Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021

11 405 Shikime 1,2 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Erenik Shyti
  Erenik Shyti
  Ditë më parë

  Jeni te gjithe te bukur

 2. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  2 ditë më parë

  Jasmiiiiii I filluat procedurat e pasaportes ????.???

 3. Minoa
  Minoa
  3 ditë më parë

  u be kjo per puthen vk plus vkm te gjithe po tallin se u ngopen me leke si lediana qe po tall felinden me mevlanin po fikeni fare ket perbuqen se na e cat mitrolozin fare me injorantet ne emision

 4. Januz Krasniqi
  Januz Krasniqi
  3 ditë më parë

  Lotët e Jasminës shpërfaqin fuqinë e dashurisë dhe ndjenjave të saj për Andin. Shoh që jeni lindur njëri për tjetrin, prandaj mos e shkëputni kurrë këtë lidhje, sepse Zoti ju ka bekuar të jeni bashkë.

 5. Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi
  5 ditë më parë

  Edhe Krejt du dahni

 6. Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi
  5 ditë më parë

  Ishallah dvu vdeke nana

 7. Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi
  5 ditë më parë

  Ishallah krejt du vdesni edhe du hin në xhehenem

 8. Suri Voci
  Suri Voci
  5 ditë më parë

  O perputhen

 9. Fjordi Dervishaj
  Fjordi Dervishaj
  5 ditë më parë

  Jete lumtur

 10. Mevlii Official
  Mevlii Official
  6 ditë më parë

  Andi: Dua te falnderoj atdheun qe e kam mbajt jasminen si me e pas gruan e vet

 11. Jeshar Gjabri
  Jeshar Gjabri
  7 ditë më parë

  Cift me i bukur ne perputhen

 12. Rosi Rosi
  Rosi Rosi
  7 ditë më parë

  🅵🅰🅺🆄🅻🆃🅴🆃🅸🅽🅸💋

 13. sehhi vooty
  sehhi vooty
  7 ditë më parë

  Mevlan nese te mbajne penge aty mbrenda mbylle syrin e majte ne puntaten tjeter na bej ndonje shenje 😂😂😂

 14. Ismete Reqi
  Ismete Reqi
  8 ditë më parë

  nuk muj ta besoj që andi poblargohet prej perputjen o zot shpresoj qe nuk esht e vertet qe ta largojn inshalla nuk e largojn sepse tani nuk me shikojet perputhen e kam qe mos ti ndajn melise dhe andin

 15. Eglantina Shano
  Eglantina Shano
  8 ditë më parë

  sa te mire qe jane bashke 🥰

 16. Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana
  8 ditë më parë

  Andi dhe Jasmina jeni si yje ju keni dashuri shum te madhe por keni xhelozi jasht mase dhe xhelozia nuk i ban mire kurr nji marrdhenje

  1. sehhi vooty
   sehhi vooty
   7 ditë më parë

   😍😍😍😍😍😍😍

 17. bleron ferati
  bleron ferati
  8 ditë më parë

  Po edhe mu

 18. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  8 ditë më parë

  kur flet jasmina me lodh se nuk kuptohet mire ben qe ik pèo na e mori edhe andin 😂

 19. Benny Hoxhaj
  Benny Hoxhaj
  8 ditë më parë

  Skenar Qka po mendoni Serial I bukur Shqiptar me Kalu Kohen

 20. Suela Alda
  Suela Alda
  9 ditë më parë

  O my God with the fake couple that i have never seen these in my entire life

 21. Suela Alda
  Suela Alda
  9 ditë më parë

  Bingo nuk e dha reklamen e açai one

 22. Ailsa Ni
  Ailsa Ni
  9 ditë më parë

  O sarushee nje pyetje kam 🤔pse je kaq buce konservuar😐🤔

 23. Skerxi Vlore
  Skerxi Vlore
  9 ditë më parë

  Oo bora u merove per loqe te bejn syt xixa

 24. niko baci
  niko baci
  9 ditë më parë

  uou sa mir andi qe e puthi jasemina

 25. dcoog anml
  dcoog anml
  9 ditë më parë

  Nuk e di kush mund ta besoj që Andi dhe Jasmina ishin shfaqur " papritur " ne ambjentet e topit .

 26. Krenar Makica
  Krenar Makica
  9 ditë më parë

  ju uroje suksese ne dashur i Andit dhe jasmines

  1. Ailsa Ni
   Ailsa Ni
   9 ditë më parë

   Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

 27. GeniusGaming
  GeniusGaming
  9 ditë më parë

  hajt mor bab u qifshi per shnet

 28. Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku
  10 ditë më parë

  Jasemin sa keq. Do ishte me mire ti lije denglat dhe cigaren ....

