“Gjeste të turpshme”, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën në mes të Tiranës - #EXPULS

0 Shikime 370 mijë
Argëtim

#rtvora #expuls #serenasula #arjonluli
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. Apollo Beats
  Apollo Beats
  6 orë më parë

  Serena Simboli i kurvllikut ... phuuuu tqifsha faren

 2. telekomanda 84
  telekomanda 84
  Ditë më parë

  kenga twerk: o behije! degjojeni!

 3. And T
  And T
  2 ditë më parë

  Pidh te motres ca bohet Nga dalin gjith kta robqira ne shqipri

 4. Bukurije Dushaj
  Bukurije Dushaj
  4 ditë më parë

  Degjinerimi I shqipnise🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 5. ElaS ** ElaS
  ElaS ** ElaS
  6 ditë më parë

  Cfare mban ky dhe! 🤮🤮🤮 te dy jane garbage cans

 6. eleganti montreal
  eleganti montreal
  7 ditë më parë

  Ky moderatori bothqir ky bythen batare pe bojka

 7. Amazing Videos
  Amazing Videos
  12 ditë më parë

  Jena t famshem hahahhaa

 8. jim murphy
  jim murphy
  12 ditë më parë

  Fuck off plera

 9. Pablo Pablo
  Pablo Pablo
  12 ditë më parë

  Kurv ordinere ju zdukt rraca ksaj

 10. Ana
  Ana
  15 ditë më parë

  Si I flet polices ashtu kjo 🤣🤣🤣🤣🤣 e tmerrshme!

 11. buderus star
  buderus star
  15 ditë më parë

  ja kisha henger at byth te vogel...

 12. Enita Beqaj
  Enita Beqaj
  15 ditë më parë

  "Normal , kur jam ne makine, me te dashurin tim... adrenaline. Do bej icik twerk, apo jo? " Pika qe I duket normale. Po mire, meqe asnje ligj nuk kishit shkelur ju, rripin e sigurimit e kishe te vene ti? Ik meso te flases se mua do me vinte turp te flisja ne kete menyre. O popull , mos e merrni per baze per arsye te kesaj, se femrat e bukura jane vetem idjote nga truri.Ka dhe te bukura te mencura...

 13. sonila hysa
  sonila hysa
  16 ditë më parë

  Ka gjet tenxherja kapakun. Llogjika zero njeri me tarabosh se tjetri. Turp per ju e jo per shtetin ju ka marre.mendte twerku

 14. fjorida hoxhaj
  fjorida hoxhaj
  16 ditë më parë

  Serena shum budalleqe flet qesh kot

 15. Rina Osmani
  Rina Osmani
  16 ditë më parë

  Kjo ta neverit vetëm kur flet. E lere ma veprimet që bejn. Të digjeneruar.

 16. Alleks
  Alleks
  17 ditë më parë

  Esht “public offence” o kokrra karit

 17. Trolo Transunion
  Trolo Transunion
  17 ditë më parë

  Ne Kosove ketyre si arjoni the sirana i quajn maxhup gabel apo tepric teknoligjije

 18. MM Di
  MM Di
  17 ditë më parë

  Sa her ne sekont qesh kot pa lidhje kjo si trape

 19. v Vishi
  v Vishi
  17 ditë më parë

  Test droge duhet mju ba 😂😂

 20. productions 04
  productions 04
  17 ditë më parë

  Ket qe se ka lon kush pa e shkerdhy

 21. Illyrian Autochtones
  Illyrian Autochtones
  17 ditë më parë

  3 BythQirr Njejtin Vend

 22. Kristina Koko
  Kristina Koko
  17 ditë më parë

  Nuk e di si mund ti ftojne ne intervista ...

 23. Drini Dushkaj
  Drini Dushkaj
  17 ditë më parë

  phyyyyt ju qifshaaa rooooopt

 24. Ida Ida
  Ida Ida
  17 ditë më parë

  O barbona njerez te shpifur baxhella

 25. Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs
  18 ditë më parë

  Katastrof jeni dyt marre per ju oti kuqka marre

 26. Oxford Uk
  Oxford Uk
  19 ditë më parë

  budallai ska brina si lopa

 27. Brandon Swiss
  Brandon Swiss
  20 ditë më parë

  Zoti jon qe je ne qiell na ruaj mend e kokes ... zot nese te jesh i famshem nenkupton te jesh gomar te lutem mos lejo kurr te behem e famshme ...o zot jam tu shkrujt komentin dhe vazhdoj te degjoj ket magarin te thot ska nxjerr pjest intime do ngrej zanin thot po kembet i ngrite tash vec zani me pollit si rruspi tka met .ore ligji te mbron ty e sigurt po ilacet spo te bejn efekt .e dashur injorante kush ta ka ven emrin siren po prandaj kan ik sirenat nga bota se ka dal specja jote

 28. Daisy Malka
  Daisy Malka
  20 ditë më parë

  Jemi t famshem na kane inat...oh zot😂😂c anadollaker bashke me kete kryeidiotin q i fton n emision ...

