LEDRI VULA - DON MO

55 000 Shikime 8 mln

Stream or Download now "DON MO" 👉 avd.lnk.to/DonMoStores

Produced by BigBang (REDBOX Ent.)
Lyrics by Ledri Vula
Directed by Valon Aziri (CineGR8)

Ledri Vula on Instagram: LedriVula
Ledri Vula on Facebook: LedriOfficial
Ledri Vula on Twitter: ledrizlla

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 Ledri Vula. All Rights Reserved.

Komente

 1. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  11 orë më parë

  Faleminderit LEDRI qe mbas shum kengeve kanceroze qe kan dal koheve t'fundit na solle muzik t'vertet. 🔥🌴☀️

 2. Nuhi Krasniqi
  Nuhi Krasniqi
  Ditë më parë

  Une ti ah ah une ti uh uh une ti bam bam une ti bum bum

 3. Sabrija sabrina Šalja
  Sabrija sabrina Šalja
  Ditë më parë

  ✌✌✌likeee

 4. Bilal Roberto Carlos
  Bilal Roberto Carlos
  Ditë më parë

  Shum mir a sa per Morenen Taraku ka ardh me marr FAM se skaa FAM se weq me shpin po rrin DUBAI E spejarassin ma as SHEIKAT

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   11 orë më parë

   Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 5. Elsa Ndreu
  Elsa Ndreu
  Ditë më parë

  Askim Iam from turkye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 6. MATEO TV
  MATEO TV
  Ditë më parë

  Suksese!

 7. Alketa Kanxha
  Alketa Kanxha
  2 ditë më parë

  Shum shum kenge e bukur.kenga ime epreferuar.👍👍👍👍👍👍👍

 8. Albanian Al
  Albanian Al
  2 ditë më parë

  Morena, e bukura e ksaj kenge se kenge.

  1. aswer huio
   aswer huio
   Ditë më parë

   te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit P

 9. FLORDI
  FLORDI
  3 ditë më parë

  alfirst.info/load/iqyAon61otJnmGQ/video

 10. A B
  A B
  3 ditë më parë

  Je nje kengetar qe nuk shan ne kenge ben dis apo gjera jo te bukura per nje kenge thjesht te kenaq me zerin dhe musiken suksese

 11. malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu
  3 ditë më parë

  Don mo

 12. malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu
  3 ditë më parë

  Un jo

 13. Silver
  Silver
  4 ditë më parë

  ledri vula:hiqi syzet se po dukesh si khalifa

 14. Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞
  4 ditë më parë

  💓💓💓💓

 15. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  4 ditë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 16. Isuföolkg9 g gngnfg Shala
  Isuföolkg9 g gngnfg Shala
  4 ditë më parë

  Don moo hajde don mooo hajde 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇩🇪❤❤🇩🇪🥰🥰🥰🥰❤

 17. Sofo Meta
  Sofo Meta
  5 ditë më parë

  Bravo

 18. Raju arora
  Raju arora
  5 ditë më parë

  Love from India ❤️❤️🇮🇳🇮🇳

 19. Ptao Tom
  Ptao Tom
  5 ditë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   4 ditë më parë

   🤫 👌

 20. Aid Redzepi
  Aid Redzepi
  5 ditë më parë

  alfirst.info/load/pnejemrZpt95i2Q/video 🖍️🎼😉

 21. Xhenifer Deda
  Xhenifer Deda
  5 ditë më parë

  w.ww. w

 22. HypeHaistos
  HypeHaistos
  6 ditë më parë

  Who is this girl?

  1. Geg Toska
   Geg Toska
   4 ditë më parë

   Morena Taraku

 23. aledja koci
  aledja koci
  6 ditë më parë

  Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Hey chica mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une…

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   5 ditë më parë

   This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 24. EnsaR EnsaR
  EnsaR EnsaR
  6 ditë më parë

  far piqke koka

 25. Lori Kamo
  Lori Kamo
  7 ditë më parë

  👏

 26. Rajna Rajna
  Rajna Rajna
  7 ditë më parë

  Edge mua

 27. Erjon Ulqini
  Erjon Ulqini
  7 ditë më parë

  Kush shef ket koment Pac nji dashnore si kjo ne muzike

 28. Qazim Berisha
  Qazim Berisha
  8 ditë më parë

  Je ka dukesh bukur Je ka dukesh bukur menjehere po don me puth Mem puth mu Sukese ledri Like kujt i pelqen kjo pjesa 🔥🔥👌

 29. Geekeric
  Geekeric
  8 ditë më parë

  That girl is the best part of the video; Ledri is pretty good, too.

