Stela dhe Lindita, ka nisur "lufta"? Përballja e vajzave për Ndriçimin! - Përputhen +40, 1 Maj 2021

5 576 Shikime 637 mijë
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi
  5 ditë më parë

  Sa te lodh obobobo... ti do burre ... o pika o Sami o gjytrym

 2. Victor Kaloci
  Victor Kaloci
  6 ditë më parë

  Hahaha e vertet si hardhucëëë

 3. Tani Tr
  Tani Tr
  7 ditë më parë

  Oltioni deri diku ka drejt, pamja fizike esht ajo "shtysa" per te vazhduar me tej,ne momentin qe ne pamje t par nuk te "ngjit" behet disi e veshtir njohja per me tej,mirpo jo domosdoshmërisht esht kshu,sepse ne bised e siper mundet qe personi behet interesant dhe ndryshon gjithshka, bukuria mendoj esht relative,me e shpjegu me fjal t thjeshta, pyesin njerin:ti je gjith ai burr i pashem si ka mundësi ke mar nje grua te shemtuar?kjy i pergjigjet:nqs do te jepja syt e mi ajo del shum e bukur, mendoj qe sjellja e ben njeriun te bukur

 4. Tani Tr
  Tani Tr
  7 ditë më parë

  Pi** some qeke o çimo,sma mori menja n fillim,mu duke njeri i lodhur si roje note

 5. Ersila Myrtaj
  Ersila Myrtaj
  7 ditë më parë

  Ah ti shohesh ti mo Xhuzepe femijet e mi ti mo Xhuzepe 😂🤣😂🤣😂🤣

 6. Top funny viners
  Top funny viners
  8 ditë më parë

  shume femer e poshter kjo Stela

 7. Xhekson
  Xhekson
  8 ditë më parë

  Po cja fusin kot kto me kto shprehje sjellja e zbukuron njeriun ajo esht e vertet njeri po nuk te pelqeu fizikisht i her ce do per gjerat e tjera

 8. Merii Merii
  Merii Merii
  8 ditë më parë

  Duam Lulin te shtunen se ndryshe sja vlen ta shikosh perputhen.

 9. Alo Ola
  Alo Ola
  8 ditë më parë

  te henksha gopin o bora degjove

 10. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  8 ditë më parë

  SHQIPE E GIUZEPE PO BENI GARE KUSH KA FEMIJET ME TE MIRE

 11. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  8 ditë më parë

  pse gjitha KTO ME EMER SHQIPE JAN ANTIPATIKE

 12. Sakis Moumas
  Sakis Moumas
  8 ditë më parë

  Sa fytyre e neveritshme Eshte kjo Stela sa ligesi percjell

 13. A. A
  A. A
  8 ditë më parë

  Gilberta sonte qenka ber siper dasem

 14. Merita Gashi
  Merita Gashi
  8 ditë më parë

  Aman kjo Lindita si me qen motee me antonelen 🤣🤣🤣

 15. Joana Sinanaj
  Joana Sinanaj
  9 ditë më parë

  😂😂😂😂

 16. Flora Cobani
  Flora Cobani
  9 ditë më parë

  Landi ta do 2 Buran se nje nuk i Soßen bora

 17. Benjamin Mustafa
  Benjamin Mustafa
  9 ditë më parë

  Hahahahahhahaha,o deka

 18. Entela Goxhi
  Entela Goxhi
  9 ditë më parë

  Oh Zot largojeni kete Armandon sepse duket qarte qe ka probleme te thella psikologjike!!! Njeri i frikshem psikopatik 😱

 19. Redi Topi
  Redi Topi
  9 ditë më parë

  Kan hik njerzit per lesh , 70 vjec ajo do te dashur per rock hahah

 20. Liam jola
  Liam jola
  9 ditë më parë

  Si moj Gilberta je kaq e trash, i thu Samiut flm si me ktheve buzqeshjen , se ai te tha jemi nda un e vllaj nga grate 🙈🙈

 21. Cim Basha
  Cim Basha
  10 ditë më parë

  O me mire me i thene perputhen hallexhinjte ketij emisioni

 22. Set Set
  Set Set
  10 ditë më parë

  Stela zdiskutohet qe do me shume çimin se ka leke . MATERIALISTE Komenti Im ishte para se Armando te fliste por bashkohem me mendimin e tij.

 23. Geni,në,kohë Koko
  Geni,në,kohë Koko
  10 ditë më parë

  Po nuk me pelqeu fizikisht as nuk e mar mundimin t'i hy ati muhabetit.bravo mos dëgjo ato kuckat qe na bejn si tzgjuara jo po intelekti jo po ajo jo po kjo.

 24. Ramadan Rushiti
  Ramadan Rushiti
  10 ditë më parë

  Ato plakat nje kemb ne Var nje kemb jasht, burra kerkojn Omg 😱🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 25. MsTironce
  MsTironce
  10 ditë më parë

  Rrisni cilesin e meshkujve ktu se femrat yll jurse meshkujt mama mia🥸

 26. Set Set
  Set Set
  10 ditë më parë

  Nuk e kuptoj, perse duhet te Kapen me videoklipin e lulietes kur mevlani dhe juli kane bere 2 deri tani

 27. Rina Dk
  Rina Dk
  10 ditë më parë

  Shqipe sa te bukur e ke kapelen moj 🤣🤣🤣

 28. Shyrete Arifi
  Shyrete Arifi
  10 ditë më parë

  kuku mos vet juv keni met me gjet burra veq jeni tu u sjell te mollari hahaha ani qeky olti shka ka ardh ktu derky djali gjen ma te mir jashte se qetu

 29. Leo Zela
  Leo Zela
  10 ditë më parë

  Ky është kulmi gjithë nga 45 deri 65 vjeç dhe bora i thotë vajzat tona 😱😱 me mire thuje adoleshentët pika që ste bie

 30. Julian Boce
  Julian Boce
  10 ditë më parë

  Cim kerko ndjes qe shan elbasanin te gjith Pler , tullac vrks

 31. Alba Tabbi
  Alba Tabbi
  10 ditë më parë

  Stela me jep nje ndjesi si skuthe.

 32. Emi Vrapi
  Emi Vrapi
  10 ditë më parë

  Lindita yll ❣️

 33. arlind arli
  arlind arli
  10 ditë më parë

  Si bo kjo bora si e merzitme futja kot

 34. elaaa kri
  elaaa kri
  10 ditë më parë

  E mor cim djali si zihen per ty

 35. Florian Mino
  Florian Mino
  10 ditë më parë

  po lulja ku eshte

 36. Mr. Dree
  Mr. Dree
  10 ditë më parë

  Çimi çimi çimi po çijuni çfar prisni.KEta dzjat gjith me çimi i paskan punet hahahahah

 37. Alesia Dani
  Alesia Dani
  10 ditë më parë

  Stela: mua me pelqejne shume librat Olti: une nuk lexoj sme pelqen te lexoj 🙃 kto te dy vetem perputhje qe sdo kene

 38. beyond infinity
  beyond infinity
  10 ditë më parë

  Me faj apo pa faj s'ka rendesi, Armando s'di pse qendron akoma aty brenda...

 39. Mari Mqri
  Mari Mqri
  10 ditë më parë

  O Lindita te hengsha m*tin.

 40. n.bushi
  n.bushi
  10 ditë më parë

  kush mendon qe cimi flet si gay🤢🤢🤮🤮🤮🤢🤢🤢

 41. Anna
  Anna
  10 ditë më parë

  samiu ste do fare o gilberta. qe nga vonesa duket qe eshte indiferent ndaj teje, por ky eshte i mire ne komunikim dhe di si te dalin shpejt nga situata. eshte i zgjuar😉

 42. sulejman salja
  sulejman salja
  10 ditë më parë

  Brovo cimi ajo I do te gjithe mere vendi in e duhur

 43. sulejman salja
  sulejman salja
  10 ditë më parë

  Lindita gjen protekse jo se e do cimi mbahu I fort Mos te mashtroje ajo ajo eshte e hedhur

 44. Shikim te kendeshem
  Shikim te kendeshem
  10 ditë më parë

  Bora duket qe do te fusi ne sher atyy i ngut me pyetjee qe ata te degradojnë 😳😳😳😳

 45. sulejman salja
  sulejman salja
  10 ditë më parë

  Cimi ke bere me te mire ajo duhesh Mos te dilte me asnji dhe jo te pelqente te tjret ajo nuk e mbajti kete shume mire bene me mire pa te se Sa me linditen

 46. sulejman salja
  sulejman salja
  10 ditë më parë

  Lindita e italics eshte nga fryne Era ke then koken pa fytyre eshte kjo femer vjen per cimin dhe do do ti takoje te gjithe si ato tek te rinje olti bene gabim qe pelqej linditen nuk ja vlen ajo

 47. ani Tiran
  ani Tiran
  10 ditë më parë

  Po keto te 40 jane be mafjoza fara 👏👏Te rite jane drrit e lule krahasim me keto 🤔

 48. Alena Lena
  Alena Lena
  10 ditë më parë

  Kisha pas qef me pa Shqipen nje takim jashte me ket Italianin me duken shume funny ,ky qysh po flet shqip edhe kjo ne at stilin e saj .A je gjelloz nga Llullja 😂😂😂😂

 49. Anita Tori
  Anita Tori
  10 ditë më parë

  Kta paskan firmosur kontrate qe rrogen mujore dhe nuk qenkan informuar se per cfare po firmosin haha. E cfare ndryshimi do kishte nqse ato do kishin Mar leje produksionit me festu ditlindjen e nje personi. Yyyyy fakirat qe drejtoni ate emission prs.tutash! Vetem nje arjan esht tamam aty dhe pak nga cunat. Por si program e si drejtues te kte programi fallso, turp tju vi qe ngelet Duke mashtru publikun qe u shikon e u paguan ju tegjithe aty. Bora po te ishte kaq e mire dhe e drejte, nuk e linte burrin e mori cunin.

 50. Daniel
  Daniel
  10 ditë më parë

  Me e sakta aty Linda eshte, Lindita na e pushoj Naumin, qeshnim me shakat e tij

 51. Hakil Hapipi
  Hakil Hapipi
  10 ditë më parë

  Futi nje gjum o Cimo Respecte Armando

 52. Daniel
  Daniel
  10 ditë më parë

  Shqipen e kane stiluar shume bukur, ia prishin mendjen Giuseppes.

 53. albiona iljazi
  albiona iljazi
  10 ditë më parë

  Çimi dhe shqipja jan perfect çift🤣

 54. A,mnbvc
  A,mnbvc
  10 ditë më parë

  alfirst.info/nick/YtZjWqcQurWjVHNpN77fVgvideos

 55. Eli Im
  Eli Im
  11 ditë më parë

  Po arjan ke te drejt femrat jan me me kemb ne tok kerkojn gjera te tjera por ne cdo lloj forme transmetojn imazh bukuri , dmth bejn tualete ngjyra flokesh fustane ekstravagante tatuazhe thonj.. etj te gjitha kto jan ne kuptimin e terheqjes fizike prandaj armandi shuum i sakt

 56. eleni trandalidi
  eleni trandalidi
  11 ditë më parë

  Po ky olti kujton se esht i bukur?qyqa larg qoft kotmkot,as qyrret nk do tja hidhja

 57. ina ereqi
  ina ereqi
  11 ditë më parë

  O bora sqarohu me donaldin ti. Lej kta se sqarohen vet😂

  1. Tony
   Tony
   10 ditë më parë

   Opo dhe ata te dy si vellezer i hyra vetja qejf shume sikur thua ti keta ndonje Brad Pitt edhe Leonardo DeCaprio

