Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV

1 110 Shikime 113 mijë
Argëtim

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Esmeralda Karai
  Esmeralda Karai
  10 ditë më parë

  Lesho freksionin zenepe ..se e dogje🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Vasil
  Vasil
  13 ditë më parë

  😂😂😂

 3. Delvina Elektronik
  Delvina Elektronik
  18 ditë më parë

  💲💲💲💲💲💲💰💰💰💰💴💵💵💶💶💶💶💷💷💷💷💸💸💸💸

 4. Ador Themeli
  Ador Themeli
  19 ditë më parë

  7:51 Vdiq

 5. Ador Themeli
  Ador Themeli
  19 ditë më parë

  Si i ka mustaqet si 2 thika.

 6. Ador Themeli
  Ador Themeli
  19 ditë më parë

  Në ça viti ka vdekur Zenepja?

 7. Klodian Elezi
  Klodian Elezi
  22 ditë më parë

  Po memaliaj aq esht jasht e brenda 🙈😂😂😂😂😂

 8. gallata
  gallata
  23 ditë më parë

  Hahahahahah legjenda jeni pz😂😂😂😂

 9. NC SadBoy
  NC SadBoy
  25 ditë më parë

  jeni me te mire se portokallia prz

 10. hahahahah hahahahahahah
  hahahahah hahahahahahah
  26 ditë më parë

  Do hidhni 2

 11. cash money
  cash money
  27 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bytheje 🤣🤣🤣🤣

 12. arbri imeri
  arbri imeri
  27 ditë më parë

  jeni te papar nqop me lot haha

 13. LUKAS LUKAS
  LUKAS LUKAS
  27 ditë më parë

  Tani vjen dropi kapeni bura xaxaxaxaxaxax

 14. Richard Lu
  Richard Lu
  29 ditë më parë

  Nxirrni remixin e nazif çelës se e kemi ber super remix... Po e presim ✌️✌️✌️

 15. ADI TRASHANI
  ADI TRASHANI
  Muaj më parë

  Eeeee qa milfi 🤣

 16. Ervin 679
  Ervin 679
  Muaj më parë

  Si e ka emrin filmi?

 17. h Sulaj Sulaj
  h Sulaj Sulaj
  Muaj më parë

  Do vesh don xhonin 😂😂😂😂

 18. Tendo Pain x
  Tendo Pain x
  Muaj më parë

  Jo sofike flm 🤣🤣🤣

 19. ALESIO ALESIO
  ALESIO ALESIO
  Muaj më parë

  3:51 yee ca milfi HAHAHAHAHAHAHAHA

 20. denis luke
  denis luke
  Muaj më parë

  keta jane lot pz

 21. AA666TE Α
  AA666TE Α
  Muaj më parë

  Giganda jeni

 22. Ervis Bekteshi
  Ervis Bekteshi
  Muaj më parë

  Fiks si nje mut muti qe me prishi pune mua nga keto jevgat fallxhoret e kodrave, qe robt ku ti kete rrace e felliqur e njerezimit.

 23. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  Sa me Shpejt se eshte e bukur

 24. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  Dergoni tjetrn

 25. Regi Haxhija
  Regi Haxhija
  Muaj më parë

  Legjenda jeni

 26. Sari Meta
  Sari Meta
  Muaj më parë

  Leshoje freksjonin se e dogjeee😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂

 27. You're Χρήστου
  You're Χρήστου
  Muaj më parë

  Μου αρέσει που είναι ελληνικό και το κάνει μετάφραση

 28. Gabriel
  Gabriel
  Muaj më parë

  Fifti Fifti 😅, jo zenepe flm, po vdis se kam len gjelln ne zjarr 🤣

 29. Ani Duci
  Ani Duci
  Muaj më parë

  Te qiva portakolli klanifornia e al pazar bashk

 30. Noel Zenelaga
  Noel Zenelaga
  Muaj më parë

  O ngop bëni me ngop gjyqin aman se e shikoj un me vllain se e kam shum qef aman

 31. Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi
  Muaj më parë

  Nje kanatjere dhe nje qime bythe 😂😂😂😂 mos harro qimen oqr 😂😂😂🙈

 32. Seonila Gjolena
  Seonila Gjolena
  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 33. Edi Lyte
  Edi Lyte
  Muaj më parë

