Përjashtohet nga emisioni Kengtari njohur shqiptar dyshohet qe ishte me Covid.Shikoni momentin!

901 Shikime 212 mijë

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente

 1. Alfons
  Alfons
  19 orë më parë

  Vari karin 😂😂

 2. blendi yzeiri
  blendi yzeiri
  3 ditë më parë

  Béni pak humor per te qene ky eshte nivel per ciklin e ulet te 9 -vjeçares.Te me falni po per te respektuar edhe ndjekesit,dashamiret e emisionit.

 3. Albert Shahini
  Albert Shahini
  8 ditë më parë

  Kto kamerat e fshehta skena koti

 4. Erald Nexhipi
  Erald Nexhipi
  10 ditë më parë

  esht njisoi si ti maseesh temperaturen ati qe te hap deren ne mes te hallit turp tju vij buk shkelsa

 5. ilir rrugeja
  ilir rrugeja
  11 ditë më parë

  Po kjo ishte loja.

 6. musik - Ritma purane song
  musik - Ritma purane song
  13 ditë më parë

  Die Albaner die sind schlauer geworden coll

 7. Kosovo Albaner
  Kosovo Albaner
  13 ditë më parë

  EMISION LESHI ME KET BUDALLA SADRI KARI

 8. Alboz
  Alboz
  14 ditë më parë

  Qifsha emisionin, po tisha une tkisha pshurr n’emision,na e shpift me kto kamera

 9. Musli Selmani
  Musli Selmani
  14 ditë më parë

  GLLUP EMISION. 👎👎

 10. Ed Vamos
  Ed Vamos
  15 ditë më parë

  tallin b..... keta... cfare behet keshtu... me e be me ndonje arstist nga Kosova do kishte plase sherri...

 11. Andrea Andra
  Andrea Andra
  16 ditë më parë

  U ndjeva unë keq jo më Ylli Baka t'ju vij turp

 12. Ai Cuni
  Ai Cuni
  19 ditë më parë

  Ylli vkrsi

 13. Bani Shala
  Bani Shala
  20 ditë më parë

  Haha ylli’ unë u tërheka pak 🤣😂🤣😂

 14. Mirela Mirela
  Mirela Mirela
  23 ditë më parë

  Sa turp

 15. Klejdiseiti Klejdiseiti
  Klejdiseiti Klejdiseiti
  23 ditë më parë

  U qr pleher emision Ylli baka eshte i madh

 16. idrizi 123
  idrizi 123
  26 ditë më parë

  Shqiptar te nderuar pse vall keshtu . Para hyrjes oara fillimit behen kto pun jo pasi ka filluar dhe pa mbroijtse beni teatër. Nuk esht kritik por dua qe te jemi te edukuar.

  1. idrizi 123
   idrizi 123
   26 ditë më parë

   A qenka loij.

 17. Jone Lord
  Jone Lord
  27 ditë më parë

  Ctallin bythen o Yll sumcja, kokrra e katunarit

 18. ALKUKES
  ALKUKES
  28 ditë më parë

  Kjo femna buzet sit gomarices

 19. Avdi Latifi
  Avdi Latifi
  28 ditë më parë

  O sadri lopa ko kali qe je bre ne goj te dhjefshq po ma ma pas ba mu qashtu te kisha shtri per toke bre nanen ta q.....a

 20. Tonin Marku
  Tonin Marku
  29 ditë më parë

  Ti ulesh gjith ate pjeshke afer gjith ate shal te shko temperatura 42 ta than zhiven e termometrit ajo bjondia

 21. Cen Sura
  Cen Sura
  29 ditë më parë

  qija ropt kta janë kaq amatorë, vetëm 1 idiot nuk do e kuptonte që është lojë.

 22. Onufri onufri
  Onufri onufri
  Muaj më parë

  😂😂😂😂 Futja kot. Kjo zogu eshte per pune tjeter

 23. klodi disha
  klodi disha
  Muaj më parë

  ska tmperatur po ka pi besoj 🤣🤣🤣🤣🤗

 24. bb4live inter
  bb4live inter
  Muaj më parë

  Mejreme ta hangsha lapecin e pillit

  1. SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania
   29 ditë më parë

   ja hanksh motres, ....pis i ndyre

 25. S.D S.D
  S.D S.D
  Muaj më parë

  Moderator me te lodhet skam pa kurr, shum i pa edukat, dhe kjo vajza shum palidhje si jon bo sot kto vajza as qe mundet njeriu ti njo nga nderhyrjet.

