Finalja e Love Story nga Roma nē Stamboll, Sajmiri zgjedh Merin në Tiranë!

3 339 Shikime 379 mijë
Argëtim

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
“Love Story 1” tashmë ka një çift dhe ata janë Saimiri dhe Meri.
Protagonisti i këtij spektakli i tha Merit disa fjalë para se t’i thoshte se ajo është e zgjedhura e tij.
Saimiri kujtoi takimet më të bukura që ata kanë pasur, teksa u shpreh se takimi në Romë finalizoi gjithçka ai ndjente për të.

“Meri më në fund ja ku jemi, nuk e di a e kishe menduar në fillim që do ishim sot bashkë në finale. Por unë nga momenti i parë që të kam parë kam pasur më shumë se një pëlqim ndaj teje.
Kemi pasur takimet më të bukura bashkë, takimi i parë që unë gatova për ty. Takimi për Krishtlidje që bëmë pemën bashkë. Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek. Dhe ky takimi i fundit në Romë ishte për mua takimi më i bukur në Love Story.
Megjithatë kam pasur momente që kam menduar ndoshta ne të dy kemi kërkesa të ndryshme nga jeta.
Ti do të vazhdosh modelingun dhe unë mendoj të krijoj një familje. Ti e sheh jetesën në Shqipëri kurse unë në Gjermani. Sigurisht që ti pyet veten përse po t’i them këto fjalë dhe përgjigja është që ti je e zgjedhura ime”, u shpreh Saimiri.
Ndërkohë Generda, nuk arriti t’ia merrte zemrën Saimirit 100%.
Por ndjenja e Saimirit ka qenë më e fortë për Merin, bukuroshen nga Elbasani, e cila arriti të dilte më një partner nga Love Story./tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli
  19 ditë më parë

  alfirst.info/load/nmeqlK_EnaiIkXU/video

 2. Miranda TTT
  Miranda TTT
  27 ditë më parë

  Deri sa ishte Enxhell kisha qef ta shikoja, kur doli ajo u prish krejt, sikur diçka mbeti ne gjys..Pa ndenja, pa emocione u permbyll LS😩 Alketa me e bukur edhe se Meri edhe se Generda 🤣

 3. Hacker Pro
  Hacker Pro
  29 ditë më parë

  Meri evgjitka

 4. Tana Ferati
  Tana Ferati
  Muaj më parë

  te trashegohen ❤❤❤❤❤

 5. Shehri Osmani
  Shehri Osmani
  Muaj më parë

  Saimir 😠pse nuk e zgjedhe Gernerden sa e kulturuar është ⭐👍

 6. Përralla me zë shqip
  Përralla me zë shqip
  Muaj më parë

  Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!

 7. yuoop noke
  yuoop noke
  Muaj më parë

  me reale. Ndryshoni formatin sepse ky lloj formati qe jeto jeten tende dhe takohu nje here ne jave ne studio nuk fuksionon

 8. mikea hiooi
  mikea hiooi
  Muaj më parë

  Nuk eshte propozim per fejesë! Nuk eshte propozim per martesë! E cka ju duket juve me i provu krejt edhe me i nda rruget per ni program Ne cfarë niveli keni ra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 9. Kristina Hoda
  Kristina Hoda
  Muaj më parë

  l

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Muaj më parë

   Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

 10. gioyu comi
  gioyu comi
  Muaj më parë

  Meri si një cope akulli mu duk mua...

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   Muaj më parë

   Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

 11. Albin Gjini
  Albin Gjini
  Muaj më parë

  Shum e bukur

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Muaj më parë

   Boll shite dengla Vejsiu

 12. Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari
  Muaj më parë

  Po leket ku gjeni apo vidhni popullin

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Muaj më parë

   Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco

 13. Flutura Selimi
  Flutura Selimi
  Muaj më parë

  Zgjodhi ?meri jevgen ?injoranten

 14. bilinas mini
  bilinas mini
  Muaj më parë

  Alketa kur Sajmiri zgjodhi Merin: Ja pra qe krisma nuk ka pasur! Oh for goodness sake!

