Gati për lidhje të re? Bearti flet pas ndarjes nga Tea

2 529 Shikime 274 mijë
Argëtim

Beart Rexhepi
Tea Trifoni
Përputhen
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 1. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  4 ditë më parë

  Ki shum rren dhe bje ne kundershtim me fjalt e veta

 2. yuoop noke
  yuoop noke
  10 ditë më parë

  Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

 3. sokin jon
  sokin jon
  11 ditë më parë

  Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

 4. alida flus
  alida flus
  12 ditë më parë

  👍👍👍

 5. its Dora
  its Dora
  14 ditë më parë

  E kom qef privatsin shum, e çmoj shum, amo e pata postu foton me Tean duke u puthur me qellim 🤣🤣🤣

 6. its Dora
  its Dora
  14 ditë më parë

  Sa po me vjen mir qe ju paska shliru goja se folke ai robot me bateria tlodhta. Ethet mi ka shti.

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   10 ditë më parë

   Te vrafte gjynahi i Teas bastarr me xhelozirat e tua ste merr kush me 💩💩💩💩

 7. anush Milano
  anush Milano
  14 ditë më parë

  Ca gjuhe flet o njeri

  1. alida flus
   alida flus
   12 ditë më parë

   👍👍👍

 8. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  14 ditë më parë

  Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   14 ditë më parë

   A pot dridh hala ta qifsha bothen e noness

 9. Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri
  15 ditë më parë

  Pr Tean mos t jet marak HIQ,

  1. sokin jon
   sokin jon
   11 ditë më parë

   👍👍👍

 10. seiom jvony
  seiom jvony
  15 ditë më parë

  Terminatori foli hahaha

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   14 ditë më parë

   I vetmi Djal Kosover ne perputhen ishte Emini

 11. Tina Tina
  Tina Tina
  15 ditë më parë

  Qysh fol si me pas diqka t nxet ngoj

 12. Gjergj Shurbi
  Gjergj Shurbi
  15 ditë më parë

  Rrot kari

  1. Nadia Cela
   Nadia Cela
   4 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂😂😂shkurt paster qart

  2. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   14 ditë më parë

   Lazo o djal se s kuptohesh !

 13. Trolo Transunion
  Trolo Transunion
  16 ditë më parë

  I vetmi budall qe mbeti guxhar shkoj ne perputhen e rrehen e shfrytezuan edhe e lane🤣🤣🤣

 14. Elham uka
  Elham uka
  16 ditë më parë

  Pidh komplet 😂pse fol more kshu me stil grash

  1. Elham uka
   Elham uka
   15 ditë më parë

   @Toni Kolombo budall

  2. Toni Kolombo
   Toni Kolombo
   15 ditë më parë

   seiom jvony hahahhahaahah. Kokra. E Karit. Mijr. Kethan. Oj. Tete 🥰

  3. seiom jvony
   seiom jvony
   15 ditë më parë

   O Gorille ik MO se ti sdi te lidhesh dy fjale 🤑🤑kokrra e kalit je.. Ik 🤑🤑🤑

 15. john denver
  john denver
  16 ditë më parë

  ky vk si femij duket

 16. Ardiana Uka
  Ardiana Uka
  17 ditë më parë

  Kur po fol 🤣🤣🤣mtranoj

  1. Ardiana Uka
   Ardiana Uka
   15 ditë më parë

   Ahahahaa👍

  2. gioyu comi
   gioyu comi
   16 ditë më parë

   Ja pse duhet me kqyr AVDINE e jo AUDINE! TUP TUP KREJT ......

