klebeta Bollati
  Klebeta Bollati
  12 ditë më parë

  Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️

 44. Osmosis
  Osmosis
  12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo

 45. Mirela So
  Mirela So
  13 ditë më parë

  Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar

 46. Elisa Elisa
  Elisa Elisa
  13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !

 47. klotilda cenko
  klotilda cenko
  13 ditë më parë

  Je Njesh EDI RAMA!

 48. Olgert Gertyy
  Olgert Gertyy
  13 ditë më parë

  🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist

 49. Bes Nik
  Bes Nik
  14 ditë më parë

  E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

 50. Brian Merdani
  Brian Merdani
  14 ditë më parë

  Je i lart Gilbert

 51. Zeus Tv
  Zeus Tv
  14 ditë më parë

  Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 52. Alban Shabani
  Alban Shabani
  14 ditë më parë

  Top show

 53. rema rema
  rema rema
  14 ditë më parë

  Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍

 54. Zeus Tv
  Zeus Tv
  14 ditë më parë

  Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈

 55. Zeus Tv
  Zeus Tv
  14 ditë më parë

  Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta

 56. Selman Bulica
  Selman Bulica
  14 ditë më parë

  😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘

 57. Selman Bulica
  Selman Bulica
  14 ditë më parë

  bravo edirama bravo

 58. Anxhela Banaj
  Anxhela Banaj
  14 ditë më parë

  Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 59. Ardonisa Galantzi
  Ardonisa Galantzi
  14 ditë më parë

  Zoti Rama je shume i zgjuar

 60. Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo
  14 ditë më parë

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!

 61. Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo
  14 ditë më parë

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 62. Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo
  14 ditë më parë

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 63. Armadinio GamerYT
  Armadinio GamerYT
  15 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 64. Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj
  15 ditë më parë

  Shume bukur

 65. Fatos Burraj
  Fatos Burraj
  16 ditë më parë

  Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot

 66. Rate Respi
  Rate Respi
  16 ditë më parë

  Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist

 67. Adelio Kapllanaj
  Adelio Kapllanaj
  16 ditë më parë

  Pyt

 68. Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  16 ditë më parë

  Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka

 69. Gezim Kaba
  Gezim Kaba
  16 ditë më parë

  Eshte shume per te qeshur

 70. Suela Hyka
  Suela Hyka
  16 ditë më parë

  Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0

 71. olsi kocli
  olsi kocli
  16 ditë më parë

  Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion

 72. Dani khtte
  Dani khtte
  16 ditë më parë

  ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta

 73. Armend Zikolli
  Armend Zikolli
  16 ditë më parë

  Qfar publiku pldh

 74. Alen Goretic
  Alen Goretic
  16 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 75. DBICY
  DBICY
  16 ditë më parë

  i paska vu dhomt albano

 76. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  17 ditë më parë

  Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama

 77. chico malo
  chico malo
  17 ditë më parë

  Per te qeshur apo per te qar

 78. Xh1 016
  Xh1 016
  17 ditë më parë

  Fitore PS 💜🌷

 79. Bad Boy
  Bad Boy
  17 ditë më parë

  BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 80. Alda Zejno
  Alda Zejno
  17 ditë më parë

  😂 😂 😂

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 81. shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja
  17 ditë më parë

  Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣

 82. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  17 ditë më parë

  Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 83. bouytt guyt
  bouytt guyt
  17 ditë më parë

  Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....

 84. Vasil tasoulas
  Vasil tasoulas
  18 ditë më parë

  Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍

 85. Eva Bushaj
  Eva Bushaj
  18 ditë më parë

  Hahahahahah sa qeshqa

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 86. krijime me mjete te reciklushme
  krijime me mjete te reciklushme
  18 ditë më parë

  Albano je i madh mire ja bete😂😂

  1. bouytt guyt
   bouytt guyt
   17 ditë më parë

   Rama e jo basha

 87. Nimet Beqo
  Nimet Beqo
  18 ditë më parë

  Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!

 88. freestyloo231
  freestyloo231
  18 ditë më parë

  E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat

 89. oiuet souiu
  oiuet souiu
  18 ditë më parë

  Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣

 90. negisa negi
  negisa negi
  18 ditë më parë

  Albano legjend

 91. Edra Hoxha
  Edra Hoxha
  19 ditë më parë

  Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰

 92. FF ALBOZ
  FF ALBOZ
  19 ditë më parë

  💙✌🇦🇱

 93. Liza Bar
  Liza Bar
  19 ditë më parë

  Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   18 ditë më parë

   Njoni me ps se tjt 😂🤣

 94. ed junior
  ed junior
  19 ditë më parë

  Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...

 95. O. D.
  O. D.
  19 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 96. yasio bolo
  yasio bolo
  19 ditë më parë

  14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !

 97. M Point
  M Point
  19 ditë më parë

  te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve

 98. Lo ve
  Lo ve
  19 ditë më parë

  😂😂😂😂

 99. Argjent Jashari
  Argjent Jashari
  20 ditë më parë

  Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !

 100. PapaTili Tiliontop
  PapaTili Tiliontop
  20 ditë më parë

  Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂

  1. yasio bolo
   yasio bolo
   19 ditë më parë

   Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