Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

5 696 Shikime 576 mijë
Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente

 1. Bela Bela
  Bela Bela
  2 ditë më parë

  Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻

 2. _rm_19_ _rm_19_
  _rm_19_ _rm_19_
  4 ditë më parë

  Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama

 3. Arjan D
  Arjan D
  7 ditë më parë

  Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.

 4. Fatbardha Hoxha
  Fatbardha Hoxha
  10 ditë më parë

  Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️

 5. L. Ll
  L. Ll
  11 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur 🌟

 6. E
  E
  13 ditë më parë

  Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴

 7. Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli
  15 ditë më parë

  Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊

 8. Eliona Elaa
  Eliona Elaa
  19 ditë më parë

  😔😔😔😔

 9. Sara Sara
  Sara Sara
  21 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖

 10. Margarita Beti
  Margarita Beti
  22 ditë më parë

  Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…

 11. luiza Qose
  luiza Qose
  25 ditë më parë

  Bravo super kenge

 12. Andreia Andrei
  Andreia Andrei
  25 ditë më parë

  Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt

 13. Erida Smeli
  Erida Smeli
  25 ditë më parë

  So beautiful song💙

 14. Anime Tv
  Anime Tv
  26 ditë më parë

  Kjo eshte faqja ime e youtube 🤩 alfirst.info/load/hHt8aIO_o5uYpH0/video

 15. teuta lame
  teuta lame
  27 ditë më parë

  Suksese

 16. tjeter kush
  tjeter kush
  27 ditë më parë

  Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!

  1. Gangsters’ league the book
   Gangsters’ league the book
   18 ditë më parë

   Ai e ka shkrujt

 17. piccola fiorella
  piccola fiorella
  27 ditë më parë

  Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget

 18. ludjana dybeku
  ludjana dybeku
  27 ditë më parë

  Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏

 19. Anila Miza
  Anila Miza
  27 ditë më parë

  O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍

 20. cerri murati
  cerri murati
  27 ditë më parë

  Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔

 21. Valentina Tzertzi
  Valentina Tzertzi
  27 ditë më parë

  Super kenge 👌😔😔😔

 22. Best Music
  Best Music
  27 ditë më parë

  alfirst.info/load/bZltlGvMZ9OWoas/video

 23. BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  28 ditë më parë

  Na e coptuat fare zemren me kte keng

 24. Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi
  28 ditë më parë

  😍🥰🌍👌

 25. Samsung Play
  Samsung Play
  28 ditë më parë

  Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍

 26. Antonio Matishi
  Antonio Matishi
  28 ditë më parë

  super kenge👍👍👍👍💖💖💖

 27. Gerta Doci
  Gerta Doci
  28 ditë më parë

  Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭

 28. Elsa Shkodër
  Elsa Shkodër
  29 ditë më parë

  Super 👏👏👏

 29. Viola E
  Viola E
  29 ditë më parë

  💔💔💔💔💔

 30. Kevi Dulo
  Kevi Dulo
  29 ditë më parë

  Super

 31. Lina Kaja
  Lina Kaja
  29 ditë më parë

  Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️

 32. Silva Valteri
  Silva Valteri
  29 ditë më parë

  👏👏👏

 33. Alba Musa
  Alba Musa
  29 ditë më parë

  Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh

 34. Ida bisha
  Ida bisha
  29 ditë më parë

  👏🏻👏🏻

 35. RiKi RiKi
  RiKi RiKi
  29 ditë më parë

  Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha

  1. doriana hasaj
   doriana hasaj
   29 ditë më parë

   Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher

 36. Nimet Pervizi
  Nimet Pervizi
  29 ditë më parë

  edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall

 37. Enxhi Tora
  Enxhi Tora
  29 ditë më parë

  👏❤️

 38. Turi Tt
  Turi Tt
  29 ditë më parë

  Super fantastike!

 39. Alma Ferhati
  Alma Ferhati
  29 ditë më parë

  Super 👏👏

 40. Desila kodragjini
  Desila kodragjini
  Muaj më parë

  Sprr kenge😍💜 i love it

 41. mondi j.k
  mondi j.k
  Muaj më parë

  Bravo. Shum bukur

 42. lolita chikita
  lolita chikita
  Muaj më parë

  Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 43. jona jona
  jona jona
  Muaj më parë

  💔

 44. Alexa J S
  Alexa J S
  Muaj më parë

  💙

 45. Anxhela Tola
  Anxhela Tola
  Muaj më parë

  👌🏼

 46. Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir
  Muaj më parë

  ❣️

 47. Sareta Bega
  Sareta Bega
  Muaj më parë

  ❤️🤛🏼

 48. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  Muaj më parë

  Er ist so süss🥰❤😍

 49. Alin Badea
  Alin Badea
  Muaj më parë

  Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

 50. Rilo Beats
  Rilo Beats
  Muaj më parë

  🔥🔥🔥

 51. Andia C
  Andia C
  Muaj më parë

  Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍

 52. Valbona Valbona
  Valbona Valbona
  Muaj më parë

  Super kenge👍

 53. ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTI
  Muaj më parë

  Play in 1.25 speed

 54. mani s
  mani s
  Muaj më parë

  Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!

 55. Asi Asi
  Asi Asi
  Muaj më parë

  o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻

 56. Denisa Dena
  Denisa Dena
  Muaj më parë

  Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...

 57. Manu Burreli
  Manu Burreli
  Muaj më parë

  Shum Kong e mir 👏👏

 58. Gioia Hyka
  Gioia Hyka
  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 59. Orges Bixheku
  Orges Bixheku
  Muaj më parë

  Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩

 60. Eris Kanani
  Eris Kanani
  Muaj më parë

  Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉

 61. Alida
  Alida
  Muaj më parë

  Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!

