Shkrija e LSI, Meta shkarkon Monikën dhe merr drejtimin e bandës, në terren me shpurën e Presidencës

523 Shikime 58 mijë

Komente

 1. Murat Mustafaj
  Murat Mustafaj
  27 ditë më parë

  Eshtë imedjate braktisja e fushates nga qytetaret per tju shmangur perplasjeve ne mes militanteve që akoma nuk e kuptojne teatrin qe po bajnë partite per te shpetuar lekuren e tyre nga frika se mos orgamet e drejtesisë e marrin seriozisht . Atyre nuk u dhimset populli nuk u dhimset Shqiperia te cilen kan 30 vjet qe e rjepin e shfytezojn barbarisht pa meshirë dhe me mendjet e tyre e çojn prap ne perplasje civile per tja filluar nga zeroja .dhe prap do hiqen si shpetimtarë .o zot ndriçojau mendjen gjithë qytetareve qe ti lenë vetem te perleshen me njeri tjetrin si gladiatoret

 2. Jakov Sollomoni
  Jakov Sollomoni
  Muaj më parë

  Po te jete lajm real ,ky eshte lajm i mire mbasi qerrohet nje hale publike nga kryesia .Jam dakord me shprehjen --eshte e cale ,e vjen ngadale---nuk i harron njeri ata hajdut ,drogaxhinje dhe uzurpatore me te keqinje qe ka patur ai shtet pas komunizmit mut i thencin ndryshe Mos harroni gjithashtu shprehjen e Berluskonit --Eshte detyre e cdonjeriu normal ne bote ,ta urreje komunizmin -----Dy pislleqe i provuat ,mos prevoni te treten qe eshte Pate " me mut qeni si tek filmi --Lufta e Rozeve--

 3. Kacurri Linza
  Kacurri Linza
  Muaj më parë

  Ndergombtaret duan sherbetor qe te grabisin pasurite e Shqiperise

 4. Kacurri Linza
  Kacurri Linza
  Muaj më parë

  President Meta je SHPRESA E SHQIPTAREVE

 5. NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES
  Muaj më parë

  SHKOJE NJANI NE PAZAR ME SHITE NJE GOMAR, MIR0PO GAMARI HANTE NE DHAME. I ERDHI KUMARA I VETE , HE OR KUMAR QA PO BANE, PO SHES QET GOMAR , OH THOTE SA MIRE SE KAM NEVOJE PER TA E RREGULLOHEMI BASHKE, PO MIRE I THOTE PO NUK BAN PER TY , PSE I THOTE , ESHTE PAK PUSHTIS , EH NUK ME PRISH PUNE SE ME BAJ DRU E KAME , I DHA LEKET DHE IKU. TE NESERMEN DOLI ME I VU SAMARIN ME SHKUE PER DRU , SA U AFRU MI VU SAMARIN U HODHE DHE E HANGRI NE DHAME , U BA ME NEVRA KUMARA E ME GOMARIN E JA QON KUMARES KE DERA. E THIRR TE DALE JASHTE , QA KA NDODH I THOTE, NUK E PRITA PREJ TEJE OR KUMAR MOS ME METREGUE SE HAN NE DHAME. TE TREOGVA I THOTE SE ESHTE PA PUSHT , PO PUSHT ME THA PO JO SE HA NE DHAME, OR KUMAR PREJ PUSHTIT TE GJITHA I PRET.!!!!!! TE GJITHA I PRESIM PREJ POLITIKANEVE TANE. META SHKRAKON TE SHOQEN E NGARKOHET VET. VETEM MBIEMRIN SI KAN KRIJEMADHI, SHIFET. KRITE E MADHE, GUNGA- GUNGA GROPA - GROPA , VESHTE E MEDHEJE , E BUZET E TRASHA. AS ME BAJI DRU NUK BAJNE.🤸‍♂️👍

 6. Mary Oxa
  Mary Oxa
  Muaj më parë

  Pamletin nuk e beson kush po pse nuk e mbyllin ket emisjon bushtrash

 7. Mary Oxa
  Mary Oxa
  Muaj më parë

  Hani hani mut me garuzhde ju te pamletit gjithmon nje afaz keni gnjeshtrat e juaja nuk kan fund

 8. Mary Oxa
  Mary Oxa
  Muaj më parë

  Po ku i gjeni kto lajme se mona buça akoma aty eshte kush po e shkarkon buçen zagari po jo se ato pjerdhin me nje kungull o qamlet qe vetm rrena thoni ju

 9. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Ketu ne Shqiperi dalin rregulla dhe ligje pa miratimin ne kuvend.!?PRESIDENTI eshte i te gjitheve kurse ai behet i njeanshem. A shikoni o popull hapni syte do me .!?............

