Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

Elvana Gjata
33 376 Shikime 3,4 mln
Muzikë

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente

 1. park_kurdish. pop
  park_kurdish. pop
  21 orë më parë

  I'm from kurdistan❤☀💚 ilove you 😘💜😻❤

 2. Drita Zito
  Drita Zito
  23 orë më parë

  Je yyll zemra ime tije epreferuara iiiimeeee❤

 3. Vitaliy Karbashevsky
  Vitaliy Karbashevsky
  Ditë më parë

  Same Albanian beauty type as Dua Lipa, same great talent. Pretty much underappreciated.

 4. anisa murati
  anisa murati
  Ditë më parë

  🥰😍😇😘🤗👏💋

 5. Gu Jo
  Gu Jo
  3 ditë më parë

  💎

 6. Small Smokee
  Small Smokee
  3 ditë më parë

  Je me vite large prej te gjithe kolegve

 7. Flutura Selimi
  Flutura Selimi
  4 ditë më parë

  Shum e bukur

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   20 orë më parë

   THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 8. AM13 AM13
  AM13 AM13
  5 ditë më parë

  Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  1. soinu foig
   soinu foig
   Ditë më parë

   Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 9. Gersi Merepeza
  Gersi Merepeza
  6 ditë më parë

  👸🏻

  1. soinu foig
   soinu foig
   Ditë më parë

   DIVA 🎶🖤🎵

 10. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  6 ditë më parë

  Elvana 😍❤

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   20 orë më parë

   💜

 11. Suada Barci
  Suada Barci
  6 ditë më parë

  Shume e bukur

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   2 ditë më parë

   ❤️

  2. Joanna
   Joanna
   3 ditë më parë

   ❤️

  3. hen ko
   hen ko
   4 ditë më parë

   ❤️

 12. ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj
  6 ditë më parë

  Love you so much ❤❤🙏🙏

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   2 ditë më parë

   ❤️

  2. Joanna
   Joanna
   3 ditë më parë

   ❤️

  3. hen ko
   hen ko
   4 ditë më parë

   ❤️

 13. Romina Gjata
  Romina Gjata
  6 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 14. Herbal Life
  Herbal Life
  6 ditë më parë

  Dashuri 🥰🥰🥰

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   6 ditë më parë

   ❤️

 15. Herbal Life
  Herbal Life
  6 ditë më parë

  Muzika ime 🎶

 16. Herbal Life
  Herbal Life
  6 ditë më parë

  Elvana 🌹

 17. αστεγη ¿
  αστεγη ¿
  7 ditë më parë

  *Baby🖤*

 18. Stela Lekaj
  Stela Lekaj
  7 ditë më parë

  Elvana hits again 😍👏

 19. Odeta Odeta
  Odeta Odeta
  7 ditë më parë

  Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 20. Cassie
  Cassie
  8 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 21. Xhovana Preknicaj
  Xhovana Preknicaj
  9 ditë më parë

  💜

 22. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  9 ditë më parë

  THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 23. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  9 ditë më parë

  DIVA 🎶🖤🎵

  1. Cassie
   Cassie
   8 ditë më parë

   Dashuri je 🥰🥰🥰

 24. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  9 ditë më parë

  Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 25. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  Muzika ime 🌹🎵❤️

 26. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  ❤️

  1. minij hooi
   minij hooi
   8 ditë më parë

   Bravo Elvana ...pak feministe ...

 27. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  ❤️

  1. minij hooi
   minij hooi
   8 ditë më parë

   Amazing voice 🙏

 28. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  ❤️

 29. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  The Queen 💎

 30. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  Diva 🌹

 31. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 32. Adelisa Mustajbegovic
  Adelisa Mustajbegovic
  10 ditë më parë

  I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

 33. Bessy Bessy
  Bessy Bessy
  10 ditë më parë

  😍😍😍❤️❤️❤️

 34. Tiarna T
  Tiarna T
  10 ditë më parë

  Superstar ✨

 35. Arton A
  Arton A
  10 ditë më parë

  THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

 36. Herbal Life
  Herbal Life
  10 ditë më parë

  LEGEND ❤️

 37. Music Al
  Music Al
  10 ditë më parë

  Dashuri je 🥰🥰🥰

 38. Joy Meka
  Joy Meka
  10 ditë më parë

  Diva 🥺🎶❤️

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   9 ditë më parë

   G.O.A.T.

 39. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  10 ditë më parë

  Elvana 💎

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   9 ditë më parë

   Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 40. Dashamir Cellina
  Dashamir Cellina
  10 ditë më parë

  Amazing voice 🙏

 41. Jani Gjoni
  Jani Gjoni
  10 ditë më parë

  Bravo Elvana ...pak feministe ...

 42. mikin lirou
  mikin lirou
  10 ditë më parë

  For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

 43. Valdete Uraj
  Valdete Uraj
  10 ditë më parë

  ALBIN

 44. BESA
  BESA
  11 ditë më parë

  Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

 45. Erdi Asani
  Erdi Asani
  11 ditë më parë

  😘🥰

 46. soinu foig
  soinu foig
  11 ditë më parë

  Красавица!!!