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   Muaj më parë

   sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

 15. suzi koci
  suzi koci
  Muaj më parë

  tmer halete e tiranes dhe kjo alketa qe me leket e burrit ben pordh Sajmirin e njoh mire dhe eshte manjak se i pelqen vetja idjotit

  1. suzi koci
   suzi koci
   Muaj më parë

   @pida siouy Hua ke po na uron me keto fjale madherie Emisionin qe mashtroi gjith shqiptaret

  2. pida siouy
   pida siouy
   Muaj më parë

   Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 16. Manol Semini
  Manol Semini
  Muaj më parë

  Martese me mbleseri

  1. pida siouy
   pida siouy
   Muaj më parë

   sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

 17. Fatime Imeri
  Fatime Imeri
  Muaj më parë

  100 mal besser Generda. Meri nifare. tip i Saimirit ka qen Generda mendoj un .Generda te uroj çdo të mire se e meriton më 💖

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   Muaj më parë

   O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉

 18. Antonella Brunetta
  Antonella Brunetta
  Muaj më parë

  Siete una Coppia Bellissima

 19. pida siouy
  pida siouy
  Muaj më parë

  Shume fodull je Sajme dhe me shume komplekse per nje djal qe pretendon qe eshte donzhuan, ti me shume perputhesh me Sindin lol

 20. Donika Mazaj
  Donika Mazaj
  Muaj më parë

  E kam ndjekur dhe Bahcelor në Amerike.jetoj ne Philadelphia , por kjo mu duk fare pa emocion, fare pa nje plan , ketu I ashte quajtur princi. Kur ngelen dy vajzat e fundit, mer takim me familjaret ulet hane nje drek, apo dark , dhe eshte shum emocionale në momentet me te bukura kur mer vendimin ulet në gjunj dhe i ve unazen në gisht , ku thuhen dhe endrat dhe planet qe kane per te kriuar familjen e tyre te bukur. Kurse tek princi Shqiptar su pa asgje, thjesht nje perqafim dhe do bashkejetojm...

 21. Aron Lika
  Aron Lika
  Muaj më parë

  Generden jo merin

 22. Xhensuida Buci
  Xhensuida Buci
  Muaj më parë

  Po ti I puth te gjitha gocat pastas zgjedh 1 goc ti sajmir je budall

  1. pida siouy
   pida siouy
   Muaj më parë

   Alketa pse ma han buken se kuptoj?

 23. Dimitra Xoxha
  Dimitra Xoxha
  Muaj më parë

  Shete ginjeshtra me tone 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍dinake vajze

 24. Dimitra Xoxha
  Dimitra Xoxha
  Muaj më parë

  Boll shite dengla Vejsiu

 25. B_ana
  B_ana
  Muaj më parë

  Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

 26. Ardian Drekaj
  Ardian Drekaj
  Muaj më parë

  Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco

 27. Sakip Manuka
  Sakip Manuka
  Muaj më parë

  Dhe v

 28. Wendy Sina
  Wendy Sina
  Muaj më parë

  sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

 29. Hamide Govori
  Hamide Govori
  Muaj më parë

  Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 30. Endi Zhukri
  Endi Zhukri
  Muaj më parë

  Ky berti te knoq fare.