 30. IBA Rey
  IBA Rey
  8 ditë më parë

  Morena 😍😍😍😍 o zot

 31. Katerina Kamberi
  Katerina Kamberi
  8 ditë më parë

  Bravo ledri une te pershendes ne kosov

 32. Julliet AJ
  Julliet AJ
  8 ditë më parë

  Why is the girl a mix of Loredana and Dhurata Dora.

  1. Geg Toska
   Geg Toska
   4 ditë më parë

   Morena Taraku

 33. Behar Berisha
  Behar Berisha
  8 ditë më parë

  🤫 👌

 34. lorushja M❤L
  lorushja M❤L
  8 ditë më parë

  Kenga me e shpifur

 35. FLORDI
  FLORDI
  9 ditë më parë

  alfirst.info/load/iqyAon61otJnmGQ/video

 36. Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi
  9 ditë më parë

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 37. Click drauf
  Click drauf
  9 ditë më parë

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 38. Val Mel
  Val Mel
  10 ditë më parë

  Po e ka dit qe u kan nxan deri tani . valla boll shtire per at nusen e tij , E degjon textin nuk ka qysh me kan ndryshe .Deshperim total per familjen 😏

 39. Tirane Tr
  Tirane Tr
  10 ditë më parë

  Edhe un pz

 40. mohammad rezai
  mohammad rezai
  10 ditë më parë

  Love from Afghanistan 🇦🇫 ❤️

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   7 ditë më parë

   Pa hë t shofim a i lexoni dhe ju komentet gjesra ndegjoni kengen

 41. Besnik Hoxha
  Besnik Hoxha
  10 ditë më parë

  Ajajaj ronft operacioni plastike morena taraku kqur se po shkrihesh prej nxehtit se krejt plastike je

 42. Mike Saraft
  Mike Saraft
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 43. Cassie
  Cassie
  11 ditë më parë

  Super hit do te jet besoni!

 44. FLORDI
  FLORDI
  11 ditë më parë

  alfirst.info/load/iqyAon61otJnmGQ/video

 45. Infotech Infotech
  Infotech Infotech
  11 ditë më parë

  alfirst.info/load/fGysdrGaaauAe5s/video

 46. Klodi Shkoder
  Klodi Shkoder
  11 ditë më parë

  P

  1. Cassie
   Cassie
   11 ditë më parë

   Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 47. E 3
  E 3
  11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 48. ❤️ 2
  ❤️ 2
  12 ditë më parë

  ❤️❤️

 49. Enxhi Muho
  Enxhi Muho
  12 ditë më parë

  a per dafinen e ka bere kengen se duket si ajo goca ne vidioklip

 50. Ledjana Tabaku
  Ledjana Tabaku
  13 ditë më parë

  Super hittt😍

 51. Icey 2k
  Icey 2k
  13 ditë më parë

  Ropt ai qe e lex edhe sbon like

 52. Anxhela Sinani
  Anxhela Sinani
  13 ditë më parë

  Super kenge ua 🎶🎶

 53. Kejvi Bahja
  Kejvi Bahja
  13 ditë më parë

  Per Dafinen ishte kjo kengaa??

 54. Arjon Gjeleshi
  Arjon Gjeleshi
  13 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 55. Leutrim Kushaj
  Leutrim Kushaj
  13 ditë më parë

  BIG LIKE❤👍❤👍

 56. Zukamika8546
  Zukamika8546
  13 ditë më parë

  i was here when it was premiered so yeah! i'm clearly new to albanian music Noizy and Capital we're the 1st once i saw and now ledri vula! Albanian music are hits! No Cap!

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   10 ditë më parë

   This is Ledri... 🥵🔥🔥🤩

 57. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  13 ditë më parë

  Chorus] Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja

 58. Jona Shala
  Jona Shala
  14 ditë më parë

  Fav song ❤😍🌷

 59. Easy Beauty Tips
  Easy Beauty Tips
  14 ditë më parë

  Njesoj si dafina kjo!

 60. Bekim Keshi
  Bekim Keshi
  14 ditë më parë

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 61. Karla Lucuţă Focus
  Karla Lucuţă Focus
  14 ditë më parë

  alfirst.info/load/e56PkXvIn7NigJc/video

 62. platon raxha
  platon raxha
  14 ditë më parë

  Me pak Lafe Super hit🤯 🔥

 63. Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss
  14 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 64. Daniela Nure
  Daniela Nure
  14 ditë më parë

