Ilir Meta, kërkoi hapur azil politik në Rusi

1 773 Shikime 198 mijë

Komente

 1. Nisan Rashiti
  Nisan Rashiti
  Ditë më parë

  meta, stregjyshi ja ka lan ama ett shiprin

 2. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Ditë më parë

  Po shiko ca flet faqe ziu ruajeni se mos iken se e duam te varur ne es tiranes

 3. Bejtulla Hasani
  Bejtulla Hasani
  2 ditë më parë

  Kapne sa nuk ka ikur ky bandit monstra caushesku pro rus

 4. Marko Gjini
  Marko Gjini
  3 ditë më parë

  MOS U BENI KAQ TE ZGJUAR JU TE PAMFLETIT ME KETO KOMENTE

 5. Endi Potka
  Endi Potka
  3 ditë më parë

  embelsire .

 6. Leonardo Bregu
  Leonardo Bregu
  5 ditë më parë

  Moj rraki moj rraki sec ma more mendjen ti ti rakia bukoroshe..qe do me shpjesh qoshe me qoshe...njer rrusi njer greqi .me se fundi burrgun do ta ha shqipwri...ngushellimet e mia ..

 7. Leonardo Bregu
  Leonardo Bregu
  5 ditë më parë

  Pa pa pa pa shejtani do lufte.. Cdo te eqe byca ty o i shkret...pe evropes dhe pe botes sodomos pe amirikes..

 8. Pal Marinaj
  Pal Marinaj
  5 ditë më parë

  Ka futni Kore nuk ashte i marr metà po ju nuk e kuptoni

 9. Ben Frani
  Ben Frani
  6 ditë më parë

  Ky esht spijuni i rusis

 10. Alen Goretic
  Alen Goretic
  8 ditë më parë

  Ku ka qene te shesheli ne Serbi kem fakte 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 11. Ilirjan Xholi
  Ilirjan Xholi
  11 ditë më parë

  Ujku, ujku, ujku ndërsa çakalli bën kërdinë. Mos e kruani bythën me Metën, po merruni me atë filosllavogrekoarrumunin

 12. Fatmira Ruka
  Fatmira Ruka
  11 ditë më parë

  Ah MONIÇKA, ku të çon lakmiçka e madhe. KASHATA E MADHE TA XEN FYTIN.

 13. Gazi Floriri
  Gazi Floriri
  12 ditë më parë

  flisni dhe per lepirsin e tij qe i rri si peder nga mbrapa Tedi blushi

 14. Kastriot Rama
  Kastriot Rama
  13 ditë më parë

  Edi ik, salihu ik, meta ik.

 15. giannis kriavrisi
  giannis kriavrisi
  13 ditë më parë

  burge te perjeteshem grabiqaret e skiptaris

 16. Viktor Xhurxhi
  Viktor Xhurxhi
  13 ditë më parë

  Ha ha ha qar iliri ki esht fantazem perzotin

 17. Lugina e Presheves
  Lugina e Presheves
  13 ditë më parë

  Ky vet po do me bo vendin dikund Azil per pato flet fjalë banale

 18. Rustem Xhemaili
  Rustem Xhemaili
  14 ditë më parë

  oooki familje cim kret lekt ckai paska vjedh doyi cojka ne rusi

 19. Mimoza Pasha
  Mimoza Pasha
  14 ditë më parë

  Ku te doje le te shkoje vetem te zhduket nje here e pergjithmone nga Shqiperia, e mos te harroje te marre me vete dhe ate dordolecen e vet.

 20. agim jahja
  agim jahja
  14 ditë më parë

  #U versulen HIENAT per te shqyer KERMAT#----

 21. Thea Man
  Thea Man
  14 ditë më parë

  Kjo tregon se Ilir Meta i perket diktaturës dhe është kaq i fortë qe e ve dhe me amerikën.perse vall urren ai presupozohet se është i paster i ndergjegjegjshem demokrat ashtu siç kërkon posti një shembull për brezat e ardhshëm.

 22. Marsela Frasheri
  Marsela Frasheri
  14 ditë më parë

  Fare lehte bllokoini llogarite pronat dhe lereni te punoje skane pare kurre adnje dite pune keta dhe partine e tij

 23. Robert Tekiu
  Robert Tekiu
  15 ditë më parë

  Tashti KERCE Vallen e Baftiarit Kurse Zonje madhe. Vallen. e Ariut

 24. Robert Tekiu
  Robert Tekiu
  15 ditë më parë

  Iku dhe baftiari

 25. Soinas Doyi
  Soinas Doyi
  15 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 26. Mentor Begaj
  Mentor Begaj
  15 ditë më parë

  Pamflet na ke mbushur me genjeshtra gjithe kohen, njelloj si Rama . Ju dhjefsha razen.

 27. Renato Dalipaj
  Renato Dalipaj
  15 ditë më parë

  Po ky bohet tap me raki dhe nk di cfr fol cohu enver 🤣

 28. Roza10 Roza10
  Roza10 Roza10
  15 ditë më parë

  meta ik

 29. foopyu nooui
  foopyu nooui
  15 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 30. Flamur Shaha
  Flamur Shaha
  15 ditë më parë

  Mbrapa diellit

  1. Soinas Doyi
   Soinas Doyi
   15 ditë më parë

   Pjerdh se lirohesh

 31. erlan gashi
  erlan gashi
  15 ditë më parë

  Like te erdhi fundi

 32. beedsj roiue
  beedsj roiue
  15 ditë më parë

  Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

 33. no name
  no name
  15 ditë më parë

  Ju pamflet jeni e zeza e kombit.Ju jeni rrenca.shpifes,shkatërrues të çèshtjes kombetare.Ju jeni argat të shkaut...vetem e vetem për ...karrigën e patronit...

