Elvisi ben iftar me dy te moshuarit me shume halle! Ju ben atyre nje suprize te madhe

3 964 Shikime 408 mijë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente

 1. Valdrin kurmekaj
  Valdrin kurmekaj
  4 orë më parë

  Ma ka knaq thellsin e shpirtit duaja qe beri non hajrja allahu ju rujt gjithve

 2. Haci Mazrek
  Haci Mazrek
  2 ditë më parë

  Nona hajrie ta boft Allahi kabull

 3. yutube-2019
  yutube-2019
  2 ditë më parë

  👆👆👆👆👆👆👆👆😭😭

 4. Arbresha Kosova
  Arbresha Kosova
  3 ditë më parë

  ❤️👏❤️👏❤️👏❤️👏❤️👏❤️👏

 5. Zenel Veizaj
  Zenel Veizaj
  4 ditë më parë

  Ok

 6. Zenel Veizaj
  Zenel Veizaj
  4 ditë më parë

  Te

 7. Erisa Mankolli
  Erisa Mankolli
  5 ditë më parë

  Hallall ta beft zoti Oj nene ajrie me ke kujtu gjyshen time duhane tende e kam degju gjith ato her dhe ma ke kenaqur zemren Allahu ta shperblefte dhe pac Gjithmon shendet me gjith bashkeshortin tend respekt per ty dhe ti puth ato duart e tua nga larg pac Gjithmon gjith t mirat dhe ate duha te bukur qe the ta degjoft Allahu 🙏🙏🙏🙏

 8. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  7 ditë më parë

  Allahu ja u shperblefte Amin😢☝❤

 9. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  7 ditë më parë

  Allahu ja u shperblefte Amin😢☝❤

 10. Gëzim Selami
  Gëzim Selami
  7 ditë më parë

  Elvis Naci në këtë video ku i pret dhe i befason në shtëpin e tyre, më duket si lumturia e atyrë nxansive të bankave kur përmbarojn vitin e frytshëm shkollorë.

 11. Gëzim Selami
  Gëzim Selami
  7 ditë më parë

  Paski patur një gëzim të jashtëzakonshëm në familjen tuaj.

 12. alida flus
  alida flus
  7 ditë më parë

  O zoti madh cna e drrodhi trrupin vallah I rujt zoti gjith muslimanet e cdo njeri ne bot Amin 🤲🤲🤲

 13. Qefsere Atuli
  Qefsere Atuli
  8 ditë më parë

  Zoti te ruajt moj Zonje e Nderuar per kët Lutje masheshtore Zoti i ruajt ata njerz qe mundsuan per ket familje tju ndihmojn per nje kulm mbi kok

 14. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Sa hyjnor që dukesh o Elvis që i respekton ata njerëz hallexhinj që u shtrohen Iftar sa shumë sevap ke fituar ke fituar respektin tonë për të gjitha veprat bujare që bën

 15. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 16. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

  1. alida flus
   alida flus
   7 ditë më parë

   Amin 🤲🤲

 17. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 18. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 19. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   8 ditë më parë

   Amin 🤲🤲

 20. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   8 ditë më parë

   Amin 🤲🤲

 21. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 22. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 23. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 24. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 25. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 26. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 27. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 28. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 29. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 30. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 31. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 32. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 33. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 34. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 35. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 36. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 37. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 38. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 39. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 40. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 41. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 42. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 43. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 44. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 45. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 46. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 47. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 48. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 49. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 50. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 51. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 52. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 53. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 54. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 55. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 56. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 57. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 58. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 59. Drilon Berisha
  Drilon Berisha
  8 ditë më parë

  Amin 🤲🤲

 60. zik zak
  zik zak
  9 ditë më parë

  Elvis nuk jam shkrimtar te qasem afer teje te thur levdata por per humanizmin dhe bemat tuaja te mos mbeten me kaq; per keto le te shkruaj koha e sotme dhe e ardhmja e te thuhet: " NA ISHTE NJEHERE NJE ELVIS " kjo eshte nje thurje mendimi nga zemra ime dhe le te mbetet e gdhendur ne zemer te hallexhinjeve.marsh nga ditet tona.

 61. bilinas mini
  bilinas mini
  10 ditë më parë

  Kush eshte ngritur per syfyr 😊 allahu jua pranoft ❤❤.

 62. Ditjon Fetoshi
  Ditjon Fetoshi
  10 ditë më parë

  Allahu te meshirofte e te shperbleft me xhenet elvis

 63. Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi
  10 ditë më parë

  O Loke bre pom dridhet buza Lotin nuk po mundem ta ndal

 64. Kreku Kreku
  Kreku Kreku
  10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️👍❤️❤️❤️

  1. doire aintu
   doire aintu
   9 ditë më parë

   O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 65. doliio volay
  doliio volay
  10 ditë më parë

  Tlumt goja nona hajrije, shum shum plak e mir.. Edhe plaki shum i mir i urrt po veq 2 3 fjal se i tha 😁 allahu shperbleft me xhenet amin

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   10 ditë më parë

   O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 66. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  1. doire aintu
   doire aintu
   9 ditë më parë

   O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 67. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 68. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  1. doliio volay
   doliio volay
   10 ditë më parë

   O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 69. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 70. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 71. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 72. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 73. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 74. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 75. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 76. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 77. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 78. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 79. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 80. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 81. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 82. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 83. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 84. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 85. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 86. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 87. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 88. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 89. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 90. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 91. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 92. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 93. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 94. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 95. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 96. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 97. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 98. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 99. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

 100. Bleon Krasniqi
  Bleon Krasniqi
  11 ditë më parë

  O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt