SHBA trondit Metën, e shpall pjesë të korrupsionit, vlerëson Dvoranin që votoi për ta futur në burg

356 Shikime 37 mijë

Komente

 1. Edo Zemra
  Edo Zemra
  Muaj më parë

  Nese denohen Sala Metà ,dote Festojm nga jugu ne Veri,Qlirimi i plot i Shqipris, 👏👏👏

 2. Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj
  Muaj më parë

  Po qa fleteni o njerz meta berisha do marrin pushtetin me 25 prill a nuk e kuptoni si luhet shahu jo se i voton populli por kan rradhen se rama nuk e mban dot me nga presjoni amerikan rama i mbrojti 8 vite te gjith hajdutat keta do mbrojn ramen

 3. İl Grande Arthas
  İl Grande Arthas
  Muaj më parë

  Ata qe na vodhen rinin! nburg!

 4. Βερα Μπεκιρι
  Βερα Μπεκιρι
  Muaj më parë

  Dvorani. eshte. shqipetare. ?

 5. Andrea Prifti
  Andrea Prifti
  Muaj më parë

  Se kuptoi pse permendet vetem Iliri kure ketu jane dhe shume plera te tjere.Pse dalin keto tani,kete keta hajdutat qe jane sote dhe e vendosen Presindent,Pse Dovrani si i "ndershmi" i drjtesis heshti,a sjane dhe keta pashkepuntor me hajdutin a duhen ,denuar

 6. Rita Muco
  Rita Muco
  Muaj më parë

  Ky Dvorani ka ber Veting????? Dhe ky Dvorani e ka mbrojtur Meten

 7. Alfonc Sejdini
  Alfonc Sejdini
  Muaj më parë

  VOTA KUNDRA RAMES SI VOTA KUNDRA TRAMPIT

 8. ylberi seferi
  ylberi seferi
  Muaj më parë

  DVORANI " BATMANI " TOLLOMBACE E FRYR E DASH.T AMERIKAN..

 9. Tetovari
  Tetovari
  Muaj më parë

  O këta pisa hijena si meta saliu basha monika bala rama velijaj ne litar te kali Skenderbeut ne qender te Tiranes, vetem ashtu ndalohen vjedhjet.

 10. Anil Lemi
  Anil Lemi
  Muaj më parë

  Jemi me ju Ju lumte ju qe luftoni korrupsionin Dermojini qente se na faruan edhe shpirtin

 11. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  Muaj më parë

  Kur ta shohim prapa hekurave do ta besoim ameriken se deri tani vetem llafe Jan amerika ben sikur do drejtesi ne shqiperi por deri tani vetem cironka ka kapur peshq te medhenj hic

 12. Angela Hasani
  Angela Hasani
  Muaj më parë

  X

 13. toni toni
  toni toni
  Muaj më parë

  Vaxhdo Ardjan Tvoradi je gjigand i vetmi qe esht i sakt i pa korruptuar 💪

  1. Piro Laska
   Piro Laska
   Muaj më parë

   😂😂

 14. Gjergji Nikolla
  Gjergji Nikolla
  Muaj më parë

  Uroj që mos ngelen llafe euforike !

 15. Vladimir Hoxha
  Vladimir Hoxha
  Muaj më parë

  Burani ardija duhet te duhet te behet president is shqiperin

 16. paul paul
  paul paul
  Muaj më parë

  Normal qe eshte, Rama, Meta ,Berisha,te gjithe jane pjese, nese do te gjesh krimin, ndiq parate....

 17. Vasco Islamaj
  Vasco Islamaj
  Muaj më parë

  Asht , e cfar nuk asht ky kriminel , ku ka me hy me 25 prill kur populli do ta varin ne konop tek bolet e kalit te skanderbegut tek sheshi Skanderbeg

 18. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Puna e nisur te kurorezohet me veprime konkrete !?SPAKU TE HIDHET NE SULM SE MASHTROJNE POPULLINPER 25 PRILLIN.!? 👍👍👍👋👋👋👋👍👍

 19. Shaho Shahaj
  Shaho Shahaj
  Muaj më parë

  DVORANI BURR SHTETI Keshtu duhen burrat qe te bejen drejtsi . Keta burra si ky duhet te drejtoin shtetin. Respekte per Dvoranin

 20. Viktor Marseille
  Viktor Marseille
  Muaj më parë

  Ilir Meta dorezohu laku po ngushtohet me pare sekuestrim pastaj zgjidhe vete qrline

 21. ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi
  Muaj më parë

  Kù eshte tani Dvorani! Pse nuk eshtè ne spak.

  1. Bushi Ndue
   Bushi Ndue
   Muaj më parë

   Dhe jo vetem floriri.

