Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )

7 808 Shikime 794 mijë
Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video By Max Production
#irkenchyka #maria #onima

Komente

 1. maria gurra
  maria gurra
  15 orë më parë

  Maria left the chat😂🤷‍♀️

 2. Ervis Shperdheja
  Ervis Shperdheja
  18 orë më parë

  Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua

 3. Didine
  Didine
  Ditë më parë

  Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel?

 4. Relaxing Mind
  Relaxing Mind
  2 ditë më parë

  Teksti po duket qe eshte shkruar nga nje kosovar.

 5. finemi ola
  finemi ola
  2 ditë më parë

  Mua me quante maria 🤍

 6. Tërnoci Madh
  Tërnoci Madh
  8 ditë më parë

  ALgokomentari

 7. Naseer Baluch
  Naseer Baluch
  8 ditë më parë

  You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader

 8. mimi I kiki siljanoski
  mimi I kiki siljanoski
  9 ditë më parë

  😘😍😍😍😍💎

 9. rexhi loli
  rexhi loli
  10 ditë më parë

  Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur

 10. Nasir U
  Nasir U
  11 ditë më parë

  ❤❤❤

 11. Mondi Kiptiu
  Mondi Kiptiu
  11 ditë më parë

  Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs

 12. Klevi Gaxha
  Klevi Gaxha
  11 ditë më parë

  alfirst.info/load/ZYh_mIKXZ9iUeqc/video

 13. Antonela
  Antonela
  12 ditë më parë

  Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here

 14. Spensierato Anna Laura
  Spensierato Anna Laura
  12 ditë më parë

  Non capisco nulla ... però è bellissima 😍

 15. Xani Sula
  Xani Sula
  12 ditë më parë

  Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë

 16. Saleo Lumani
  Saleo Lumani
  14 ditë më parë

  Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je

 17. maria dima
  maria dima
  15 ditë më parë

  ❤️😍e bukur kenga

 18. Maria Ter-onisyanz
  Maria Ter-onisyanz
  15 ditë më parë

  Shum mir 🇦🇱👍🏼

 19. Mari
  Mari
  16 ditë më parë

  🐇🐇

 20. Maria Bardhi
  Maria Bardhi
  16 ditë më parë

  Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔

 21. Ale Alesja
  Ale Alesja
  17 ditë më parë

  shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒

 22. Xhoi Alinj
  Xhoi Alinj
  18 ditë më parë

  Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️

 23. ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
  ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
  18 ditë më parë

  ❤️❤️

  1. Hatixhe Metushi
   Hatixhe Metushi
   8 ditë më parë

   ❤❤❤❤

 24. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  18 ditë më parë

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 25. Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppies
  18 ditë më parë

  Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...

  1. Three SNAPS
   Three SNAPS
   11 ditë më parë

   @Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha

  2. Klassio Official
   Klassio Official
   12 ditë më parë

   Po kari po

 26. Bobi Boy
  Bobi Boy
  19 ditë më parë

  Perfekt

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   18 ditë më parë

   E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

 27. abbsnn cose
  abbsnn cose
  19 ditë më parë

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 28. gioyu comi
  gioyu comi
  20 ditë më parë

  Spotify te lutem 😍

  1. wnnalis cioov
   wnnalis cioov
   18 ditë më parë

   Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

 29. KEJSI
  KEJSI
  20 ditë më parë

  Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë

 30. Danica Randelovic
  Danica Randelovic
  20 ditë më parë

  Marija,Marija

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   19 ditë më parë

   торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 31. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  20 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 32. Gegsi Gegs
  Gegsi Gegs
  21 ditë më parë

  😔

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 1111

 33. 심심한스타일사미라
  심심한스타일사미라
  21 ditë më parë

  킁킁...

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 1111

 34. yuoop noke
  yuoop noke
  21 ditë më parë

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

  2. Elsa Sula
   Elsa Sula
   20 ditë më parë

   Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha

  3. Elsa Sula
   Elsa Sula
   20 ditë më parë

   Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare

 35. lorens albanese
  lorens albanese
  21 ditë më parë

  je 1sh

  1. SiNdI tUrKu 🇲🇫
   SiNdI tUrKu 🇲🇫
   13 ditë më parë

   Pz

  2. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 36. Kreku Kreku
  Kreku Kreku
  21 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 1111

 37. Denisa Popa
  Denisa Popa
  22 ditë më parë

  🔥

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 38. This girl 🌜
  This girl 🌜
  22 ditë më parë

  Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨

  1. This girl 🌜
   This girl 🌜
   11 ditë më parë

   @Merli Maria wa vertete😂

  2. Merli Maria
   Merli Maria
   13 ditë më parë

   Ke sa të duash 😂 moj

 39. Fjorla Fjorela
  Fjorla Fjorela
  22 ditë më parë

  alfirst.info/load/ZIpogIqzqtmnl4k/video

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 40. Fjorla Fjorela
  Fjorla Fjorela
  22 ditë më parë

  alfirst.info/load/ZIpogIqzqtmnl4k/video

 41. Agron Dolla
  Agron Dolla
  22 ditë më parë

  E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 42. bilishu aliss
  bilishu aliss
  22 ditë më parë

  Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 43. einfach ich M
  einfach ich M
  22 ditë më parë

  From Germany 😍😍

 44. Ana Ana
  Ana Ana
  22 ditë më parë

  Super🥺🥺

 45. Alexis Roach
  Alexis Roach
  23 ditë më parë

  📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 46. Maria Domi
  Maria Domi
  23 ditë më parë

  Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 47. Fjona Shaho
  Fjona Shaho
  23 ditë më parë

  Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo

 48. Aldi Sy Bukuri
  Aldi Sy Bukuri
  23 ditë më parë

  👌👌😍😍😍

 49. finemi ola
  finemi ola
  23 ditë më parë

  Rrofshe🙃🙃🙃

 50. selma enii
  selma enii
  23 ditë më parë

  na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!