 17. Na Vi
  Na Vi
  17 ditë më parë

  ooo lopaaaa

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   16 ditë më parë

   Qysh fol si mi pas met buka ne fyt🤣 shum za te keq e ka🤮

 18. gazmend ramadani
  gazmend ramadani
  17 ditë më parë

  Tea ka dasht lire femer e pa varer nga askush ky ja ka ndal frymen me xhelozi te teprume keshtu shum mire qe iku Tea si nje dallendyshe e e lire ❤️👏

 19. Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku io
  17 ditë më parë

  Te vrafte gjynahi i Teas bastarr me xhelozirat e tua ste merr kush me 💩💩💩💩

 20. Atid Itarba
  Atid Itarba
  17 ditë më parë

  Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

 21. gioyu comi
  gioyu comi
  17 ditë më parë

  👍👍👍

 22. Marije Mamja
  Marije Mamja
  17 ditë më parë

  I vetmi Djal Kosover ne perputhen ishte Emini

  1. BURON SEJDIU
   BURON SEJDIU
   12 ditë më parë

   Edhe luli

  2. BURON SEJDIU
   BURON SEJDIU
   12 ditë më parë

   Edhe lulu

  3. Bafti
   Bafti
   15 ditë më parë

   22

  4. Bafti
   Bafti
   15 ditë më parë

   Zs

  5. Bafti
   Bafti
   15 ditë më parë

   76

 23. yll makka
  yll makka
  17 ditë më parë

  A pot dridh hala ta qifsha bothen e noness

 24. Jon
  Jon
  18 ditë më parë

  Alahile a po bjen najher nradar se pe shoh qe tu paska prish kilometrazha

 25. Violeta Burgia
  Violeta Burgia
  18 ditë më parë

  Lazo o djal se s kuptohesh !

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   17 ditë më parë

   kundraj ti)

 26. Aana hyseni
  Aana hyseni
  18 ditë më parë

  valla shume bal

 27. Heini Müller
  Heini Müller
  18 ditë më parë

  O Gorille ik MO se ti sdi te lidhesh dy fjale 🤑🤑kokrra e kalit je.. Ik 🤑🤑🤑

 28. Albert Ceka
  Albert Ceka
  18 ditë më parë

  Ik o 💩

 29. Maggie Trupido
  Maggie Trupido
  18 ditë më parë

  *Per amore. Dio ha mandato Suo Figlio Gesù Cristo a morire al posto nostro. Tre giorni dopo. Lo risuscitò dalla morte.* * Adesso. Solo da Gesù Cristo. Dio ci ha concesso il dono gratuito della vita eterna. Lui ti salverà e ti guarirà..* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

 30. M Sweden
  M Sweden
  18 ditë më parë

  Qysh fol si mi pas met buka ne fyt🤣 shum za te keq e ka🤮

 31. M. Morina
  M. Morina
  18 ditë më parë

  Ja pse duhet me kqyr AVDINE e jo AUDINE! TUP TUP KREJT ......

 32. GPS s
  GPS s
  18 ditë më parë

  ROBOT

 33. Zade Kadrija
  Zade Kadrija
  18 ditë më parë

  O Berat pravo teqoft sedjemt ekosoves nuk elejon tradhtien zoti tebekoft

 34. Kaltrina Krasniqi
  Kaltrina Krasniqi
  18 ditë më parë

  Ton jeten tem jom mar me fitnes thu ti 65 vjet ika ky😂

  1. Mirela Elmazi
   Mirela Elmazi
   3 ditë më parë

   🤣

  2. Toni Kolombo
   Toni Kolombo
   15 ditë më parë

   Oj 💖. Mos emer afr 💖. Oj kukollo. Ok. Se esht. Pun. Shiptarsh. Shet. Porth. Me shosh

  3. king king
   king king
   17 ditë më parë

   Hahahhaha

 35. malo maliq
  malo maliq
  19 ditë më parë

  Simukan djali i milaim zekes ..te njet kur folin laga laga sikur mi shti mezor me fol

 36. Arta J
  Arta J
  19 ditë më parë

  E vlerësoj shumë krejt qasjen e Beartit për cdo veprim te tijin, si brenda dhe jashtë kamerave. E shoh si njeri të qartë me vehten e tij, nuk lëndon as nuk aktron, as nuk mburret as nuk përulet. Janë të rrallë këta njerëz! Shumë respekt për ty Beart, një edukatë, një sjellje e një mashkulli të vërtetë! Të përgëzoj vërtet, bravo, suksese të mëtejshme me gjërat e zemrës tënde!