 10. Hasan Zanuni
  Hasan Zanuni
  Muaj më parë

  Ilir meta mbas presidences do kerkoj azil politik ne suedi, atje e ka te gatshme bazen

 11. Batjar Kamberaj
  Batjar Kamberaj
  Muaj më parë

  Ps po u mor me nasip nacon njeriu me i keq i politikes do deshtoj . Keta vene ku eshte interesi . Ky eshte personi qe cfar nuk tha e cfar nuk beri por s ja ariti dot dhe tani kerkon te kapi ndonje vend qe te vjedhi dhe ca se nuk i dolen ato qe vodhi me liken dhe breshken .

 12. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  Muaj më parë

  Bravo!

 13. outdoor fun
  outdoor fun
  Muaj më parë

  Likja ye vrasi vetn ta mbaj fjalen se as mona sdo ta shofi ne REC se ajo do jet ne ate te Peqinit per shum e shum vite de sa ti dali shpiri nga by..... per te gjitha bemat qe i kan bo keti mileti e drejta vonon po nuk gabon

 14. Valentina Mulaj
  Valentina Mulaj
  Muaj më parë

  Po ngordhni si qenër mor jashtëqitje

 15. Capricorn 17
  Capricorn 17
  Muaj më parë

  O burra forca se po ju vjen fundi

 16. Zhaklina11
  Zhaklina11
  Muaj më parë

  Ilir floriri ik ik ik ik bashke me burrin tend monikun dhe LSI pleren. Te erdhi fundi.Pse nuk flet per Dvoranin,por llomotit perralla. Bitte EU rettet Albanien von ilir meta.Der muss sein Reichtum offen legen. Es kann nicht sein das er jeden tag lügt um sein Reichtum zu schützen. Wo ist Deutschland !!!!!! Meta wird albanien in Bürger Krieg schtürzen. Bitte

 17. paul paul
  paul paul
  Muaj më parë

  Sado vone te shkoje do e haje ene trimi....

 18. Gjoni Topia
  Gjoni Topia
  Muaj më parë

  O Zot i madh ke kemi president. Nuk ka vend ne bote me kete model presidenti. Çohuni o popull kerkoni shkarkimin dhe arrestimin e ketij plehre

 19. cris Rea
  cris Rea
  Muaj më parë

  Ike or plaku mere ike.

 20. kastriot jaholli
  kastriot jaholli
  Muaj më parë

  Kta flasin ne emer te shqiptarve..!! 😉 Ngelen tu vjedh e duge thur intriga gjith jeten per interesat e tyre personale ,Amerika do ja fusi kukllen te dyve bashk, ja ka gjet se ku flen pasuria e tyre, milionat e shqiptarve ..Meta dhe Monika le te manovrojn si te duan...nuk shpetojn dot nga Amerika...

 21. Lindo Muaj
  Lindo Muaj
  Muaj më parë

  Fut cupen

 22. Biku Laq
  Biku Laq
  Muaj më parë

  Per shkrir jan gjith partit qe kan qeverisur ka 30 vjet jo vec lsi po gjitha jan per shkrirje

 23. Ardian Mati
  Ardian Mati
  Muaj më parë

  ti je kanceri i vendit.

 24. Dalip Ibrahimi
  Dalip Ibrahimi
  Muaj më parë

  Si LSI, D, PS etj i kemi votuar ne,i kemi votuar per interesse personale ndaj mos shani djathtas e majtas ,por duhet te zeme mente dhe ne votimet e ardhshme mos te shikojne partite por njerzit qe perfaqesojne keto parti, njeres qe e duan kete vende dhe popullin

 25. Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη
  Muaj më parë

  President Llupe. Vdeksh e mos e gezofshin jeten gjthe familja jote qen bir ujku.

