Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )

1 204 Shikime 124 mijë
Muzikë

Video - Angjel Pro
Kamera - Albert Vaja
Ork - Genci Malaj
Teksti - Populli
Klarinet - Renato Lici
Violin - Luan Huse
Zerat shoqerues
Rei Likaj Haxhi Arapi
Remo Torra
AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - angjelpro1@gmail.com
angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në ALfirst !
Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972

Komente

 1. Lush Laski
  Lush Laski
  39 minuta më parë

  🌠🌠🌠🌞☀️🔥🔥☔

 2. Jana Gjonaj
  Jana Gjonaj
  20 orë më parë

  )l

 3. Παναγιώτης Κουλουρας
  Παναγιώτης Κουλουρας
  23 orë më parë

  Teljmf

 4. Lefter Fejzullau
  Lefter Fejzullau
  2 ditë më parë

  Bravo ERMELINDA Bravo , je e jashtezakonshme...... well done and I wish you all the best, God bless you and your family.....!🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸 Lefter Fejzullau ( Brooklyn New York) thank you so much indeed......!

 5. edmond levanaj
  edmond levanaj
  3 ditë më parë

  Tere jeten tuaj kenge e Valle, gezim dhe lumturi.

 6. Thomas Soulas
  Thomas Soulas
  3 ditë më parë

  Shume ebukur dhe ethjeshte me nje ze te embel ,hallall familia qe e riti Ghirokastra qe egezon dhe ghithe jiugu eshte e sotmia dhe e ardhmia e kenges popullore ; te lumte goja .!!!!

 7. selajdin bela
  selajdin bela
  3 ditë më parë

  TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜

 8. selajdin bela
  selajdin bela
  3 ditë më parë

  KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️

 9. selajdin bela
  selajdin bela
  3 ditë më parë

  KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹

 10. Lavdosh Lulaj
  Lavdosh Lulaj
  4 ditë më parë

  Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.

 11. Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi
  5 ditë më parë

  Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕

 12. Beqir Elezi
  Beqir Elezi
  5 ditë më parë

  Te lumte goja Suksese

 13. Pavllo Konomi
  Pavllo Konomi
  6 ditë më parë

  Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤

 14. Mihal Sevo
  Mihal Sevo
  7 ditë më parë

  Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.

 15. Vilson Torraj
  Vilson Torraj
  7 ditë më parë

  Yll Gjirokastre. Suksese..

 16. VANGJEL FETA
  VANGJEL FETA
  7 ditë më parë

  Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite

 17. Aferdita Lamaj
  Aferdita Lamaj
  7 ditë më parë

  Shumë këngë e bukur

 18. Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra
  8 ditë më parë

  Shume bukur suksese

 19. Hamit Briskaj
  Hamit Briskaj
  8 ditë më parë

  Bravo

 20. lil kristo
  lil kristo
  8 ditë më parë

  Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme

 21. Ilir Likai
  Ilir Likai
  8 ditë më parë

  Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.

 22. Hena Xhulaj
  Hena Xhulaj
  8 ditë më parë

  👏👏👏

 23. Enver Sulejmani
  Enver Sulejmani
  9 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟

 24. Ramadan Ferraj
  Ramadan Ferraj
  9 ditë më parë

  Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte

 25. Anastas Kadena
  Anastas Kadena
  9 ditë më parë

  Sh bukur

 26. Aldi Fier
  Aldi Fier
  10 ditë më parë

  Shum mir te lumt goja

 27. Shaban Koqi
  Shaban Koqi
  10 ditë më parë

  Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋

 28. Vasilika Metkaj
  Vasilika Metkaj
  10 ditë më parë

  Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !

 29. Ina Mpomba
  Ina Mpomba
  10 ditë më parë

  👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 30. Adnad Ormeni
  Adnad Ormeni
  11 ditë më parë

  Bravo

 31. Bujar Pirko
  Bujar Pirko
  11 ditë më parë

  Bukur bravo

 32. Erjolda Blushi
  Erjolda Blushi
  11 ditë më parë

  O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏

  1. Gladiatori Maksimos
   Gladiatori Maksimos
   10 ditë më parë

   Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga

 33. Xhemil saraci
  Xhemil saraci
  11 ditë më parë

  Na kenaq me zerin tende brilant

 34. Clea Kasapi
  Clea Kasapi
  11 ditë më parë

  😂ALfirst di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALfirst df che

 35. Sadik Rucaj
  Sadik Rucaj
  11 ditë më parë

  Bravo moj vajze te kendofte zemra

 36. Nevrus Korreshi
  Nevrus Korreshi
  11 ditë më parë

  Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi

 37. Juli Koka
  Juli Koka
  11 ditë më parë

  Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja

 38. Marjanthi Caushaj
  Marjanthi Caushaj
  11 ditë më parë

  Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏

 39. ARTUR SULKA
  ARTUR SULKA
  11 ditë më parë

  SUKSESE ze BRILANT KENAQESH KUR E DEGJON

 40. Eri Mana
  Eri Mana
  11 ditë më parë

  shume bukure suksese

 41. Nora L
  Nora L
  12 ditë më parë

  Bravo zeri brilliant me kujton kohen time kur e kendoja ne cdo dasem qe benin ne mehalle ma nxore mallin te pershendes nga USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 42. Baftjar Hatija
  Baftjar Hatija
  12 ditë më parë

  Të këndoft zemra na kënaqe me këngën e bukur.

 43. Shefki Bogdani
  Shefki Bogdani
  12 ditë më parë

  Shum bukur.bravo

 44. Leta Baci
  Leta Baci
  12 ditë më parë

  Bravo ze qe ka te ben qe ta degjosh

  1. Valentina Nastu
   Valentina Nastu
   8 ditë më parë

   M

 45. Petriti Erdet
  Petriti Erdet
  12 ditë më parë

  E zbukuron Çajupin kjo lule pranvere me zërin e saj !

 46. Irena Rabi
  Irena Rabi
  12 ditë më parë

  Na kënaqe shume suksese yll

 47. Josif Lulja
  Josif Lulja
  12 ditë më parë

  Bravo Super

 48. Tatjana Shpella
  Tatjana Shpella
  12 ditë më parë

  Opa opa o te keqen të atij zërit moj vajzë. Shum këngë e bukur kisha kohë pa e dëgjuar.. Na behet zemra mal kur i dëgjojmë të kënduar nga brezi I ri.. Suksese te këndofte zemra për jet. 😊😊

 49. Riti hederaj hederaj
  Riti hederaj hederaj
  12 ditë më parë

  Suksese

 50. Klea Kokaj
  Klea Kokaj
  12 ditë më parë

  Bravo Ermelinda ze brilant i mbrekullushem te uroj suksese ne rrugen e gjat te kenges

 51. Romario Hamita
  Romario Hamita
  12 ditë më parë

  Shume bukur 😍🥰🥰

 52. Shaban Sinademi
  Shaban Sinademi
  12 ditë më parë

  Te kendoft zemra super keng super kompozim Suksese

 53. lavdije ballaj
  lavdije ballaj
  12 ditë më parë

  Te lumtu goja ke nje ze te embel. Bravissimi nga Italia

 54. Dhimitraq Dema
  Dhimitraq Dema
  12 ditë më parë

  Bravo ze brilant suksese e lart e sa me lart

 55. Vera Alikaj
  Vera Alikaj
  12 ditë më parë

  Kenga shume e bukur Kengetarja akoma me e bukur🌟🌟😍😍 Zeri fantastik. Brravo brravo je yll

 56. Renato Hodaj
  Renato Hodaj
  12 ditë më parë

  Na kenaqe o Linda suksese lart e me lart

 57. Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj
  12 ditë më parë

  Bravo na kenaqet urime muzikant dhe kengetar👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐

 58. Tomi Kallashi
  Tomi Kallashi
  13 ditë më parë

  Bukur..suksese❤

 59. Ilias Priftis
  Ilias Priftis
  13 ditë më parë

  Thjesht e mbrekullueshme. Zë brilliant bukuri hyjnore , kënaqsi ta dëgjosh e shikosh

