Motrat Mustafa - Malli i nanes

8 556 Shikime 885 mijë
Argëtim

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 1. Gona Ahmeti
  Gona Ahmeti
  4 orë më parë

  Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

 2. Senade Shala
  Senade Shala
  8 orë më parë

  Kjo keng me merzit shum me mungon nena shum ishalla esht ne parajs ju lumt goja

 3. Shqipëria Tirana
  Shqipëria Tirana
  14 orë më parë

  Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

 4. iljan ili
  iljan ili
  Ditë më parë

  Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

 5. Mirimon Kurtaj
  Mirimon Kurtaj
  Ditë më parë

  Jfufm

 6. Sheqere Gjata
  Sheqere Gjata
  Ditë më parë

  A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

 7. Mirsada Imeri
  Mirsada Imeri
  2 ditë më parë

  😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   11 orë më parë

   😭😭😭😭😭😭😭😭

 8. mahir emurli
  mahir emurli
  2 ditë më parë

  😂😂😂

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   21 orë më parë

   Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 9. Blinor Mustafa
  Blinor Mustafa
  3 ditë më parë

  Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

 10. Egzona Qenaj
  Egzona Qenaj
  3 ditë më parë

  Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

 11. Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide
  3 ditë më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   Ditë më parë

   Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 12. Donika Bibaj
  Donika Bibaj
  3 ditë më parë

  Zemra ju kendoft

 13. Rabishe Dragjoshi
  Rabishe Dragjoshi
  3 ditë më parë

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 14. Aferdita Lika
  Aferdita Lika
  3 ditë më parë

  Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  1. Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide
   3 ditë më parë

   Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 15. bofooit gojo
  bofooit gojo
  3 ditë më parë

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 16. Sh Pc
  Sh Pc
  4 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   2 ditë më parë

   ne Lule xhenetit 🙏🙏

 17. tina nesa
  tina nesa
  4 ditë më parë

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 18. Sevdije Cerkini
  Sevdije Cerkini
  4 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 19. geni ineg
  geni ineg
  4 ditë më parë

  Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   3 ditë më parë

   👌🏻

 20. soinu foig
  soinu foig
  4 ditë më parë

  Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

 21. loqka loqka
  loqka loqka
  4 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 22. hen ko
  hen ko
  4 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 23. Brother Cletus
  Brother Cletus
  5 ditë më parë

  Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

  1. Arben Krasniqi
   Arben Krasniqi
   3 ditë më parë

   ja es ist albanisch

  2. soinu foig
   soinu foig
   4 ditë më parë

   😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 24. Arifaj Arben
  Arifaj Arben
  5 ditë më parë

  Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 25. Azi jusufi
  Azi jusufi
  5 ditë më parë

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  1. hen ko
   hen ko
   4 ditë më parë

   😥😥

 26. Hirmize Qazimi Veljiji
  Hirmize Qazimi Veljiji
  5 ditë më parë

  Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 27. erjon nelaj
  erjon nelaj
  5 ditë më parë

  Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 28. Merita Shala
  Merita Shala
  6 ditë më parë

  💗💗

 29. Bihi Neli
  Bihi Neli
  6 ditë më parë

  Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 30. Ptao Tom
  Ptao Tom
  6 ditë më parë

  Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 31. edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji
  6 ditë më parë

  Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 32. mitro vica
  mitro vica
  7 ditë më parë

  Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

 33. Marek Baszyński
  Marek Baszyński
  7 ditë më parë

  👌🏻

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   6 ditë më parë

   O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 34. minij hooi
  minij hooi
  7 ditë më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   5 ditë më parë

   O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 35. bellaz bellaz
  bellaz bellaz
  7 ditë më parë

  Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

 36. senni bgon
  senni bgon
  7 ditë më parë

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  1. minij hooi
   minij hooi
   7 ditë më parë

   Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 37. Kadrolli Elias
  Kadrolli Elias
  7 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 38. Mevlyde Kastrati
  Mevlyde Kastrati
  8 ditë më parë

  Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

 39. Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri
  8 ditë më parë

  😥😥

 40. cqvio doli
  cqvio doli
  8 ditë më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  1. senni bgon
   senni bgon
   7 ditë më parë

   Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 41. Mirvete Hoxha
  Mirvete Hoxha
  8 ditë më parë

  Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

 42. Afrim Nuhija
  Afrim Nuhija
  8 ditë më parë

  😪😪😪🤤

 43. Thee Girll
  Thee Girll
  8 ditë më parë

  Oh mama jem! 😣

 44. yuitr loing
  yuitr loing
  8 ditë më parë

  Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   8 ditë më parë

   Ah Nan,Nan

 45. Elfet Namni
  Elfet Namni
  8 ditë më parë

  A tka lodh pleqnia

 46. Kaferi Kaferi
  Kaferi Kaferi
  8 ditë më parë

  Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

 47. abc
  abc
  8 ditë më parë

  O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 48. butti fdft
  butti fdft
  8 ditë më parë

  🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  1. yuitr loing
   yuitr loing
   8 ditë më parë

   Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

 49. Bla Bla
  Bla Bla
  8 ditë më parë

  Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

 50. Ali Gashi
  Ali Gashi
  9 ditë më parë

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 51. DugiJaguarLata
  DugiJaguarLata
  9 ditë më parë

  Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 52. Mehmet Selmanaj
  Mehmet Selmanaj
  9 ditë më parë

  ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

  1. butti fdft
   butti fdft
   8 ditë më parë

   Nana zemren ta kall

 53. Baftije Miftrari8
  Baftije Miftrari8
  9 ditë më parë

  😘😇😘😘😘

 54. Qefsere Alili
  Qefsere Alili
  9 ditë më parë

  Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 55. Pendije Useini
  Pendije Useini
  9 ditë më parë

  Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

 56. nijuo joing
  nijuo joing
  9 ditë më parë

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 57. Nexhi Shini
  Nexhi Shini
  9 ditë më parë

  Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

 58. lyricsmusik
  lyricsmusik
  9 ditë më parë

  Ah Nan,Nan

 59. Anisa Gashi
  Anisa Gashi
  9 ditë më parë

  😍😍

 60. Fetije Alilaj
  Fetije Alilaj
  9 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   9 ditë më parë

   Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

 61. Baki Berisa
  Baki Berisa
  9 ditë më parë

  Barvo Kosova❤❤❤

 62. Mentor Arifi
  Mentor Arifi
  9 ditë më parë

  Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

 63. Fiona Dinaj
  Fiona Dinaj
  9 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 64. dolimi jotoo
  dolimi jotoo
  9 ditë më parë

  O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

 65. Defrim Hallaci
  Defrim Hallaci
  9 ditë më parë

  Ju knoft zemra

 66. Defrim Hallaci
  Defrim Hallaci
  9 ditë më parë

  Nana zemren ta kall

 67. Ela -AS
  Ela -AS
  9 ditë më parë

  Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

 68. شنو حالك
  شنو حالك
  9 ditë më parë

  مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

  1. dolimi jotoo
   dolimi jotoo
   9 ditë më parë

   Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 69. Milazim Bajraj
  Milazim Bajraj
  9 ditë më parë

  ))

 70. Mira Qenani
  Mira Qenani
  9 ditë më parë

  😥😥♥️

 71. Indrit Frroku
  Indrit Frroku
  9 ditë më parë

  O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

 72. toijg avnnr
  toijg avnnr
  10 ditë më parë

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 73. Gona Gona
  Gona Gona
  10 ditë më parë

  ❤❤😥

 74. Zelfie Fetahaj
  Zelfie Fetahaj
  10 ditë më parë

  Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

 75. sanije gerguri
  sanije gerguri
  10 ditë më parë

  me mungon shum nana❤ ime😥

 76. Mamma Tivogliobene
  Mamma Tivogliobene
  10 ditë më parë

  1. toijg avnnr
   toijg avnnr
   10 ditë më parë

   Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 77. iphone Sony
  iphone Sony
  10 ditë më parë

  O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

 78. adn bra
  adn bra
  10 ditë më parë

  Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

 79. Shengjyle Beqiri
  Shengjyle Beqiri
  10 ditë më parë

  Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

 80. Marianne Graf
  Marianne Graf
  10 ditë më parë

  Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

  1. Arben Krasniqi
   Arben Krasniqi
   10 ditë më parë

   Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

 81. besime
  besime
  10 ditë më parë

  Ju lumt 👏👏jeni💫💫

 82. Lotet Emi
  Lotet Emi
  10 ditë më parë

  Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 83. Love peace
  Love peace
  10 ditë më parë

  .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

 84. lina lina
  lina lina
  10 ditë më parë

  jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

 85. Liljana Abdullahi
  Liljana Abdullahi
  10 ditë më parë

  Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

 86. Mahije Morina
  Mahije Morina
  10 ditë më parë

  Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

 87. Azbie Jusufi
  Azbie Jusufi
  11 ditë më parë

  Ni geng e dhimsur 😰😰

 88. Albert Hyseni
  Albert Hyseni
  11 ditë më parë

  😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

 89. bardhec Uka
  bardhec Uka
  11 ditë më parë

  O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

 90. tefo s
  tefo s
  11 ditë më parë

  Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 91. Valmir Shala
  Valmir Shala
  11 ditë më parë

  E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

 92. Mirianda Beraj
  Mirianda Beraj
  11 ditë më parë

  AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

 93. Rukman Berisha
  Rukman Berisha
  11 ditë më parë

  Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

 94. Majlinda Strana
  Majlinda Strana
  11 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢

 95. Kreshnike Kelmendi
  Kreshnike Kelmendi
  11 ditë më parë

  Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌

  1. 🈚🈵🈲🈹
   🈚🈵🈲🈹
   11 ditë më parë

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 96. Jehona Braha
  Jehona Braha
  11 ditë më parë

  O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘

  1. 🈚🈵🈲🈹
   🈚🈵🈲🈹
   11 ditë më parë

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 97. K Raj
  K Raj
  11 ditë më parë

  Love from India

  1. 🈚🈵🈲🈹
   🈚🈵🈲🈹
   11 ditë më parë

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 98. Melisa Kr
  Melisa Kr
  11 ditë më parë

  Ajo era mir e Nanes zemren me ta knaq sa shum jem merzit qe dy vjet se kam pa ishalla sivjet bohet mir e shkojm.

  1. 🈚🈵🈲🈹
   🈚🈵🈲🈹
   11 ditë më parë

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 99. Flore Berisha
  Flore Berisha
  11 ditë më parë

  😭😭😭💔💔💔⭐⭐👏👏👌👌

  1. 🈚🈵🈲🈹
   🈚🈵🈲🈹
   11 ditë më parë

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 100. Maudazei
  Maudazei
  11 ditë më parë

  i love it. pls more

  1. 🈚🈵🈲🈹
   🈚🈵🈲🈹
   11 ditë më parë

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

  2. Maudazei
   Maudazei
   11 ditë më parë

   true

  3. Maudazei
   Maudazei
   11 ditë më parë

   yeah me too