  1. Violeta Burgia
   Violeta Burgia
   18 ditë më parë

   I mire eshte por djal I ri s din te false... lloko lloko lexo se te mungon komunikimi... S eshte pune dialekti se kosovare I kuptojme po kte hic hahahahahaaa

  2. Deadleidk Lsnjdd
   Deadleidk Lsnjdd
   18 ditë më parë

   bravo pi njofshe njerzt me ni intervist un sun i njofta tean andin me muj aty t

 37. AVD Digital
  AVD Digital
  19 ditë më parë

  Kriset marredhenia e Bora Zemanit dhe Donaldit alfirst.info/load/dqCrl5i-rsZ5kWg/video Cpo ndodh sot mes tyre ??

 38. Tuna star
  Tuna star
  19 ditë më parë

  shum e kritikut per fjalt apo qe spo din te flas bukur.por un pash ne ket video nje djal shum i matur dhe i menqur sepse nuk tha as nje fjal negative per tean(sikur qe beri tea kundraj ti)

 39. astritiable
  astritiable
  19 ditë më parë

  Blej nje abetare dhe meso te flasesh. Rrofshin paret e babait se famen e more nga Tea. Ik mor gomar

 40. Admir Hamzi
  Admir Hamzi
  19 ditë më parë

  Boll bukurosh je ma Artist iri

 41. Elizabeta Veliu
  Elizabeta Veliu
  19 ditë më parë

  Perveq qata muskuj qe ike fry se lidhje me kry ski

 42. din h
  din h
  19 ditë më parë

  Pse nuk e kuptoj kur flet ky e ka nje te folur shumë te pa kuptushme .Shume me acaron menyra si flet .

  1. Em Sh
   Em Sh
   18 ditë më parë

   E ka kumonikimin shum te dobt nuk eshte i lirshem flet si me zor shum shtrengushem, duhet me ba naj Kurs me fol lirshem edhe jo me mendu shum se qka me fol

 43. Klarisa Aron & Ilian
  Klarisa Aron & Ilian
  19 ditë më parë

  👍👍👍

 44. Ana Tahiri
  Ana Tahiri
  19 ditë më parë

  Qysh fol nervat mi han, Kur sje per fam Pse del n intervista, jom deshpru prej Teas me kso zgjidhje po nejse

  1. Drift Simulator
   Drift Simulator
   17 ditë më parë

   prej vendin tend esht se di pse i el kunder kot, Tea e deshi per lek dhe i pelqqej trupi aq, dikush don me fol e nuk mundet ndera ti ankohesh per enyren se si flet, kto jan budalleqe tujat edhe te ca te tjereve qe hyn ne kadegorin e rinis se sotme qe nuk din ku i kan ka as kot. kur ky te thot e i pelqen dikush nuk ka nga ti dali interesi, thjeht gocat qe duan te jen me Beartin do mendohet po e pelqejn per interes? ai esht dyshimi dhe jo kto qe thua ti,,, si flet si nuk flet

 45. ajshe Behrami
  ajshe Behrami
  19 ditë më parë

  Po dhe xhelozia asht deri me nje mas nese kalon ne smundje duhet me lyp ilaq

 46. Gèzime Nuredini
  Gèzime Nuredini
  19 ditë më parë

  Tea ra dhe u bere i famshem sepse te qiten nga programi kushi sfoli per ty

  1. Drift Simulator
   Drift Simulator
   17 ditë më parë

   tea skuthe i pelqej trupi dhe leket, ky i ka tana tmirat nuk merr ken per interes sssi bni tea,,

 47. ajla
  ajla
  19 ditë më parë

  O beart o bishe .💥💥💫💫vetem bej cik prova per te mesuar komunikimin se ste kam kuptu asnjeher car flet🤣🤣