  Jeni te pa par👍😂😂😂😂

 34. plaku i rilindjes dhe nipcja
  plaku i rilindjes dhe nipcja
  Muaj më parë

  Ngopmeni i madh i jugut

 35. ju be
  ju be
  Muaj më parë

  Legjendaaa pz

 36. Erjon Barsi
  Erjon Barsi
  Muaj më parë

  Selami profi në vegjëli 🤣🤣🤣

 37. Lyricss_
  Lyricss_
  Muaj më parë

  7:40 Leshoje freksjonin se e dogje Zenepe🤣🤣😊

 38. Mateo Hasani
  Mateo Hasani
  Muaj më parë

  leshoje freksionin se e dogje 😂😂😂

 39. Aurel Rexhepi
  Aurel Rexhepi
  Muaj më parë

  Zenepja mu si Se loja tek ai filmi

  1. theoneandonly
   theoneandonly
   Muaj më parë

   i njejti aktor grek esht

 40. Spax YT
  Spax YT
  Muaj më parë

  🤣

 41. FF KLEVJ0#
  FF KLEVJ0#
  Muaj më parë

  Si e ka emrin filmi

 42. B N
  B N
  Muaj më parë

  Super

 43. K C
  K C
  Muaj më parë

  Maçi ka ngordhur apo është gjallë

 44. Akeljan Zeneli
  Akeljan Zeneli
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣

 45. The King
  The King
  Muaj më parë

  Jeni te medhenj

 46. manjola artistic
  manjola artistic
  Muaj më parë

  ore spinxho

 47. Gjuetari se Vertetes
  Gjuetari se Vertetes
  Muaj më parë

  Na kenaqet me Selon ,ju falenderoj per humorin qe na percillni

 48. Klei Pep
  Klei Pep
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂🤣

 49. D. B
  D. B
  Muaj më parë

  Kanatjeren dhe nje qume bythe qr hahahahahahahahahahahaha perl

 50. Zamir Cane
  Zamir Cane
  Muaj më parë

  Po shyqyr

 51. Ardit Çika
  Ardit Çika
  Muaj më parë

  Hahahahaha Looot

 52. xk2 Listed
  xk2 Listed
  Muaj më parë

  Është drejtori OSHE-së, futi llapën 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 53. Dritan Baça
  Dritan Baça
  Muaj më parë

  Po hap cik ALfirst 😂😂😂😂😂😂

 54. Eglantin Haka
  Eglantin Haka
  Muaj më parë

  Po hap cik youtube-n thot 😂😂😂

 55. DJ Kliti
  DJ Kliti
  Muaj më parë

  Ju e meritoni ,jeni dublantet me te mire ,Dhe humoriste gjithashtu me te mire ,Filmi me selon me pelqen shume dhe nga menyra sesi e dubloni apo imitoni te heq stresin dhe te fut ne humor shpirtin ,Gaz pacit tere jeten na kenaqet

 56. Viktor Valdes
  Viktor Valdes
  Muaj më parë

  Ahhahahahaahahahhahaaa

 57. Eagle King
  Eagle King
  Muaj më parë

  i keni qr cuna.Respekte pafund jeni te pavdekshem

 58. Lyrics video
  Lyrics video
  Muaj më parë

  Mos harro qimen🤣🤣🤣🤣

 59. Future Freelancers
  Future Freelancers
  Muaj më parë

  Do me sjellësh kanatjere dhe një qime bythe 🤣🤣🤣

 60. Silvjo Silvjo
  Silvjo Silvjo
  Muaj më parë

  Spinxho pusho se ti vara qurret te ulliri 😅😅😅😅

 61. Adi tp8
  Adi tp8
  Muaj më parë

  Nji qime by*the 😂😂😂😂

 62. Ester Carkanji
  Ester Carkanji
  Muaj më parë

  Di tlozesh mulan😂😂😂😂

 63. B A
  B A
  Muaj më parë

  Ky zëri i selos është për çmimin nobel 😂😂🔥 ashu si i zenel messit e gjyshit zevzek 11:13 pjesa më lot 😂😂😂

 64. GENA
  GENA
  Muaj më parë

  me ne funde!! 😂😂😂

 65. Gringo Hermano
  Gringo Hermano
  Muaj më parë

  Nga MEMALIAJ Brenda 🤣🤣🔥

 66. Neti musik
  Neti musik
  Muaj më parë

  Si quhet kenga ne fund?