 31. Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami
  Muaj më parë

  Spektakel me te keqq me te gerrditshem me te neveritshem skisha pa ndojher me fallcoo. Dhe qe si heci si heciiii ktyre. Vera Gerboqkaa te ka ikur koha tmerr poshtrohen femrat po gjithsesi ksaj Generdee mir ju be hundr dergucr

 32. Artenisa Bushi
  Artenisa Bushi
  Muaj më parë

  O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉

 33. Anife Jeshili
  Anife Jeshili
  Muaj më parë

  Uaua na shokove Saimir,,,,Merin,,,,,uaua Generdajo,,uaua e pa pare

 34. shkoder shkoder
  shkoder shkoder
  Muaj më parë

  Ca eshte ky emisjon moj Alketa ti qe thua luftoj per vajzat shqiptare?!. Ku e gjen te drejten Sajmiri te zgjedh cfar po ble makarona dhe po zgjedh baretti apo Elka. Emisione te degjeneruara. Cfar jan keto zgjedhje keshtu si e kan pranuar ato vajza ate loj te piset. As sukses nuk keni jo t'a dini

 35. Shkurte Shkurte
  Shkurte Shkurte
  Muaj më parë

  INSHALLA gjethmon bashk Ibani 3 cull 2 djem e ni vajz shkelqeni nsy shifet se jeni te dashurum valla urimeee INSHALLA tlumturr

 36. Monica Monika
  Monica Monika
  Muaj më parë

  Meri je shum e bukur po' pse je kaq e ftohur mi goc? Nuk te lezohen emocjonet... Njesoj saimiri... Paskeni gjet tenxheria kapakun, me pak fjal jeni. me pelqente me shum generda nga karakteri, e hedhur è zgjut e artikoluar

 37. Matilde Mara
  Matilde Mara
  Muaj më parë

  Alketa pse ma han buken se kuptoj?

 38. Tole Tole
  Tole Tole
  Muaj më parë

  Kam par shum pak emisjonin por ato episode qe i kam shiku thoja se Sajmiri shkon vetem me Merin nje vajz qe me pelqeu qe ne shikimin e par ❤💜💜Meriiii

 39. Juve Juventus
  Juve Juventus
  Muaj më parë

  Bravo saimiri urime

 40. Xhaferri Drita
  Xhaferri Drita
  Muaj më parë

  Shum mir që Sajmiri zgjodhi Merin, djal i zgjuar.

 41. beli beli
  beli beli
  Muaj më parë

  kjo meri si shushk gja e ngordhet

 42. Ilda Eljo
  Ilda Eljo
  Muaj më parë

  Meri eshte e mire

 43. Harry fan
  Harry fan
  Muaj më parë

  Kjo Meri e do Saimirin vetem per 💰 dhe letra gjermane qe ta vazhoj modelingun ne Gjermani Se per gje tjeter Se do Se Saimiri nuk eshte burre per familje jo

 44. Mamica Kerlani
  Mamica Kerlani
  Muaj më parë

  Peronalisht do votoja Generden dhe Xhesin.Por e meritonte Generda,m.gj.thate ajo eshte nje yll qe shkelqen plot vlera maksimale.Respekt.Asaj i shkonte fitorja per sakrificen qe beri. .I uroj fat si tja doje e Bardha zemer .

 45. Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari
  Muaj më parë

  Sajmiri mori vajz temir bravo ssjmir ka nje familje te mrekullushem dhe ghyshjs ka 10 12 vjet qe ka vdek ka qen nje nen emrekulushme🌹🙏🌹🙏🌻👍

 46. Ardita Nasi
  Ardita Nasi
  Muaj më parë

  Meri fiton

 47. maria kola
  maria kola
  Muaj më parë

  Deri dje flisnin se do marre generden te dashuren e tije....e tani qe mori Meri perseri flisni pse mori Meri..e mori se i pelqej..per generdrn tha nuk kam ndjenja...ne fund te fundit Sajmiri eshte i lumtur me Merin..bravo nje qift ideal.

 48. maria kola
  maria kola
  Muaj më parë

  Meri e meritonte..ishte qarte vajza me e bukur ne spektalel...e kush nuk e don te bukurin..Meri shum mahnitse....

