Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )

2 063 Shikime 214 mijë
Argëtim

Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente

 1. Liza Nilaj
  Liza Nilaj
  5 ditë më parë

  Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem

 2. Asmr Joana Asmr Joana
  Asmr Joana Asmr Joana
  7 ditë më parë

  Qofsh i lumtur gjithmone

 3. Drilona Shahini
  Drilona Shahini
  7 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes

 4. Flutura Prendi
  Flutura Prendi
  7 ditë më parë

  Te rujte zoti naknaqe.

 5. Sokol Rexhaj
  Sokol Rexhaj
  8 ditë më parë

  Shum këng e buku te lumtë..

 6. Luftar Elezi
  Luftar Elezi
  10 ditë më parë

  Te lumte goja je ma i miri

 7. Lila Ylber
  Lila Ylber
  12 ditë më parë

  Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty

 8. berdalaki
  berdalaki
  12 ditë më parë

  Super vendi im

 9. Pal Ndreca
  Pal Ndreca
  13 ditë më parë

  O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️

 10. Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku
  14 ditë më parë

  Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱

 11. florenc kolaj
  florenc kolaj
  14 ditë më parë

  Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗

 12. ALBI KOCI FILE TEMA
  ALBI KOCI FILE TEMA
  14 ditë më parë

  Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap

 13. Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa
  15 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 14. Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa
  15 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 15. klajdicanada
  klajdicanada
  16 ditë më parë

  Te knofte zemra

 16. Mojsi Lleshi
  Mojsi Lleshi
  16 ditë më parë

  te lumt goja o gjigant 1 je

 17. Sefa Aslan
  Sefa Aslan
  16 ditë më parë

  Selamet nga Turqia 🙌

 18. Bobi Bobi
  Bobi Bobi
  16 ditë më parë

  Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏

 19. Arben Lesaj
  Arben Lesaj
  17 ditë më parë

  Zemra te kendoft

 20. Tonia Rokou
  Tonia Rokou
  17 ditë më parë

  Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏

 21. Hasani Tr
  Hasani Tr
  18 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket

 22. Lefter Faruku
  Lefter Faruku
  18 ditë më parë

  NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA

 23. Xhevahir Melani
  Xhevahir Melani
  18 ditë më parë

  Te lumte goja bledi je i madh

 24. Shaban Dani
  Shaban Dani
  19 ditë më parë

  Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️

 25. Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci
  19 ditë më parë

  Hamit 0682927879

 26. Besi Xhepa
  Besi Xhepa
  20 ditë më parë

  Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....

 27. Lek Preci
  Lek Preci
  20 ditë më parë

  Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano

 28. Mirush Baraj
  Mirush Baraj
  20 ditë më parë

  Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj

 29. kd devapra
  kd devapra
  20 ditë më parë

  Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏

 30. Donald Rama
  Donald Rama
  20 ditë më parë

  Të lumtë goja rrespekte

 31. Migena Lusha
  Migena Lusha
  20 ditë më parë

  E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊

  1. Visi Vlore
   Visi Vlore
   17 ditë më parë

   Yll je

 32. Florina Lici
  Florina Lici
  21 ditë më parë

  Te lumtur goja

 33. Besim Cakalli
  Besim Cakalli
  21 ditë më parë

  I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN

 34. Lyon Franc
  Lyon Franc
  21 ditë më parë

  Zemra te kendofte

 35. Besim Cakalli
  Besim Cakalli
  21 ditë më parë

  BLEDAR KACA RROFSH SA MALET

 36. Besim Cakalli
  Besim Cakalli
  21 ditë më parë

  Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA

 37. Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi
  21 ditë më parë

  Zoti te bekofte ty dhe familjen tende

 38. Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi
  21 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbili i dibres

 39. Xhihard Mehmeti
  Xhihard Mehmeti
  21 ditë më parë

  SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.

 40. Sabi Bodini
  Sabi Bodini
  21 ditë më parë

  Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰

 41. dllsnc cnsjsk
  dllsnc cnsjsk
  21 ditë më parë

  Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer

 42. Sokol Deda
  Sokol Deda
  21 ditë më parë

  Bledar Kaca hallall te qofte

 43. Ilmi Toca
  Ilmi Toca
  21 ditë më parë

  Te lumt goja

 44. Gaz Lleshi
  Gaz Lleshi
  21 ditë më parë

  ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre

 45. Meleq Kozi
  Meleq Kozi
  21 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼

 46. Gitto Official
  Gitto Official
  22 ditë më parë

  Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.

  1. Gitto Official
   Gitto Official
   13 ditë më parë

   @Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt

  2. Gezim Osmani
   Gezim Osmani
   13 ditë më parë

   Hajde vlla te presim

 47. Mite Shkina
  Mite Shkina
  22 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmone.

 48. SuRi Durici
  SuRi Durici
  22 ditë më parë

  Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte

 49. alberti alberti95
  alberti alberti95
  22 ditë më parë

  knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt

 50. Fili Prifti
  Fili Prifti
  22 ditë më parë

  Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑

 51. Donika Islami
  Donika Islami
  22 ditë më parë

  Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.

