Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?

3 388 Shikime 363 mijë
Argëtim

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 1. sokin jon
  sokin jon
  Ditë më parë

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

 2. Gashi Afetdita
  Gashi Afetdita
  2 ditë më parë

  Melisa je si zemer loqk veq kush ta ka inat edhe pa make up je si pricesh

 3. dolita windo
  dolita windo
  2 ditë më parë

  SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE

 4. Isra Beqiri
  Isra Beqiri
  2 ditë më parë

  Shume e mire je ti melisa

 5. bilishu aliss
  bilishu aliss
  3 ditë më parë

  Te lumt Melisa❤️

  1. sokin jon
   sokin jon
   Ditë më parë

   Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

 6. Ardita Tasholli
  Ardita Tasholli
  3 ditë më parë

  shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙

  1. Ardita Tasholli
   Ardita Tasholli
   3 ditë më parë

   melisa

 7. Ardita Tasholli
  Ardita Tasholli
  3 ditë më parë

  po

  1. dolita windo
   dolita windo
   2 ditë më parë

   Melisa je e para

 8. Emine Ledii
  Emine Ledii
  4 ditë më parë

  Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄

 9. lyrics songs
  lyrics songs
  5 ditë më parë

  Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   3 ditë më parë

   Sa e bukur

 10. Lola Guri
  Lola Guri
  5 ditë më parë

  Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️

 11. JULIAN LALA
  JULIAN LALA
  6 ditë më parë

  Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 12. yuoop noke
  yuoop noke
  6 ditë më parë

  Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞

 13. Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari
  6 ditë më parë

  👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌

 14. Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri
  6 ditë më parë

  Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   5 ditë më parë

   sindi i beri nji vleresim total

 15. Arlind Selita
  Arlind Selita
  7 ditë më parë

  Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   5 ditë më parë

   Ik moj lamashe femer

 16. seiom jvony
  seiom jvony
  7 ditë më parë

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 17. Lezh Shkoder
  Lezh Shkoder
  7 ditë më parë

  Melisa ❤❤❤❤❤❤❤

 18. Alban Zeka
  Alban Zeka
  7 ditë më parë

  Tu me ta ndrru venin senin😂😂

 19. Nazmi Odai
  Nazmi Odai
  7 ditë më parë

  Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 20. xhani ibershimi
  xhani ibershimi
  8 ditë më parë

  Jo melisa nuk edhte perputhur

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   7 ditë më parë

   Fake fuck!!

 21. Valdete Osmani
  Valdete Osmani
  8 ditë më parë

  Melisa je e para

 22. Claudio Hysi
  Claudio Hysi
  8 ditë më parë

  Fake and ugly

 23. Erza Krasniqi
  Erza Krasniqi
  8 ditë më parë

  Sa e bukur

 24. Zyrafet Reshiti
  Zyrafet Reshiti
  8 ditë më parë

  te lumt melisa

 25. Kim. Ronii
  Kim. Ronii
  8 ditë më parë

  Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 26. Zamira Amel
  Zamira Amel
  8 ditë më parë

  Timoj plen

 27. Zamira Amel
  Zamira Amel
  8 ditë më parë

  Ti surat kal

 28. Suzi Isenaj
  Suzi Isenaj
  9 ditë më parë

  Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖

 29. Vini Heqimaj
  Vini Heqimaj
  9 ditë më parë

  Ik moj lamashe femer

 30. Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku
  9 ditë më parë

  sindi i beri nji vleresim total

 31. Mira Dakaj
  Mira Dakaj
  9 ditë më parë

  Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt

 32. Vin Teresant
  Vin Teresant
  9 ditë më parë

  Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!

 33. Xhani Xhani
  Xhani Xhani
  9 ditë më parë

  Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 34. Vin Teresant
  Vin Teresant
  9 ditë më parë

  Fake fuck!!