  1. DHURATA SPAHIA
   DHURATA SPAHIA
   15 ditë më parë

   @Ylli Behluli 8

  2. ajla
   ajla
   16 ditë më parë

   @Drift Simulator po .mendimi eshte i lire .sa inat i kam kur nderhyjn e tregohen si me te zgjuar

  3. Drift Simulator
   Drift Simulator
   16 ditë më parë

   @Ylli Behluli po po a vash se per pak u bere shktimtar duke u munduar te shkruash sikur je me arm ne kok, un komentova thjesht lirshem ashtu si flas ne perditshmeri as nuk u lodha te te shkruaj ne letrarshe, shiko cfar ke shkruar dhe jo letrarshe apo dialekt. tani nivelin me permend ti mua kur ti nuk jep nje mendim ose keshill por do qe te nxjerresh dike gabim, dhe do te me tregosh ti nivelin? te sugjeroj mos te humbasesh koh me shum shkruaj ndonje liber dhe shkruaje ne fund e ka shkruar pa gabime

  4. Filloreta Gaxherri
   Filloreta Gaxherri
   16 ditë më parë

   Po drenicak jon te dyt

  5. Ylli Behluli
   Ylli Behluli
   17 ditë më parë

   @Drift Simulator I nderuar , për të replikuar me kritikë ti duhesh me qenë ose një nivel me mua ose më i përgatitur se unë (për të të pas vend ajo që thua) ! Sa kuptova nga ajo që ke shkruar ju nuk dini as fjalët pa gabime t'i shkruash e lëre më një fjali të thjeshtë duke bërë gabime të njëpasnjëshme e pa asnjë kuptim ! Nuk arrita as të kuptoj se çfar doje të thoje duke ia futur kot ! Sidoqoftë , ti nuk ke faj por unë që shkruaj këtu me ty e humbi kohë ! Çdo të mirë !

 48. HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY
  19 ditë më parë

  Hajt se te dy kan shfrytzu njeri tjetrin pa merak

 49. valdet ademi
  valdet ademi
  19 ditë më parë

  Teja ka mendu qe bearti osht thmijaq si ata te shqiprei i ka deshtu keq

 50. Marie Merkuri
  Marie Merkuri
  19 ditë më parë

  Kur u lidhen me Tean u be i njohur... se asnjerit nuk i ra ndermend pse u largua Ky Tip nga Perputhen...

 51. Little Alessia
  Little Alessia
  19 ditë më parë

  Ju lutem vizitoni kanalin tim te ALfirst nqs ju pelqen beni subscribe ☺️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 52. Valon Hoxha
  Valon Hoxha
  19 ditë më parë

  Ti ne te ardhmen Peder Bohesh 👍

 53. name name
  name name
  19 ditë më parë

  Ky djalë bukurosh me një mendje të hapur.Bravo Bearti.

 54. Elmedina Rexhepi
  Elmedina Rexhepi
  19 ditë më parë

  Qekaq e madhe qekaq e madhee thu se kumedit qka ki boo phaaa🤦🏽‍♀️

 55. b h
  b h
  19 ditë më parë

  Shum pomvjen gjumah 🤣kta bajn fam dhe show kurse populli mirret mekta derra mjerim

 56. EAA EAASHG
  EAA EAASHG
  19 ditë më parë

  Qfar komente bre ku ka djal si bearti po sju ka shku bashk edhe qe

 57. Alma Gjolaj
  Alma Gjolaj
  19 ditë më parë

  Duket djale i mire por jo intiligjent dhe i arsimuar.