 52. Fitore Keta
  Fitore Keta
  22 ditë më parë

  Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!

 53. Shkelzen Cara
  Shkelzen Cara
  22 ditë më parë

  Te lum goja ❤❤

 54. Ermal Peça
  Ermal Peça
  22 ditë më parë

  Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty

 55. Klajdi Ferati
  Klajdi Ferati
  22 ditë më parë

  Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️

 56. Arian Shaba
  Arian Shaba
  22 ditë më parë

  Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!

 57. Taho Ro.
  Taho Ro.
  22 ditë më parë

  Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍

 58. Geri Vargu
  Geri Vargu
  22 ditë më parë

  Zoti te rujt

 59. Romeo Jashari
  Romeo Jashari
  22 ditë më parë

  bravo respekte

 60. Dritan Alla
  Dritan Alla
  22 ditë më parë

  Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca

  1. Klea Xhafa
   Klea Xhafa
   22 ditë më parë

   Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,

 61. Argita Llani
  Argita Llani
  22 ditë më parë

  Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤

 62. Shkelqim Shehu
  Shkelqim Shehu
  22 ditë më parë

  Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.

 63. Rushit Markeci
  Rushit Markeci
  22 ditë më parë

  Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime

 64. Xhevahir Truka
  Xhevahir Truka
  22 ditë më parë

  Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏

 65. Vladimir Bunguri
  Vladimir Bunguri
  22 ditë më parë

  Respekte

 66. endri daka
  endri daka
  22 ditë më parë

  rrespekte per kte njeri bravoo

 67. Lule Zefi
  Lule Zefi
  22 ditë më parë

  Bravo 🙏❤️🇦🇱

 68. drita elda_elda_hoxha
  drita elda_elda_hoxha
  23 ditë më parë

  Bledar kaca

  1. Visi Vlore
   Visi Vlore
   18 ditë më parë

   👌👌👌👌

 69. Hava Rexhepi
  Hava Rexhepi
  23 ditë më parë

  Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe

 70. Klodian Shahini
  Klodian Shahini
  23 ditë më parë

  Suksese bravo 👏

 71. Nevruz Lami
  Nevruz Lami
  23 ditë më parë

  Respekte Bledar te lumte goja

 72. Phone Shop
  Phone Shop
  23 ditë më parë

  Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍

 73. Rafman Balja
  Rafman Balja
  23 ditë më parë

  Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat

 74. Adelina Markaj
  Adelina Markaj
  23 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese

 75. Gezim Llani
  Gezim Llani
  23 ditë më parë

  Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷

 76. Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
  Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
  23 ditë më parë

  Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤

 77. Keli Heka
  Keli Heka
  23 ditë më parë

  Shum e bukur kenga bravo

 78. Rayan Lamuca
  Rayan Lamuca
  23 ditë më parë

  Bravo 👏

 79. Νικος Τσουκου
  Νικος Τσουκου
  23 ditë më parë

  Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..

 80. Landi Keta
  Landi Keta
  23 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.

 81. Ardian Kurti
  Ardian Kurti
  23 ditë më parë

  Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍

 82. Anxhelo Kovaci
  Anxhelo Kovaci
  23 ditë më parë

  Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪

 83. Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video
  23 ditë më parë

  Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   22 ditë më parë

   Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj

 84. Hane ema
  Hane ema
  23 ditë më parë

  Zoti te bekoft

 85. Hane ema
  Hane ema
  23 ditë më parë

  Te bekoft zoti

 86. Dritan bruci
  Dritan bruci
  23 ditë më parë

  Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...

 87. Artani Artani
  Artani Artani
  23 ditë më parë

  Te lumte goja bledar kaca

 88. Arlind Shehi
  Arlind Shehi
  23 ditë më parë

  Suksese bledar kaca 👏👏👏

 89. selami hamza
  selami hamza
  23 ditë më parë

  Bravo te kendoft zemra bledar.

 90. Adrian Ferati
  Adrian Ferati
  23 ditë më parë

  Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻

 91. Klevis Kaca
  Klevis Kaca
  23 ditë më parë

  Suksese❤❤

 92. Artur Tasha
  Artur Tasha
  23 ditë më parë

  Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti

 93. T Shop
  T Shop
  23 ditë më parë

  Suksese Paq Gjithmone Bledar

 94. armando rejepi
  armando rejepi
  23 ditë më parë

  O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija

 95. Donika Shehu
  Donika Shehu
  23 ditë më parë

  Suksese paç gjithmone Bledar

 96. Hajrie Durici
  Hajrie Durici
  23 ditë më parë

  Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte

 97. Hajrie Durici
  Hajrie Durici
  23 ditë më parë

  BRAVO ; shum bukur

 98. Manjola Krrashi
  Manjola Krrashi
  23 ditë më parë

  Suksese te metejshme🙏👏

 99. Aferdita Lika
  Aferdita Lika
  23 ditë më parë

  Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏

 100. Lal Lala
  Lal Lala
  23 ditë më parë

  Bravo👏👏👏👏👏

  1. festim shkina
   festim shkina
   22 ditë më parë

   bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