  1. Erta. B
   Erta. B
   7 orë më parë

   behen 😔 kur dashuron fort behen hallall te gjitha,leri vec zotin

 62. ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTI
  Muaj më parë

  Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir

 63. The Best
  The Best
  Muaj më parë

  Shm keng e bkr ✔☺

 64. signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao
  Muaj më parë

  Super Lorenc👍

 65. Agron Sula
  Agron Sula
  Muaj më parë

  Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra

 66. Jonida Beta
  Jonida Beta
  Muaj më parë

  😍😍😍😍😍

 67. Juana Gerduqi
  Juana Gerduqi
  Muaj më parë

  O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔

 68. klara maliqallari
  klara maliqallari
  Muaj më parë

  ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰

 69. Kasandra Pako
  Kasandra Pako
  Muaj më parë

  O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️

 70. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  Muaj më parë

  Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn

  1. Lori Tirones
   Lori Tirones
   12 ditë më parë

   T lumt goja danoço

  2. Bledi Lamja
   Bledi Lamja
   13 ditë më parë

   @E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat

  3. E
   E
   13 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣

  4. Bona
   Bona
   Muaj më parë

   @Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗

  5. Toni Montana
   Toni Montana
   Muaj më parë

   Bona fjal me vend

 71. Danissa Sochor
  Danissa Sochor
  Muaj më parë

  Soooo beautiful song 💎

 72. Tea Fori
  Tea Fori
  Muaj më parë

  Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 73. Tao BCool
  Tao BCool
  Muaj më parë

  As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 74. Bora Çeliku
  Bora Çeliku
  Muaj më parë

  Ky refren..💘👏

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 75. Tiana Loca
  Tiana Loca
  Muaj më parë

  ❤️❤️👍🏻👍🏻😊

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 76. Ecaterina Maria
  Ecaterina Maria
  Muaj më parë

  Super from Romania 👌😍🇷🇴

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 77. Qwe Dsa
  Qwe Dsa
  Muaj më parë

  😉

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 78. Skhendi Pepaj
  Skhendi Pepaj
  Muaj më parë

  👏🥰

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 79. EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI
  Muaj më parë

  Bravo shum e bukur 👍👍

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 80. Arbana Ameti
  Arbana Ameti
  Muaj më parë

  Suksese..

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 81. Ilda Koci
  Ilda Koci
  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 82. Bashkim Kadishani
  Bashkim Kadishani
  Muaj më parë

  👌💜

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 83. Vladimir Bualli
  Vladimir Bualli
  Muaj më parë

  Super

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 84. Ersilda Koritari
  Ersilda Koritari
  Muaj më parë

  👏👏👏👏

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 85. Era Delia
  Era Delia
  Muaj më parë

  😍😍

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 86. Xhoana Talo
  Xhoana Talo
  Muaj më parë

  Si kenga dhe zeri super 👏👏

  1. Xhoana Talo
   Xhoana Talo
   Muaj më parë

   @Hitet Shqiptare te bera

  2. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 87. Erisa Hajrulla
  Erisa Hajrulla
  Muaj më parë

  Sa e kam prit o zot super 😐😐

  1. Erisa Hajrulla
   Erisa Hajrulla
   Muaj më parë

   @Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺

  2. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 88. xheni lasku
  xheni lasku
  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 89. Enki Stafhasani
  Enki Stafhasani
  Muaj më parë

  O te lumt ajo goj o vlla....

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 90. Dhurata Kellezi
  Dhurata Kellezi
  Muaj më parë

  Suksese!🥰

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 91. Rexhino Doko
  Rexhino Doko
  Muaj më parë

  super kenge suksese🤘

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 92. Ro mina
  Ro mina
  Muaj më parë

  😍😍😍

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 93. Lorena Manellari
  Lorena Manellari
  Muaj më parë

  Like kush e plq vr8❤❤❤

  1. Lorena Manellari
   Lorena Manellari
   Muaj më parë

   @Hitet Shqiptare po patjeter

  2. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 94. Arsi Cena
  Arsi Cena
  Muaj më parë

  TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE

  1. Asi Asi
   Asi Asi
   Muaj më parë

   @Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰

  2. Asi Asi
   Asi Asi
   Muaj më parë

   @Arsi Cena gjithsesi asgje hic

  3. Asi Asi
   Asi Asi
   Muaj më parë

   @Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket

  4. Arsi Cena
   Arsi Cena
   Muaj më parë

   @Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND

  5. Asi Asi
   Asi Asi
   Muaj më parë

   @Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak

 95. Ornela Bejdo
  Ornela Bejdo
  Muaj më parë

  Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 96. bora _ bora
  bora _ bora
  Muaj më parë

  Super 😘😘😍😍💖💖

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 97. Sene Sene
  Sene Sene
  Muaj më parë

  Vallaj hic sja boj hallall!

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 98. Dajana Shuli
  Dajana Shuli
  Muaj më parë

  Adhurim 🥰❤

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 99. ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 02
  Muaj më parë

  Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥

  1. ꪑꫀꪶꪖ 02
   ꪑꫀꪶꪖ 02
   Muaj më parë

   @Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗

  2. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

  3. Cenaj Nertilaa
   Cenaj Nertilaa
   Muaj më parë

   😘😘🤗🥰🥂

 100. Ervi Ervi
  Ervi Ervi
  Muaj më parë

  Ze fantastic, Suksese 👏👏👏

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   Muaj më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh