Klanifornia - Episodi 14 - Sezoni 3 (08 Maj 2021)

836 Shikime 151 mijë


Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. fa ti
  fa ti
  Muaj më parë

  rrr

 2. M M
  M M
  Muaj më parë

  keni ik per lesh

 3. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  Marina PA brek je

  1. Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi
   28 ditë më parë

   I ka alergji si e motra

 4. Klesian Caushi
  Klesian Caushi
  Muaj më parë

  Sa i lodhur je o jul deda tka maru humori edhe ngele tu u kap mas edi rames 😂 boj humor o plak leje politiken se sesht per ty

  1. Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi
   28 ditë më parë

   Esht sahanlepires partie ky nk I mjafton rroga ketu duan shume nga jeta keta vlla

 5. Leonidha Hoxha
  Leonidha Hoxha
  Muaj më parë

  Bravooo!

 6. Dori Damani
  Dori Damani
  Muaj më parë

  Jeni me te miret

 7. File file
  File file
  Muaj më parë

  Hahahahaa an moi vajz se Na SHKRIVE zot sa Kam qeshur. 👏👏👏👏👏👏

 8. Servise Vodafone
  Servise Vodafone
  Muaj më parë

  😂😂😂😂 eee qohu bjeri qohu 😂😂😂

 9. xheni zenelaku
  xheni zenelaku
  Muaj më parë

  Bravo Albano , je i madh 😊

 10. Zili Tafciu
  Zili Tafciu
  Muaj më parë

  Shum bukur dhe u knaqa tu qesh ama vec nje gje ky aktor juljani sme plq kur tha qe shqiptart blihen me bakllava e kadaife per te dhen voten.

 11. medi tota
  medi tota
  Muaj më parë

  tringellima gallat fare

 12. Anna Hoxha
  Anna Hoxha
  Muaj më parë

  Kte emision e shof vetem per Delinden edhe Albanon

 13. Valuta Valuta
  Valuta Valuta
  Muaj më parë

  🧠👅👄🧒👅💂‍♂️🕵️‍♀️❤🕵️‍♀️👅💂‍♂️👩‍🚀👩‍🎤👨

 14. Gjergj Dervishi
  Gjergj Dervishi
  Muaj më parë

  Bravo

 15. Gjergj Dervishi
  Gjergj Dervishi
  Muaj më parë

  Ju lumt

 16. Illyrians Albanian
  Illyrians Albanian
  Muaj më parë

  Humor pa lidhje🥱

 17. simitris_electric
  simitris_electric
  Muaj më parë

 18. kevi vike
  kevi vike
  Muaj më parë

  e keni brenda ahhaha sa i madh

 19. ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ
  Muaj më parë

  ju jeni lot prz 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😂😂😂

 20. Zili Tafciu
  Zili Tafciu
  Muaj më parë

  Bjeri i pari bjeri i pari 🤣🤣🤣🤣

 21. Rejnald Velja
  Rejnald Velja
  Muaj më parë

  Krushqit fantastik me rob shpije😂😂😂

  1. ĎÊŇΊÂ
   ĎÊŇΊÂ
   Muaj më parë

   😂😂😂😂😂😂😂

 22. ff garena
  ff garena
  Muaj më parë

  ca bot si kalut

 23. medi tota
  medi tota
  Muaj më parë

  duam cubinn

 24. medi tota
  medi tota
  Muaj më parë

  na sillni gjera te reja kto jane te vjetra dhe kot

 25. Kurt Dara
  Kurt Dara
  Muaj më parë

  A jam I vetmi qe kam heq dor nga portokallia

  1. M Muharremi
   M Muharremi
   Muaj më parë

   Po i vetmi je

  2. FIFA GG Yt
   FIFA GG Yt
   Muaj më parë

   @Elidjana Seitaj po

  3. Elidjana Seitaj
   Elidjana Seitaj
   Muaj më parë

   Joooo

 26. toto rina
  toto rina
  Muaj më parë

  HAHAHAH O LOT QENKA KY EPISOD

 27. toto rina
  toto rina
  Muaj më parë

  Cyrykyy hahahaah

 28. M.H
  M.H
  Muaj më parë

  Amon sa pëllet kjo Delinda, na q iu veshët.. Mjaft pëllite mi gru se na lujte menç.

 29. Maida's Channel
  Maida's Channel
  Muaj më parë

  Pershendetje 🤍 Une quhem Maida & jam kid youtuber 🌸💖 Ju ftoj tme ndiqni ju lutem 🥰🥰 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍

  1. Maida's Channel
   Maida's Channel
   Muaj më parë

   @toto rina 😊🌸

  2. toto rina
   toto rina
   Muaj më parë

   @Maida's Channel shume mir ,bravoo kshu vazhdo me mesime , se ke kohe pr youtube ..

