Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

2 787 Shikime 285 mijë
Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Komente

 1. Jetmir Vlore
  Jetmir Vlore
  8 orë më parë

  Zjarr cunat e fierit

 2. Marion Kameri
  Marion Kameri
  Ditë më parë

  ❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 3. essa
  essa
  Ditë më parë

  Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟

 4. Shqiponja Stefa
  Shqiponja Stefa
  4 ditë më parë

  Braviiiiiiiiiiiiiiiii

 5. Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi
  4 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 6. Guri Beqiraj
  Guri Beqiraj
  5 ditë më parë

  Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

 7. Lela Lela
  Lela Lela
  6 ditë më parë

  SUKSESE!

 8. Anxhela Xhela
  Anxhela Xhela
  6 ditë më parë

  Bravooo shume bukur.

 9. Romeo Ruka
  Romeo Ruka
  15 ditë më parë

  Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

 10. John Cina
  John Cina
  15 ditë më parë

  SUPER DUPER KENG

 11. Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka
  16 ditë më parë

  👏👏

 12. Aristo bezhanic947
  Aristo bezhanic947
  16 ditë më parë

  Super🔥🔥

 13. Maria Zeneli
  Maria Zeneli
  16 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍

 14. Enny Thiago
  Enny Thiago
  16 ditë më parë

  Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

 15. Nertil Zeneli
  Nertil Zeneli
  16 ditë më parë

  Ka lezet kshu🔥🔥🔥

 16. Toni Klintoni
  Toni Klintoni
  16 ditë më parë

  Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

 17. Ledjan Roci
  Ledjan Roci
  16 ditë më parë

  Bravo çuna ju pershendes...

 18. Jeta Cala
  Jeta Cala
  16 ditë më parë

  Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

 19. KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0
  16 ditë më parë

  Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 20. Dalip Salliu
  Dalip Salliu
  16 ditë më parë

  Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

 21. Elisabeta Metushi
  Elisabeta Metushi
  16 ditë më parë

  No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

 22. Denada Oparaku
  Denada Oparaku
  16 ditë më parë

  Super jeni me te miret 🥰

 23. Arentina Gjoni
  Arentina Gjoni
  16 ditë më parë

  Jeni me te miret 🥰

 24. Laura Laura
  Laura Laura
  16 ditë më parë

  Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

 25. Nurie Agaraj
  Nurie Agaraj
  16 ditë më parë

  Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

 26. Bruna Banushi
  Bruna Banushi
  16 ditë më parë

  👏👏👏👏

 27. lida lazaj
  lida lazaj
  16 ditë më parë

  Si gjithmon gjiganda bravo cuna

 28. Sokol Kararaj
  Sokol Kararaj
  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥✌

 29. Myftarago Lorena
  Myftarago Lorena
  16 ditë më parë

  Super na kenaqet

 30. Kristo Marku
  Kristo Marku
  16 ditë më parë

  Jeni me te miret 😍

 31. Redian Xhafaj
  Redian Xhafaj
  16 ditë më parë

  Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

 32. Ili Osmanaj
  Ili Osmanaj
  16 ditë më parë

  Sukse me teja

 33. Eljo Eljo
  Eljo Eljo
  16 ditë më parë

  Ju lumt goja

 34. Keli Keli
  Keli Keli
  16 ditë më parë

  Bravo SUKSESE cuna

 35. Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra
  16 ditë më parë

  Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

 36. Xhezo Eml
  Xhezo Eml
  16 ditë më parë

  Shume kenge te bukura suksese cuna

 37. Bl Bl
  Bl Bl
  16 ditë më parë

  Bravooo

 38. elvi elvi
  elvi elvi
  16 ditë më parë

  super keng suksese

 39. PewPew Albo
  PewPew Albo
  16 ditë më parë

  Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

 40. ff saker
  ff saker
  16 ditë më parë

  Super I malli Bardhi Naka

 41. Amoremio Syzana
  Amoremio Syzana
  16 ditë më parë

  Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

 42. Astrit Meidani
  Astrit Meidani
  16 ditë më parë

  Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

 43. ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHA
  16 ditë më parë

  Po Endrin ku e keni

 44. Klejdiseiti Klejdiseiti
  Klejdiseiti Klejdiseiti
  16 ditë më parë

  Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

  1. Astrit Meidani
   Astrit Meidani
   16 ditë më parë

   Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

 45. Erion Majko
  Erion Majko
  16 ditë më parë

  Shume e bukur kjo kenge o cuni

 46. Albi Cakaj
  Albi Cakaj
  16 ditë më parë

  Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 47. Ilir Gjoncari
  Ilir Gjoncari
  16 ditë më parë

  Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

 48. Arif Bala
  Arif Bala
  16 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 49. CECILIA AYALA
  CECILIA AYALA
  16 ditë më parë

  Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

 50. Elidon Brakai
  Elidon Brakai
  16 ditë më parë

  Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

 51. Flori Caushi
  Flori Caushi
  16 ditë më parë

  Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

 52. Vullnet LAMAJ
  Vullnet LAMAJ
  16 ditë më parë

  Shum bukur bravo cuna..