 58. elidor_1993
  elidor_1993
  11 ditë më parë

  Bravo Olti ,je serioz mos ndrysho

 59. Majku Marsi
  Majku Marsi
  11 ditë më parë

  Cimii je sh I mir

 60. Ervis Official
  Ervis Official
  11 ditë më parë

  ja ka fut luli hahahaa

 61. Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj
  11 ditë më parë

  Une se kuptoj dot Boren kush te vesh moj moter ? E ke pare veten shume skandal.Pak me klas ne veshje me serioze shala e lakuriq deri ne rrez para 10 burrave.Te ishe ne program rinor pooo nxirre po ne nje program familjar vallah une se di duhet te jet nje konsulent per veshjen

  1. Daniel
   Daniel
   10 ditë më parë

   Beqare eshte Borebardha

 62. Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj
  11 ditë më parë

  Me kane.pelqyer shume qe te dy qe ne takimin e pare kater minutesh.I dua shume te perfundojn bashke.Samiu dihet eshte mashkulli ideal dhe model i mashkullit europian dhe xhentelman.Gilberta femer klas.Ju uroj shume fat dhe mbaresi

 63. ll aa
  ll aa
  11 ditë më parë

  Oo ilir hipu gilberta a ja shef at goj si e ka ata dhom ta gerdit femren ajo

 64. ll aa
  ll aa
  11 ditë më parë

  T'gjitha plakat me qyditin se si kan shku per te lup burr ne tv veq msusja me befason une po te kisha fmin ne klasen e saja de e hiqja se mos te degjineroj femija sa e pa fetyr si si vjen turp far gjeste cncncnc

 65. emili Emily
  emili Emily
  11 ditë më parë

  Turpe keto kan femit per perpuuthen e dali aty vet

 66. arjan stafasani
  arjan stafasani
  11 ditë më parë

  Ä

 67. Toni Cenolli
  Toni Cenolli
  11 ditë më parë

  Sa formale qesh kio mesuaja o zot

 68. Game Game
  Game Game
  11 ditë më parë

  Duhet me i mor leje bores me bo i pordh tani u pa puna

 69. Kristian Kristi
  Kristian Kristi
  11 ditë më parë

  Hahaha arjani cimit je nje kokre dembelit mbase donte ti thoshte kokre legenit

 70. Tuana Love
  Tuana Love
  11 ditë më parë

  Stela duket se qfar karakteri ka dhe armando e ka vrejt shum shpejt!

 71. Omega_ WGF
  Omega_ WGF
  11 ditë më parë

  Kot..vetem ariani me plq ne puntata +40

 72. ppl need
  ppl need
  11 ditë më parë

  Sot e kuptova perse Gilberta eshte beqare. Mendjemadhe, tekanjoze...ka lezet kur je adoleshente me keto karakteristika ose te 20 por pastaj thjesht ngel ne dere.

 73. Mario Andrea
  Mario Andrea
  11 ditë më parë

  Gilberta si tope e fryme

 74. Klodian Zenunllari
  Klodian Zenunllari
  11 ditë më parë

  iko sami shkruaj do nji liber per ate pun je ti

 75. Berlin security
  Berlin security
  11 ditë më parë

  Stella shum e bukur e kisha Martu hiq pa u perputh 🤣🤩

 76. Tirana 2001
  Tirana 2001
  11 ditë më parë

  O bo bo.cfar ke vesh mi Shqipe..pu puuuu

 77. Femër Femer
  Femër Femer
  11 ditë më parë

  Italiani Shqipes: me ca meresh 🤌 Shqipja: jam nje pensionistee thjesht 😂😂

 78. Luis Luizao
  Luis Luizao
  11 ditë më parë

  kjo gilberta ka një buzëqeshje fallco është thjesht një femër e shtirur pa pik lezeti

 79. Dimitra Xoxha
  Dimitra Xoxha
  11 ditë më parë

  Dobic ferre

  1. Dimitra Xoxha
   Dimitra Xoxha
   10 ditë më parë

   Pika ty budallacka Dini fjalene n xheloze ti 🖕

 80. Jonii Miranda
  Jonii Miranda
  11 ditë më parë

  Arrogance ne kulm manipulim ne max si do manpulohej tjt kenga me e shpifur duke harru qe feminjet nen mosh rrin cdo dit ne youtube ...zot na ruaj cfar gjyshrish po vijn nw re ardhmen 😢😢

 81. Humor Shkodre
  Humor Shkodre
  11 ditë më parë

  Armando shume skizofren po duket se fundmi.

