Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

17 000 Shikime 1,8 mln

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 1. Cassie
  Cassie
  11 orë më parë

  Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

 2. Gina Meta
  Gina Meta
  15 orë më parë

  Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

 3. Zemrie Ahmetaj
  Zemrie Ahmetaj
  20 orë më parë

  👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

 4. Edison Zaraj
  Edison Zaraj
  Ditë më parë

  Mir et

 5. Emily An
  Emily An
  Ditë më parë

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

  1. Cassie
   Cassie
   10 orë më parë

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 6. Nderim Hajdari
  Nderim Hajdari
  Ditë më parë

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 7. Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq
  Ditë më parë

  Ju lumt goja po mir po knoni

 8. bowen voowy
  bowen voowy
  2 ditë më parë

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 9. Izet Muhadri
  Izet Muhadri
  2 ditë më parë

  Goja julumt ozot

  1. Emily An
   Emily An
   Ditë më parë

   Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 10. Fatmire “fitore” Arifi
  Fatmire “fitore” Arifi
  2 ditë më parë

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 11. life is beautiful
  life is beautiful
  3 ditë më parë

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 12. Entela Belulaj
  Entela Belulaj
  3 ditë më parë

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

  1. Miraxh Miraxh
   Miraxh Miraxh
   2 ditë më parë

   ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 13. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  3 ditë më parë

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   2 ditë më parë

   life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 14. Hajriz Balinca
  Hajriz Balinca
  4 ditë më parë

  Gjitha ash tu

 15. Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин
  4 ditë më parë

  Доброго дня.

 16. Hatixhe osmani
  Hatixhe osmani
  4 ditë më parë

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 17. Joanna
  Joanna
  4 ditë më parë

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   3 ditë më parë

   Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 18. Entela Salko
  Entela Salko
  4 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 19. mirimusaj mirimusaj
  mirimusaj mirimusaj
  4 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 20. abo nement
  abo nement
  4 ditë më parë

  c'est une farce...................hum................ratée

 21. minij hooi
  minij hooi
  4 ditë më parë

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 22. Shkekqim Hysa
  Shkekqim Hysa
  4 ditë më parë

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 23. Lazim Konesha
  Lazim Konesha
  5 ditë më parë

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 24. Januz Nishori
  Januz Nishori
  5 ditë më parë

  ju lumt

 25. gold.agfansat
  gold.agfansat
  5 ditë më parë

  ❤️😍

  1. minij hooi
   minij hooi
   4 ditë më parë

   shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 26. bofooit gojo
  bofooit gojo
  5 ditë më parë

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 27. TheChosen
  TheChosen
  5 ditë më parë

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 28. Anna Stone
  Anna Stone
  5 ditë më parë

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 29. Klevis Shabi
  Klevis Shabi
  5 ditë më parë

  Jeni super ju knoft zemra

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   5 ditë më parë

   ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 30. Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
  Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
  5 ditë më parë

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 31. Ida Koleci
  Ida Koleci
  5 ditë më parë

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 32. Genti Gjoka
  Genti Gjoka
  5 ditë më parë

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 33. Fatime Shehu
  Fatime Shehu
  5 ditë më parë

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 34. Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq
  5 ditë më parë

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 35. Lodi Hidri
  Lodi Hidri
  5 ditë më parë

  👑👑💖💖💎💎

 36. Kristian Prendi
  Kristian Prendi
  5 ditë më parë

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 37. Leaa Rahovec
  Leaa Rahovec
  5 ditë më parë

  Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

 38. Ajshe Gashi-Cocaj
  Ajshe Gashi-Cocaj
  6 ditë më parë

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 39. Valbona salihu
  Valbona salihu
  6 ditë më parë

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 40. Ptao Tom
  Ptao Tom
  6 ditë më parë

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 41. Bujar Sinani
  Bujar Sinani
  6 ditë më parë

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 42. Atid Itarba
  Atid Itarba
  6 ditë më parë

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 43. Drita ademaj
  Drita ademaj
  6 ditë më parë

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 44. Gerta Kaca
  Gerta Kaca
  6 ditë më parë

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   6 ditë më parë

   Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 45. Nana SG
  Nana SG
  6 ditë më parë

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 46. Josely
  Josely
  6 ditë më parë

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 47. Felleze Lamce
  Felleze Lamce
  6 ditë më parë

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 48. Shashi Goud
  Shashi Goud
  6 ditë më parë

  alfirst.info/load/Z6Kxl560jMd1n5c/video

 49. Ndoc Brulaj
  Ndoc Brulaj
  7 ditë më parë

  Shume bukur

 50. Selime Meco
  Selime Meco
  7 ditë më parë

  Super keng

 51. Dorina Shala
  Dorina Shala
  7 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 52. Dorina Shala
  Dorina Shala
  7 ditë më parë