 26. Fatian Mucay
  Fatian Mucay
  Muaj më parë

  Shkoni mor gazetar kari kosovar kari

 27. J Frenki
  J Frenki
  Muaj më parë

  I ka lujt temperatura nga motres medicianales.

 28. Nertil Zeneli
  Nertil Zeneli
  Muaj më parë

  Te isha un ne vend te yllit, do u kisha qir ropet juve dhe emisjonit tuaj

 29. Arjan Agora
  Arjan Agora
  Muaj më parë

  Ik o legen kengetar

 30. Fadil Krasniqi
  Fadil Krasniqi
  Muaj më parë

  U desht se pari mja kerku qartifikaten e testit e pastaj me ftu ne emisjon se edhe te pranishmit i infekton

 31. Rime
  Rime
  Muaj më parë

  Kjo infermerja sikur ka ardh nga nje video porno qe sapo e inqizoj haha.

 32. London Artista
  London Artista
  Muaj më parë

  Pz nuk qeshem fare nga kjo lloj shakaje.Na acaruat seriozisht.

 33. Bul Dragao
  Bul Dragao
  Muaj më parë

  Ti Gazetar qe as Shqip Sdin me fol turp per ty,

 34. snowflake
  snowflake
  Muaj më parë

  Cfar shakash pa krip per nje kengetar qe e do gjith shqiperia

 35. kosalba kosalba
  kosalba kosalba
  Muaj më parë

  Ta pshurrsha kemeren e fsheft si ma ban ti po ty ste ka hije sje.per kesi pun lahper je

 36. lili shyta
  lili shyta
  Muaj më parë

  Ketij kengatari ka fillu ti rritet menja.

  1. Lejdjon Pisha
   Lejdjon Pisha
   Muaj më parë

   Ja mate mendjen me sa cm i eshte rrit?

 37. Ida Adi
  Ida Adi
  Muaj më parë

  te ishte me 40 ai, nuk fliste dot ore ca thoni ju 🙄🙄 sa mire ja beri qe I tha ne 2800 .. kisha ikur fare te isha si ylli

 38. Genti pana
  Genti pana
  Muaj më parë

  Kjo ishte thjesht nje loje , nuk u tall kush me yllin

 39. Gramoz
  Gramoz
  Muaj më parë

  Emesjon leshi

 40. Eri Zeqo
  Eri Zeqo
  Muaj më parë

  Po ylli esht njeri serioz .perse nuk i dhjeve mu ne emision

 41. Alberta Alameti
  Alberta Alameti
  Muaj më parë

  O idjot hik !!!

 42. Gëzim Selami
  Gëzim Selami
  Muaj më parë

  Jaaa Kovidin e paski brenda, kto far tjert pa temperatur dyshimt, u duheshka me u rujt ma shum se ki kengtari njohur qe se paskam pa kur 🤣🤣🤣🤣

  1. Gëzim Selami
   Gëzim Selami
   23 ditë më parë

   @mimoza gjermani Aha

  2. mimoza gjermani
   mimoza gjermani
   23 ditë më parë

   Asht shumm kengtar i njohur edhe Shum kangtar i mir

 43. rudina hoxha
  rudina hoxha
  Muaj më parë

  Me emission kot skam par

 44. rudina hoxha
  rudina hoxha
  Muaj më parë

  Hahahah sa kot

 45. B Kovaci
  B Kovaci
  Muaj më parë

  Sa palidhje Puaaaaaa Mutin Ma hangshi Edhe kjo Infermerja Pornostar

 46. Illyr Ian
  Illyr Ian
  Muaj më parë

  Shum palidhjeee

 47. Ana Ana
  Ana Ana
  Muaj më parë

  Aman vetem emisjone spo dini me bo ju kosovaret 👎👎👎👎

 48. Idajet Halili
  Idajet Halili
  Muaj më parë

  Ik o ju robt ku ti keni,, me 40 grade nje njeri i rritur vdes o plera!!! O të q.. serbet e mutit!!!!

 49. Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα
  Muaj më parë

  Ore ik

 50. Golden Sonic
  Golden Sonic
  Muaj më parë

  Ylli Baka kengetari me i neveritshem i trojeve Shqiptare.Mendjemadh.Ka ba 2 lek dhe matet me majen e malit.Ae shikuat si rreagoj direkt me nervozitet Shifemi bashk ne 2800.Vetem bertet dhe nuk kendon.(Dhi e zgjebosur e bisht perpjet)Sa shum lavd mi thurni ketij pederit.Shdukeni nga ekrani se na qmendet.