 35. Vin Teresant
  Vin Teresant
  9 ditë më parë

  I ka gjerat me vajb! 😂😂

 36. A Nila
  A Nila
  9 ditë më parë

  Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)

 37. Renato Linharee
  Renato Linharee
  9 ditë më parë

  Shko hap dhe pak komet en itali barxhell

 38. Eduart memo
  Eduart memo
  9 ditë më parë

  Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂

 39. klawdio Hoxhaj
  klawdio Hoxhaj
  9 ditë më parë

  Lavire

 40. Aurora Muqaj
  Aurora Muqaj
  9 ditë më parë

  Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim

 41. Muhamet Koboci
  Muhamet Koboci
  9 ditë më parë

  Shum bukur fancja jon

 42. Alkea Alsina
  Alkea Alsina
  9 ditë më parë

  O melisa bukur

 43. Tani Tr
  Tani Tr
  9 ditë më parë

  E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt

 44. Jonida Jonida
  Jonida Jonida
  9 ditë më parë

  Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr

  1. Jonida Jonida
   Jonida Jonida
   7 ditë më parë

   @JULIAN LALA ❤️❤️❤️

  2. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 45. Dz Ks
  Dz Ks
  10 ditë më parë

  Vec per para ishalla sa ma lart

 46. Maria Tsiokou
  Maria Tsiokou
  10 ditë më parë

  Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna

 47. smile foryou
  smile foryou
  10 ditë më parë

  Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.

 48. smile foryou
  smile foryou
  10 ditë më parë

  Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin

 49. Merita haxhiu
  Merita haxhiu
  10 ditë më parë

  Te gjith ata qe kan shar Melisen kan shar veten e tyre.

 50. Kendra Duli
  Kendra Duli
  10 ditë më parë

  Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco

 51. vlora vlora
  vlora vlora
  10 ditë më parë

  Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren

 52. Vesa Vesa
  Vesa Vesa
  10 ditë më parë

  Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!

 53. Sonila Doqi
  Sonila Doqi
  10 ditë më parë

  Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️

 54. rajan rajan
  rajan rajan
  10 ditë më parë

  Femer kotiiii🤮🤮🤮

 55. Bossy Bella
  Bossy Bella
  10 ditë më parë

  Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.

  1. rajan rajan
   rajan rajan
   10 ditë më parë

   E vetmja femer fallso dhe krv...,

 56. Joni Ndreca
  Joni Ndreca
  10 ditë më parë

  Njeri Shum Fallco

 57. Miss You
  Miss You
  10 ditë më parë

  Urime 🥰

 58. Dash Piraj
  Dash Piraj
  10 ditë më parë

  Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗

 59. DAVID WHO!
  DAVID WHO!
  10 ditë më parë

  *Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*

 60. Andrea Sulku
  Andrea Sulku
  10 ditë më parë

  Na plasi raku

 61. Bal Bani
  Bal Bani
  10 ditë më parë

  Asht perqir melisa ..

 62. LT Crosvy
  LT Crosvy
  10 ditë më parë

  You are so fake

 63. World Charts
  World Charts
  10 ditë më parë

  Po kari po 😂

 64. Elena Oikonomopoulou
  Elena Oikonomopoulou
  10 ditë më parë

  O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur

 65. Dea Murati
  Dea Murati
  10 ditë më parë

  Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   6 ditë më parë

   Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 66. Beqiri Albert
  Beqiri Albert
  10 ditë më parë

  Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪

 67. Tessa B
  Tessa B
  10 ditë më parë

  Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super

 68. Genta zh,itali
  Genta zh,itali
  10 ditë më parë

  Melisa bej duet me mevlanin

 69. Davida Gjoni
  Davida Gjoni
  10 ditë më parë

  Brravo Melisa je shum e mir

 70. labinot shaqiri
  labinot shaqiri
  10 ditë më parë

  Shum e mir pa make up

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 71. Valbona Uka
  Valbona Uka
  10 ditë më parë

  Melisa je ma e mir

 72. e.b e.b
  e.b e.b
  10 ditë më parë

  si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media

 73. Gabriela Dajlani
  Gabriela Dajlani
  10 ditë më parë

  bravo melasa

 74. angelina jolie
  angelina jolie
  10 ditë më parë

  drras koka si perpara si permrapa.

