Qent e Jashteligjshem ne Aksion

1 797 Shikime 186 mijë
Argëtim

Disa qen janë aq të fuqishëm dhe të mrekullueshëm sa që mund t`ju ndihmojnë të bëni ski, të nxirrni traktorin nga balta dhe madje disa kanë mësuar edhe si të ecin mbi kabllo.
Racat që mund ti bejne këto gjëra mahnitëse janë pothuajse gjithmonë të jashtëligjshme.
Sot do t`ju tregojmë aftësitë e disa prej qenve më agresivë, më të fuqishëm dhe më të ndaluar në të gjithë botën.
Subscribe - @Fakte Interesante
Instagram - fakteinteresante.tv
Facebook - FakteInteresante.tv

Komente

 1. Fakte Interesante
  Fakte Interesante
  22 ditë më parë

  Na ndiqni duke bere Subscribe per me shume video interesante

  1. FF.ERDLIN DIAMONC FF.ERDLIN
   FF.ERDLIN DIAMONC FF.ERDLIN
   5 ditë më parë

   Kanal super

  2. naser spahiu
   naser spahiu
   11 ditë më parë

   Dyr

  3. Renis Hasa
   Renis Hasa
   14 ditë më parë

   Qeni i Sharrit shum i mir

  4. Shuro Moda
   Shuro Moda
   15 ditë më parë

   Pidbulli esht me i forti

  5. KLEJDIS Shehu
   KLEJDIS Shehu
   16 ditë më parë

   Qeni i sharrit kangalli dhe pastori keta jan qent qe me pelqejn me shum

 2. Ervin Ervin
  Ervin Ervin
  Orë më parë

  Qeni. I. Sharrit. Qenka. I. Fuqishem. Me. Pëlqeu. Ky. Qen

 3. FF TOXIC
  FF TOXIC
  Orë më parë

  Kangali dhe sharri Jane me te fortë🐶🐶🐺🐺🐗🐗

  1. FF TOXIC
   FF TOXIC
   Orë më parë

   Near

 4. Omer Tahiri
  Omer Tahiri
  4 orë më parë

  Golden retrever

 5. Oni Zeneli
  Oni Zeneli
  15 orë më parë

  Big bull

 6. Onid Braho
  Onid Braho
  19 orë më parë

  Me pelqeu videoja vetem per canecorso mu duk si me me pak informacione

 7. ŃÕŘĮĶ
  ŃÕŘĮĶ
  21 orë më parë

  Qeni i sharrit bababa🔥🔥🔥

 8. dyni. pubgM
  dyni. pubgM
  Ditë më parë

  Kangall edhe qeni i Sharrit

 9. Olsi Beshiku
  Olsi Beshiku
  Ditë më parë

  Klaus😮

 10. sanihate ukaj
  sanihate ukaj
  Ditë më parë

  e na e kena dogo argentino dhe shum agresiv ast

 11. Po Joni
  Po Joni
  2 ditë më parë

  Unikatili

 12. Deivi Shyti
  Deivi Shyti
  2 ditë më parë

  Un kam par nje pastor gjerman prapa shkolles na klasa e katert a e pest po ishte kelysh. So cuteeeee

 13. Leonard Vaja
  Leonard Vaja
  2 ditë më parë

  Per mua jan te gjith qent per vec qenit me te madh ne planet.

 14. Amar Bullatovci
  Amar Bullatovci
  3 ditë më parë

  Dogo argentino baba duhet i jashte ligjshem

 15. GM BANDIT
  GM BANDIT
  3 ditë më parë

  Un du ni qen pitbull

 16. Florenc Nikolli
  Florenc Nikolli
  3 ditë më parë

  Quni i dajes tim sa e ka marre nje qen sharri dhe a bo sa une ne kembe

 17. Laura Hoxhaj
  Laura Hoxhaj
  3 ditë më parë

  Alabai eshte qemi me i madh ne bote

 18. Hafize Fejzulli
  Hafize Fejzulli
  3 ditë më parë

  Shum I fort

 19. Hafize Fejzulli
  Hafize Fejzulli
  3 ditë më parë

  Kangal Turk Esher

 20. Garip Prendi
  Garip Prendi
  3 ditë më parë

  Mapolitanz

 21. Flavjo Stana
  Flavjo Stana
  3 ditë më parë

  Besjana The

 22. Besarta Mirena
  Besarta Mirena
  3 ditë më parë

  Ske vendosur titull.