  1. Drift Simulator
   Drift Simulator
   17 ditë më parë

   a te korigjoj pak, nuk esht jo inteligjent :D ti mund te thuash nuk esht shum llapazan ashtu si endojm ne se duhet te flasi pa pushim :D esht tip karakteri ai qe nuk do te flaesh per gjera kote dhe ashtu duhet sikur nuk di qe flasi,, beji muhabet palestre dhe te flet nga 3 4 fjal prejher :D cdo njeri ka ato te vetat

 58. Astrit Balaj
  Astrit Balaj
  19 ditë më parë

  O pot smujka ka po folka bash si me pas babë Milaim Zeken

 59. Lëre fare Aman
  Lëre fare Aman
  19 ditë më parë

  7:06 minuta kur flet per Tean , 🤌❤️

 60. Lucy Pashai
  Lucy Pashai
  19 ditë më parë

  Gjithë të mirat e kësaj bote o Beart

 61. convict convict
  convict convict
  19 ditë më parë

  Mashallah trujt allahu giigand je ba e beso ajo tea ka me kuptu qfare ka bere po von do tjete le te rrin tash me pederasta burra

 62. fjorida hoxhaj
  fjorida hoxhaj
  19 ditë më parë

  👍👍⭐⭐

 63. No Limits
  No Limits
  19 ditë më parë

  Sdi pse sme pelqen fare ky djal

 64. Nora Hida
  Nora Hida
  19 ditë më parë

  Mu duk sikur menyra e shprehise se Beratit se ka haruar Tean .

 65. Atdhetari Atdhetari
  Atdhetari Atdhetari
  19 ditë më parë

  Hajde Rren krejt jeni shku vetem per fam

 66. A Erzen
  A Erzen
  19 ditë më parë

  Si Gjoja 😂

 67. king king
  king king
  19 ditë më parë

  Ty ti kish ba senet baba po mdoket se nime e kishe kuptu jeten ma ndryshe.Famen e ka veq Zoti i kofshum fale e ju tjert jeni te genjy veten sepse ala nuk e keni kuptuar rendesine e egzistences tuaj.

 68. tutto da me
  tutto da me
  19 ditë më parë

  O beart shum mendje madh as nuk po kj lodje me fol mos fil neper tv se ski lidhje me fol

  1. king king
   king king
   17 ditë më parë

   Pa lexu kurr asnje liber ,90% estrades ne kosove jan drras per nga oratoria

 69. Alma Veseli
  Alma Veseli
  19 ditë më parë

  Kuku qa tfolme,msohu me fol o djale se sdurohesh...Edhe sna tregove sa para i merr nga fotot e trupit tend qe ì shet...

  1. Albanian Shqip
   Albanian Shqip
   19 ditë më parë

   Hashkali asht, per ata nuk fol mir.

 70. SILVER43562
  SILVER43562
  19 ditë më parë

  Djal Hallallit

 71. adrian cunaj
  adrian cunaj
  19 ditë më parë

  apot dridh , ma tea , kur pot kqyr?

 72. Shpresa Bushgjokaj
  Shpresa Bushgjokaj
  19 ditë më parë

  Teja asht shum e mier dhe e sinqert bearti jo nuk asht

 73. L M
  L M
  19 ditë më parë

  pershendetje dhe respekr per ty beart je plus100% si je larguar nga nji mashtruse Tea e paç fatin e mbar botes ne jeten tuaj veq ni vrejtje beart liroje fjalorin fol ma korrekt se dukesh shum me bukur se tash Adoleshenca ka ikur gjdo kush ka nji hobi por nuk mbetet te njetin vend me fal por ësht ne te miren tuaj edhe kritikat jon pjes e jetes nëse don mi zbatua ket qa ta them uroj te kaloni sa më mir vetem fat e suksese ne jetn tuaj.mbi te gjitha respect.

 74. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  19 ditë më parë

  Mos met interesu fama nuk del ne televizione as nuk ikje ne perputhen as sdo publikoje foto me Tean per vemendje injorant

  1. Toni Kolombo
   Toni Kolombo
   15 ditë më parë

   Pun shiptari. Oshosh. Shet. Porth. Me shosh

 75. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  19 ditë më parë

  Apo dridhesh mo oo injorant

 76. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  19 ditë më parë

  Ky osht rrenc i madh dhe perdori Tean per fam

 77. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  19 ditë më parë

  O Beart rrenc i madh je po ti ne Tik Tok qdo dit poston dhe merr pare nga Tik Toki mos rrej publikun injorant.