  3. Maida's Channel
   Maida's Channel
   Muaj më parë

   @toto rina flm per keshillen !! Zoteroj 3 gjuhe te huaja dhe youtube-n e perdor ne kohe te lire !!

  4. toto rina
   toto rina
   Muaj më parë

   Shko hap naj liber meso ,lere youtuben

 30. Ema Ema
  Ema Ema
  Muaj më parë

  A paska shku Behar Mera te Klanifornia???

  1. Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi
   28 ditë më parë

   Po e la al pazarin

 31. N Veseli
  N Veseli
  Muaj më parë

  Tv ,shkatrroj edhe ata pak nacjonalizem qe kan pas shqiptaret e per librin mos te folim fare hiq ......tmerr

 32. Alba Guzuna
  Alba Guzuna
  Muaj më parë

  Kristo postjeri.... tip bukur luan

 33. ᴍʀ. ᴘSʏᴄʜᴏ
  ᴍʀ. ᴘSʏᴄʜᴏ
  Muaj më parë

  3:23 WIN BRAND NEW -i-P-H-O-n-E-1-2-----۞------------ alfirst.info/load/aG6kp6ubqZ5mk40/video 》》 𝐋𝐢𝐦𝐢𝐭𝐞𝐝 𝐓𝐢𝐦𝐞 《《 !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620549371

 34. Alma Sopi
  Alma Sopi
  Muaj më parë

  Oh Zot, edhe ne humor shfaqni dhune. Kaq imunitet keni fituar?

 35. Marina Vjollca
  Marina Vjollca
  Muaj më parë

  I love you all klanifornia's actors and marina too, ❤️

 36. PEJONI Art
  PEJONI Art
  Muaj më parë

  Bravo jeni fantastik me te miret👌👍

 37. Fatrim Menaj
  Fatrim Menaj
  Muaj më parë

  Bravo po ju keni harrruar grate shtatzane

 38. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  Muaj më parë

  Prefekte very nice fantastic

 39. Nexhat Imeray
  Nexhat Imeray
  Muaj më parë

  E meritoni me u ndjek kemba kembes spektakel fantastik

 40. Skerdi Zacolli
  Skerdi Zacolli
  Muaj më parë

  Po kyt Olti Currin ca leshin e dun qe e ftojn

 41. isa olloni
  isa olloni
  Muaj më parë

  Fantastike 🙌

 42. Dea Luanesha
  Dea Luanesha
  Muaj më parë

  Yes Marina. E fitova sfidën po nuk fika televizorin thjesht ndërrova kanal se pashë alpazarin. As tani madje nuk po e ndjek. Pafshim me sfida të reja.

  1. Dea Luanesha
   Dea Luanesha
   Muaj më parë

   @Marina Vjollca jo mos bëj ti se ky ishte komenti im.

  2. Marina Vjollca
   Marina Vjollca
   Muaj më parë

   @Dea Luanesha mua s me Ben të ndryshoj mendim mendimi jot kshuqe mos bëj reply kot

  3. Dea Luanesha
   Dea Luanesha
   Muaj më parë

   @medi tota një humor duhej. Po gjithsesi klanifornian nuk e pashë. Kjo tregon se nuk është aq uau si shou humori në krahasim me të tjerët.

  4. Dea Luanesha
   Dea Luanesha
   Muaj më parë

   @Marina Vjollcapo të ishte kosherja të shtunën sigurisht që s'do shikoja as njërën nga këto të dyja. Për mendimin tim Alpazari është më mirë se Klanifornia për arsyet që përmenda te komenti më lart.

  5. Marina Vjollca
   Marina Vjollca
   Muaj më parë

   @medi tota klanifornia is the best

 43. Mark Bacaj
  Mark Bacaj
  Muaj më parë

  Hahaha Visjani gjigand, krejt I emiton. Kuksiant shkodrant Laqjant super 🤣🤣

 44. LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3
  Muaj më parë

  Mezi po e prisja🤩😍

  1. BNZSHMQDTSHNK
   BNZSHMQDTSHNK
   Muaj më parë

   Mund ta kishe gjetur dhe live ne Klan Im.

  2. Marjo Mertika
   Marjo Mertika
   Muaj më parë

   👍👍👍👍👍

 45. Blejon Llazari
  Blejon Llazari
  Muaj më parë

  jeni me te miret

 46. Games Channel
  Games Channel
  Muaj më parë

  HAHAH BRAVO

 47. leunard mazreku
  leunard mazreku
  Muaj më parë

  Bravo ju dua shume