 49. Photographer Lori
  Photographer Lori
  Muaj më parë

  Sa kot.Unë dua që të krijoj familje,ti e shikon jeten ne Shqiperi dhe une ne Gjermani,dhe ti e di pse po ti them te gjitha keto,ti je e perzgjedhura ime.🤣🤣🤣🤣Ky as vetë nuk e di se çfarē ka folur më duket 🤣

 50. Brunette Lady
  Brunette Lady
  Muaj më parë

  Pse e keni qit unazen kur ai se propozon Emision vk

 51. lesabra elsabra
  lesabra elsabra
  Muaj më parë

  Une mendoj qe Sajmiri ishte shum i vertet dhe Meri ishte vertet zgjedhja e tij me e mire! Sajmiri nuk beri aspak show dhe per kete emisjoni ishte krejt serioz dhe i ngurte, se ai ishte i vertet. po te ishte per show kishte mbajt vajzar qe benin show, por ai ato i hoqi te parat! Meri esht tamam nje zgjedhje per te kaluar jeten, dhe shpresoj te jen pergjithmon bashke!

 52. Nelas G75
  Nelas G75
  Muaj më parë

  Meri duket injorante, dhe si plake make up.. s'me la pelqyer..Generda e meritonte dhe shkonin me sh bashke,

 53. Marina Meta
  Marina Meta
  Muaj më parë

  Shum fallso si emision

 54. Fatbardha Cenko
  Fatbardha Cenko
  Muaj më parë

  Alketa dhe Vera spektakli me kot qe keni dhene deri nuk e di pastroni lek apo na beni per budallenj kemi nevoje per realitet jo perkete vulgaritet qe dhate me kete emision fallc

 55. Ahmet Kosov
  Ahmet Kosov
  Muaj më parë

  Fisi pamir

 56. ady ady
  ady ady
  Muaj më parë

  e mor saje e e morem vesh qe mos te dilnit bllof zgjodhe merin dhe asnje puthje as emocion asgje kshu qe cdo gje skenar

 57. Mimoza Voja
  Mimoza Voja
  Muaj më parë

  sa kot ky huti ku ku po prrzotin se nuk gjindet mashkull kerrkun zdal me ket 🤮

 58. elidon cela
  elidon cela
  Muaj më parë

  ElidonceIa1💞💞💞💖💖💖💖💋💋💋🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 59. Verora Meshau
  Verora Meshau
  Muaj më parë

  Dri e meriton bravo dhe suksese ne jeten tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 60. Verora Meshau
  Verora Meshau
  Muaj më parë

  Ke bere zgjidhje te persosur kjo nuk e merito ka shume dengla njeriu nuk ka nevoje per pordh por dashuri te sinqerte 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

 61. Emiljano Dushku
  Emiljano Dushku
  Muaj më parë

  Mu be qejfi qe zgjodhi Merin 👏

 62. urania kuraj
  urania kuraj
  Muaj më parë

  emision i deshtuar U plake O Vera ik o Alketa mos u tall me kto emisione

 63. ELLA.A LEEA
  ELLA.A LEEA
  Muaj më parë

  Pikershit si Perputhen po me duket kjo zgjedhje krejt fallco po sigurisht qe Genarta osht por keni bere skenar 100%ta shohem kur do del nje dit e verteta hidhur.

 64. Blenard Nardi
  Blenard Nardi
  Muaj më parë

  Ja mori dashnoren muratit ky palloshi . Por pas ca ditesh do jene prap te lire te dy se kaq ishte show

 65. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  Muaj më parë

  Bravo Saimiri dhe Meri fantastic

 66. Flora Doko
  Flora Doko
  Muaj më parë

  Po' ca lodhen kot jo Merin po' Gnarden kjo terronovele esht. Gjitha fallco per fam

 67. Lola Kreka
  Lola Kreka
  Muaj më parë

  e kuptova qe do merte Merin kur e coi ne Rom te ajo fontana qe te sjell fat..🧚‍♂️🧚‍♀️

 68. Xhoana Bui
  Xhoana Bui
  Muaj më parë

  Emision kotë fare. Kujdes se na e futët neve ju. 😂😂😂😂😂😂😂

 69. Lulzim Rroli
  Lulzim Rroli
  Muaj më parë

  Meriiiii❤❤

 70. Τζενη Χουστουλακη
  Τζενη Χουστουλακη
  Muaj më parë

  To bacalo we ishte ne gr as nuk I afroen fare keta tanet kot fare

 71. Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris
  Muaj më parë

  CUDI ASNJERA NUK ESHTE E BUKUR.