  👏💫🔥🎶🎼👏

 65. Ai Cuni
  Ai Cuni
  15 ditë më parë

  "Ku po shihwmi vajzooo" vtm nga kjo pjes po e ngjoj

 66. Orges Mazreku
  Orges Mazreku
  16 ditë më parë

  Mia Mia Mia ngjith qa to syza se po dokesh si khalifa hahha

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   14 ditë më parë

   Mia khalifa

 67. bofooit gojo
  bofooit gojo
  16 ditë më parë

  ama pse nuk e bone videoclipin me Saren? 😂

 68. Sofia Fine
  Sofia Fine
  16 ditë më parë

  Kong koti pff deshtim 👎🏻

 69. Behar Berisha
  Behar Berisha
  16 ditë më parë

  🥱

 70. Orgesa Lita
  Orgesa Lita
  16 ditë më parë

  Na kishin mungu prz Ledri...przz se ngelem tu ngju melisen anen e luljeten..Ky eshte dashuri mvte

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   16 ditë më parë

   him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else tak

 71. Noel Leon
  Noel Leon
  17 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 72. Joze Joze
  Joze Joze
  17 ditë më parë

  👎👎👎

 73. Lubjana Zani
  Lubjana Zani
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 74. Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj
  17 ditë më parë

  Ne fillim me per ngja me dafinen

 75. aronito corri
  aronito corri
  17 ditë më parë

  Ledri kush esht kjo vula 🥵🥵

 76. Krejt dhe drejt
  Krejt dhe drejt
  17 ditë më parë

  Palidhje

 77. Made in Laçi
  Made in Laçi
  18 ditë më parë

  Me i mirii boss je per 1 muj pale sa milion view merrr flak puthe poin ☄️🌈🌈❤️😂

  1. Made in Laçi
   Made in Laçi
   18 ditë më parë

   Se yaaaaa in another song

 78. Maggie Trupido
  Maggie Trupido
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 79. Mevlut Nurcelli
  Mevlut Nurcelli
  19 ditë më parë

  Mia khalifa

 80. lina lina
  lina lina
  19 ditë më parë

 81. Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj
  19 ditë më parë

  Morena Frisur isch kacke

 82. minij hooi
  minij hooi
  19 ditë më parë

  1:19🥵 Per kte pjes po e shohin gjith😏😂

 83. edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji
  19 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 84. edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji
  19 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

  1. minij hooi
   minij hooi
   19 ditë më parë

   edhe un menova dafina

 85. albania
  albania
  19 ditë më parë

  alfirst.info/load/bHyChZaypsd7i30/video

 86. Shkodra Gaming
  Shkodra Gaming
  19 ditë më parë

  Super bravo🤩

  1. Shkodra Gaming
   Shkodra Gaming
   19 ditë më parë

   Like ju lutem🙏

 87. Pranvera Kumrija
  Pranvera Kumrija
  19 ditë më parë

  😍😍

 88. Nisa Ademi
  Nisa Ademi
  19 ditë më parë

  N'fillim kom mendu se eshte DAFINA ZEQIRI ne klip

 89. Nafije Dushku
  Nafije Dushku
  19 ditë më parë

  Une mendova MOS o morena.ahahahaha

 90. Besnik Fejzo
  Besnik Fejzo
  19 ditë më parë

  I love song

 91. George Rivera
  George Rivera
  20 ditë më parë

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 92. Erta Hoxha
  Erta Hoxha
  20 ditë më parë

  😍😍😍

 93. Onur Tuna
  Onur Tuna
  20 ditë më parë

  mendja ime 24/7: un e ti ah ah ,un e ti uh uh 😂😂😂

 94. stamatis nasis
  stamatis nasis
  20 ditë më parë

  Tani po shikojm me shume Dubain nga te gjithe vipat dhe jo vetm u ka be si tirana sikur dhe ne te ishim atje

 95. Ilirjan Reci
  Ilirjan Reci
  20 ditë më parë

  Love for italy🇦🇱🇮🇹❤

 96. Life By me
  Life By me
  20 ditë më parë

  I like albanian language and music what a nice discovery 🙌🏾

 97. Kroni Smajli
  Kroni Smajli
  20 ditë më parë

  edhe un menova dafina

 98. Funny Comments
  Funny Comments
  20 ditë më parë

  Pse jo bashkpunim ?

  1. Funny Comments
   Funny Comments
   2 ditë më parë

   @Rubin po ajo hiqet si kengetare

  2. Rubin
   Rubin
   4 ditë më parë

   Ku kendon dot morena m

 99. Albin Etemi
  Albin Etemi
  20 ditë më parë

  Like kush e kish dush Morenen 😂😂😂😂

 100. DA CUTIE
  DA CUTIE
  20 ditë më parë

  uaa po ne paskemi qen te vdekur per pak muzike te mire,se na mbyten ato te perputhen...4.4M