 78. vet un
  vet un
  20 ditë më parë

  kur t'folsh ti m'dridh ... qaq keq qe fol :S

 79. dona 85
  dona 85
  20 ditë më parë

  Ta kishe ushtru trurin mamir ish bo karamell😎

  1. Bardha Pllana
   Bardha Pllana
   16 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂

  2. L M
   L M
   19 ditë më parë

   me mir keshtu se kara karamela Tea nuk do i linte 😂

 80. Besa Besa
  Besa Besa
  20 ditë më parë

  O heknja bre qat bombon prej gojes let fol mire se ment naj qiti 😏

  1. Besa Besa
   Besa Besa
   18 ditë më parë

   @Ikballe Cakolli dicka po valla 🤣🤣🤣

  2. Ikballe Cakolli
   Ikballe Cakolli
   18 ditë më parë

   Jo e kish ni kompir te nxeht ne goje🤣🤣

 81. Durak Selmani
  Durak Selmani
  20 ditë më parë

  Terminatori foli hahaha

 82. Brenda Salihi
  Brenda Salihi
  20 ditë më parë

  Hahaha kur em kqyr tea em dridh qa ndodhi dridhje saj te rrzoj hahahhah

  1. D. Perry
   D. Perry
   17 ditë më parë

   A hahah omg sa kam qesh 😂😂

  2. L M
   L M
   19 ditë më parë

   Akulli djellë so ken kurrë😂

 83. Hahahaha Hahahaha
  Hahahaha Hahahaha
  20 ditë më parë

  Beart je shum i mir vazhdo jeten tende vlla hiqu vajzave te shqipris ka vajza nga kosova sa dush

  1. Hahahaha Hahahaha
   Hahahaha Hahahaha
   19 ditë më parë

   @Alèxia Alè e vertet eshte qe jemi te bukura sdi qka me ersh e shkruva ashtu po tean e kemi dasht shume e doli ndryshe per ket kam thene me falni un vi gjdo vit ne shqipri ne deti e ndiej veten si ne shtepin time

  2. Alèxia Alè
   Alèxia Alè
   19 ditë më parë

   Si shqiptaret e si kosovaret jemi nji komb nji gjak e jemi si motra e vllezer🇦🇱❤️🇽🇰e mos baj dallime si gocat 🇦🇱 e 🇽🇰 jemi tbukra si yje😍😍🇦🇱🇽🇰

  3. Hahahaha Hahahaha
   Hahahaha Hahahaha
   19 ditë më parë

   Eshte e vertet po qfar beri tea me beartin se tjerat vajza nuk jan si ajo

  4. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   19 ditë më parë

   E pse ban keshtu ndarjesh ti debil, edhe motren dhe nenen shqiptare i ke. Apo ndoshta ngaqe jan ato te keqija i ben te gjitha te njejte.

  5. Aries Gurl
   Aries Gurl
   19 ditë më parë

   Vetem se doli Tea buqe sdo me thane se jane tgjitha ashtu kshuqe avash me kto ndarje

 84. Linda L
  Linda L
  20 ditë më parë

  Djale I bukur e I sinqerte.. Gjithe te mirat per ty Beart 🥇

  1. B N
   B N
   15 ditë më parë

   Ma mut se ky far Bearti nuk ka I bukur? Nuk po shoh bukuri te ky djale

  2. e.___ eEeE
   e.___ eEeE
   16 ditë më parë

   vetem i bukur qe sesht 😂

 85. Engjëll Aliu
  Engjëll Aliu
  20 ditë më parë

  Na miti me qet SH-jen

  1. HIRAETH SERENITY
   HIRAETH SERENITY
   19 ditë më parë

   😃😃😃😃

 86. Alketa Mico
  Alketa Mico
  20 ditë më parë

  Shume djali i mire. 👍

 87. Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi
  20 ditë më parë

  😍

 88. 00 00
  00 00
  20 ditë më parë

  Ski shku me marr pjese ne realityshow tjashtit se aty duhet anglisht me komuniku e ti shqip sdin mu artikulu qaty osht krejt arsyeja mis thuj jo sdashta vet se kerkush nuk e refuzon to hot to handle ose love island,kto plus netflix jepen kjo kallxon cfare fitimi ka aty