  Bukur shumm❤❤

 53. eli
  eli
  7 ditë më parë

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 54. Shqipe Lami
  Shqipe Lami
  7 ditë më parë

  Api

 55. Silvana Kume
  Silvana Kume
  7 ditë më parë

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 56. Lumturi Xhuti
  Lumturi Xhuti
  7 ditë më parë

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 57. Xy Pr
  Xy Pr
  7 ditë më parë

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 58. cqvio doli
  cqvio doli
  7 ditë më parë

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 59. DugiJaguarLata
  DugiJaguarLata
  7 ditë më parë

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 60. Arjon Sokolaj
  Arjon Sokolaj
  7 ditë më parë

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 61. Besart Miftari
  Besart Miftari
  7 ditë më parë

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 62. Fiqirete Sade
  Fiqirete Sade
  7 ditë më parë

  💞

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   7 ditë më parë

   ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 63. Blerta Hasaj
  Blerta Hasaj
  7 ditë më parë

  Bravo super keng ju knoft zemra

 64. Fatjon Ndreca
  Fatjon Ndreca
  7 ditë më parë

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 65. Hoxha Mimoza
  Hoxha Mimoza
  7 ditë më parë

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 66. senni bgon
  senni bgon
  7 ditë më parë

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 67. Duk Goraj
  Duk Goraj
  7 ditë më parë

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 68. Vincenzo Bajraktari
  Vincenzo Bajraktari
  7 ditë më parë

  🤍🤍

 69. Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku
  7 ditë më parë

  Kenge mrekulli👑🌟

 70. Rifat Zaraj
  Rifat Zaraj
  7 ditë më parë

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

  1. senni bgon
   senni bgon
   7 ditë më parë

   Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 71. Zekije Kabashi
  Zekije Kabashi
  7 ditë më parë

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 72. Hateme Shabani
  Hateme Shabani
  8 ditë më parë

  Ju lu..mt

 73. Jeni Xhameta
  Jeni Xhameta
  8 ditë më parë

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  1. Kamenica Qameri
   Kamenica Qameri
   6 ditë më parë

   shum e bukur kenga❤❤

 74. T R
  T R
  8 ditë më parë

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 75. Haxhere Syla
  Haxhere Syla
  8 ditë më parë

  Ju knoft zemra.

 76. Faton Arifi
  Faton Arifi
  8 ditë më parë

  ♥️♥️

 77. nijuo joing
  nijuo joing
  8 ditë më parë

  Ju knoft zemra💕

 78. Naije Demaj
  Naije Demaj
  8 ditë më parë

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 79. annag cocl
  annag cocl
  8 ditë më parë

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 80. Kimete Balliu
  Kimete Balliu
  8 ditë më parë

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   8 ditë më parë

   Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 81. Skender Curri
  Skender Curri
  8 ditë më parë

  Qetesi shpirti jeni

 82. Dean Sefa
  Dean Sefa
  8 ditë më parë

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 83. Vlora
  Vlora
  8 ditë më parë

  💖🙏🇦🇱

  1. annag cocl
   annag cocl
   8 ditë më parë

   zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 84. Sabrije Zekaj
  Sabrije Zekaj
  8 ditë më parë

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 85. Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti
  8 ditë më parë

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 86. Jeton Selmani
  Jeton Selmani
  8 ditë më parë

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 87. Bukurie Ferati-Zeqiri
  Bukurie Ferati-Zeqiri
  9 ditë më parë

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 88. almendu alpa
  almendu alpa
  9 ditë më parë

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 89. almendu alpa
  almendu alpa
  9 ditë më parë

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 90. Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti
  9 ditë më parë

  According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 91. Artur Hoxha
  Artur Hoxha
  9 ditë më parë

  Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 92. Lule Zefi
  Lule Zefi
  9 ditë më parë

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 93. Orgito Meco
  Orgito Meco
  9 ditë më parë

  Super keng🙏🙏

 94. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  9 ditë më parë

  Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

 95. Hava Gashi
  Hava Gashi
  9 ditë më parë

  Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 96. Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
  Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
  9 ditë më parë

  Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

 97. vliduu zeeb
  vliduu zeeb
  9 ditë më parë

  O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤

 98. Rezarta Meaj
  Rezarta Meaj
  9 ditë më parë

  Zoti te rujt jeni te mrekullushem

 99. Kimete Sadiku
  Kimete Sadiku
  9 ditë më parë

  Ju lumet goja me kete kenge te mrekullueshme! Goldi insha Allah nena jote pret edhe shume e shume nipa e mbesa!

 100. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  9 ditë më parë

  Das lied ist sehr wertvoll im leben kann mann nicht alles haben die wichtigsten fehlen lebenslang 🥺🥺😭😭😭😭