 29. Une Jam un
  Une Jam un
  10 ditë më parë

  Shka u murr vesh ketu kishe tu nda e tu puth e tu lipije oj sorr po kush te mer ty ma cila Nana e le djali e vet me te marr ty kur te ka pa kret bota tu lipije e tu puth me djem tjer oj lop kafsh 🤮🤮🤮🤦‍♀️

  1. dcoog anml
   dcoog anml
   9 ditë më parë

   Shume skenar I pregatitur ky episode

 30. NIKOLETA NIKI
  NIKOLETA NIKI
  10 ditë më parë

  42:24 Atdheu thot per videon permbledhese te bestmoment te Andit dhe Jasmines “ mezi po pres ta shoh Bora” nderkoh Bora ben reklamen dhe ai perserit te njejten fraz. Pse pse pse

 31. Nurije Asllani
  Nurije Asllani
  10 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍

 32. Nurije Asllani
  Nurije Asllani
  10 ditë më parë

  Te xhithë jeni te bukur

 33. Notorious Leo
  Notorious Leo
  10 ditë më parë

  Andi shum jerm, slidh dy fjale

 34. Une Jam un
  Une Jam un
  10 ditë më parë

  Kjo lopa ke te hager djali. Sikur Mos me pas pa kurr bashkell me syj 🤮🤮🤮🤮

 35. Une Jam un
  Une Jam un
  10 ditë më parë

  Qfra budall doin me shtije njeri me zor me dasht O njerz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

 36. Une Jam un
  Une Jam un
  10 ditë më parë

  A moj sorr e keqe po ku te merr andi me te qu per dru po se per tjeter sen ti si kryn pun a Ola po ai qese don jo si ti beth that 😂😂😂😂

 37. Sofia Keta
  Sofia Keta
  10 ditë më parë

  Dhe kta si ciftet e tjera Kan per te mesuar vetem prisni Next time 👉👊👋👏💪👈

 38. Nezahate Bajrami
  Nezahate Bajrami
  10 ditë më parë

  Jasmin a eshte bukroshje

 39. Gladiola Metaj
  Gladiola Metaj
  10 ditë më parë

  Po ajo ola ku eshte

 40. Anita Tori
  Anita Tori
  10 ditë më parë

  Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

 41. Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi
  10 ditë më parë

  Ktej thojn nuk e shofim te jemi bashk ktej qeshin dhe ne Fund bashk Dalin mashtrime loj shum e bukur SA me zgjat emisionin kush e kuptovi qe ishte thjesht plan nga olsa

 42. Reti AL
  Reti AL
  10 ditë më parë

  Kjo jasmina sikur qesh mezor nga halli 🙄

 43. Klajdi Gjoni
  Klajdi Gjoni
  10 ditë më parë

  Shume skenar I pregatitur ky episode

 44. ballk4n
  ballk4n
  11 ditë më parë

  Cfar njerz pa inat kosovart ta puth grun nersy burrit

 45. Elona Mucici
  Elona Mucici
  11 ditë më parë

  Shume mire e rithen kjo shpreje Bora

 46. Dardania Antike
  Dardania Antike
  11 ditë më parë

  Koké forté,shumé normale nji Pejan dhe nji Dibrane ashté shumé e logjikshme,sepse rranjét jané té tilla dhe kjo dihet historikishté qé kto dy krahina té Shqiptarisé i kané dhéné shumé burra,trima dhe njerzé té besés Kombité, dhe dihet botnishté qé jané edhe shumé kokéforté...e né kété rasté shprehet hapur te kta dy té rinjé qé jané shumé té miré dhe qé uné jamé shumé i sigurté qé kta dy nuk mundé té ndahen nga njeri tjetri dhe shpejté do ti shohimé bashké.Urojé té ndodhé kjo se jané shumé té miré.

 47. Pajtim Pajtim
  Pajtim Pajtim
  11 ditë më parë

  alfirst.info/load/hIFrpWy2ea1lc58/video

 48. Diana Beqiraj
  Diana Beqiraj
  11 ditë më parë

  Bravo

 49. Gjevdet Bujupai
  Gjevdet Bujupai
  11 ditë më parë

  Bora bravo din mi shkym zjarrit dhe mr ndryshu situaten bravo

 50. Zamir Toshi
  Zamir Toshi
  11 ditë më parë

  Emri kenges

 51. convict convict
  convict convict
  11 ditë më parë

  Kosove shqipni jemi vllazni allahu na rujt tanve bashk gjithmine si mir si keq

 52. Doli Dolo
  Doli Dolo
  11 ditë më parë

  Mund te me thoje dikush nese e di emrin e kenges anglisht te klipi i perbashket i Jasmines me Andin?

