"S'ka ngelur femer e bukur ne TV-te shqiptare qe te mos kete nje kriminel mbrapa"! Debat ne Bardhazi

420 Shikime 43 mijë
Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alfirst.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente

 1. Aida Qoshja
  Aida Qoshja
  9 ditë më parë

  Ma shume shtrenjte i ka rrobat ajo gazetarja juaj se Angela m PO ca PO thoni me ca I blejne

 2. Edmond Cullhaj
  Edmond Cullhaj
  9 ditë më parë

  Bravo

 3. old castle
  old castle
  10 ditë më parë

  Absolutishte e vertete , gjithe kurv. kane dashnoret mafije te kokaines .

 4. Agron Allko
  Agron Allko
  11 ditë më parë

  Ke shumë të drejtë shoku.. putanat me kriminelat shkojnë... nuk ke përse çirresh ti zonjë

 5. Maksi T
  Maksi T
  11 ditë më parë

  E vertete e hidhur per kedo qe punon ne tv. Jane kthyer te gjitha ne kete lloj trendy, per tu dukur edhe per tu afirmuar gjasme si te zonja

 6. adelinagilli
  adelinagilli
  12 ditë më parë

  Respekt ky zotrija

 7. Ernest Etnik
  Ernest Etnik
  12 ditë më parë

  Pse moj rusi te dogji ty apo ke noj rusofil nga mbrapa kucke na rruajte topet

 8. Andrea Manushi
  Andrea Manushi
  12 ditë më parë

  Bravo fjaje e vertet..

 9. art scorpione
  art scorpione
  12 ditë më parë

  Je i pari qe thyen akullin ke then nje super te vertet...nje bravo te MADHE....👍👐👐👐👐👐

 10. Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili
  12 ditë më parë

  Kjo mendon se eshte femer e bukur?????

 11. ralf brahimaj
  ralf brahimaj
  12 ditë më parë

  Kjo qenka debile po si nuk eshte e vertete ajo qe thote ai haha

 12. Ereida Ziso
  Ereida Ziso
  12 ditë më parë

  Turp tju vije ofendoni femren shqiptare.Çdo femer eshte e bukur. Sa per kriminelat cdo femer ka karakterin e saj.Kush eshte ky injorant qe flet keshtu ne nje emision.Kush te lejon ty o I pafyture te ofendosh.

 13. FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA
  FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA
  12 ditë më parë

  Pikes i ke ren!!!

 14. Jimmy Bobson
  Jimmy Bobson
  12 ditë më parë

  Si eshte ajo shprehja Kujt ti djege le ta mbaje

 15. Mohan
  Mohan
  12 ditë më parë

  Deklarata me e vertet Alesia bami zdi t shkruaj e t lexoj u be presantuse lei kraja me ka.e akoma

 16. Martina Ciaoni
  Martina Ciaoni
  12 ditë më parë

  Ohooooooooh djaloshi ka ber bingo👏👏👏👏👏

 17. Diana Mehmetaj
  Diana Mehmetaj
  12 ditë më parë

  Te lumt goja se ashtu eshte 👍👏

 18. Mimoza Jeschke
  Mimoza Jeschke
  12 ditë më parë

  Skandaoze Po ti e shemtuar je Dhe nuk po diskuton per ju

 19. Rajmonda Komini
  Rajmonda Komini
  12 ditë më parë

  Po e vertet eshte dhe pse si pelqen zonjes i duan per dashnore per te kaluar pushimet per te shfyr eshet e meshkujve duke ju bler x 5 shtepi pastaj natyrshem qe do paguash qirane

 20. Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη
  12 ditë më parë

  Shum mir jua bere

 21. Freedom Fighter
  Freedom Fighter
  12 ditë më parë

  Respekte kerrcitja te verteten ne Fytyra. Ku duan tia dine me per Popullin e te flasin ato qe duhet po care i thone do flasin jo care eshte e verteta. E kjo qe ka burrin ne krahe i fut ne xhep e dime mos u bej merak se nuk tha 100% femrat ne Televizior po po fliste per tjeter kategori, keto te pa shkolluarat qe me nje Lepirse i nderrohet mendja per pune sekondash.