 29. Rabije Zekjiri
  Rabije Zekjiri
  20 ditë më parë

  🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 30. vlore vlore
  vlore vlore
  21 ditë më parë

  ti je gagac o moracak po ca ti bej fatjonit qe nuk ta cau ballin tyja

 31. Xhafer Dolek
  Xhafer Dolek
  21 ditë më parë

  Per te permbushur programet telivizive ju jepet hapesire ksaj lloj kurve dhe kti psikopati 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 32. Toni Hyseni
  Toni Hyseni
  22 ditë më parë

  Qifsha idiotin arsyje ndalimi policia Te ndalon Kur Don Pa arsyje esht pun e tyre

 33. Marjus zz
  Marjus zz
  22 ditë më parë

  qr ca jan keto specie o ju qr po ju pash ne rrug do ju qi rropt

 34. Albert Osmaj
  Albert Osmaj
  22 ditë më parë

  Tani qe mendoj mir gjith inatin e Kam me anen si ka munsi moj ana me arjonin boo booo😱😱

 35. niki & bessi
  niki & bessi
  22 ditë më parë

  Policia futi nen makine dhe shkeli qiva ropt e felliqur

 36. Inna Hoxha
  Inna Hoxha
  23 ditë më parë

  Ma idiot te flliqur skam pa

 37. Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa
  23 ditë më parë

  O te befsha gropen po moj gjithcka behet makin edhe cici o vrafsh veten. Jeni vip juu???? Vip per cfar,cfar talenti ke ti??

 38. A.M
  A.M
  23 ditë më parë

  hahahahahha ju me njifni shum mir tashi sesht hera e par qe bej twerk thot debilja😂😂😂😂 po naj 50 vjecar qe sdi me perdor telefonin ku karin e di a ben twerk ti moj debile se ty vec naj emision vari karin si ky te fton ty .a qr duheni zhduk nga faqja e dheut.. per ma teper si ben twerk me rrip sigurimi ti moj moter? me byth perpjet?ti qenke nivel tjeter 😂😂😂

 39. Futboll 24
  Futboll 24
  24 ditë më parë

  O Erjon je bo si Lejdi Gaga Dashuren tande ta ka qi krejt estrada

 40. Sex Symbol
  Sex Symbol
  24 ditë më parë

  Te 2 qe jan jan vk as njeri zdi te flasi vl

 41. Liljana Lazaj
  Liljana Lazaj
  24 ditë më parë

  Po' hajde o Arion ne itali dhe vere te kercej ne makin te dashuren se e di ti si të benë ketu

 42. how to earn Real money
  how to earn Real money
  24 ditë më parë

  O te qifsha rracen oj ropqire ku e more famen tqift kina ropt

 43. The Unique
  The Unique
  24 ditë më parë

  Jena tfamshem na kan inat ik se tqivaaa rooooobt

 44. dominic manetta
  dominic manetta
  24 ditë më parë

  Home girl u need ass to twirk n a burger for ya skinny ass ps u got no speed at all ..u get a2 outta 10 even that’s too much but u get a for effort lol 👎👎

 45. R R
  R R
  24 ditë më parë

  Kjo femra si magjupe koka zor me besu se asht shiptare

 46. IlluminuimAge
  IlluminuimAge
  24 ditë më parë

  O plera po ne cdo shtet te botes te ndalosh te ekspozosh bythen ne publik eshte exposim seksual dhe burim aksidenti kare femer

 47. Qani Aliji
  Qani Aliji
  25 ditë më parë

  Çam çakèzin e han si qen ky Arjoni e rob qirin

 48. Eraldo Bleta
  Eraldo Bleta
  25 ditë më parë

  A u qifsha ropt o te mbaruar

 49. Guten Asenova
  Guten Asenova
  25 ditë më parë

  Ah enver hoxha cohu nje here te vetme dhe pastroni kete llum te shqiperis vajza pa shkoll djali me 8 vjecare obobobobob cfare te ardhme presin keta funderrina

 50. Joni Dushi
  Joni Dushi
  25 ditë më parë

  Kjo do i qik qirje pak ma shum

 51. Joni Dushi
  Joni Dushi
  25 ditë më parë

  Ku kan dal kto plehra krejt pa lidhije

 52. fishing special
  fishing special
  26 ditë më parë

  Ca man tokaaa o zottttt Slidh dot dy fjal .....

 53. Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili
  26 ditë më parë

  A ka familja ajo vajza qe ben ashtu sikur prostitutet qe bejn

 54. XB XB
  XB XB
  26 ditë më parë

  Sa nıvel ı ulet.Te vjen ndot tı shohesh.

 55. Samira Hoxha
  Samira Hoxha
  26 ditë më parë

  Erjon mos enxjerr ne televisore se ti je me kulur kjo ehe ehe

 56. Samira Hoxha
  Samira Hoxha
  26 ditë më parë

  Si femer sqenka ekeqe por mendjen epaska fyll

 57. Ramadan Rushiti
  Ramadan Rushiti
  26 ditë më parë

  Kjo Qafka vetem me kameren ka pun shikohet veq ne ekran se si do dal , kush e ka Vërejt ?

 58. Ramadan Rushiti
  Ramadan Rushiti
  26 ditë më parë

  Edhe Twerk per tu ber e ka vendin e vet o Injorant.

 59. Franc Meta
  Franc Meta
  27 ditë më parë

  Po pse moj qifsha komplet fisin ty dhe kti karit duhet me ja qi komplet fisin edhe të vdekurit se ju oshtë Rit mendja ore plehra mor zdi ca me ju then juve

 60. Elisa Elisa
  Elisa Elisa
  27 ditë më parë

  🤮

 61. S T
  S T
  27 ditë më parë

  Sa te neveritshem te dy plehra e ky inhoranti ka jetu ne zvicer e di shum mir qe kto gjona nuk lejohet ne makin se nuk e shef lejen e makines me vite 🤮🤮

 62. Blerina Lika
  Blerina Lika
  27 ditë më parë

  Car fame ke ti??? Se nuk ju njoh po ja humbni vlerat Vip-a te vertet e njerzve te famshem. Jo cdo gje mund te besh ti! Se ambjentet publike jan te perbashketa, ne shpin tende bej car te doni.

 63. kaizer soze
  kaizer soze
  28 ditë më parë

  Pse martohesh me elton ilirjanin o gejush

 64. Lindita Rabija
  Lindita Rabija
  28 ditë më parë

  Edhe body eshte veshje intime, dhe eshte shkelje te jesh pa rrip sigurimi

 65. Shejtani shejtani Dreq
  Shejtani shejtani Dreq
  28 ditë më parë

  Jena te famshem na kan inate 😂😂😂🙄🙄😂

 66. Claudia Stephan
  Claudia Stephan
  28 ditë më parë

  Kjo plera qe ka mor ky arjoni nje femer e shthurur dhe shume e degjeneruar

 67. broeschabe
  broeschabe
  28 ditë më parë

  Arjoni ësht më i miri 🙂🙂pas fationit hahahha

 68. Gentian Oshafi
  Gentian Oshafi
  28 ditë më parë

  pèr cfar fame e ke flalèn pèr famèn e putanès llare

 69. Madona
  Madona
  28 ditë më parë

  🙈🤮🤮 U mjafton bukuria ketyre, se nga logjika qenkan njesoj!

 70. Pak nga te gjitha
  Pak nga te gjitha
  28 ditë më parë

  A din shqip kj arjoni

 71. toni toni
  toni toni
  28 ditë më parë

  Emision me 3 moldave

 72. Krist Prg
  Krist Prg
  28 ditë më parë

  Kush po e kerkon enver hoxhen se ne shum komente e shof kte shprehje ´u ngrit nga varri dhe ja u qî’ft ropt krejt juve qe e doni prap te gjall o rop qir kti arjonit me kte kurven phuuu shkoni npuf te dy qift kurv

 73. GD Kaci
  GD Kaci
  29 ditë më parë

  U kanë ndaluar për bindjet tuaja të djathta. Shkoni e ankohuni ke PD-ja të kenë edhe ata 1 motiv me shku në zgjedhje. Poshtë duart nga Serena dhe i dashuri i saj. Policia është e politizuar. I kanë inat se jeni më të bukurit në Shqipëri. Poshtë diktatura. Edi Rama,ik!

 74. Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko
  Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko
  29 ditë më parë

  Po mir ju kan bër mori Lavire po shiko veten si rrin ne Karrik tamam Lavire edhe ti more Arjon si Peder je me ket Lavire kush ju njeh juve se jeni te famshëm ikkk more ma budallenjë jan mediat se ju therrasin juve si musafir

 75. Angela Haxhillari
  Angela Haxhillari
  29 ditë më parë

  Twerk nmakin?!hapu dhe o zot!u prish bota fare.edhe kte qe se kisha degju najher e degjova.normal qe eshte burim aksidenti se nese nget arjoni makinen e tshef ty duke tund bythet ,se shef me rrugen e i perplas te gjithe.njerez pa cip

 76. E1 99
  E1 99
  29 ditë më parë

  Hahahahahaha vdiqa ca histerikesh

 77. xena peja
  xena peja
  29 ditë më parë

  Ooo more kuder skeni faj ju policija ika fajet qe sjau qin robt

 78. Galaxy S3
  Galaxy S3
  29 ditë më parë

  Sa nivel i ulet.Uaaaaaa.Sdini me fol mor kafshe me sy njeriu

 79. R. P
  R. P
  29 ditë më parë

  se kuptoj dhe krenohen me ket ajde enver hajde se duhet mi zhduk prej faqes dheut do

 80. Eleonora Himmel
  Eleonora Himmel
  29 ditë më parë

  Sa poshte ka rene shoqeria shqiptare kto jane vipe dhe prostituta ka me klas ksaj nuk di ca emri ti vesh funi botes.