 51. El Patron
  El Patron
  Muaj më parë

  O ju qift serbi roppt ! Po mer tqifsha ropt matja ne hyrje dhe thuaji nuk lejohet apo doni ta turproni publikisht mor klysha

 52. Ardian Mati
  Ardian Mati
  Muaj më parë

  o kafsh . o rrot me 40 temperature .vet duhey te ikish.idjot

 53. Nomi Sinani
  Nomi Sinani
  Muaj më parë

  Plasi turpi

 54. Nomi Sinani
  Nomi Sinani
  Muaj më parë

  Ca behet kshu uaa e

 55. Nomi Sinani
  Nomi Sinani
  Muaj më parë

  Uaaa sa turp

 56. Santi Santino
  Santi Santino
  Muaj më parë

  Sa v k..

 57. Illyrian Pellazg EAGLE
  Illyrian Pellazg EAGLE
  Muaj më parë

  E budall he bir

 58. Landa P
  Landa P
  Muaj më parë

  ne mes te emisjonit matet temperatura ore debila

 59. Arbër 2020
  Arbër 2020
  Muaj më parë

  Shumica as e ka kuptuar qe ishte loje (komente ofenduese pafund )

 60. Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout
  Muaj më parë

  Qfar eshte e tepert eshte e teper sadri 🤝

 61. Ahmed Makaveli
  Ahmed Makaveli
  Muaj më parë

  Dukesh nga paraqitja vajza që ishte infermiere fallco !

 62. Soli soli
  Soli soli
  Muaj më parë

  Seprapthi I beni regullat dhe ajo ju ul afer yllit

 63. albo dorii
  albo dorii
  Muaj më parë

  kamera e fshehte dhe shakaja duhet tken nje limit sipas personit qe ja bojn... une jam nga veriu i shqiperis dhe nuk i kam ne preference kenget e jugut ama Ylli baka eshte tjeter nivel... pervec se kengtar qe ka len gjurme ne artin shqiptar dhe nje njeri i nderuar qe rrespektohet kudo ne vend... ndaj mendoj se ishte e turpshme dhe pse shaka nje gjest i till ndaj Ylli Bakes

 64. Yoan Joan
  Yoan Joan
  Muaj më parë

  Hahaha

 65. YAMAHA R1R6BIKERS
  YAMAHA R1R6BIKERS
  Muaj më parë

  A ropt ku ti keni me gjith komshinj e gjith emisjonin tat

 66. MAXI HUSKY
  MAXI HUSKY
  Muaj më parë

  Kjo a porno incizon cija robt

 67. Sigridagrembi12 Grembi
  Sigridagrembi12 Grembi
  Muaj më parë

  Mos ka pire ndonje god ai para se te hy ne emision🤣🤣

 68. sk3rdi 321
  sk3rdi 321
  Muaj më parë

  Vallaj te isha un si ylli sdo isha kthyer sikur bota te kthehej permbys

 69. Arber M
  Arber M
  Muaj më parë

  Edhe kamerat e fshehta kan ni kufi jo cdo mysafiri i bohet kamer e msheft o kar me zile.. ka sa koh je ntelevizor i njejti 💩 ke mbet

 70. VELI BAYRAKTAR
  VELI BAYRAKTAR
  Muaj më parë

  Kamer e fsheht esht kjo se ska mundesi.Palla garash jeni ju kosovaret.shum delikat qenkeni

 71. Ardita Pagia
  Ardita Pagia
  Muaj më parë

  Po ky ylli sikur e ka zene shiu🤣

 72. ValoN
  ValoN
  Muaj më parë

  Je bere Bajat me keto kamera te fshehura. Te pakten bere ndonje kamer te fshehur pak me normale e jo keshtu, aq me pak kur ke miq nga larg o njeri. Pak me serioz se neve ne Kosove se kemi zakon te bejm hajgare te ksi lloji. Ka doli ne mode tani edhe kjo. Sleni gje pa bere per klikime. Fytyra eshte fytyr o sadri. A te skuqet napak a qa eshte puna jote.

  1. Saimir Damani
   Saimir Damani
   Muaj më parë

   Edhe un kështu mendoj, me këto kamerat e fshehta esht bër pak bajat.

 73. Emilia Emi
  Emilia Emi
  Muaj më parë

  Po sa e dha veten ky aylli ore

 74. migena Shemellari
  migena Shemellari
  Muaj më parë

  Sme ka ber hiç per te qeshur u zgerdhitet si gomar vet injorat 😡.