 22. Bad boy
  Bad boy
  12 ditë më parë

  E VERTET ESHT MO SI SESHT E VERTET APO I KA DJEG ASAJ QE HIDHET SI KAPOSHE ... ATO JAN VET KRIMINELE MIR CUNAT PO KAN FILLU E FEMNAT ME U MAR ME PUN TPISTA SA TDUSH

 23. Albert Haka
  Albert Haka
  12 ditë më parë

  Te lumte o zoteri ky eshte realiteti ne Shqiperi funksionon me Banda.

 24. Selman Kadra
  Selman Kadra
  12 ditë më parë

  Te lumt goja shoku se bagjella jan ne pergjithsi me lek shkojn

 25. Gezim Hushi
  Gezim Hushi
  12 ditë më parë

  Pse I dogji kaq shum ksaj

 26. eri makalusha
  eri makalusha
  12 ditë më parë

  ...e verteta e hillur e 90 perqind te moderatoreve . E hillur por reale .

 27. Tani Tr
  Tani Tr
  12 ditë më parë

  E vertet esht por ndoshta u shpreh pak gabim,e kishte fjalen per kto bukuroshet vip "gangsterre", marim shembuj sa duash si psh Elvana gjata me shoqe

  1. Andrea Manushi
   Andrea Manushi
   12 ditë më parë

   Do me kap nai spageti...

 28. Suzana Kola
  Suzana Kola
  12 ditë më parë

  O ERJONA RUSI PO PUNOVE NE TOP CHANNEL TE LABO - KOMUNISTAVE TE RILINDJES EDQIR RAMAQIR BYTHSHPUMIT KREJT KRIMINELAT E TRAFIKANTET KE MBESHTETJE. TI ME SIGURI 100 % JE OSE NGA VLORA , TEPELENA OSE KE BURRIN PREJ ANDEJ....

 29. Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi
  12 ditë më parë

  Llapa mir do portofolin plot haaa ca menoni te shkoin me barbuna baushtelash kujtim haxhia bexbach

 30. Suzana Kola
  Suzana Kola
  12 ditë më parë

  DEDUKSIONI MA I VERTETE QE KAM NDIGJU. JA DHE KARAKURVA RUSI QE HIDHET PERPJETE NGA DJEGJA QE I SHKAKTON E VERTETA. TOP CHANNEL PA ASNJI PERJASHTIM ASHT KANALI I BOLSHEVIKVE TE RINJ TE GJITHE BIJT E PASHAKO - SHANIKO VURVAT E MALIT TE GJITHE PA PERJASHTIM NGA VLORA - TEPELENA EPIQENRA E KOMUNIZMIT GANGRENE E SHQIPNISE

 31. Tana Beu
  Tana Beu
  12 ditë më parë

  po të keni motra beqare pa thy xhomin e sahatit bjereni ke burri i erjonës se oshtë si dashë sa për plakë i hani ate që shahet se e kemi nusen më me edukatë të ndershme etë pashme

 32. Tana Beu
  Tana Beu
  12 ditë më parë

  erjona rusi ose zalla është krenarija e lagjes dhe ka një super burrë edin 400 karatë flori prandajë ti zotëri mosë i futë në një thesë të gjitha

 33. Feride Osmanaj
  Feride Osmanaj
  12 ditë më parë

  Pere juve grave ne studjo qe jini se ka fjalen ky se ju nuk jini te bukura,ky e ka fjalen pere kto qe jan te bukura!😂Edhe shume e vertet eshte se qka po thot .

 34. Tirana Music Channel
  Tirana Music Channel
  12 ditë më parë

  shume sakte

 35. veddel hamburg
  veddel hamburg
  12 ditë më parë

  Cmir ja that ktyre kurvave i dogji

 36. Starboy M
  Starboy M
  12 ditë më parë

  shum e vertet Sooo bloody true ! prostitutat jan neper televizoone e si do hecin njerzet perpara ! disgusting 🤢

 37. Feride Osmanaj
  Feride Osmanaj
  12 ditë më parë

  Kriminelat kan pare,shume e vetrtet eshte!

