Rati ft. Anila Mimani - Kam me tprit (Official Video) | Prod. MB Music

11 000 Shikime 1,2 mln

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Muma \u0026 Mbmusic
Video: ND Film Pro
Make Up: Rozana Cepele
Special thanks: Royal Palace Besjon

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Rati on:
►Instagram: ratioriginal

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Muma on:
►Instagram: mumaofficial

Follow ND Film Pro on:
►Instagram: ndfilmpro

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4vyLOh...
iTunes: music.apple.com/us/album/kam-...

Komente

 1. Une Ajo
  Une Ajo
  15 ditë më parë

  Me ne fund nje keng e duhur per ta degjuar me familjen ...se ngelem Duke degjuar perpara nese thon ndonje budallik se po' se degjove te vjen shapka pas koke pa' kuptu 😜😜

  1. Brunilda Nuhu
   Brunilda Nuhu
   Ditë më parë

   Qqq

  2. Tamara Peci
   Tamara Peci
   2 ditë më parë

   0182u8wjhrwwhqk2ow92hfwh

  3. Blerina Vrapi
   Blerina Vrapi
   4 ditë më parë

   😅😂😂😂😂🙈🙈 e syt xixa aaaaaaah fishekzjarreee 🤣🤣🤣🤣

  4. Une Ajo
   Une Ajo
   8 ditë më parë

   @Lida Lida Ata te Perputhen si kuptova ndonjeher un ....vajten per njohje apo per tu ber kengetar 🤔😜😂 po Mesa po shoh paskan shkuar per tu ber kengetar ....vitin tjeter do vej edhe un te Perputhen te behem kengetare u pa' puna ..😜😜😜😜

  5. Lida Lida
   Lida Lida
   8 ditë më parë

   @Une Ajo mbase se beson ne momentin qe degjova kengen kisha te te njejtin mendim si juve per zotin dhe kur e lexova thash uaaa..po shyqyr degjuam nje keng te hajrit na kish mar malli ti shohim kengetaret e vertet na mbyten kengetaret e perputheve.

 2. Elida Kaiku
  Elida Kaiku
  Ditë më parë

  O sa e bukur konge me te knoq shpirtin ❤❤❤❤💙💙💙💙💙🌹🌹🌹🌹

 3. Ajshe celina Hoxha
  Ajshe celina Hoxha
  Ditë më parë

  Shum bukur keng respekt nga Rumani🇦🇱🇷🇴

 4. Bct Mlr
  Bct Mlr
  2 ditë më parë

  Saluti da Verona Bravoooo 🥰😍😘

 5. Lorenc Dervishi
  Lorenc Dervishi
  2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥Super kenge

 6. eva plasa
  eva plasa
  2 ditë më parë

  Sa e bukur na kthehu sh vite pas 💚🦋Suksese !!!

 7. Elona Qejvanaj
  Elona Qejvanaj
  3 ditë më parë

  Super keng ,,si te gjitha anila❤️❤️❤️❤️rati

 8. Rexhina Salla
  Rexhina Salla
  3 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟

 9. Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин
  4 ditë më parë

  Доброго дня.

 10. vittoria marku
  vittoria marku
  4 ditë më parë

  Like subito zemra ju knofte ❤❤

 11. Ale Alesja
  Ale Alesja
  5 ditë më parë

  nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞

 12. Anduena Duqeja
  Anduena Duqeja
  5 ditë më parë

  Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn

 13. Albano Baleno
  Albano Baleno
  5 ditë më parë

  Shume e bukur

 14. Merrushe Perteshi
  Merrushe Perteshi
  5 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥

 15. bleona sula
  bleona sula
  5 ditë më parë

  A e din kush ku ndodhet ky lokali?

 16. Marsela Hoxha
  Marsela Hoxha
  5 ditë më parë

  Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰

 17. Vjollca Tafa
  Vjollca Tafa
  6 ditë më parë

  Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗

 18. Erjon Gashi
  Erjon Gashi
  6 ditë më parë

  ju lumt 👌👌👌👌👌

 19. Erjon Gashi
  Erjon Gashi
  6 ditë më parë

  qfar zani

 20. Maltina Bela
  Maltina Bela
  6 ditë më parë

  💖💖💖💖

 21. Gazagrando Lika
  Gazagrando Lika
  6 ditë më parë

  Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …

 22. aurel Shani
  aurel Shani
  6 ditë më parë

  Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?

 23. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  6 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍🤍🤍

 24. Bianca Boca
  Bianca Boca
  7 ditë më parë

  Love from Romania 🇹🇩

 25. Englantina Toska
  Englantina Toska
  7 ditë më parë

  Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰

 26. Avdije Puka
  Avdije Puka
  7 ditë më parë

  Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese

 27. benny aliaj
  benny aliaj
  7 ditë më parë

  Ju lumte goja

 28. ROYAL PALACE BESJONI
  ROYAL PALACE BESJONI
  7 ditë më parë

  YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .

 29. eioshen boboi
  eioshen boboi
  7 ditë më parë

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 30. Marjol Shahu
  Marjol Shahu
  7 ditë më parë

  Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte

 31. John Mayr
  John Mayr
  7 ditë më parë

  Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!

  1. eioshen boboi
   eioshen boboi
   7 ditë më parë

   Bravo shum embel 👍🏻

 32. oiuet souiu
  oiuet souiu
  8 ditë më parë

  Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤

 33. TheKristinemarku
  TheKristinemarku
  8 ditë më parë

  Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤

 34. matilda Lila
  matilda Lila
  9 ditë më parë

  👌👌👌🔥🔥🔥

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   8 ditë më parë

   Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 35. Pashke Vathaj
  Pashke Vathaj
  9 ditë më parë

  Shum bukur 😂🤣

 36. Trendafil I kuq
  Trendafil I kuq
  9 ditë më parë

  Ku ndodhet kjo ndertesa ?

  1. ROYAL PALACE BESJONI
   ROYAL PALACE BESJONI
   5 ditë më parë

   NE KOPLIK MALESI E MADHE

 37. leti repere
  leti repere
  9 ditë më parë

  zjarrrr na knoqet me ket kong 💙

 38. Geraldina25 25w
  Geraldina25 25w
  9 ditë më parë

  O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal

 39. David Delaj
  David Delaj
  9 ditë më parë

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 40. sehhi vooty
  sehhi vooty
  9 ditë më parë

  Amazing video man

 41. Ruzhdi Gjana
  Ruzhdi Gjana
  9 ditë më parë

  Kenge fantastike!!gjithmone bashkepunim I frutshem Rati&Anila SPEKTAKULARE 👏👏👏

 42. Elona Dine
  Elona Dine
  9 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

  1. sehhi vooty
   sehhi vooty
   9 ditë më parë

   👍👍 bravo

 43. Paris
  Paris
  10 ditë më parë

  Super 🥰

 44. Fatbardha Mema
  Fatbardha Mema
  10 ditë më parë

  Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️

  1. sehhi vooty
   sehhi vooty
   9 ditë më parë

   Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 45. Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha
  10 ditë më parë

  Ju lumte

 46. Sofiana Kushi
  Sofiana Kushi
  10 ditë më parë

  Bravo shum embel 👍🏻

 47. foopyu nooui
  foopyu nooui
  10 ditë më parë

  Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥

 48. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  1. foopyu nooui
   foopyu nooui
   10 ditë më parë

   Lumt

 49. Negi Ushe
  Negi Ushe
  11 ditë më parë

  Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 50. Stella stellina
  Stella stellina
  11 ditë më parë

  Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 51. Efi Krtl
  Efi Krtl
  11 ditë më parë

  Sa bukur kjo kenga 🥰🥰 Ku esht ky vend kaq i mrekullueshem ♥️

  1. Laureta Rexha
   Laureta Rexha
   10 ditë më parë

   Rruges Shkoder - Koplik .

 52. Samanta Berisa
  Samanta Berisa
  11 ditë më parë

  👏👏💃

 53. john gotti
  john gotti
  11 ditë më parë

  kombinim fantastik, zeri brilant, muzika fantastike, teksti me popullor nuk behet me, bravo

 54. Eldri Kalesha
  Eldri Kalesha
  11 ditë më parë

  🤗😘👍

 55. Eldri Kalesha
  Eldri Kalesha
  11 ditë më parë

  👍👍 bravo

 56. Solo Comps
  Solo Comps
  11 ditë më parë

  Ropt a osht besjoni ky 😂🔥🔥🔥🔥

 57. Mirela So
  Mirela So
  11 ditë më parë

  Anila asht talent 👏👏👏

 58. Aida Salla
  Aida Salla
  11 ditë më parë

  Super keng 👌😍

 59. Lorenc Ruko
  Lorenc Ruko
  11 ditë më parë

  Fantastike 👌👌👌

 60. Matilda Cela
  Matilda Cela
  11 ditë më parë

 61. Amanda Topi
  Amanda Topi
  11 ditë më parë

  ❤💣💣

 62. Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu
  12 ditë më parë

  ka lezet kto Jane konge jo kto qe bojne tani pa lidhje fare

 63. Flora Gjoka
  Flora Gjoka
  12 ditë më parë

  Lumt

 64. Flora Gjoka
  Flora Gjoka
  12 ditë më parë

  Bravo ju limtu

 65. Bolia Fops
  Bolia Fops
  12 ditë më parë

  New Besjoni Koplik Malesi e madhe.bravoooo

 66. Anita Cela
  Anita Cela
  12 ditë më parë

  Jeni te mrekullushem, super 👏👏

 67. Xheraldo Velaj
  Xheraldo Velaj
  12 ditë më parë

  Super si gjithmon jeni artista sukseseeeee 👏👏👏

  1. Sel sofia Murrizi
   Sel sofia Murrizi
   9 ditë më parë

   @Xheraldo Velaj asgjë i dashur thjesht ashtu e vura per momentin

  2. Xheraldo Velaj
   Xheraldo Velaj
   9 ditë më parë

   @Sel sofia Murrizi ca ka per te qeshur ?