 47. Arbrona Gashi
  Arbrona Gashi
  11 ditë më parë

  ♥️🌹🌟

 48. Lefterie Shinplaku
  Lefterie Shinplaku
  11 ditë më parë

  Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

 49. Music Al
  Music Al
  12 ditë më parë

  Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

 50. Music Al
  Music Al
  12 ditë më parë

  I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

 51. lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter
  12 ditë më parë

  Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

 52. soinhu foitu
  soinhu foitu
  12 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   10 ditë më parë

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  2. soinu foig
   soinu foig
   11 ditë më parë

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 53. TimCamili
  TimCamili
  12 ditë më parë

  G.O.A.T.

 54. Music Al
  Music Al
  12 ditë më parë

  Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

 55. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  12 ditë më parë

  O DASHURI TI 🥰🌹❤️

 56. Eda Koci
  Eda Koci
  12 ditë më parë

  Dashuri me degjim te pare

 57. Amela K
  Amela K
  12 ditë më parë

  A at

 58. Carina
  Carina
  12 ditë më parë

  The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

 59. Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci
  13 ditë më parë

  Super kenger

 60. sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 007
  13 ditë më parë

  Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

 61. lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter
  13 ditë më parë

  Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

 62. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  14 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

 63. Sidorela BAD_____GIRL
  Sidorela BAD_____GIRL
  14 ditë më parë

  🥺🥺🥺 is beautiful

 64. Linda Avdija
  Linda Avdija
  14 ditë më parë

  kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

 65. bowen voowy
  bowen voowy
  14 ditë më parë

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 66. Floriana Hoxha
  Floriana Hoxha
  14 ditë më parë

  Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

 67. Fredi Lupi
  Fredi Lupi
  14 ditë më parë

  E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   13 ditë më parë

   ❤❤👏👏👏

 68. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  14 ditë më parë

  Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   13 ditë më parë

   Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

 69. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  15 ditë më parë

  😍😍

 70. Joanna
  Joanna
  15 ditë më parë

  Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

 71. Donnie Wien
  Donnie Wien
  15 ditë më parë

  Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

 72. Agnesa anna
  Agnesa anna
  16 ditë më parë

  Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   14 ditë më parë

   DIVA E MUZIKËS 💎

 73. ximi pengu
  ximi pengu
  16 ditë më parë

  Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

 74. ximi pengu
  ximi pengu
  16 ditë më parë

  Kenge super 💖💖💖💖

 75. Vlora Ajvazi
  Vlora Ajvazi
  16 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  1. Joanna
   Joanna
   15 ditë më parë

   Elvana është pasuri kombëtare!

 76. Deva Beganaj
  Deva Beganaj
  16 ditë më parë

  Gegend gut Wollny

 77. ela kurti
  ela kurti
  16 ditë më parë

  👍🏼👍🏼

 78. Thomas De Sousa
  Thomas De Sousa
  16 ditë më parë

  Incroyable voice 👌🏻

 79. Anita Nita
  Anita Nita
  16 ditë më parë

  Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

 80. Aurell Ferrugo
  Aurell Ferrugo
  16 ditë më parë

  Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

 81. Mirjado Zeneli
  Mirjado Zeneli
  17 ditë më parë

  *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

 82. Eda Cekrezi
  Eda Cekrezi
  17 ditë më parë

  ❤❤👏👏👏

 83. Ergen Shini
  Ergen Shini
  17 ditë më parë

  Zxcc

 84. Eni Eni
  Eni Eni
  18 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  1. BRUNO GJONAJ
   BRUNO GJONAJ
   10 ditë më parë

   true

 85. hen ko
  hen ko
  18 ditë më parë

  Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

 86. Herbal Life
  Herbal Life
  18 ditë më parë

  DIVA E MUZIKËS 💎

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   17 ditë më parë

   Bravo Elvana e ke qare

 87. nalaa ____
  nalaa ____
  18 ditë më parë

  Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   17 ditë më parë

   🎶

 88. Shpresa Berisha
  Shpresa Berisha
  18 ditë më parë

  👍

 89. DURO S
  DURO S
  18 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 90. kesulkuqja 98
  kesulkuqja 98
  19 ditë më parë

  kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

 91. Girls Queens
  Girls Queens
  19 ditë më parë

  U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  1. hen ko
   hen ko
   18 ditë më parë

   Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 92. blerta mehmeti
  blerta mehmeti
  19 ditë më parë

  🥰

 93. Love Calming Relax
  Love Calming Relax
  19 ditë më parë

  *Good evening*

 94. kristina durdaj
  kristina durdaj
  19 ditë më parë

  super

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   18 ditë më parë

   O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

 95. bofooit gojo
  bofooit gojo
  19 ditë më parë

  Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   18 ditë më parë

   🤩🤩

 96. Sandra Lame
  Sandra Lame
  19 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 97. Sabrina Hoxha
  Sabrina Hoxha
  19 ditë më parë

  10-10

 98. Eneo Toçila
  Eneo Toçila
  19 ditë më parë

  8⁴

 99. Fashion Styl16
  Fashion Styl16
  20 ditë më parë

  Ço

 100. Marek Baszyński
  Marek Baszyński
  20 ditë më parë

  🎶