NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

45 775 Shikime 4,7 mln
Argëtim

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente

 1. Gibsp Msrgumodiv
  Gibsp Msrgumodiv
  Orë më parë

  Nice

 2. FRA STORE
  FRA STORE
  4 orë më parë

 3. finemi ola
  finemi ola
  7 orë më parë

  💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

 4. FF DIONI
  FF DIONI
  7 orë më parë

  Nozizy mret

 5. Ela
  Ela
  8 orë më parë

  Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

 6. gjoni kola
  gjoni kola
  8 orë më parë

  HALLBANIAZ 👑

 7. Geri Fieri
  Geri Fieri
  10 orë më parë

  te ruajt zoti o noiz ti je mbret

 8. Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji
  11 orë më parë

  Ti qit kot keng

 9. Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji
  11 orë më parë

  Ken tar koti

 10. Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji
  11 orë më parë

  Qishan nane

 11. Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji
  11 orë më parë

  Kar

 12. Arled
  Arled
  12 orë më parë

  wys

 13. Bekim Onuzi
  Bekim Onuzi
  12 orë më parë

  Kalle Noizy

 14. Bekim Onuzi
  Bekim Onuzi
  12 orë më parë

  Bravo Noizy King Je

 15. laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar7
  19 orë më parë

  you are so super you are king of music you are the best

 16. alban alban
  alban alban
  Ditë më parë

  Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 17. Elis Cuka
  Elis Cuka
  Ditë më parë

  Super kenge pz👍🏻👍🏻

 18. Shefki Dauti
  Shefki Dauti
  Ditë më parë

  O babo se dy maipe kam

 19. Besson
  Besson
  Ditë më parë

  Jasht toksori

 20. Besson
  Besson
  Ditë më parë

  My cat now is a lion

 21. kq dragon ff
  kq dragon ff
  Ditë më parë

  Super

 22. Della rosa Fabio
  Della rosa Fabio
  Ditë më parë

  Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

 23. ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312
  Ditë më parë

  Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 24. Joli Joli
  Joli Joli
  Ditë më parë

  Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 25. Suzana Gjoka
  Suzana Gjoka
  Ditë më parë

  bra vo 🤘🖕💥🥵

 26. Po Joni
  Po Joni
  Ditë më parë

  Osho

 27. Alda Niku
  Alda Niku
  2 ditë më parë

  Otr

 28. AVICII UEJS
  AVICII UEJS
  2 ditë më parë

  😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   Ditë më parë

   We run this 20, 21

 29. Nini channel
  Nini channel
  2 ditë më parë

  🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 30. Detective ElitePrime Highlights
  Detective ElitePrime Highlights
  2 ditë më parë

  😺 🙆🙆🙆

 31. Your GOD Gaming
  Your GOD Gaming
  2 ditë më parë

  😅😅 😽😽😅😅😅

 32. ELOSITOYOMUFF
  ELOSITOYOMUFF
  2 ditë më parë

  😋😋✔✔✔

 33. MESH3l / مشعل
  MESH3l / مشعل
  2 ditë më parë

 34. Itz Shrimpy
  Itz Shrimpy
  2 ditë më parë

  😚😚 🔰🔰

 35. Harry Potter
  Harry Potter
  2 ditë më parë

  🇪🇪😝😝😝 😂😂

 36. Parth Music
  Parth Music
  2 ditë më parë

  😎😎😅 🇹🇹

 37. Zaz Gamer
  Zaz Gamer
  2 ditë më parë

  😛 😵 💕💕💕

 38. Amzahyusuf 02
  Amzahyusuf 02
  2 ditë më parë

  💔🗯🗯 🙏🙏

 39. Technical Hasan 3M
  Technical Hasan 3M
  2 ditë më parë

  😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

 40. Endri dulja
  Endri dulja
  2 ditë më parë

  OTR 👑

 41. El Dorado
  El Dorado
  2 ditë më parë

  Gang Boy😎

 42. 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  2 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

 43. blend marevci
  blend marevci
  2 ditë më parë

  Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

 44. Ilzan Limani
  Ilzan Limani
  2 ditë më parë

  SHQIPE🇦🇱🤧

 45. Genta Genta
  Genta Genta
  2 ditë më parë

  Kot

 46. bejtush offcial
  bejtush offcial
  2 ditë më parë

  otr noizy

 47. Ledjon hasanaj
  Ledjon hasanaj
  2 ditë më parë

  #OTR noizy sko isthu je sum bravo

 48. endri
  endri
  2 ditë më parë

  Super keng 👌👌👌👌

 49. Arber Qendri
  Arber Qendri
  2 ditë më parë

  O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

 50. X-MaNi _LyriXcs
  X-MaNi _LyriXcs
  2 ditë më parë

  Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

 51. ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO
  3 ditë më parë

  guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 52. endri11
  endri11
  3 ditë më parë

  🔥

 53. Arlum Kerkuti
  Arlum Kerkuti
  3 ditë më parë

  Noizy king Salam nga dibra madhe

 54. Liljana Lili
  Liljana Lili
  3 ditë më parë

  4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

 55. Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj
  3 ditë më parë

  Otr nuk osh gup por osh vllazni

 56. David Zekaj
  David Zekaj
  3 ditë më parë

  brv

 57. Liljana Lili
  Liljana Lili
  3 ditë më parë

  Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  1. Patriot Cobaj
   Patriot Cobaj
   18 orë më parë

   E paske emrin si mami jem

  2. hen ko
   hen ko
   22 orë më parë

   Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

 58. ALDIN THE [BEAST]
  ALDIN THE [BEAST]
  3 ditë më parë

  -9M/10

 59. Shkelzen Mujaj
  Shkelzen Mujaj
  3 ditë më parë

  👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

 60. RDD2649 TEAM TRIX
  RDD2649 TEAM TRIX
  3 ditë më parë

  🇦🇱Tirana

 61. Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide
  3 ditë më parë

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   2 ditë më parë

   ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

 62. Shkelzen Mujaj
  Shkelzen Mujaj
  4 ditë më parë

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 63. Jurgen Bezat
  Jurgen Bezat
  4 ditë më parë

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 64. Matia Milla
  Matia Milla
  4 ditë më parë

  Noizy=super hit🔥🔥

 65. ERD1
  ERD1
  4 ditë më parë

  wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  1. Killer REAPER
   Killer REAPER
   2 ditë më parë

   Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

  2. Endrit Kadriu
   Endrit Kadriu
   3 ditë më parë

   Gvg

  3. Bobi Swe
   Bobi Swe
   3 ditë më parë

   hur läget 🤑

  4. Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide
   3 ditë më parë

   Durrsi

 66. Sara Cela
  Sara Cela
  4 ditë më parë

  Grosha 🤣🤣

 67. Erviol Putro
  Erviol Putro
  4 ditë më parë

  😎

 68. gaming Olti
  gaming Olti
  4 ditë më parë

  WOW!!BOOMMM!!

 69. Kreku Kreku
  Kreku Kreku
  4 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 70. Game_Arena88 Arena88
  Game_Arena88 Arena88
  4 ditë më parë

  SUPER LAL

 71. vasil margariti
  vasil margariti
  4 ditë më parë

  Koul esht

 72. Syed Nahid
  Syed Nahid
  4 ditë më parë

  Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 73. Brixhilda *
  Brixhilda *
  4 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 74. Kristjan Gjini
  Kristjan Gjini
  4 ditë më parë

  ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 75. Deti Llana
  Deti Llana
  4 ditë më parë

  OTR 👌👌🔥🔥

 76. Alvin Sharra
  Alvin Sharra
  4 ditë më parë

  Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   2 ditë më parë

   Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 77. Angela Hasko
  Angela Hasko
  4 ditë më parë

  😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 78. Angela Hasko
  Angela Hasko
  4 ditë më parë

  😘😘😘

 79. Flavio Pmĺepaj
  Flavio Pmĺepaj
  4 ditë më parë

  Durrsi

 80. Valmira Alia
  Valmira Alia
  4 ditë më parë

  💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 81. soinhu foitu
  soinhu foitu
  4 ditë më parë

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  1. hen ko
   hen ko
   22 orë më parë

   Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

 82. Reli Veza
  Reli Veza
  5 ditë më parë

  Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 83. Kasandra Pako
  Kasandra Pako
  5 ditë më parë

  O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 84. Nini Shaipi
  Nini Shaipi
  5 ditë më parë

  🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   4 ditë më parë

   o nojz te rujt zoti familjen

 85. Amina Misini
  Amina Misini
  5 ditë më parë

  The king❤️

 86. Gee
  Gee
  5 ditë më parë

  Rrespekte nga Brooklyn

 87. Bert Shahini
  Bert Shahini
  5 ditë më parë

  oooooo

 88. 1124 2114
  1124 2114
  5 ditë më parë

  Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

 89. 1124 2114
  1124 2114
  5 ditë më parë

  👑💯

 90. Anxhelo Qoqi
  Anxhelo Qoqi
  5 ditë më parë

  Super konge perzotin respekte

 91. Albania
  Albania
  5 ditë më parë

  1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

  1. Albania
   Albania
   4 ditë më parë

   @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

  2. Albania
   Albania
   5 ditë më parë

   @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

  3. Username ;
   Username ;
   5 ditë më parë

   Wtf nese robt sdun me komentu

 92. Faik Bali
  Faik Bali
  5 ditë më parë

  Nojzy otr forever

 93. Etleva sheshi
  Etleva sheshi
  5 ditë më parë

  Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 94. Po Joni
  Po Joni
  5 ditë më parë

  🇳🇴

  1. Po Joni
   Po Joni
   Ditë më parë

   Zup

 95. valbona dema
  valbona dema
  5 ditë më parë

  💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

 96. valbona dema
  valbona dema
  5 ditë më parë

  🥇🥇🥇🥎💶💶💶

 97. valbona dema
  valbona dema
  5 ditë më parë

  king king

 98. valbona dema
  valbona dema
  5 ditë më parë

  🥰🥰🥰💋👌

 99. valbona dema
  valbona dema
  5 ditë më parë

  o nojz te rujt zoti familjen

 100. valbona dema
  valbona dema
  5 ditë më parë

  me ket kong vetem hetshote