 51. Gentjana Gjetdocaj
  Gentjana Gjetdocaj
  23 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 52. Mari Olimbie
  Mari Olimbie
  23 ditë më parë

  Maria Maria 🥰

 53. Bensu Soral
  Bensu Soral
  23 ditë më parë

  Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia

 54. Olidena Dena
  Olidena Dena
  23 ditë më parë

  Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti

 55. Manjola Caushi
  Manjola Caushi
  23 ditë më parë

  Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 56. Rezarta Laçka
  Rezarta Laçka
  24 ditë më parë

  Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 57. eli eli
  eli eli
  24 ditë më parë

  Pershendes Marian time! ❤️❤️

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 58. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  24 ditë më parë

  Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat

 59. Adol G
  Adol G
  24 ditë më parë

  Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 60. Zerina Burnazi
  Zerina Burnazi
  24 ditë më parë

  Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

 61. Zust Gaming
  Zust Gaming
  24 ditë më parë

  Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕

  1. Patricia Korichi
   Patricia Korichi
   16 ditë më parë

   From France 👋

  2. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

  3. bilishu aliss
   bilishu aliss
   22 ditë më parë

   Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 62. Maria Na
  Maria Na
  24 ditë më parë

  Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹

 63. SiNdI tUrKu 🇲🇫
  SiNdI tUrKu 🇲🇫
  24 ditë më parë

  Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   20 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video 11111111

  2. Sidorela Kamami
   Sidorela Kamami
   23 ditë më parë

   Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂

  3. Marinela Leme
   Marinela Leme
   24 ditë më parë

   Te dyja

 64. Maria Meta
  Maria Meta
  24 ditë më parë

  Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣

 65. VC West
  VC West
  24 ditë më parë

  Spom pelqen

 66. Stela Nabaj
  Stela Nabaj
  24 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super

 67. Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi
  24 ditë më parë

  Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻

 68. Maria Ml
  Maria Ml
  24 ditë më parë

  Faliminderit per kangen😂😂

 69. Peter Johnssen
  Peter Johnssen
  24 ditë më parë

  sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)

 70. ela ela
  ela ela
  24 ditë më parë

  Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria

 71. Teresa Dobos
  Teresa Dobos
  24 ditë më parë

  🖤🖤🖤

 72. Entela Imeri
  Entela Imeri
  24 ditë më parë

  Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   20 ditë më parë

   Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 73. Muster Mann
  Muster Mann
  24 ditë më parë

  Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 74. Alabab Aka47
  Alabab Aka47
  25 ditë më parë

  WoW

 75. Arshan Batros
  Arshan Batros
  25 ditë më parë

  İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge

 76. Anisa Nisa
  Anisa Nisa
  25 ditë më parë

  Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊

 77. Bashkim Kadishani
  Bashkim Kadishani
  25 ditë më parë

  🤒

 78. Maria Marulka
  Maria Marulka
  25 ditë më parë

  Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼

 79. Sonila Naci
  Sonila Naci
  25 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍

 80. Wolfi dardi123
  Wolfi dardi123
  25 ditë më parë

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

 81. Ana Maria
  Ana Maria
  25 ditë më parë

  🤪👌🤗❤

 82. Elona Kallajxhiu
  Elona Kallajxhiu
  25 ditë më parë

  Spotify te lutem 😍

 83. Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc
  25 ditë më parë

  🙏♥️♥️♥️🥰

 84. klevi hyses
  klevi hyses
  25 ditë më parë

  E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!

 85. Maria
  Maria
  25 ditë më parë

  Maria e kam emrin 🥺

 86. Fatbardha Gjepali
  Fatbardha Gjepali
  25 ditë më parë

  Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm

 87. Genti pana
  Genti pana
  25 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 88. Mari Ja
  Mari Ja
  25 ditë më parë

  Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃

 89. its me
  its me
  25 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 90. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  25 ditë më parë

  Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse

 91. Ecaterina Maria
  Ecaterina Maria
  25 ditë më parë

  😍❤️

 92. Altea Gogo
  Altea Gogo
  25 ditë më parë

  super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣

 93. loqka loqka
  loqka loqka
  25 ditë më parë

  Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤

 94. arki fetarA
  arki fetarA
  25 ditë më parë

  Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.

 95. pretty girl 🐅
  pretty girl 🐅
  25 ditë më parë

  Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰

 96. Alma Saliaj
  Alma Saliaj
  25 ditë më parë

  🔥🔥🔥❤❤

  1. I Love You Albania
   I Love You Albania
   25 ditë më parë

   Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.

 97. Alfred Shala
  Alfred Shala
  25 ditë më parë

  Like akoma pa ngju

 98. Granit Dakaj
  Granit Dakaj
  25 ditë më parë

  👍

 99. Floreta Karici
  Floreta Karici
  25 ditë më parë

  Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝

 100. Besnik Shala
  Besnik Shala
  25 ditë më parë

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