 75. erald rreperi
  erald rreperi
  Muaj më parë

  O ju shkerdhefsha robt po 40 temperatura vetem spitali ushtarak te mer persiper dhe Ylli me 40 qendron ne emisjon

 76. Valentina Gjika
  Valentina Gjika
  Muaj më parë

  Cfar shakash Pa lidhje

 77. Kujtim Mema
  Kujtim Mema
  Muaj më parë

  Si ka kaluar doganen

 78. Kujtim Mema
  Kujtim Mema
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 79. Ermal Zeneli
  Ermal Zeneli
  Muaj më parë

  Esht shaka me sa shikoj

 80. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  Muaj më parë

  Kengetar bythe mejhane

 81. Afrim Deliu
  Afrim Deliu
  Muaj më parë

  Ore ka pir raki ai .nuk eka nga virusi.

 82. Vlore Vlore
  Vlore Vlore
  Muaj më parë

  Po te ishe vertet me temperatur do shqetesoheshin te gjith aty ne studjo se ti je legjend nuk do te nxirnin ashtu jasht si nuk e kuptove lojen se un sa e pash thash we esht loj je i madh

 83. Paviola Hoxhaj
  Paviola Hoxhaj
  Muaj më parë

  Skandal debila,kush I paguan keta injoranta qe tallen

 84. TROPOJA
  TROPOJA
  Muaj më parë

  Dekt ora nmut ty e ati si tlen ty me ba emision,ckuthi keq

  1. SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania
   Muaj më parë

   Hahaha...

 85. F-kod Construction Shpk
  F-kod Construction Shpk
  Muaj më parë

  O Zot cfare amatorizmi, me ta gerrdite edhe televizionin edhe kameren e fshehur. Kjo prej airoplanit shihet se eshte nje montazh i lodhur.

 86. Bejtulla Metushi
  Bejtulla Metushi
  Muaj më parë

  Matja posht temperaturën ndoshta dota zbulosh me sakt

 87. König der KÖNIGE
  König der KÖNIGE
  Muaj më parë

  Merheme shumë e bukur je .,❤️🌹❤️🌹❤️🌹❤️

 88. N. A.
  N. A.
  Muaj më parë

  Në hyrje te nderteses, matet temperatura jo në emision!

  1. Dilaver Beluli
   Dilaver Beluli
   27 ditë më parë

   @Daniel Aris 11111111111111111111111111111111111111111111

  2. Daniel Aris
   Daniel Aris
   Muaj më parë

   Jam dakort me ty

 89. never say never
  never say never
  Muaj më parë

  u bera une te ndjehem keq per yllin ,,,humor vari k..in

  1. Skaaa LEZETTT
   Skaaa LEZETTT
   Muaj më parë

   Tamam humor burgu

 90. Daniel Aris
  Daniel Aris
  Muaj më parë

  E degjeneruat Ylli Baka turp te keni! ❌

 91. vali mustafaj
  vali mustafaj
  Muaj më parë

  pse mar sadrri po don me ma gerrdit edhe kameren e msheft shum u argtojsha me ket sen

 92. Basri Veseli
  Basri Veseli
  Muaj më parë

  Ky moderator e ka humorin shumë pa kripë !

  1. from'South'to'eastwestnorth southspirit
   from'South'to'eastwestnorth southspirit
   29 ditë më parë

   Bash pa kripë valla, un po skuqna nvend tij 😂

 93. Ylirian Blood
  Ylirian Blood
  Muaj më parë

  Cfar super Degjenerimi Te kan ber o ylli o pall kari po si u ktheve mor pa ja qir robt kti prezantusi vdek jesh kar Burr

 94. Popcorn & Chill
  Popcorn & Chill
  Muaj më parë

  Moter medicinale?!!! ....

 95. GB #gb#
  GB #gb#
  Muaj më parë

  Yllo varja këtyre o shoku.

 96. Ωmega pax
  Ωmega pax
  Muaj më parë

  Ska problem per shakate ...“ kengetaret me “zera potente ,, te tv klan ,ato qe ju interesojne nga Kosova ..like per kenget tuaja ( sidomos ato te jugut) “falen ,,me tonelate..

 97. Anton Salvador
  Anton Salvador
  Muaj më parë

  Hahaga hani mut hani

 98. leana messi
  leana messi
  Muaj më parë

  O Yll qenke 🤮🤮🤮

 99. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  Muaj më parë

  Ylli rrespekt o vëlla , sikur ishte shaka e pa kripë! Te don e gjithë Kosova

 100. Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas
  Muaj më parë

  Qyre bre idiotja e degjeniruar deri kur vedisohen me kto veshje idiotja e keqe