 26. Mark Gjoka
  Mark Gjoka
  Muaj më parë

  LSI PARTI KLIENTELISTE atje jane mbledhur gjithe hajdutet servile Monika shefja e te gjitha vjedhjevet pislleqevet shitjevet te pasurise publike LEFTER MALIQI SAHANLEPIRES DHE BURRE IPABESE NJERI QE SHKON PAS PARASE SI ILIR FLORIRI

 27. gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii
  Muaj më parë

  LSI HEEEE PISLLEK I SHIPNIS

 28. Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi
  Muaj më parë

  Iken sh....a vjen nj k...e per te ruajtur partine kurve!

 29. edua Shqiperin
  edua Shqiperin
  Muaj më parë

  Kure mos e beshin piken e hajrit e shkatruan shqiperin kriminelet zoti kure nuke haron

 30. Jimmy K
  Jimmy K
  Muaj më parë

  Keta jane te gjithe banda ps pd lsi PR , BANDA HAJDUTESH DHE KRIMINELESH , KETA jANE PER BURG TE GJITHE

 31. Afrimi 123
  Afrimi 123
  Muaj më parë

  Ti ishi i Mir,por na zhgejyet

 32. Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku
  Muaj më parë

  Kohë të artë,dmth.ndjen rrezikun

 33. Ylli Maxhari
  Ylli Maxhari
  Muaj më parë

  LSI esht kriuar si parti vetem per viedhje dhe korupsion SPak kete duet te hetoj

 34. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  Muaj më parë

  Cfare pret me shume nga kjo. Parti bythe. Shiko Miranda Riren dhe vuloset gjithcka. ...!

 35. Rudi T
  Rudi T
  Muaj më parë

  Maliqin mos e kerkoni se bene Masterin poshte Ures se Gorices atije ku filloje karieren dhe pret me pa durim te hedhi Kryqin IlirMone Bacella e ta kapi ky pinjoll i qelbur si mi haleje me emrin Maliqmuti Ptuuuuuuuu ndyresire jashte qitja e Beratit Monster pa A D Ne Dobic hibrid Ptuuu

 36. usa massachuset
  usa massachuset
  Muaj më parë

  Keta Jan per ne burg te gjith

 37. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  Mendoni mir per kta poletikan popull. Mos behet von se kto kopila e kan tepruar.se ashte nji gabim ti lirojm por ma behet von.si ne kohen e Enverit

  1. Tetovari
   Tetovari
   Muaj më parë

   👍😂

 38. Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj
  Muaj më parë

  Bobo ngelem pa president

  1. Tetovari
   Tetovari
   Muaj më parë

   🤣👍

 39. Astrit Vrapi
  Astrit Vrapi
  Muaj më parë

  Lefter Maliqi ishte pseudo politikane me ndyresire

 40. H H
  H H
  Muaj më parë

  KUSH KA IFORMACION, KUSH DI NGA BEHET Z.LEFTER MALIQI? JU LUTEMI , BERATIN E KISH KY ZOTRI ? NUK PO NDIHET , KU JE MOR ZOTRI ? NGRI ZERIN??.

  1. Lumturi Vela
   Lumturi Vela
   25 ditë më parë

   @H H une e kam pare me estraden e Beratit bashkpunon me Ceken zoti Maliqi🤣🤣

  2. Al Hasan
   Al Hasan
   Muaj më parë

   @Dimitris Kod po po, keshtu kam degjuar dhe une ;brigadier ne nje brigad blegtorie ",,,,, .e rregulloi presidenti! !

  3. H H
   H H
   Muaj më parë

   @Dimitris Kod RESPECT. por mos bëj GALLATE. unë e kisha SERJOZISH , AI ZOTRI NUK ESHTE PER KOPERATIVE TE LUTEM, NJERI QE KA FITUAR RESPECT NGA OPINION PUBLIC.