 72. Aa Bb
  Aa Bb
  Muaj më parë

  Skenar Meri nuk eshte fare e lumtur, nuk e zjodhi Generden qe te mos dilte produksioni me gisht ne goj cdo gje show

 73. Begu Begolli
  Begu Begolli
  Muaj më parë

  Sa palidhje . skema ishte qdo dit duke eliminu deri sa te mbetet e fundit qe d.m.th edhe fituesja. dhe prap e bejn gjoja te fundit sikur zgjedh po apo jo. ne momentin qe eliminoj njeren tjetre ish dashur te festoj zgjedhjen se ishte e fundit s ka ma supriza.

 74. Donald Plozha
  Donald Plozha
  Muaj më parë

  Eshte e zgjedhura e tij, ka 6 muaj qe e njeh dhe kane dale ne 5-6 takime dhe as nuk e puth 1 here? Keto mire qe jane rrencake, por nuk dijne as me rrejte LOL

 75. Noizy Otr
  Noizy Otr
  Muaj më parë

  emision baxhellash 🤮🤮🤮🤮

 76. Dava May
  Dava May
  Muaj më parë

  O prezantuse kujdes se po te del Zogu moje amne se jeni qmede fare jeni si sote na ruje mose e harro te keqen kaqe shpejte hahahaha

 77. Fiona Britton
  Fiona Britton
  Muaj më parë

  Bëj njohje intensive pa kamera pastaj bashkëjeto dhe martohu kur të vesh 50 se ka kohë. Për të përgënjeshtruar thashethemet në fund i than Saimirit zgjidh Merin se Generdën në Gjermani e ke. Po ti moj Alketa na e shpife kur fletë sikur po pështyn,po mirë ato vathët Jonida Maliqit ja morre borxh se asaj ja pash në një intervist. Jemi kurioz si në Romë dhe Stamboll si fjetën në Hotel bashkë apo dhomat afër njëra tjetrës?

 78. kevin reno
  kevin reno
  Muaj më parë

  Sa llafazane dhe e lodhshme qe eshte kjo Alketa ,te lodh kur e degjon ,si turtull 🤣🤣🤣🤣

 79. Qife Ninulla
  Qife Ninulla
  Muaj më parë

  Meri me vete =",He mo dreq shkrepe"😅😅😅😅🥰

 80. Qife Ninulla
  Qife Ninulla
  Muaj më parë

  Me erdhi keq per genarden sepse ajo pati me shume emocoin .Ajo u eleminua dhe pati emocion ndersa Meri u martia dhe spati fare emocion😔😔😔🥰

 81. M T
  M T
  Muaj më parë

  Me kot se kjo ska pat bachelor. Nje totallisht fallco duke filluar nga ai qe ska pike ndjenje te duket po perqafimi ishte super skandal. Aspak e bukur

 82. e s
  e s
  Muaj më parë

  Perfundimisht ne jemi popull qe nk knaqemi ndonjeher.Cdo jav kemi dyshuar per lidhjen e sajmirit me generden e tn qe zgjodhi merin prap na duket e dyshimte si zgjedhje🤣🤣

  1. Ada 24
   Ada 24
   Muaj më parë

   Na duket e dyshimte per shkak te reagimit te tyre. Asnje emocion, asnje fjale dashurie. Kane 3 muaj ne emision dhe duhet ta kishin pritur me padurim momentin perfundimtar ku ti shprehnin ndjenjat njeri tjetrit.