 23. Mustafa Advie
  Mustafa Advie
  4 ditë më parë

  Une kam pas kane korse

 24. Phone Shop
  Phone Shop
  4 ditë më parë

  Qen bitbull😱😱😀

 25. Petro Azizllari
  Petro Azizllari
  5 ditë më parë

  Alabai

 26. Mobishop Seli
  Mobishop Seli
  5 ditë më parë

  Pitbulli

 27. turboz ay лол
  turboz ay лол
  5 ditë më parë

  Pastorri xherman

 28. geri geri
  geri geri
  5 ditë më parë

  Pitbulli e qeni i shareit💪💪💪💪💪

 29. Toni Sulaj
  Toni Sulaj
  5 ditë më parë

  Un mendoj se as nje por pitbulli po

 30. Aron Idrizaj
  Aron Idrizaj
  5 ditë më parë

  Qeni sharrit dhe dobermani

 31. Isuf Mazreku
  Isuf Mazreku
  5 ditë më parë

  Pitbulli asht i ndaluar

 32. Gerti Hysolli
  Gerti Hysolli
  5 ditë më parë

  Bendok une kam ai na ka ndimuar shume

 33. Glejsi Rudi
  Glejsi Rudi
  5 ditë më parë

  Asjni

 34. VALERIO BUSHATI
  VALERIO BUSHATI
  5 ditë më parë

  Une mendoi se qeni me I mire eshte ai i malli

 35. King S
  King S
  5 ditë më parë

  Kjo Danimarka sle asnje qen I ka te ndaluara

 36. VINCENZO FF
  VINCENZO FF
  5 ditë më parë

  Un kom qen Sharri

 37. Jon Krasniqi
  Jon Krasniqi
  5 ditë më parë

  Une ngas 46 km h

 38. besart qufaj
  besart qufaj
  5 ditë më parë

  Qeni sharrit

 39. JETMIR Dervishaj
  JETMIR Dervishaj
  6 ditë më parë

  Un kam german shepherd

 40. Egli Gorovelli
  Egli Gorovelli
  6 ditë më parë

  Per mendimin Tim duhen te jen pitbulli I ndaluar

 41. B B 4 L
  B B 4 L
  6 ditë më parë

  Bosi

 42. Arlinda Ruka
  Arlinda Ruka
  6 ditë më parë

  Rotvaliri

 43. Martin Bushati
  Martin Bushati
  6 ditë më parë

  Domethene ne Shqiperi i kena te gjithe qent

 44. albert velija
  albert velija
  6 ditë më parë

  Cangali turk💪💪

 45. Fatime Xhaka
  Fatime Xhaka
  6 ditë më parë

  Asnji

 46. Arijon Hyseni
  Arijon Hyseni
  7 ditë më parë

  pitbull terrier me pelqeu shume

 47. Roland Gjoni
  Roland Gjoni
  7 ditë më parë

  E kam une kangall dhe pitbull

 48. Erduan Llugiqi
  Erduan Llugiqi
  7 ditë më parë

  Qeni i sharrit edhe belgi

 49. Kumrie Shehi
  Kumrie Shehi
  7 ditë më parë

  I sharrit

 50. Kumrie Shehi
  Kumrie Shehi
  7 ditë më parë

  I shareit

 51. Grejdis Durishti
  Grejdis Durishti
  7 ditë më parë

  Ky i imi

 52. Roen Koni
  Roen Koni
  7 ditë më parë

  Une kisha nje qen kufini i perzi me pastor gjerman

 53. Andi Zeka
  Andi Zeka
  7 ditë më parë

  Une kam 1 qen pitbull

 54. Albi Fega
  Albi Fega
  7 ditë më parë

  Dog argjetin

 55. Matias Barjamaj
  Matias Barjamaj
  7 ditë më parë

  Owning i sharrit

 56. Krisli Spiro
  Krisli Spiro
  7 ditë më parë

  Kagali tutk dhe alabai

 57. Ejup Idrizi
  Ejup Idrizi
  7 ditë më parë

  pitbull terrier

 58. Enver Pllana
  Enver Pllana
  7 ditë më parë

  Albai se e kam e ngre 1 ton

 59. Teuta Shala
  Teuta Shala
  7 ditë më parë

  Pitbolli

 60. Sarah aliu
  Sarah aliu
  8 ditë më parë

  Te gjith qenkat te fort dhe duhet te blejme ksi qen

 61. Durak Nrecaj
  Durak Nrecaj
  8 ditë më parë

  Kangali baba

 62. Taku Fega
  Taku Fega
  9 ditë më parë

  Dog argjetin

 63. Noel
  Noel
  9 ditë më parë

  Ooooo

 64. Bosa Berisha
  Bosa Berisha
  9 ditë më parë

  Qeni i sharit🐶🐶🐕🐕

 65. Elisabeta Kaci
  Elisabeta Kaci
  10 ditë më parë

  Kangall bosi

 66. Erkan Arifii
  Erkan Arifii
  10 ditë më parë

  💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

  1. Fakte Interesante
   Fakte Interesante
   9 ditë më parë