 53. Eriselda Selda
  Eriselda Selda
  16 ditë më parë

  Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

 54. Anxhela Abazaj
  Anxhela Abazaj
  16 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 55. Regiela Kastle
  Regiela Kastle
  16 ditë më parë

  Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

 56. ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE
  16 ditë më parë

  Fieri brravo

 57. Vlore
  Vlore
  16 ditë më parë

  Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

 58. Tila Tila
  Tila Tila
  16 ditë më parë

  Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

 59. Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj
  17 ditë më parë

  Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

 60. Ana Taullaraj
  Ana Taullaraj
  17 ditë më parë

  😍😍😍👏👏

 61. Matilda Xhardja
  Matilda Xhardja
  17 ditë më parë

  💃🙃

 62. Enkileda Cakaj
  Enkileda Cakaj
  17 ditë më parë

  Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

 63. Andrea Prifti
  Andrea Prifti
  17 ditë më parë

  Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 64. romeo bida
  romeo bida
  17 ditë më parë

  Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

 65. Argyro Vasili
  Argyro Vasili
  17 ditë më parë

  Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

 66. Jetmir Musagalliu
  Jetmir Musagalliu
  17 ditë më parë

  Bravo cuna

 67. Erlind Meraj
  Erlind Meraj
  17 ditë më parë

  Bravo

 68. amore Arce Award
  amore Arce Award
  17 ditë më parë

  Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

 69. Bledar Pane
  Bledar Pane
  17 ditë më parë

  Njesha bravo

 70. Enver Demalia
  Enver Demalia
  17 ditë më parë

  Suksese te metejshme

 71. Doni Doni
  Doni Doni
  17 ditë më parë

  Legjend çunat nga patosi

 72. Dorela Cela
  Dorela Cela
  17 ditë më parë

  Bravo cuna

 73. Drita Bulla
  Drita Bulla
  17 ditë më parë

  Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

 74. Dj Nikolla
  Dj Nikolla
  17 ditë më parë

  Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

 75. Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka
  17 ditë më parë

  Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

 76. Ermir Mecaj
  Ermir Mecaj
  17 ditë më parë

  Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

 77. Klajdi Koromonaj
  Klajdi Koromonaj
  17 ditë më parë

  Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

 78. Rezarta Bazo
  Rezarta Bazo
  17 ditë më parë

  Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

 79. Sonila Shehajjj
  Sonila Shehajjj
  17 ditë më parë

  Shum bukur bravo

 80. refit nuhaj
  refit nuhaj
  17 ditë më parë

  Suksese çuna Jeni më të mirët

 81. Lorimeti Hazizaj
  Lorimeti Hazizaj
  17 ditë më parë

  👏👏

 82. O bektash
  O bektash
  17 ditë më parë

  Bravo djema👏👏👏

 83. Ladii Danaj vizion plus
  Ladii Danaj vizion plus
  17 ditë më parë

  Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 84. Eneida Ruçi
  Eneida Ruçi
  17 ditë më parë

  💥💥💥💥

 85. Mikel Harizi
  Mikel Harizi
  17 ditë më parë

  Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

 86. INotLighttXd
  INotLighttXd
  17 ditë më parë

  Bravo

 87. maria kola
  maria kola
  17 ditë më parë

  Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

 88. Kleo Blloshmi
  Kleo Blloshmi
  17 ditë më parë

  Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

 89. Art Prenga
  Art Prenga
  17 ditë më parë

  Jeni me te miret

 90. Aziz Vrapi
  Aziz Vrapi
  17 ditë më parë

  Bravo cuna

 91. Kleanthi Mici
  Kleanthi Mici
  17 ditë më parë

  Historia juaj ne vite ,suksese djema

 92. Skifo Ams
  Skifo Ams
  17 ditë më parë

  Para fieriiii

 93. Ermela Ermela
  Ermela Ermela
  17 ditë më parë

  ❤❤

 94. bella bella
  bella bella
  17 ditë më parë

  Kot fare

 95. Melisa
  Melisa
  17 ditë më parë

  Bravo 🎶

 96. Mari Lili
  Mari Lili
  17 ditë më parë

  💥🎶💥💥

 97. Ali 3690
  Ali 3690
  17 ditë më parë

  Super 💥💥💥

 98. Ola Ola
  Ola Ola
  17 ditë më parë

  E keni qare 🎶

 99. Elena Ela
  Elena Ela
  17 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶

 100. Shprehje te ndryshme
  Shprehje te ndryshme
  17 ditë më parë

  Jeni me te miret.