Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

25 918 Shikime 2,7 mln
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Komente

 1. Bes Kallaku
  Bes Kallaku
  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina

  1. Konxhe Spahia
   Konxhe Spahia
   Ditë më parë

   Vv

  2. Emanuela Cjapi
   Emanuela Cjapi
   2 ditë më parë

   Omk.kkllkìbyj. b niji

  3. Albania Albania
   Albania Albania
   6 ditë më parë

   @HOLIGAN GAMING wosisss

  4. Tirane Tr
   Tirane Tr
   7 ditë më parë

   Shum e bukur pz

  5. Servis Koli
   Servis Koli
   11 ditë më parë

   @HOLIGAN GAMING uj7uyij

 2. Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant
  8 orë më parë

  Perputhen Prapaskena, 30 Mars Ledjana Mevlani Juli Antonela Aristela Sindi Andi Jasmina Blerimi - ALfirst

 3. vasy bylli
  vasy bylli
  8 orë më parë

  RUDINA:((((💗😘😘😘

 4. Macoku Shqiptar
  Macoku Shqiptar
  Ditë më parë

  O Andi Shkoza pse injoron veten me kete Bes Kallakun ky sesht kengetar... Ke turperuar dhe kengen Rudina qe ka qen super keng dhe esht akomo. Megjithate Respekte per ty se i kemi kenduar kenget e tua qe ne mosh te vogel neper dasma

 5. Salihe Hysenbelliu
  Salihe Hysenbelliu
  2 ditë më parë

  Bukur Besi 👏👏👏

 6. Rudina Molla
  Rudina Molla
  2 ditë më parë

  Hahhaha eshte e verte per rudinen

 7. Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu
  2 ditë më parë

  je yll bote rudina

 8. erigent backa
  erigent backa
  2 ditë më parë

  Love u besss u are the best.

 9. Arnold Hoxha
  Arnold Hoxha
  3 ditë më parë

  ❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃

 10. Naxhie Kasmi
  Naxhie Kasmi
  3 ditë më parë

  Jeni i madh Andi

 11. Ardian Shano
  Ardian Shano
  4 ditë më parë

  Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍

 12. Flogerta Dalipaj Kushova
  Flogerta Dalipaj Kushova
  4 ditë më parë

  🤣

 13. suzi koci
  suzi koci
  5 ditë më parë

  O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok

 14. Albania Albania
  Albania Albania
  6 ditë më parë

  Ednez::::, . ...m

 15. Dezi Ceno
  Dezi Ceno
  7 ditë më parë

  Super bravo

 16. jola ola
  jola ola
  7 ditë më parë

  E ke bo rudinen materialiste ne ket keng o bes😜🥰

 17. Ilir Biba
  Ilir Biba
  7 ditë më parë

  BRAVO

 18. Petrit Veizaj
  Petrit Veizaj
  9 ditë më parë

  O Bes je i papar

 19. Elbasan Albania
  Elbasan Albania
  10 ditë më parë

  andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate

 20. Majlinda Shkembi
  Majlinda Shkembi
  11 ditë më parë

  O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.

 21. Bedri Zenelaj
  Bedri Zenelaj
  12 ditë më parë

  EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE

 22. Dank Montages
  Dank Montages
  14 ditë më parë

  Ok

 23. Mirela Tabaku
  Mirela Tabaku
  14 ditë më parë

  ha ha

 24. tian numani
  tian numani
  15 ditë më parë

  Komplet vk n krye bes rakllaku

 25. Jona Izetaj
  Jona Izetaj
  15 ditë më parë

  Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗

 26. Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj
  16 ditë më parë

  Super

 27. Sabit Behrami
  Sabit Behrami
  16 ditë më parë

  Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?

  1. •FATIME_*_BASHA•
   •FATIME_*_BASHA•
   15 ditë më parë

   Pse mo😂😂😂

 28. romeo romeopaluka
  romeo romeopaluka
  17 ditë më parë

  Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del

 29. Amarildo Tafa
  Amarildo Tafa
  17 ditë më parë

  ❤️

 30. Preng Kola
  Preng Kola
  17 ditë më parë

  Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 31. mustafa dibra
  mustafa dibra
  18 ditë më parë

  O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri

 32. ari pirra
  ari pirra
  18 ditë më parë

  Ķkkķ

 33. ari pirra
  ari pirra
  18 ditë më parë

  Kkkk

 34. kosta kosta
  kosta kosta
  18 ditë më parë

  Sa kot

 35. xhulio
  xhulio
  19 ditë më parë

  Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️

 36. Likan 02
  Likan 02
  19 ditë më parë

  Ylli Baka

 37. Likan 02
  Likan 02
  19 ditë më parë

  Baftjari

 38. Klodjan Sina
  Klodjan Sina
  19 ditë më parë

  andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 39. Hyrije Nezha
  Hyrije Nezha
  19 ditë më parë