  1. Feride Osmanaj
   Feride Osmanaj
   12 ditë më parë

   Paske harru qe edhe Sheik😂

 38. Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku
  12 ditë më parë

  o si skeni turp emisjone nga me te ndyret po shohim e degjeneruat kombin sidomos femren ca doni ju te beni seks ne rrug si qent turp te keni o gazetar kazan tamam beni o emisjone paqesor se po vret vellai vellan

 39. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  12 ditë më parë

  Shume e drejte. Pa gojore tre here ne dite, mengjes dreke darke edhe mbasdite. ...nuk ka pune ne Tv

 40. Bobi 88
  Bobi 88
  12 ditë më parë

  Po kjo kujton se asht e bukur

 41. Lili Adamo
  Lili Adamo
  12 ditë më parë

  Shifni jetimat qe skane buke mos shifni bukuribmne e buceve se kurvat si dhe me cfare fitojne leket??? PSE bukurine nuk e Kane te varferit sepse ata ato nuk e japin me aura per tu zbukeruar

 42. agim jahja
  agim jahja
  12 ditë më parë

  #U shprehe gabim, -;# Krimineli i rri para, burri i rri mbrapa# --#Debat-- per 7 pal QEJFE#---

 43. Children Video
  Children Video
  12 ditë më parë

  Shume e drejte!

 44. Yoan Joan
  Yoan Joan
  12 ditë më parë

  Hahaha duhej edhe kjo . Bravo djali.

 45. Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi
  12 ditë më parë

  Pse nuk dakordohesh moj plak.....po ty normal qe nuk te nget nje kriminel mbrapa se je plak...por gocat e reja jan siç thot zoteria esht e vertet....

 46. Andis Rrushi
  Andis Rrushi
  12 ditë më parë

  Oj rruspie ai foli sakt ju kurvat e tv

 47. Marije Gogo
  Marije Gogo
  12 ditë më parë

  Bravo djale i ke rene pikes Kujt i djeg le ta mbaje Bravo

 48. Agron Latifllari
  Agron Latifllari
  12 ditë më parë

  Po ku ka vajza ne televizjon i mori dubaji te gjitha atje paguen😀😃

  1. Florian Berberi
   Florian Berberi
   12 ditë më parë

   Hahaaaa

 49. blue beach
  blue beach
  12 ditë më parë

  Paraja blen femren ndodh kudo ,bota qe jetojme sot fatkeqsisht

  1. Ereida Ziso
   Ereida Ziso
   12 ditë më parë

   U femren blen burrat jo.Ti qenke me I ndershmi I botes, mos je gje Jesusi I rikthyer?

  2. Tv Show
   Tv Show
   12 ditë më parë

   Jo vetem femren , por i ble te gjitha

 50. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  12 ditë më parë

  Po e vertete te tera kane paralliun nga mbrapa

 51. Denaardo Nezziri
  Denaardo Nezziri
  12 ditë më parë

  Shume te drejt ka zotria ,keto te TV i din shume mire mire ndaj ti pranojne mos shtiret

 52. Shkodra Loce
  Shkodra Loce
  12 ditë më parë

  Po ti sje e bukur moj

  1. Shkodra Loce
   Shkodra Loce
   12 ditë më parë

   @RedBlak po po ehe po po

  2. Shkodra Loce
   Shkodra Loce
   12 ditë më parë

   @RedBlak pse po te isha mashkull duhet te me duket sesben e bukur e

  3. Shkodra Loce
   Shkodra Loce
   12 ditë më parë

   @RedBlak mua sme duket 😂

  4. Shkodra Loce
   Shkodra Loce
   12 ditë më parë

   @RedBlak e mir dhe e bukur jan gjera te ndryshme

 53. G Production
  G Production
  13 ditë më parë

  Jam 30 vjec ... 15 vite qe ndjwk tv ... po deklarat me te fort me reale se kjo skam pa.... edhe ato qe kan patur bura i kan len kur jan ber te famshme dhe jan lidh me krminelat . .. ... po kjo nuk duhet mar per keq pun shije esht plus duke qen nje popull i varfer femrat terhiqen nga pushteti dhe leku shum

  1. leana messi
   leana messi
   9 ditë më parë

   👏👏👏

  2. Milazim Hoxha
   Milazim Hoxha
   12 ditë më parë

   Po shum e vertet asht

 54. Tani T
  Tani T
  13 ditë më parë

  S'ka problem ate meritojne, problem do ishte nje femer e zgjuar te kishte nje kriminel.

 55. Rex Satanas
  Rex Satanas
  13 ditë më parë

  Kesaj i duket vetja e bukur?Hahaha.Si dordolec per te trembur zogjtë

 56. Avni Beqiri
  Avni Beqiri
  13 ditë më parë

  Pothuaj eshte e vertete , se ku i gjejne gjith ato makina te medha qe mbajne ?