 53. Hasta La Vista Baby
  Hasta La Vista Baby
  11 ditë më parë

  Gezuar Pashken githe besimtareve Orthodox Krishti u Ngjall Christ is Risen Xristos Anesti

 54. zelfije bytyqi
  zelfije bytyqi
  11 ditë më parë

  Shikoni kur fol per açai on ledjana eshte ulur tek mevlani por kur flet ne kolltuk vayy

 55. Andi Azuni
  Andi Azuni
  11 ditë më parë

  Ishalla gjithmon bashk shkoni si cift

 56. Mand8 Brace
  Mand8 Brace
  11 ditë më parë

  Duan ti nxjerrin cift sezben kta

 57. Drenica Drenica
  Drenica Drenica
  11 ditë më parë

  Mevlani paska qenë idhnushem me Ledianen 🤷🏻‍♀️

 58. Rosi Rosi
  Rosi Rosi
  11 ditë më parë

  gηƒηʝχgƒχχω🙂🙂🙂ωн❤❤🤣❤😘❤😅💗💗💗😘💗💚💗💚💚💗💚❤💙❤💝💙💝💔💝💔🐔💔💝💖😍☺

 59. Xhulja Osmenaj
  Xhulja Osmenaj
  11 ditë më parë

  po ola ku eahte

 60. FF JOKER
  FF JOKER
  11 ditë më parë

  A u perputhen??

 61. Peace & Love
  Peace & Love
  11 ditë më parë

  mbaroi telenovela indiane?! Dhe te imagjinosh qe ka njerze qe e besojen kete perputhje si emisjon

 62. Marku, Marku.
  Marku, Marku.
  11 ditë më parë

  Jccggzk.ehmffYtm!y!

 63. Marku, Marku.
  Marku, Marku.
  11 ditë më parë

  Mldaakqkpnfofç

  1. Marku, Marku.
   Marku, Marku.
   11 ditë më parë

   Mddndnnnrrm!tmy!tmy!

 64. Muhamed Aga
  Muhamed Aga
  11 ditë më parë

  Puth aj puth ky

 65. RONNY
  RONNY
  11 ditë më parë

  😍

 66. Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti
  11 ditë më parë

  Kan more po doni ju me rrejt? Kan po don me rrejt me ket sen? Kan? Shkoni more mytnu.

 67. grupi muzikor JEHONËT
  grupi muzikor JEHONËT
  11 ditë më parë

  Ti mevlan çka po pret a deri kur te krihet emisioni😂😂iku andi para teje 👏

 68. Arbenita Bajrami
  Arbenita Bajrami
  12 ditë më parë

  41:31 Bora duke i tregu andit se si te përgjigjet🤣

 69. Arlind Ahmetaj
  Arlind Ahmetaj
  12 ditë më parë

  Ky mevlani do me dal ne pension ..plus fort injorant po duket ne ket episod.. mendimi imm

 70. Arber I
  Arber I
  12 ditë më parë

  mevlan te kom than mos i bo kontratat e reklamave sa te gjata

 71. Val T
  Val T
  12 ditë më parë

  A MTHOT DIKUSH KU ESHT OLA

 72. Sergio Ser
  Sergio Ser
  12 ditë më parë

  Kur publiciteti i ALfirst nderpren publicitetin nga studio te “Perputhen”...

 73. Leda Jori
  Leda Jori
  12 ditë më parë

  Gjithe cunat: une te pelqej ty Ana 2: Se di po kam si hije dyshimi une

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 74. cd jan
  cd jan
  12 ditë më parë

  Na hanksh carin oj jasmina

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 75. Bee P
  Bee P
  12 ditë më parë

  Jasmina and andi seriously make me want to cry- dont give up on what you have, its always tough before it gets easy. Love is worth fighting for always ❤️

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 76. behar gashi
  behar gashi
  12 ditë më parë

  Pra me rop shpije tyben marre mkish ardh me dal me jaseminen, ska lon konkurent qe u dal me ta e su puth 😂