 75. Flori Pirjasi
  Flori Pirjasi
  10 ditë më parë

  Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

  2. Xhevat Dreshaj
   Xhevat Dreshaj
   9 ditë më parë

   Sukssese

 76. Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka
  11 ditë më parë

  Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj

  1. EL Elda
   EL Elda
   7 ditë më parë

   Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke

  2. diac6j
   diac6j
   7 ditë më parë

   @That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen

  3. Anna Mirela Paloka
   Anna Mirela Paloka
   9 ditë më parë

   @That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗

  4. That Guy
   That Guy
   9 ditë më parë

   @Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit

  5. Anna Mirela Paloka
   Anna Mirela Paloka
   9 ditë më parë

   @That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?

 77. eva 30
  eva 30
  11 ditë më parë

  Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮

 78. hdhfhfhf jejrjrjr
  hdhfhfhf jejrjrjr
  11 ditë më parë

  Kujt pi han shipka🤣

 79. Hasan Sinani
  Hasan Sinani
  11 ditë më parë

  Ti veq talente sje🤧🤧🤧

 80. Enkeleida Maenhout
  Enkeleida Maenhout
  11 ditë më parë

  Suksese zemer 😘

 81. Anxhelo Gang
  Anxhelo Gang
  11 ditë më parë

  Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍

 82. Reçica Besnik
  Reçica Besnik
  11 ditë më parë

  Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo

 83. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  11 ditë më parë

  Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe

  1. Andi Rrustemi
   Andi Rrustemi
   10 ditë më parë

   @gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri

  2. gjakova kosova
   gjakova kosova
   10 ditë më parë

   E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?

 84. Egzon Hoti
  Egzon Hoti
  11 ditë më parë

  Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️

  1. Korina Ymeri
   Korina Ymeri
   10 ditë më parë

   😂😂😂😂po valla😂

 85. King De1 Pro
  King De1 Pro
  11 ditë më parë

  Sei bravissima: tanto auguri

 86. KMN_KMN
  KMN_KMN
  11 ditë më parë

  Sa palidhje

 87. Lola Leo
  Lola Leo
  11 ditë më parë

  Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.

 88. melissa lleshi
  melissa lleshi
  11 ditë më parë

  Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑

  1. JULIAN LALA
   JULIAN LALA
   7 ditë më parë

 89. Ti Ti
  Ti Ti
  11 ditë më parë

  Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍

 90. Bossi Did
  Bossi Did
  11 ditë më parë

  Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂

 91. Blendi /
  Blendi /
  11 ditë më parë

  Oj Melisa o tqifsha iher

 92. Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu
  11 ditë më parë

  Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥

 93. anna
  anna
  11 ditë më parë

  BRAVO MELISA❤️❤️

 94. It's Me
  It's Me
  11 ditë më parë

  Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt

  1. dovi lana
   dovi lana
   8 ditë më parë

   Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜

  2. Një Copëz Jetë
   Një Copëz Jetë
   9 ditë më parë

   @That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕

  3. That Guy
   That Guy
   9 ditë më parë

   Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.

  4. Një Copëz Jetë
   Një Copëz Jetë
   9 ditë më parë

   @Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕

  5. Leandro Alehandro
   Leandro Alehandro
   9 ditë më parë

   Shqiptar hesapi ma

 95. Ikballe Cakolli
  Ikballe Cakolli
  11 ditë më parë

  OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣

  1. rajan rajan
   rajan rajan
   10 ditë më parë

   Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉

 96. Flori Flori
  Flori Flori
  11 ditë më parë

  O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕

 97. Era Alda
  Era Alda
  11 ditë më parë

  Suksese kukull

 98. anxhela mahmutaj
  anxhela mahmutaj
  11 ditë më parë

  me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu

 99. Suada Bytyqi
  Suada Bytyqi
  11 ditë më parë

  We love you Melisa 💖👑

 100. Lindita Hoxha
  Lindita Hoxha
  11 ditë më parë

  Suksese Melisa