  1. redon veizi
   redon veizi
   12 ditë më parë

   Na kenaqe mol vajze

 60. Kristo Marku
  Kristo Marku
  13 ditë më parë

  Te kendoft zemra Ermelinda

 61. Ornela Serani
  Ornela Serani
  13 ditë më parë

  Suksese bukuroshe 🤩

 62. Nertila Brakaj
  Nertila Brakaj
  13 ditë më parë

  👏👏👏👏

 63. Adhurim Kapaj
  Adhurim Kapaj
  13 ditë më parë

  Bravoo brabo Ermelinda,,ke nje ze te mrekullushem..Te uroj sukse ne karieren tende..Respekte nga nje fans i kenges labe dhe asaj popullore..

 64. Bob Dinger
  Bob Dinger
  13 ditë më parë

  O zot sa me pelqen kjo kengetare ,zeri brilant dhe shume e thjeshte ,Jo si disa pacavure te vjene per te vjelle ti shofesh dhe Jo ti degjoshe,suksese o ylle.

  1. Shahin Hoxha
   Shahin Hoxha
   10 ditë më parë

   Super kenge te lumt goja Shahini

  2. Festim Fejzulla
   Festim Fejzulla
   12 ditë më parë

   Bravo zemer suksese

 65. Saimir Cole
  Saimir Cole
  13 ditë më parë

  Shum bukur suksese

 66. koli rapaj
  koli rapaj
  13 ditë më parë

  te lumte goja pace bekime larte e me larte ne vazhdim ❤

 67. Gramoz
  Gramoz
  13 ditë më parë

  Halla e pac ke nj ze brilant na kenaqe me keto kenge

 68. Xheka Jahaj
  Xheka Jahaj
  13 ditë më parë

  Brava Ermelinda e tunde fare Cajupin me kenget e tua, brava, Bravo edhe maester Bledit 🙏

 69. Behije Dunga
  Behije Dunga
  13 ditë më parë

  Shum bukr

 70. Selime Bylyku
  Selime Bylyku
  13 ditë më parë

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE JU BEFTE DITA 1000 ME KENAQET SHPIRTIN

 71. Perparim Tafa
  Perparim Tafa
  13 ditë më parë

  Te lumt goja o yll i bukur

 72. Ferrik Dautaj
  Ferrik Dautaj
  13 ditë më parë

  Te lumt goja moj ermelinda bravo ca zeri qe ke shum bukur kenga dhe vidioklipi sepse ti e ndricon 👏👏👏👏❤❤❤

  1. Stresi Stresi
   Stresi Stresi
   12 ditë më parë

   Bravo princesh je me nota memelodin jote dhe zerin briland jam nga gjirokastra jetoj ne tiran suksese lart e me larte bravo te uroj te Kesh jete te gjateeeee

 73. Kasjela Kusho
  Kasjela Kusho
  13 ditë më parë

  Te lumt goja mojj yll bote zotii te bekoft kudoo mojj jett ti te shton jeten 🥰🥰

 74. Roland Çenko
  Roland Çenko
  13 ditë më parë

  Je nr 1 ska te dyt si ty!

 75. Fatime Metkaj
  Fatime Metkaj
  13 ditë më parë

  Te Lumt Goja Ermerlinda Suksese 🔥 Te lumshin duart Mjeshteri Klipit lart e lart Inshalla 🤍! Me Respekt Fatime Metkaj !

 76. Haxhi Ramaj
  Haxhi Ramaj
  13 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbil sa bukur kendon

 77. Remo Official
  Remo Official
  13 ditë më parë

  Këngë e gaz paç!😍🤩

 78. Kristi Official
  Kristi Official
  13 ditë më parë

  Te lumte ajo goje🔥🔥🔥🔥🔥

 79. Firdus Gjyli
  Firdus Gjyli
  13 ditë më parë

  Suksese!

 80. Rei Likaj
  Rei Likaj
  13 ditë më parë

  Zjarrr motra suksese 🤗🔥🔥