  Bukur

 40. Hyrije Nezha
  Hyrije Nezha
  19 ditë më parë

  Shum bukur

 41. arif veshti
  arif veshti
  19 ditë më parë

  Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve

  1. TheAlbanian
   TheAlbanian
   17 ditë më parë

   Padhakarit i shqiptarve

 42. Besmir Meta
  Besmir Meta
  20 ditë më parë

  Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻

 43. Kliton Zeneli
  Kliton Zeneli
  20 ditë më parë

  0p0pppp

 44. Rudina Xhahysa
  Rudina Xhahysa
  20 ditë më parë

  Mi piace

 45. Antonela
  Antonela
  21 ditë më parë

  I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi

  1. Lusiano Bosi
   Lusiano Bosi
   11 ditë më parë

   Fhj

 46. Joelia Joli
  Joelia Joli
  21 ditë më parë

  ëp

 47. restorant pogradeci
  restorant pogradeci
  22 ditë më parë

  alen

 48. Reli Metaj
  Reli Metaj
  22 ditë më parë

  Ini me te mirt bravo

 49. Drite Pupa
  Drite Pupa
  23 ditë më parë

 50. Artur Mcini
  Artur Mcini
  23 ditë më parë

  boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti

 51. Last Chance
  Last Chance
  23 ditë më parë

  Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall

 52. Sara Rapanj
  Sara Rapanj
  23 ditë më parë

  O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤

 53. armanda dule
  armanda dule
  24 ditë më parë

  Je njesh

 54. Altin Rukaj
  Altin Rukaj
  24 ditë më parë

  Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌

 55. Gleart Zeneli
  Gleart Zeneli
  24 ditë më parë

  Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗

 56. Gleart Zeneli
  Gleart Zeneli
  24 ditë më parë

  Dianakukaalbania

 57. Gleart Zeneli
  Gleart Zeneli
  24 ditë më parë

  Dianakukaalbania@$#

 58. Gleart Zeneli
  Gleart Zeneli
  24 ditë më parë

  Kjo me pleshen shum 😈

 59. Mara Lici
  Mara Lici
  24 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 60. Zyra Memini
  Zyra Memini
  25 ditë më parë

  Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.

 61. Pitbull Pro
  Pitbull Pro
  25 ditë më parë

  big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴

  1. Urjan Arapi
   Urjan Arapi
   21 ditë më parë

   E per

  2. Urjan Arapi
   Urjan Arapi
   21 ditë më parë

   Ok

 62. Agim Kaja
  Agim Kaja
  26 ditë më parë

  Super

 63. Klodiana Carku
  Klodiana Carku
  27 ditë më parë

  Super super hit 😍😍❤️❤️

 64. Serkan 7
  Serkan 7
  27 ditë më parë

  Si te prishesh 1 keng 🤮

 65. Vera.pregegaj Pergega
  Vera.pregegaj Pergega
  27 ditë më parë

  Ridkdhu

  1. Vera.pregegaj Pergega
   Vera.pregegaj Pergega
   27 ditë më parë

   🐦🐦🐦

 66. Daniel Ndoj
  Daniel Ndoj
  27 ditë më parë

  S

 67. Marsela Kerciku
  Marsela Kerciku
  27 ditë më parë

  Fu

 68. Weed69 Remix
  Weed69 Remix
  28 ditë më parë

  hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣

 69. D Fisher
  D Fisher
  28 ditë më parë

  Love your music! Mwah!

 70. Toni Guerrils
  Toni Guerrils
  28 ditë më parë

  E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...

 71. Edmond Teneqexhi
  Edmond Teneqexhi
  28 ditë më parë

  Bo 1 me Sinan hoxhen

 72. Eduart Arifi
  Eduart Arifi
  28 ditë më parë

  Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh

 73. KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G
  29 ditë më parë

  Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊

  1. Krislinda Lumi
   Krislinda Lumi
   24 ditë më parë

   ´il moi o L ´l Le

 74. Andi Daka
  Andi Daka
  29 ditë më parë

  Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng

 75. Kelerjana Gaxha
  Kelerjana Gaxha
  29 ditë më parë

  Andi shkoza je nr 1

 76. Princeshat e perputhes
  Princeshat e perputhes
  29 ditë më parë

  Una e kam emrin rudina

 77. Grigor Karo
  Grigor Karo
  29 ditë më parë

  ANDI SHKOZA .....RESPEKTE

 78. Rreze Pepshi
  Rreze Pepshi
  Muaj më parë

  Bravo Bravo 👏👏

 79. erkooman loondon
  erkooman loondon
  Muaj më parë

  Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi

 80. Alesia Dani
  Alesia Dani
  Muaj më parë

  Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂

 81. Toni Hita
  Toni Hita
  Muaj më parë

  ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET

 82. Alex Leka
  Alex Leka
  Muaj më parë

  Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar

 83. Brand New Game
  Brand New Game
  Muaj më parë

  Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂

 84. Anisa Balla
  Anisa Balla
  Muaj më parë

  Super😍

 85. Lori Swiss
  Lori Swiss
  Muaj më parë

  Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏

 86. Andon Markaj
  Andon Markaj
  Muaj më parë

  Një tjetër 🐒💩💩💩

 87. nicky 641
  nicky 641
  Muaj më parë

  👌

 88. E M
  E M
  Muaj më parë

  Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎

 89. El gringo Dupi
  El gringo Dupi
  Muaj më parë

  Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃

 90. Gena Gjepali
  Gena Gjepali
  Muaj më parë

  Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥

 91. Bujar Cullhai
  Bujar Cullhai
  Muaj më parë

  Ik o bes se le nam

 92. Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
  Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
  Muaj më parë

  Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey

 93. Anjeza Kuci
  Anjeza Kuci
  Muaj më parë

  Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝

 94. Black Panther
  Black Panther
  Muaj më parë

  Me shaka me shaka po e kapi 1 M Besua

 95. Ervin Morava
  Ervin Morava
  Muaj më parë

  Mir 8

 96. Mariglen Orhani
  Mariglen Orhani
  Muaj më parë

  ï

 97. Gub Cib
  Gub Cib
  Muaj më parë

  Spermenet fjala ALLAH (ZOT) NE KTE MUZIK VEC ME I EC REFRENI 👎🏽

 98. Best Music
  Best Music
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/Z52CgqbVj7qWg6s/video

 99. Ermelinda Biba
  Ermelinda Biba
  Muaj më parë

  👍👍🕶️🕶️

 100. Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff
  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*