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 77. Erjon Dividi
  Erjon Dividi
  12 ditë më parë

  Me ne fund ulen se mezi duroheshin sikur me ken cift 15 vjecar

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 78. niki memic
  niki memic
  12 ditë më parë

  Njeriu si eka karakteria ashtu i vjen edhe nafaka

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 79. Travel Amazing
  Travel Amazing
  12 ditë më parë

  Po si ka mundesi qe ciftet qe jane verte cifte nuk dolen nga programi te tille ndersa ato qe sjane dolen te tille 😏

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 80. Travel Amazing
  Travel Amazing
  12 ditë më parë

  Sa mire ka qene emisioni ne fillimet e tij.Gjithcka ndryshoi kur u fut Antonela,Jasmina,Sara dhe Ola.Femra shume te uleta dhe te bejne qe mos ta shohesh fare kete emision 😏

 81. Alteo Anaid
  Alteo Anaid
  12 ditë më parë

  Po ajo ola erdhi per 2 dit nga humbi

  1. Elton Daily
   Elton Daily
   12 ditë më parë

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 82. Letisja Bushgjoka
  Letisja Bushgjoka
  12 ditë më parë

  Te enjten tha vet qe te premten kem emisjon specjal ..zgjodhen dhe vajzat takimet ..sot thon rastesish u shfaqen Jesmina dhe Andi dhe pikrisht nga kjo kem nji program specjal ...kulmi ...i gjith skenar pa diskutim pz

 83. Aferdita Alija
  Aferdita Alija
  12 ditë më parë

  Arjani mos ke donjo vajz jasht po ka arjan me at g ka bo baskpunim 😂

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   11 ditë më parë

   a ki fakte ti? Mos ja fut kote

 84. Aferdita Alija
  Aferdita Alija
  12 ditë më parë

  Çuft i shtirur

 85. Mirella Zherri
  Mirella Zherri
  12 ditë më parë

  Po ato floke pse i bejne me duar gjithe kohes ne emision😴qe te gjitha duret tek floket,pa kuptim

 86. Qu een
  Qu een
  12 ditë më parë

  Andi Jasmina ❤️😍

 87. Nomi Sinani
  Nomi Sinani
  12 ditë më parë

  Ore kjo jasmina qan apo qesh se nuk kuptohet

 88. haziemya29 eg
  haziemya29 eg
  12 ditë më parë

  Shum qifta te bukur jeni ❤️❤️🇦🇱🇽🇰

 89. beyond infinity
  beyond infinity
  12 ditë më parë

  Andi eshte çun King!

 90. ELLA.A LEEA
  ELLA.A LEEA
  12 ditë më parë

  Andi Jasmina ❤️❤️ Mevlan Lediana❤️❤️

 91. suisse
  suisse
  12 ditë më parë

  Te gjithë aty Jan fallso sikur ANDI edhe Tea

 92. King Bring
  King Bring
  12 ditë më parë

  😾😾😾🤬🤬🤬😂

 93. kosovë
  kosovë
  12 ditë më parë

  Sa indiferent mevlani si ata burrat qe derisa martohen rrin si burra t'mir e tdashtun si te bojn per vete ,rrin shtrit pa tregu interes ndaj asaj qe ka ne krah. 1vit n' program 🤦🤦

 94. D.M Gaming
  D.M Gaming
  12 ditë më parë

  I vetmi qe u knaq qe iku Jasmina ishte Princi✨

 95. Beteje Alickaj
  Beteje Alickaj
  12 ditë më parë

  Jasmina dhe Andi mos u ndani kurre

 96. Dritan Koka
  Dritan Koka
  12 ditë më parë

  Sa besojn ne telenovela turke keto more.

 97. Manjola Fataj
  Manjola Fataj
  12 ditë më parë

  Emisione me koti qe Kame pare ka qenë ky .edhe thone sperputhemi edhe .puthen ...duan te Bejne skenare po Sdine .si t'a bejne edhe duan edhe sduan

 98. Miri Miri
  Miri Miri
  12 ditë më parë

  Hajt perhajer ne koken tende tani Olsa

 99. Autochthonous Illyrian
  Autochthonous Illyrian
  12 ditë më parë

  Me ne fund erdhi dita ce sdo ta shofim me surratin tend te shpifur moj Josmina.

 100. Rosi Rosi
  Rosi Rosi
  12 ditë më parë

  єнтιуσʝ💙01мωωнαнѕѕωкѕѕнєωнѕєяє∂ннƒєннgѕуωнн💜💜