Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

3 549 Shikime 361 mijë
Argëtim

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente

 1. Ana Hila
  Ana Hila
  5 orë më parë

  Super keng

 2. Kostandin Stefani
  Kostandin Stefani
  Ditë më parë

  Muzik me te lodhur skm egnuar vk

 3. Джавид Хузахмедов
  Джавид Хузахмедов
  2 ditë më parë

  Like

 4. Raju arora
  Raju arora
  2 ditë më parë

  Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 5. Marinela nela
  Marinela nela
  5 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💘💘💘

 6. E. D.
  E. D.
  5 ditë më parë

  Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

 7. Barbie Melina
  Barbie Melina
  7 ditë më parë

  Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

 8. balo loko
  balo loko
  7 ditë më parë

  Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

 9. Marghe
  Marghe
  8 ditë më parë

  Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

 10. TONIEL TONI
  TONIEL TONI
  8 ditë më parë

  🔝

 11. Di Ko
  Di Ko
  9 ditë më parë

  Nice

 12. S M
  S M
  9 ditë më parë

  Këngë e vjedhur

 13. Bukra Agolli
  Bukra Agolli
  9 ditë më parë

  Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

 14. Bukra Agolli
  Bukra Agolli
  9 ditë më parë

  Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

 15. Teresa Pjetri
  Teresa Pjetri
  9 ditë më parë

  Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

 16. Ailsa Ni
  Ailsa Ni
  11 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 17. Alda Xhika
  Alda Xhika
  11 ditë më parë

  Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

 18. Ludovik Kociaj
  Ludovik Kociaj
  12 ditë më parë

  Me te mirët !

 19. Alda Xhika
  Alda Xhika
  12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  1. Ailsa Ni
   Ailsa Ni
   11 ditë më parë

   1:14

 20. Nora Vesele
  Nora Vesele
  12 ditë më parë

  Suksese👌🙌👏👏

 21. visi pashkaj
  visi pashkaj
  12 ditë më parë

  like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

 22. Marinela kumria
  Marinela kumria
  12 ditë më parë

  Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

 23. Ilirjeta ilirjeta
  Ilirjeta ilirjeta
  12 ditë më parë

  Sa bukur 😍

 24. Artemis Marku
  Artemis Marku
  12 ditë më parë

  U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

 25. Silvana Canaku
  Silvana Canaku
  12 ditë më parë

  Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

 26. Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 2021
  13 ditë më parë

  Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 27. Βαλεντίνα Tv
  Βαλεντίνα Tv
  13 ditë më parë

  Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

 28. seeni gzty
  seeni gzty
  13 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 29. Gerta B.N
  Gerta B.N
  13 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 30. Amra Dashballa
  Amra Dashballa
  13 ditë më parë

  Suksese 🥰

 31. Perla Περλα
  Perla Περλα
  13 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 32. Sigh Hrio
  Sigh Hrio
  13 ditë më parë

  Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  1. seeni gzty
   seeni gzty
   13 ditë më parë

   Super keng krenar dibra me ju

 33. bcvbb hyui
  bcvbb hyui
  13 ditë më parë

  Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

 34. Ledi Luli
  Ledi Luli
  13 ditë më parë

  1:14

 35. ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  13 ditë më parë

  Super 👌

 36. Boni Durres
  Boni Durres
  14 ditë më parë

  Shum Bukur

 37. Jo Na
  Jo Na
  14 ditë më parë

  Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  1. bcvbb hyui
   bcvbb hyui
   13 ditë më parë

   😍💘

 38. Memet Rukaj
  Memet Rukaj
  14 ditë më parë

  Ca' tipi ky keng pa' lidhje

 39. Erjola Llangozi
  Erjola Llangozi
  14 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 40. Dimri oh
  Dimri oh
  14 ditë më parë

  👍🏼

 41. Dimri oh
  Dimri oh
  14 ditë më parë

  Nice Altin and Stine

 42. Alban Bitri
  Alban Bitri
  14 ditë më parë

  Super kong bravo dibraaa

 43. Lalala Lalala
  Lalala Lalala
  14 ditë më parë

  Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

 44. Albanian boay
  Albanian boay
  14 ditë më parë

  🥇🥇🥇

 45. Olti Sdn
  Olti Sdn
  14 ditë më parë

  Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

 46. unlock phones
  unlock phones
  15 ditë më parë

  Super keng krenar dibra me ju

 47. Giwrgos Tsobanis
  Giwrgos Tsobanis
  15 ditë më parë

  Giannis ploutarxos fysaei polu

 48. Erikson Tola
  Erikson Tola
  15 ditë më parë

  Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

 49. Fjoralda Leka
  Fjoralda Leka
  15 ditë më parë

  Superrr👏👏

 50. Zhani Bejto
  Zhani Bejto
  15 ditë më parë

  😍😍😍

 51. E Rexhina
  E Rexhina
  15 ditë më parë

  😍💘

 52. Maria
  Maria
  16 ditë më parë

  Nostalgji Bravo Bisha

 53. Arbjol Rabija
  Arbjol Rabija
  16 ditë më parë

  Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

 54. Diana Kulli
  Diana Kulli
  16 ditë më parë

  Stine ⭐

 55. Ina Inva
  Ina Inva
  16 ditë më parë

  Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 56. Rono Vata
  Rono Vata
  16 ditë më parë