   💪

 67. Zurieta Lora Nora Ibrahimi
  Zurieta Lora Nora Ibrahimi
  10 ditë më parë

  shari😎😎

 68. Mevlide Shala
  Mevlide Shala
  10 ditë më parë

  Tanimark

 69. krenar xhelili
  krenar xhelili
  10 ditë më parë

  Alabaj 💪💪💪💪

 70. A25 Burgaxhiu
  A25 Burgaxhiu
  10 ditë më parë

  Un kam Kangalin Turk po eshte shum i mir

 71. FF A70kL
  FF A70kL
  10 ditë më parë

  UNE KISHA PASUR NJE PITBULL NGA KTA TE SHENDOSH

 72. Erkan Arifii
  Erkan Arifii
  10 ditë më parë

  Alabai është më ifqishmë

 73. meli Brahimaj
  meli Brahimaj
  11 ditë më parë

  Une kam pas nje pastor gjerman me emrin Lesi ishte shume miqesor

 74. Orgeta Daci
  Orgeta Daci
  11 ditë më parë

  Un kam ni qen polici

 75. king Dion
  king Dion
  11 ditë më parë

  Qen i b

 76. naser spahiu
  naser spahiu
  11 ditë më parë

  Pibull

 77. Albert Balla
  Albert Balla
  11 ditë më parë

  As njeri se kam plot wen tjeter went ne shqiperi

 78. INA
  INA
  11 ditë më parë

  Pitbulli dhe shari

 79. DROGA
  DROGA
  11 ditë më parë

  Kangallat edhe pitbullat mat fortit jan

 80. Rrezarta Idrizi
  Rrezarta Idrizi
  12 ditë më parë

  Danimarka e shkret ngeli pa qen😂😂

 81. Safet Krasniqi
  Safet Krasniqi
  12 ditë më parë

  i kem3

 82. fatime Cinoku
  fatime Cinoku
  12 ditë më parë

  Sidomos dogo argentinon sa qef e kam

 83. fatime Cinoku
  fatime Cinoku
  12 ditë më parë

  Me pelqejne te gjithe qente ne kjo video pervec bulldogut amerikan

 84. Jonida Bejko
  Jonida Bejko
  12 ditë më parë

  pitpulli

 85. lorik veapi
  lorik veapi
  12 ditë më parë

  KANGALLI

 86. Gjezahir
  Gjezahir
  12 ditë më parë

  Kojshia im ka pas rottweiler ne Gjermani! Nuk asht e ndalime ose e kofizume,, edhe ka plot ne gjermani me ket rrac qeni

 87. omar Rexhepi
  omar Rexhepi
  13 ditë më parë

  Bulldogu

 88. JONI PUBG
  JONI PUBG
  13 ditë më parë

  Rottweiler babaaaa

 89. Sedat Limani
  Sedat Limani
  13 ditë më parë

  QENI SHARRIT OSHT MBRETI QENVE🇦🇱🇽🇰👊

 90. Selatin Xhaferi
  Selatin Xhaferi
  13 ditë më parë

  kangali turk , dogo argetino

 91. Gjon Lleshi
  Gjon Lleshi
  13 ditë më parë

  Sa kushton arni sharr

 92. mateo kallo
  mateo kallo
  13 ditë më parë

  Pitbulli me i keqi

 93. Unejs Korbi
  Unejs Korbi
  13 ditë më parë

  Pit bull terier

 94. Vildane Elmazi
  Vildane Elmazi
  13 ditë më parë

  alabay

 95. ff eri ff eri
  ff eri ff eri
  13 ditë më parë

  pitbulli dhe rotvailer

 96. gamer tv
  gamer tv
  13 ditë më parë

  Jo 0

 97. gamer tv
  gamer tv
  13 ditë më parë

  Pitbulli

 98. omar Rexhepi
  omar Rexhepi
  13 ditë më parë

  Kangal meraba

 99. Kujtim Lecini
  Kujtim Lecini
  13 ditë më parë

  PITBUDH

 100. Ilmi Loki
  Ilmi Loki
  14 ditë më parë

  Mue mkan hi frik dy rottweiler nshpi ma kan hanger qenin aj qeni jem i vogel pinik qe nuk ritet shum edhe menzi qe i krna hek baba jem i ka gjujt me blloka hiq si nishin se ni rottweiler tjeter se dy rottweiler ken ni famen e ni mashkull a baba jem at femnen e ka rok dy her me ciglla ka hik meniher a at mashkullin rottweiler eka rok 7, 8 her nuk u ka largu si ta ka rok 8 her me qoshin e ciglles n gjaf qysh u ka trullav nkam nuk rike ato qen jan tkojshijes tem ati qe 4,5 her jan ti hik qent edhe kur e kena thir policijen polict tha 400 euro per juve denim 400euro per ato denim sa shtet i pa drjt po tani mir than po jav fshi tudyve denimat qofshe nuk doni me raportu tfala pi shkupit maqedonis 👏👏👏