  1. Drift Simulator
   Drift Simulator
   17 ditë më parë

   @Esli Sefaj thjesht ka zanin e trash edhe flet avsh, nuk kuptohet munesh me than per do tjer qe flasin serbisht ma shum se shqip

  2. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   19 ditë më parë

   @Caka Mirjete Une ju kuptoj dialektin geg se gjyshin e kam nga gjakova por kyt Beartin nuk e kuptoja fare. Une nuk thash eshte budall apo fake, mos me keqkupto. Krejt aty jan skenarat e Olses kjo dihet. Asnje aty nuk eshte i sinqert te gjithe shtiren dhe aktrojn.

  3. Caka Mirjete
   Caka Mirjete
   19 ditë më parë

   Po bre se na se ditem a k fol shqip a kinezisht ky bile nuk u ba hor per fam si tjert ata fryren e lan per fam ec more kqyrni senet me ren e mos vlersoni kush o ma i zgjut e kush ma pak se te e fundit nuk jan kan ne gara per intelegjens

  4. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   19 ditë më parë

   @Caka Mirjete Mos ja fut kot, ku din Bearti me artikulu mir shqip, sido te jen ato te Shqiperis ky gjuhen shqipe duhet me e fol mir se eshte gjuha e vet.

  5. Caka Mirjete
   Caka Mirjete
   19 ditë më parë

   Ky shum mir din me artikulu qka i vyn per vete din mir boll a qka din dreqni ata te Shqipenis ky smerret me ta edhe bash mir e ka qe smerret me ta 🧿⭐

 89. D D
  D D
  20 ditë më parë

  Beart qefin edhe Fitnesin qysh i ndan ti , like wtf lol

 90. Arianit Begu
  Arianit Begu
  20 ditë më parë

  Apot DDDRIDH Tea .

  1. Drift Simulator
   Drift Simulator
   17 ditë më parë

   @L M ishte i ri :) cdo dit qe kalon kupton nje gabim te djeshem dhe thua e mend eh dikur edhe pse ishte dje,,, kjo esht njesoj edhe per Beartin,, Tean nuk esht per te, thjesh i ka pelqy trupi dhe lekt, dicka me dhem pak nga femijet qe rriten jetim, ka nje problem me to ne ven te rrin me mir me urt dhe mos te len nam, ato edhe me zi me pirsin e me budalleqe, ca te tjert me drog, avash o rini pse je jetim nuk dmth se duhet te jesh i pa turpshem dhe te besh cdo budalek, kjo ben mos te themi jan gjynah por jan terbu

  2. L M
   L M
   19 ditë më parë

   Tea e ka merdhi krejt 😂 tash e nxen ajo qe ja knaq shpirtin e jo tja ha shpirtin si Tea fuckuf Tea 🍵 bye bye 😂😂😂

 91. Agon Mehmeti
  Agon Mehmeti
  20 ditë më parë

  Mu Tea mdrridh

 92. nikoleta pjetri
  nikoleta pjetri
  20 ditë më parë

  😀😀😀😀😀

 93. Dita Dita
  Dita Dita
  20 ditë më parë

  Nje gje spo kuptoj sesi arriten te behen kto lloj personazhesh te famshem Ky djali gjith diten tuj ba fitness papunue Edhe kushtet bajagi

  1. Akssa Begolli
   Akssa Begolli
   20 ditë më parë

   Kta i kan render jo mir po perfekt baba vet osht shum i zoti po ky shum djal I mir

  2. 02 Ja
   02 Ja
   20 ditë më parë

   E ka revisten Kosovarja dhe kan perfaqsuesen e agestop te zvicres ne kosove e shqiperi