  HIT🙏🎶

 57. Rea Ree Rea 777
  Rea Ree Rea 777
  16 ditë më parë

  Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 58. Albertina Qorrajjj
  Albertina Qorrajjj
  16 ditë më parë

  You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 59. Drini Trupja
  Drini Trupja
  16 ditë më parë

  Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

 60. Arjana Jakimi
  Arjana Jakimi
  16 ditë më parë

  Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 61. KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G
  16 ditë më parë

  Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 62. blerim sadikllari
  blerim sadikllari
  16 ditë më parë

  👏👏👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 63. Agron Vija
  Agron Vija
  16 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥💥💥

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 64. Klajdi claydee
  Klajdi claydee
  16 ditë më parë

  Super 👑👑

 65. Anja Jolla
  Anja Jolla
  16 ditë më parë

  Super 🔥❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 66. Tia Sina
  Tia Sina
  16 ditë më parë

  Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 67. Muhametaj 07
  Muhametaj 07
  16 ditë më parë

  Erdha per te pare xhenin ❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 68. Ervis Official
  Ervis Official
  16 ditë më parë

  Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 69. Edvini Tirane
  Edvini Tirane
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

 70. Jonida Katzner
  Jonida Katzner
  16 ditë më parë

  Suksese!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 71. Andreas Mengri
  Andreas Mengri
  16 ditë më parë

  Stine different level 🔥

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 72. Blledi
  Blledi
  17 ditë më parë

  Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 73. tiku milan
  tiku milan
  17 ditë më parë

  Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 74. Silva Lusi
  Silva Lusi
  17 ditë më parë

  Super keng

 75. Genti Gentian
  Genti Gentian
  17 ditë më parë

  Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

 76. Unnamed@KT
  Unnamed@KT
  17 ditë më parë

  Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

 77. 003 Bx
  003 Bx
  17 ditë më parë

  O xheni shaska o yll

 78. Mariglena Rama
  Mariglena Rama
  17 ditë më parë

  O zot nj mbrekulli 💔💔

 79. Gazmir Mema
  Gazmir Mema
  17 ditë më parë

  Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

 80. Valentin Ago
  Valentin Ago
  17 ditë më parë

  bravo super 🙏🙏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 81. Andy_ 25_al
  Andy_ 25_al
  17 ditë më parë

  Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 82. Roli Landi
  Roli Landi
  17 ditë më parë

  Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 83. Eva Alldervishi
  Eva Alldervishi
  17 ditë më parë

  Erdhe si era e ike shpejt .

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 84. Kela Hajdari
  Kela Hajdari
  17 ditë më parë

  kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

 85. AN Prod
  AN Prod
  17 ditë më parë

  Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

 86. VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE AL
  17 ditë më parë

  Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 87. Giulia giuliana
  Giulia giuliana
  17 ditë më parë

  Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  1. Giulia giuliana
   Giulia giuliana
   17 ditë më parë

   @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

  2. Adelaida Ada
   Adelaida Ada
   17 ditë më parë

   Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

 88. Andrej Stojanovski
  Andrej Stojanovski
  17 ditë më parë

  Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 89. Besnik Hasko
  Besnik Hasko
  17 ditë më parë

  E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 90. Daniel Aris
  Daniel Aris
  17 ditë më parë

  Suksese! 👑👑

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 91. Tila Tila
  Tila Tila
  17 ditë më parë

  Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 92. Toni Araniti
  Toni Araniti
  17 ditë më parë

  Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 93. Anila Baco
  Anila Baco
  17 ditë më parë

  Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 94. Jani Torra
  Jani Torra
  17 ditë më parë

  Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

  1. VIDEO INTERESANTE AL
   VIDEO INTERESANTE AL
   17 ditë më parë

   Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

 95. Roovi
  Roovi
  17 ditë më parë

  Like it ❤

 96. Antonis Taushani
  Antonis Taushani
  17 ditë më parë

  Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 97. ornela bela
  ornela bela
  17 ditë më parë

  Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 98. xhuliano mucollari
  xhuliano mucollari
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 99. Power Dinami
  Power Dinami
  17 ditë më parë

  Dhe pas 30 vjetesh prap duke emituar kenge greke,shko re be ndo nje pune tjeter se kjo ka sh.vite ne greqi dhe tani me se preferon njeri.

 100. Dionel Shajaku
  Dionel Shajaku
  17 ditë më parë

  Sa zë të ëmbël ka stine talent i math

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   16 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video