 83. Gyle Nura
  Gyle Nura
  Muaj më parë

  Meri Yll ❤️❤️

 84. Antigane temaj
  Antigane temaj
  Muaj më parë

  Dhe stacioni i radhes i saimirit(pas puthjes)do te thote eshte hoteli per te e ndar mendjen se cila eshte me e mire per te.🤦🏽‍♀️

 85. Valbona Bektesevic
  Valbona Bektesevic
  Muaj më parë

  Shume urime Saimir dhe Meri dhe inshAllah e mbushni plot me petale trendafilash edhe per dasem .With ❤️ from New York City 🌃

 86. albania albania
  albania albania
  Muaj më parë

  Saimiri perziu racen zgjodhi roma roma romalee o romale Meri ciganee😀😀

 87. Dafina Dafku
  Dafina Dafku
  Muaj më parë

  Doli me merin vetem qe te bindë puplikun se nuk e njef generden. Se ndryshe sigurt do dilte me generten ajo a top me e shkatht meri si è ngrir

 88. Fidan Mujaj
  Fidan Mujaj
  Muaj më parë

  Na thit karin me kto gjera te kota

 89. Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi
  Muaj më parë

  Generta asht ken per sajmirin 💯 per 💯 Meri nuk me duket se shkon me ta me vjen shum keq per Generten pac ni fat te mir se mjedukt ni vajz shum e singjert dhe e vertet good luck 🍀💖🌹Generda

 90. Mefat Memia
  Mefat Memia
  Muaj më parë

  Ti robert mi rrofsh dy kokrrat e bo??

 91. Yes I Can
  Yes I Can
  Muaj më parë

  Program me fallco ska pare historia

 92. xhuli Xhuli
  xhuli Xhuli
  Muaj më parë

  Robert je i sakte te ndjek me kenaqesi po saimiri nje gomar 34 vjec beri nje loje te mire dhe vera nje emision qe e ndoqen vajzat nga jashte do gjenin burre ne shqipri aman o zot 😛😛

 93. Dorela Binjakaj
  Dorela Binjakaj
  Muaj më parë

  Pse nk e more generden sa bukure te dy😭

 94. Dorela Binjakaj
  Dorela Binjakaj
  Muaj më parë

  Generda po ndihet shume keq.sa pa filmin ne rome. Me vjen keq generda 😘🌻

 95. Brandon Bregu
  Brandon Bregu
  Muaj më parë

  He got the golden buzzer 😂😂😂😂

 96. Marinela Coca
  Marinela Coca
  Muaj më parë

  Perpara dy muaj mbaroi i njejti program ketu ne greqi dhe ne pjesen e fundit kishte emocion, .Kam qar ate nate dhe jam gezura aq shume ,pra percillte emocione tek njeri tjetri dhe tek publiku. Por jo ne kete menyre fallco pa piken e emocionit.

 97. Geneva Ch
  Geneva Ch
  Muaj më parë

  Ju uroj fat dhe shendet ne jet 💪👏👏👏

 98. flutura harizi
  flutura harizi
  Muaj më parë

  Saimiri të njënjtat fjalë i tha të dyja vajzava, fleti me të dyja me njërën në Romë me tjetrën në Stamboll, tani ajo që ti ketë bërë qejfin më shumë atë zgjodhi.... zonjë në publik dhe njësh në krevat...ku ka më mirë.😂😂😂😂😂😂

 99. Moza Moza
  Moza Moza
  Muaj më parë

  eh shqiptari me ja var thote ja kjo athu ska pa mashkull me sy mos me na var rri si akull ...... super te dy

 100. Bruna Rotaru
  Bruna Rotaru
  Muaj më parë

  Meri mos vazhdo lojen e produksionit por beje per vete Sajmirin mos te kthehet me te Genarda. E bere kte sakrifice per dashurine coje deri ne fund se e meriton dashurine e Sajmirit.