 82. Mano Kurti
  Mano Kurti
  11 ditë më parë

  Po shqipja pse behet si te jet 18vj luan te veshtiren. Ahhah

 83. Fracesko Musaku
  Fracesko Musaku
  11 ditë më parë

  O zot bjere mbar o zot.

 84. l ll
  l ll
  11 ditë më parë

  Gilberta do ve balonin 100%

 85. Humor Shkodre
  Humor Shkodre
  11 ditë më parë

  Me adolishenta se adolishentat dmth.

 86. Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros
  11 ditë më parë

  Dhe se kta qunat ktu siq duket u pengojn edhe Qimet ,kurse vajzat nuk shohin ndoj big k.. per tu fashuruar gjynaf

 87. Agim Qosja
  Agim Qosja
  11 ditë më parë

  Po Monika a do te marri pjese ne pelpiqen 🤮?

 88. Melody Sol
  Melody Sol
  11 ditë më parë

  te shikonin grate vetem anen fizike, trecereku i meshkujve do ishte beqar! Jane dhe 40+ keta dhe flasin si adoleshentet!

 89. Dorina Qyrdedi
  Dorina Qyrdedi
  11 ditë më parë

  Keta skan haber as nga dashuria asnga martesa as nga lidha se po te kishin do ishin mar e mir me bashkshortet e tyre tek kto mosha kurr ska per te funksinuar nje lidhe serioze as vet sdin ckerkojn i kan kaluar te gjitha lezetet e jetes

 90. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  11 ditë më parë

  Armando si Marsi !😂😂

 91. Eglis Official
  Eglis Official
  11 ditë më parë

  Kto edhe me keq se ato tjert qa bohet kshu bo bo ka mar fund njerzimi

 92. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  11 ditë më parë

  Si Gilberta si Samiu !

 93. Suela Kovarik
  Suela Kovarik
  11 ditë më parë

  Mua po me lodh kjo Bora. Eshte shumë ripetitive. Uffffff

 94. Xristina Xhika
  Xristina Xhika
  11 ditë më parë

  Ne prisnim qe kto te ishi me me llogjike dhe me te sinqerte po kto dolen ma budallenje se te gjithe..Vetem.linda me.pelqen🥰💋👏👏

  1. Mimoza Arifi
   Mimoza Arifi
   7 ditë më parë

   Lindes i ka ngrir surrati nga botoksi nuk artikulon dot fjalet 🤮🤮

 95. Lona Ada
  Lona Ada
  11 ditë më parë

  Stela na pelqen te dy te jetojm loooot

 96. Suela Bega
  Suela Bega
  11 ditë më parë

  O zot si zihen grat pèr çimin 😄🤦‍♀️, lat nam mi gra jeni dhe nga 40 vjeçe ! Ok e kuptoim qè doni lekèt e çimit 😜por mos ekzagjeroni kaq fort

  1. Daniel
   Daniel
   10 ditë më parë

   U be Cimi si Bruce Willis

 97. Alboz Media
  Alboz Media
  11 ditë më parë

  Gilberta si manekin butiku :p

 98. xena hasani
  xena hasani
  11 ditë më parë

  Olti normal nuk ke rival së je ma i riu aty e ato plakat kan ba qef me moshat e thyra tani don burr me B të madh....

 99. Roza Lati
  Roza Lati
  11 ditë më parë

  Armandi shkret vet flet vet pergjigjet,vet degjon,sja var njeri te shkretit hahaha

 100. Adriana Miftari
  Adriana Miftari
  11 ditë më parë

  Uuuuhhh qyqa moj gra cesht kjo qe zihni per kete bukuranin cimin o gra po turp nuk u vjen te pakten na femijet se u shikojne pak me respekte per ta u prish dynjaja