  2. G D
   G D
   Muaj më parë

   Nuk e le Iliri

 22. Hassani Luli
  Hassani Luli
  Muaj më parë

  Brravo zoti te bekofte Te ndertojeme kete shqiptari te ndershem Per nje te ardhme te brezave

 23. Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη
  Muaj më parë

  Bravo spak

 24. Ardit Arditi
  Ardit Arditi
  Muaj më parë

  Populli do besoj kur keta koka si sali berisha ilir meta edvin rama te burgosen popullu do clirohen do besoj qe po. behet drejtesi shpresojm

 25. Vezire Balliu
  Vezire Balliu
  Muaj më parë

  Bravo America.meta ne burk

  1. Tetovari
   Tetovari
   Muaj më parë

   Para metes esht saliu basha rama balla velijaj jan shum ska vend nburg per te gjith, litari ne qender te Tiranes.

 26. outdoor fun
  outdoor fun
  Muaj më parë

  O like ike per lesh .......RECI te pret

  1. Mary Oxa
   Mary Oxa
   Muaj më parë

   Ai qe eshte i pasur kurr nuk e pret burgu po ato qe nuk kan te holla lek direkt ne burg ,?kur do vi drejtsija ne ket shet te fulliqur

 27. Braha Gjergj
  Braha Gjergj
  Muaj më parë

  Korrupsjonet e vrasjet që kan për pushtetarët e shqipëris ka prova mjaftushëm që të ishin dënuar me mijra her cfar presin ende apo i korruptuan edhe Amerikanët këta Amerika shum interes ndaj nesh ndaj nuk vepron me këta kurva

 28. OX OX
  OX OX
  Muaj më parë

  Ata që meritojnë Rrespektë nga populli dhe SHBA kanë treguar burrëri, kurajo dhe zgjuarsi per interresat e popullit. VETEM ME NDIHMËN E SHBA MUND TA NDËRTOJMË ATDHEUN QË DUAM...

 29. Dardan Al
  Dardan Al
  Muaj më parë

  Malinda Andrea I ka investuar parate né kanada

 30. Ha Alu
  Ha Alu
  Muaj më parë

  TA ILIRI E KA SHUM KEQ SE ATO QE I KA GRABIT KETIJE KOMBI DO TI PAGUAJ. BRAVO DVORANI JE MACJA E ZEZE PER METEN DHE BERISHEN

 31. Agron Krasniqi
  Agron Krasniqi
  Muaj më parë

  Bravoooooooooø me ne fund

  1. Jimmy Viking
   Jimmy Viking
   Muaj më parë

   Deshire e perzemert kjo qe po shpreh ti,po ashtu jam dhe un.. Thuhet bravo si fillim sipas PAMFLETit se fundin se di nese do i shofim me burg kta ose duke u pir gjakun Shqipetareve akoma🤔

 32. Xristina Dervish
  Xristina Dervish
  Muaj më parë

  Suksese ne detyre the te gjithe brenda ata qe i pine gjakun popullit.

 33. Besnik
  Besnik
  Muaj më parë

  KU ESHT ILIR HAJDUTI PER TE ARDHUR KEQ CFAR PRET SPAKU I GJITH POPULLI PO PRET

 34. MARTE Vladi
  MARTE Vladi
  Muaj më parë

  Na vjen mirë që drejtësija po ban drejtësi Ai si asht i pastër pse të ket frikë

 35. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  Muaj më parë

  Do ta haje dhe ky kokrrën e ullirit.

 36. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  Muaj më parë

  Meta duhet te ishte ne burg

  1. Vendim Myrtaj
   Vendim Myrtaj
   25 ditë më parë

   Tho

  2. Çerçiz Topulli
   Çerçiz Topulli
   Muaj më parë

   Më mir von se kurrë, thot populli

 37. Sherbet Biba
  Sherbet Biba
  Muaj më parë

  Don ky hajdut teluftoi amerikanet qevodh floririn.ardianin avendosen amerikanet perteber reformen ne drejtsi ky plehr don taçoi ne burk.

 38. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  Ilir Metes.e Salij berishes dhe Edvin Kristaqit Edi. Sikur Muahamar gadafit u duhet se kto makeq se gadafi kan punuar

 39. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  DOKET DREJTSI

 40. naun bera
  naun bera
  Muaj më parë

  Lesh me qime, edhe qente kshu lehin gjithe diten per vite me rradhe ....

 41. Kostandin Muzaka
  Kostandin Muzaka
  Muaj më parë

  flit e sha e kerceno o ilir hajduti tani.

 42. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  RRESPEKT ZOTI ARJAN VURANI

 43. Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga
  Muaj më parë

  A thua do vij drejtesia?

  1. Arqile Konda
   Arqile Konda
   Muaj më parë

   KURRE !! KETO JANE manipulime para zgjedhjeve !!