 57. Gjyliana Brahimi
  Gjyliana Brahimi
  13 ditë më parë

  SHKURT ,QARTE,PASTER

 58. Alketa Keta
  Alketa Keta
  13 ditë më parë

  Po ti moj llapaqene te duket vetjae bukur prandaj se pranon

  1. Alketa Keta
   Alketa Keta
   12 ditë më parë

   @Ereida Ziso paske emer terheqes po me vjen keq pse duhet te kesh vetem emrin mos u nxito se te shkoje komenti dem pike se pari nuk jam femer po migjithate e meriton dhe ti nje pergjigje si vajze inteligjente e moraliste qe qenke dhe do te thoja zakonisht njerezit ulerasin irritohen apo e shfaqin injorancen e tyre ne menyra te ndryshme pa e kuptuar çfar thone e perçojne fjalet duke mos e derguar ne tru thjeshte flasin me goje po mendje s kane dhe ky rast je ti bashke me kte idhulin tend te pseudo gazetarise tung gjithsesi te pershendes

  2. Illyrian Albanesi
   Illyrian Albanesi
   12 ditë më parë

   @RedBlak po e vertet esht oj loter...po vajte 37 vjet nuk je me femer e re...dhe femrat jan prishur kjo esht e vertet pse po te vjen inati....shkojn mas lekut mas makinave te shtrejta....kjo esht e vertet thuaj qka te duash....te pelqen apo ste pelqen ty kjo esht e verteta

  3. Ereida Ziso
   Ereida Ziso
   12 ditë më parë

   Po si ske turp me femer.Kur arrin ti te ofendosh nje femer cpresim nga burrat.Shume e bukur eshte e zgjuar inteligjente.Ti cfare je nje cope injorante qe vetem vjell vrer per ate qe se arrin dot.

  4. Illyrian Albanesi
   Illyrian Albanesi
   12 ditë më parë

   @RedBlak po ik moj qfar flet pash nje zot...a nuk e di qe plaka esht plak thuaj qka te duash

  5. Illyrian Albanesi
   Illyrian Albanesi
   12 ditë më parë

   Shum mendim i sakt qe ke thene dhe un mendova ashtu si ti...

 59. Al Marpepa
  Al Marpepa
  13 ditë më parë

  Po pse, ke do kape femra e bukur, ate qe be llaç gjithe diten apo ate qe rri per kafene i pa pune gjithe diten?!? Kudo ne bote funksionon keshtu ose i kap i forti ose i kap leku. Femrat e bukura, sot ne pergjithesi nul kane mjet fitimi tjeter. Nuk eshte se kane mbaruar doktorrata shkencore. I forti zakonisht sot ka dhe lekun, pra nje fare komforti dhe "stabilitet financiar".

  1. 7-15-4
   7-15-4
   11 ditë më parë

   Po mire e ke ti por te pakten te mos na bejne moral ne televizor, se Jane bere te gjitha pseudo feministe gjoja Jane "indipendent woman" qe nuk kane nevoje per meshkujt pastaj te gjitha shkojne me kriminel, ne Dubai tek sheiket Arab etj etj. Te pakten te mos na shesin kete prralle lb e dashuris qe e shikon ne filma, TV, telenovela etj etj. Pastaj me mire eshte te punosh llaq gjithe diten se te jesh kriminel, pastaj e forta eshte qe keta kriminelat qe nuk lejne gje pa bere bejne edhe si besimtare qe besojne ne zot dhe shkojne ne Kisha dhe xhamia. Por nejse te bejne qfare te Duan se per vete e kane

 60. Dashamira Halili
  Dashamira Halili
  13 ditë më parë

  Po ngaqe i djeg miza ..ndaj...

 61. Moisi Guri
  Moisi Guri
  13 ditë më parë

  Ku ka fëmra të bukura që iç Kaplan kriminelët,i bukur është shpirti jo pamja aëpo forma,një me fe kriminelin e. fut në dhe,në pa. fe dhe Enveri i ndërronte përditë.

 62. Mil Gozhdari
  Mil Gozhdari
  13 ditë më parë

  bravo djali ke te drejt

 63. Refat Fier
  Refat Fier
  13 ditë më parë

  Pse moj nuk je dakord djali thot nje te vertet reale

 64. D N
  D N
  13 ditë më parë

  Te drejt ka!

  1. Feride Osmanaj
   Feride Osmanaj
   12 ditë më parë

   Pere juve qe jini ne studjo se ka se ju nuk jini te bukura ,ky ka fjalen pere ato te bukurat😂