 81. Oni Oni
  Oni Oni
  29 ditë më parë

  Juve te famshem?😳😳😳 cfar fame esht kjo qe del me boddy dhe dridhesh kot kushedi se cfar di te besh.Jeni qe te dy te mjer njeri me budalla se tjt lidhu zgidhu per fame njerez koti rroni kot qesh si budallaqe pa lidhje ske as shije te femres.Vish nje fund siper boddyt me del si laraske mesuan te gjith behen te famshem me te shara me te xhveshur.Te isha un police ta tregoja mir kercimin ty dhe atij

 82. Boni Muca
  Boni Muca
  Muaj më parë

  Kur flet edhe ky se ca osht turp e ca s osht kur te ndalon nje polic se di dmth shko mor sypordh😑(m falni per shprehjen ju ndjekesit ), madje te t kishte rras mrena me ket sorren😑qe i duket normale sjellja n makine per twerk kur e shohin edhe femije rruges😑

 83. Heidi Sharpe
  Heidi Sharpe
  Muaj më parë

  O bobobobobo ka shum lapera si ju ne at vend my qisha far e fisin

 84. Lolita Luu
  Lolita Luu
  Muaj më parë

  Po juve qe i shani juve i jepni vemendje dhe ajo kthehet ne lek dhe fam si perfundim jeni fansa. Te pakten te jeni fansa me koshienc qe jeni fansa

 85. Florenco Martini
  Florenco Martini
  Muaj më parë

  Ik ciu me kozakun se ka dtl sot

 86. Klajdi Ninga
  Klajdi Ninga
  Muaj më parë

  Bobobo sa gjyna Qe te dy 🙏😢😢

 87. Unknown Page
  Unknown Page
  Muaj më parë

  Policia : serena , ti je burim aksidenti. Nderkohe un : AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

 88. Gatimet e mia
  Gatimet e mia
  Muaj më parë

  Na kane inat se jena te famshem 😂😂😂 hapu toke 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

  1. Gentian Oshafi
   Gentian Oshafi
   28 ditë më parë

   se ka fajin toka toka mban gjith kto male e jo mos mbaj kèto ale😅🙈🙈🙈

 89. Valter London
  Valter London
  Muaj më parë

  kokrrat e injorantave

 90. Grisilda Hysa
  Grisilda Hysa
  Muaj më parë

  pse i mban kembet ashtu kjo sikur ka hyre nanje gje debile femer

 91. Manou Firmo
  Manou Firmo
  Muaj më parë

  Sa I padurueshem ky prezantuesi

 92. Ferdi ferdi
  Ferdi ferdi
  Muaj më parë

  O te grift kolera

 93. my music Rozita
  my music Rozita
  Muaj më parë

  Copa e injoranteve qe te 2..

 94. my music Rozita
  my music Rozita
  Muaj më parë

  2 njerez injorant komplet dhe te degjeneruar... Sdin as me fol turp..

 95. GC Daffina
  GC Daffina
  Muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 te dy

 96. FABJO #FF
  FABJO #FF
  Muaj më parë

  Kto jan per tu var ne mer te beogratit

  1. AM13 AM13
   AM13 AM13
   Muaj më parë

   @FABJO #FF po po 😅😅

  2. FABJO #FF
   FABJO #FF
   Muaj më parë

   Apo jo

 97. Jona Tahiraj
  Jona Tahiraj
  Muaj më parë

  Kta te bejne ta grisesh edukaten...me njerez te ndyr dhe skandaloz nuk e di dmth se si i lejojn akoma te dalin neper media kta felliqsira qe skan pik morali..te neveritshem..po me turp per ata qe i pranojn neper emisione se po degradojn rinine shembull me tkeq skishin ku ta gjenin edhe me qiri ta kerkonim..turp

 98. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  Muaj më parë

  At e kam qi un ate serenen ajo eshte femer kare fare e kam qi te nje klab

 99. Alo Ola
  Alo Ola
  Muaj më parë

  pu pu pu ca lloj bundre dhe kafshesh,jena tfomshem na kan inat

 100. Amc Shop
  Amc Shop
  Muaj më parë

  Kinge është dreqi po ce do si debile nga trut