 94. Ioana Ioana
  Ioana Ioana
  20 ditë më parë

  Shum I shumtum esht ky Bearti gjith pasurin e botes me mkish dhen un sisha lidh me kte si robot me duket 😂😂😂😂

  1. Albina
   Albina
   17 ditë më parë

   I ke rënë pikës✌

  2. Ioana Ioana
   Ioana Ioana
   19 ditë më parë

   @ajla pse ca po duket ky ty ni yll ollivudi ti ndoshta eke ne enderr te kesh nje te dashur si ky. Mua personalish sme pelqe po fare te kem nje te dashur ti ket vetullat me te holla se tmiat ti me sa duket se paske per gje mjafton te ket nje mjet te mir dhe mjafton per ty do te thot jemi me karaktere te ndrryshe .

  3. ajla
   ajla
   19 ditë më parë

   Me ket ske shans me u lidh

  4. Unkwnown
   Unkwnown
   20 ditë më parë

   Cili esht tipi ideal per ty

  5. Rudina Havari
   Rudina Havari
   20 ditë më parë

   Idem

 95. Shukrie Gashi
  Shukrie Gashi
  20 ditë më parë

  Je ma imir veq vazhdo .Nese do te arritshe ne kulmin e suksesi duhet te jesh vetja ktu se veq vazhdo me nendje e shendo qe eke respek Boosi .

 96. Alba Xheka
  Alba Xheka
  20 ditë më parë

  Aman ca na duhet surrati i ktij ? Tea te paktwn esht e zgjuar ky trap fare

  1. Gane Krasniqi
   Gane Krasniqi
   14 ditë më parë

   Sikur robote

  2. Linda L
   Linda L
   19 ditë më parë

   @Caka Mirjete 👏👏

  3. Caka Mirjete
   Caka Mirjete
   19 ditë më parë

   Kush e ka e lan e kan se dim na ama qee jav murr prej dore krejtev edhe mat zgjuten e dim e bajti do dit e gjujti apet ju tha merrne nese ka met naj sen e to hahsha

  4. M. K.
   M. K.
   20 ditë më parë

   @bella hadiddd ku po e di ti qe kush e la ken?

  5. bella hadiddd
   bella hadiddd
   20 ditë më parë

   Trap trap por jau kapi femren nga duart dhe e la kur deshi

 97. Besart Morina
  Besart Morina
  20 ditë më parë

  edhe mu tmkish kqyr Tea tu i bo gojore fort mkish dridh se per qato e ka ftyren hahaha shnet bro mos u dashuro nkurva ✌

 98. Tirona blu
  Tirona blu
  20 ditë më parë

  Jam kuroz ku i gjejn gjith kto lek mor aman

  1. Goca Shqipetare
   Goca Shqipetare
   16 ditë më parë

   @Tirona blu shet Turpin online

  2. private private
   private private
   19 ditë më parë

   Tirona blu e se i ke majt pishtarin ti ene e ke pa ca ka bo

  3. Tirona blu
   Tirona blu
   19 ditë më parë

   @private private po ai 22 vjec ku i gjeti ai ska punu i dit ne jet vet pervecse ka heq vetllat

  4. private private
   private private
   19 ditë më parë

   Tirona blu Amon ku i gjeten thot se kan emigru me koh qe nfillime dhe i vun leket

  5. Tirona blu
   Tirona blu
   19 ditë më parë

   @Ylli Behluli ju po hahahaha ta hani pa dal ju per at pun

 99. BIG ALBANIA
  BIG ALBANIA
  20 ditë më parë

  Beart COCAINA

  1. L M
   L M
   19 ditë më parë

   Daun Albania mos ja ke bler ti si fol me Aijr vetem nëse tea ja ka perlyer qa ben bën për veten iku dhe Tea bye bye🖐️

 100. Monica R
  Monica R
  20 ditë më parë

  Si loqk shum mir