  3. Sel sofia Murrizi
   Sel sofia Murrizi
   10 ditë më parë

   😂

 68. SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE
  12 ditë më parë

  👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱

 69. yaliso gioouy
  yaliso gioouy
  12 ditë më parë

  Na kenaqet me ket melodi dhe super text,ju lumte zjarrrrrrrrrrrrrr!!

 70. Tiana Loca
  Tiana Loca
  12 ditë më parë

  Bravo🎉🎉🎉👍🏻

 71. Almeda Tolgahan Efehan
  Almeda Tolgahan Efehan
  12 ditë më parë

  KAM ME T'PRIT Teksti👇 Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë.. Unë ty kam me t'prit Rati: Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: E sa të du po duket ashiqare...po ashiqare E unë me kaq nuk kam për t'a lon e...nuk kam për t'a lon e Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare...e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me të prit Krejt shoqninë kam me të thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: Sytë e t'u kur i pashë unë e dija...unë e dija Zemra ime nuk është më e imja...s'është më e imja Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare....e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë

  1. yaliso gioouy
   yaliso gioouy
   12 ditë më parë

   😍

 72. Anita
  Anita
  12 ditë më parë

  Zera te embel

 73. Bruno Bru
  Bruno Bru
  12 ditë më parë

  Kengetare njishe

 74. Bujaras Kodër Bujaras
  Bujaras Kodër Bujaras
  12 ditë më parë

  💚👑👑

 75. D V
  D V
  12 ditë më parë

  Kapo lavoro complimenti

 76. Paola Bellantonio
  Paola Bellantonio
  12 ditë më parë

  Bravissimi mi portate coraggio

 77. Skifteri London
  Skifteri London
  12 ditë më parë

  Keta jan artist suksese

 78. Njomza A
  Njomza A
  12 ditë më parë

  Shum bukur 🥰

 79. Nevila Vogli
  Nevila Vogli
  13 ditë më parë

  Sensuale

 80. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  13 ditë më parë

  Zeri melodioz na kanaqi shpirtin!

 81. Agjenci Udhetimi
  Agjenci Udhetimi
  13 ditë më parë

  O ju lumt goja te dyve, o zot na knaqet me kengen ca zerash qe kane bilbila jane e qajne kengen , edhe duam prp duet nga ju

 82. Marsida Llapi
  Marsida Llapi
  13 ditë më parë

  Anila cfare zani te bukur e te ambel te qeteson shpirti 👏👏 just beautiful amazing

 83. Aida Corka
  Aida Corka
  13 ditë më parë

  E kam mare djalin me te mire Ai me do shum

 84. Alketa Pajaj
  Alketa Pajaj
  13 ditë më parë

  😍

  1. Greta Myrtollari
   Greta Myrtollari
   10 ditë më parë

   Super Anila

 85. Braund Cakmashi
  Braund Cakmashi
  13 ditë më parë

  Sa bukur Hiti ketij viti dy zera te embel dhe relaks veshi..Ju lumte goja..❤💙

 86. Megi Vuciterni
  Megi Vuciterni
  13 ditë më parë

  🧡🧡🧡🌹🌹🌹🌹🌹

 87. Dyshi
  Dyshi
  13 ditë më parë

  Sa keng e bukur plot jete dhe embelsi...super fare 👌👌💥💥💣💣💣💣

 88. Violeta ruka
  Violeta ruka
  14 ditë më parë

  Je e embel si bakllava ju lumte goja❤💥

 89. Artan Plaku
  Artan Plaku
  14 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏

 90. Mateo Hallajbej
  Mateo Hallajbej
  14 ditë më parë

  Ikuhaaaaa

 91. Ervis Tartori
  Ervis Tartori
  14 ditë më parë

  Shum e bukur sidomos anila mimani me zerin e embelm

 92. Vana Balla
  Vana Balla
  14 ditë më parë

  Super na knaqet zemren o gjiganda te kenges

 93. The real Elsa
  The real Elsa
  14 ditë më parë

  Anila Mimani 😍 zeri yt relax Te ishte bashkepunim me Altin Sulkun do dilte super por gjithesesi Congrats 🎉🥰

 94. Justi Ina
  Justi Ina
  14 ditë më parë

  Sa e bukur kenga Dhe vidio 👏👏👏👏👏

 95. Loreta Lori
  Loreta Lori
  14 ditë më parë

  Beautiful song anila dhe rati the best 🤗🤗🤗

 96. klodian zenelaku
  klodian zenelaku
  14 ditë më parë

  🏆

 97. claudio kondi
  claudio kondi
  14 ditë më parë

  Braviiiiiiii shum bukur te 2 me pelqen shummmm

 98. ArianaLili Sharli
  ArianaLili Sharli
  14 ditë më parë

  Ju lumte goja

 99. Kefsere Ajeti
  Kefsere Ajeti
  14 ditë më parë

  Ju lumt👌