  1. Toni Elton
   Toni Elton
   Muaj më parë

   Nazif cela balluket e ballit

 67. many videos
  many videos
  Muaj më parë

  Sill kanatjeren dhe nje qime by**e 🤣🤣

 68. Arber Lleshi
  Arber Lleshi
  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 69. Nandi Nandi
  Nandi Nandi
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁 jeni te papar si e ka titullin ky filmi

 70. bjorki xhaabrahimi
  bjorki xhaabrahimi
  Muaj më parë

  duam selo profesorin aman😪😪😪😪😪😪

 71. K1ng Aldo
  K1ng Aldo
  Muaj më parë

  ueeee ca milfi 🤣🤣🤣🤣

 72. Thanas Kokeri
  Thanas Kokeri
  Muaj më parë

  Pash zotin ate remixin e asaj konges labe ku e keni gjet me se na meket fare 😂😂 ku ta gjejm si e ka emrin..

  1. ali ali
   ali ali
   Muaj më parë

   Balluket e ballit remix nazif cela

 73. Albanian Boss
  Albanian Boss
  Muaj më parë

  Si e ka emrin ky seriali tamam ne Greqi

  1. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   Muaj më parë

   Μητσος ... ο ρεζιλης Mico rezili( por ka edhe kuptimin Selo gangsteri) Σωτηρης Μουστακας( Sotiri Mustakas

 74. Albanian Boss
  Albanian Boss
  Muaj më parë

  Selo legjenda

 75. Florin Ferollari
  Florin Ferollari
  Muaj më parë

  Gjyshi zevzek ?

 76. El Capedan
  El Capedan
  Muaj më parë

  Djali Zeynepes dh djali Bashkimit 😂🤣

 77. Joel Lila
  Joel Lila
  Muaj më parë

  O cuna jeni super po ky filmi quhet selo rezili mos gaboj

 78. Klevi Fejzulla
  Klevi Fejzulla
  Muaj më parë

  Qimja e bythes ben pune i ka vdekure nena

 79. M. Gengo
  M. Gengo
  Muaj më parë

  *Selo Rezili

 80. Whibla Panda
  Whibla Panda
  Muaj më parë

  Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe hhahahaha

 81. Lirim Hoxha
  Lirim Hoxha
  Muaj më parë

  Ju rujt zoti se na knaqet 🤓

 82. Gerard Germani
  Gerard Germani
  Muaj më parë

  Ahuuu. Na acarut nervat. Edhe sa ka me sgjat kjo pun. A do na boni nai ngop fails ose gjysh zevzek. Se sa ngordhi maçi ja keni fut kot

 83. ff trunks
  ff trunks
  Muaj më parë

  super fare kjo😂😂😂😂

 84. REMILI3
  REMILI3
  Muaj më parë

  Loooot qe ne sek e par

 85. Abaz Cumani
  Abaz Cumani
  Muaj më parë

  GTA 5

 86. Neli Neli
  Neli Neli
  Muaj më parë

  Memaliai aq eshte jashte e brenda 😂😂😂😂😂😂😂

 87. Nik Dentist
  Nik Dentist
  Muaj më parë

  Po ju postoni video te perseritura

 88. KLAJDI SYLAJ
  KLAJDI SYLAJ
  Muaj më parë

  Jeni me te miret

 89. Vani Ridvani
  Vani Ridvani
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 90. Luis Dervishi
  Luis Dervishi
  Muaj më parë

  Neser do te nxirni dopio piten🥰🥰🥰🥰 mezi po pres

 91. ballist ballist
  ballist ballist
  Muaj më parë

  Ahahhaha lot sa kam qesh 😂😂😂

 92. original niga
  original niga
  Muaj më parë

  Perseritje

 93. SASUKE FF
  SASUKE FF
  Muaj më parë

  Hahah

 94. Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 95. Andi Kucaj
  Andi Kucaj
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

 96. F4W NARUTO
  F4W NARUTO
  Muaj më parë

  Vdis p ra ake per te vdekur se kam lene gjellen

 97. F4W NARUTO
  F4W NARUTO
  Muaj më parë

  Ahahaha

 98. Fabian Roci
  Fabian Roci
  Muaj më parë

  Lesho freksionin zenepe se e dogje hahahah😂😂 7:40

 99. Anis Sinaj
  Anis Sinaj
  Muaj më parë

  Selo i shkon jo miço

 100. EPIC Phantom
  EPIC Phantom
  Muaj më parë

  Selami kolonja