  4. Dimitris Kod
   Dimitris Kod
   Muaj më parë

   Kam informacion se lefter Maliqi eshte emeruar brigadier ne koperativen buqesore te nje fshati malor te Beratit.

 41. Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku
  Muaj më parë

  Po pse kryehajduti Ram Toptani eshte I paket ??!!?

 42. Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari
  Muaj më parë

  Ekeqja do ta bej te sajen po koken e vet do haje

 43. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  Muaj më parë

  Ketyre qe vine nga LSI ne PS tju behet vetingu apo mbaroj llonxha andej o bura ketej ku te kete llonxhe

 44. N Veseli
  N Veseli
  Muaj më parë

  Ligji nuk e.lejon or Pressidentin te merret me fushat elektorale or. Qka po ndodhe me kete .vend or ? Ku jan njerzit e ligjit or? Ku eshte Spaku or ?

  1. Tetovari
   Tetovari
   Muaj më parë

   Flen ne gjum te thell, kur ti del gjumi SPAK,ut jan ik Azilanta si gruevski i Maqedonis.

 45. helltoserbia
  helltoserbia
  Muaj më parë

  Gjithe kta shemtyra politikar qe ka ki vend dhe rini e ngordhur qe shiten per nje vend pune qe paguhen sa per nje cope buke, dhe blejne rroba t perdorura, se t reja nuk I blejne dot me ato rroba popull debil qe votojne t njejtet legena, po mos votoni fare o popull kellire

 46. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  Muaj më parë

  Meta mos u lodh se banden tende e ka mar kanali i qenefeve dhe esht afer gropes

 47. Aral Tosku
  Aral Tosku
  Muaj më parë

  Kan ngel kurvat e ndyra sate njeri semafor sate tjetri

 48. Stella Adhara
  Stella Adhara
  Muaj më parë

  Zoti vonon por nuk harron, si è rropet popullin tone ,ku i gjetet gjithe kto pasuri, harram i pacit te gjitha

  1. Petrit Jasharllari
   Petrit Jasharllari
   Muaj më parë

   It use up up yup up

 49. Bledar Faslliu
  Bledar Faslliu
  Muaj më parë

  Bjeri like dhe nje here bjeri ike plaku mere me gjithe tespi e tosum bace .

 50. abc
  abc
  Muaj më parë

  Ikin nga nje band e shkojn ne nje band tjeter

 51. A.S A.S
  A.S A.S
  Muaj më parë

  Parti familiare hahaa

 52. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  JAB BANDA JO POLITIKAN DOJUVI FUNDI

  1. Clirim Maho
   Clirim Maho
   Muaj më parë

   Plera

 53. VAGA Official TV
  VAGA Official TV
  Muaj më parë

  Sa me TRAGJIK te jete fundi i bandes kriminale te LSI-se aq dhe me MADHESHTORE do jete FESTA e Shqiptarise .. FUNDI i PS , PD & LSI do jete DITA me magjike e historise se Shqiperise .. ZOTI Bekofte Shqiptaret e ndershem 🙏❤️🇦🇱

  1. Nertila Tirane
   Nertila Tirane
   Muaj më parë

   @Defo Epir Nuk meret njeri ne bote me mbiemrat , vetem ne Shqiptaret merena me mbiemrat ..

  2. Defo Epir
   Defo Epir
   Muaj më parë

   @Adiadi2020 Andrit po tjeter mbier kam o patriot ky eshte profizor😂

  3. Tetovari
   Tetovari
   Muaj më parë

   @Adiadi2020 Andrit Bravo Andrit kemi shum emra kombëtar, ësht mir qe te rijt tan tju japin emra nga gjuha Shqipe, e me ilan anash emra te feve.

  4. Adiadi2020 Andrit
   Adiadi2020 Andrit
   Muaj më parë

   @Defo Epir patriotet si kena me kto mbiemra.60% e grekve kan origjin shqiptare na shajn poshterojn tradhtojn urdherojn dhe ju u merni mbiemrin.hapni syt o popull u bam grek serb e turq.jemi ne jemi iliret shqiptaret,mos te na perule njeri.

  5. Nertila Tirane
   Nertila Tirane
   Muaj më parë

   @Defo Epir Vaga eshte i madh