Veliajt, Manastirliut apo Bozos, kujt do ia linte PS-ne? Si pergjigjet Rama

554 Shikime 183 mijë


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. doce doce
  doce doce
  13 ditë më parë

  Nuk do nalem kurr der sa canta tmushet full

 2. Leo Tropoja
  Leo Tropoja
  21 ditë më parë

  Fack of komunistat socialista turp të Ken mos e gezofshin jetën brez pas brezi

 3. Lek Toma
  Lek Toma
  Muaj më parë

  Zoti Rama Numer nje lume shqyptaria kosova qe Kane. Zoti Rama nuk Ashte tradhtare

 4. shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja
  Muaj më parë

  O ti je zemeeer Edi Rama

 5. InstegramSHQIP
  InstegramSHQIP
  Muaj më parë

  Lali Eri eshte me I miri

 6. nojzi 🤑mantolale😺
  nojzi 🤑mantolale😺
  Muaj më parë

  Rama bosi

 7. Corona Virus
  Corona Virus
  Muaj më parë

  se ki punu shum mor hajn rama posht

 8. Leonard Leo
  Leonard Leo
  Muaj më parë

  Edi Rama je kryeminister 👍👍👍👍

 9. Thanas Paskali
  Thanas Paskali
  Muaj më parë

  Zahos ka per T'ja lene.

 10. Arian Zenuni
  Arian Zenuni
  Muaj më parë

  EDI RAMA ZOTI TE BEKOFTE,me te vertete je politikan i rralle,urime shendet dhe sa me shume mandate per ne parlament.

 11. Pal Ndreca
  Pal Ndreca
  Muaj më parë

  Edi Rama! Mos e dorezo pushtetin se je i vetmi ne shqiperi! Bravooooooooooooo Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  1. Arben Delvina
   Arben Delvina
   26 ditë më parë

   Iūt ..... 1580 -

  2. Arian Zenuni
   Arian Zenuni
   Muaj më parë

   Si EDI RAMA nuke ka dhe kurre nuke do te kete,mbi te gjitha nuke eshte i njollosur me gjak,berisha basha meta jane te zhytur ne gjake.

  3. TunelessGuide 27
   TunelessGuide 27
   Muaj më parë

   Ik mer pabuks

 12. Marieta Mustafaj
  Marieta Mustafaj
  2 muaj më parë

  Spartak Brahos do ja lija PS

 13. Bim Bimma
  Bim Bimma
  2 muaj më parë

  Edo je 🥇

 14. Drita Alija
  Drita Alija
  2 muaj më parë

  Ju lutêm Albin kurtin! Mundeni ta merni nji artist ose komedijen ma tê bukur kur doni ta emitoni👌 Se kryeministri jon Albin kurti êshtê Shum intelegjent ka shum aftêsie e kapacitete ka vyrtyte njerzore është modest e populli e duam për at vet populli e keni zgjedhé!🇦🇱

  1. Drita Alija
   Drita Alija
   Muaj më parë

   @Artur Murra Nuk jam dakord! Me ju se nêse dikush i ka dy kêmbêt nè tokê e kokën mbi supet korrekt ! Jan ALBINI E VJOSA ❤❤ Un sdi ju a po i pèrcjellni punèt e tyre kur Republika ska pas njerzê ma tê aftè e ma tè konpletum ! Po na zdriti ftyrên para mdèrkombtarve sa bukur krejt pikat e rêndèsishme ska lan pa i cekè edhe Albinin e Qeverinê LVV E presidentën tonë kosova kena ardhmêrijè kan dituri , e dojnê kosovën e nuk jan tè korruptum Pèr at ku ska hajni ka strukturè e perpspektivê !👌🇦🇱❤

  2. Nimet Beqo
   Nimet Beqo
   Muaj më parë

   @Artur Murra I MADHI REXHEP QOSJA KA THËNË DIKUR NE SKEMI POPULL PËRGJIGJU THJESHT ME NJË PO OSE ME NJË JO

  3. Artur Murra
   Artur Murra
   2 muaj më parë

   Pershendetje Drita!Albin Kurti eshte shume pozitiv shume atdhetar,por nuk ka besim tek vetja si dhe Vjosa qe vertete te dy i dua ,por kam frike se intrigantet te korruptuarit ne Kosove patjeter do veprojne kundra ketij dueti atdhedashes dhe me ndihmen e antikosovareve dhe t e antishqiptare do i vene rota,por me durim e maturidhe zgjedhjen e shokeve te siqerte si vetja per bashkepunim po zgjodhen miq te mire e te sinqerite triumvirati e fitone betejen per mbarevajtjen e Kosoves qytetarja

 15. Klaudio Marku
  Klaudio Marku
  2 muaj më parë

  Oho na vdiqet me kyt po ky asht nana per te gjitha ska kan me ja kalu je 1 edo

 16. ioanna122
  ioanna122
  2 muaj më parë

  Po kot se them un derisa te vdes Edi Rama do jet president

 17. Ardiana Muco
  Ardiana Muco
  2 muaj më parë

  Ju,sikur edhe njehere te rilindnit..si Edi Rama nuk do te arinit kure te beheshit,sepse jeni shites te dinjitetit tuaj.

  1. Megi MegiZ
   Megi MegiZ
   2 muaj më parë

   @Odlanor ldn 👏🏻👏🏻👏🏻 kujt i thua pa mir !

  2. Megi MegiZ
   Megi MegiZ
   2 muaj më parë

   @Odlanor ldn 👏🏻👏🏻👏🏻 kujt i thua se po!

  3. Odlanor ldn
   Odlanor ldn
   2 muaj më parë

   Nuk ka njoh shqiperia ndonjehere ne historine e saj kryeminster me pervers, hajdut, arrogant, karagjoz, se edvin rama.