 34. festim shkina
  festim shkina
  16 ditë më parë

  mos ta pranoje asni shtet per vec burgut alkatraz demin me vdekje don ky njeri

  1. foopyu nooui
   foopyu nooui
   15 ditë më parë

   me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 35. Demir Paso
  Demir Paso
  16 ditë më parë

  Florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë e metës ku janë florinjtë e florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë fiorinjtë burg burg burg burg burg burg burg e

 36. do
  do
  16 ditë më parë

  More fund o tradhetar i ndyre . Ke turperuar nje Skrapar heroik dhe emrin shqiptar . Helm tu befte buka e ktij vendi qe te rriti dhe e kafshove si qen i terbuar .

  1. beedsj roiue
   beedsj roiue
   15 ditë më parë

   skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

 37. Vera Vera
  Vera Vera
  16 ditë më parë

  Yrikim brava po mos fliste kjo do behesh luft civile bravo yrikim

 38. Demetrio Note
  Demetrio Note
  16 ditë më parë

  Nuk ka se ku do te iki funderrina.Duhet te bej 100 vjet burg pastaj te shkoj ne Rusi,monstra

  1. vinasu maaj
   vinasu maaj
   16 ditë më parë

   Boo na iku floriri ne rusi

 39. Godfather44
  Godfather44
  16 ditë më parë

  ikni ooo komunista o legena

  1. vinasu maaj
   vinasu maaj
   16 ditë më parë

   Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

 40. Valentin Ceku
  Valentin Ceku
  16 ditë më parë

  Do burg jo azil politik hajdut politik

 41. Sefer Sina
  Sefer Sina
  16 ditë më parë

  Dil,ne,television,dhe,ulurit

 42. Toni Jonsson
  Toni Jonsson
  16 ditë më parë

  Amerika eshte mesuar ti shaj miqte si psh shahun e iranit Noriegen e panamase e tjere ne latin amerike por po dalim tek miqte e medhej Saddam Hussein e Kadafin e libise apo diktatoret e Saudi Arabise e mos dalim ne afrike se eshte larg si Hidiamini ha qe hante njerez kur si shko mas qefi amerikes keshtu te ndodh por nxirreni jashte Ameriken se me mire behet sben investime e fabrika amerika ore te mjere,asnje megdanolls se ka hapur se fundja i bejme me te mira qoftet ne.

 43. Martin Marku
  Martin Marku
  16 ditë më parë

  Pjerdh se lirohesh

 44. Gazmend T
  Gazmend T
  17 ditë më parë

  Ilir Meta, mere edhe Albin Kurtin me vete atje ne Rusi sepse edhe ai esht aleat i Rusis gjithashtu edhe paguhet nga Rusia.

 45. vinasu maaj
  vinasu maaj
  17 ditë më parë

  Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

 46. ss divizion
  ss divizion
  17 ditë më parë

  * TË PËRFUNDOJË SI EL GADAFI 🇱🇾 * ⚔️🇦🇱⚔️

 47. tit kulla
  tit kulla
  17 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 48. Andrea Luigi
  Andrea Luigi
  17 ditë më parë

  Po ku do veje ! Nuk ka leke se ja bllokoi leket neper bankat europiane e amerike e azi ,! TANI I KA IKUR TRURI BUDALLAIT KATUNDARIT TE CEPANIT

 49. Gua Kip
  Gua Kip
  17 ditë më parë

  Ti qifsha ropt

 50. Taulant Bora
  Taulant Bora
  17 ditë më parë

  shqiptaret duane vdekjen e ilir kokepalarit filorus me gjthe saliserbin dhe lulburdellon po shkuane keta ne litar per shqipteret do jete festa me e madhe qe nga koha e skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

  1. vinasu maaj
   vinasu maaj
   17 ditë më parë

   vendit.

 51. Vard
  Vard
  17 ditë më parë

  Ju lutem o vllezer te Kosoves, silleni Albin Kurtin te udheheqi shqiperine e kosoven bashk. Po kandidoi Albin Kurti, ka per ta fituar direkt se shqiptaret e dine qe ai esht lider i madh shqiptar

 52. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  17 ditë më parë

  Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

 53. Elton Celaj
  Elton Celaj
  17 ditë më parë

  Boo na iku floriri ne rusi

 54. I LOVE ENGLISH
  I LOVE ENGLISH
  17 ditë më parë

  Do ishim duke folur Serbisht po të mos kishim Amerikën.

 55. Kyro D
  Kyro D
  17 ditë më parë

  NE VRIME TE MIUT DO E GJEJME KETE QELBESIRE TE KOMBIT SHQIPETAR!

 56. Ardian Lasko
  Ardian Lasko
  17 ditë më parë

  Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

 57. Anri Fejzaj
  Anri Fejzaj
  17 ditë më parë

  Ca koke ke like me florrinj esht brenda qe esht xhunga xhunga

 58. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  17 ditë më parë

  Ce do Putin kte koqen po' doli nga presidenti 😀 te hedhin nga siberia ti ngri Monika nga bytha -50

 59. Blendi Topuzi
  Blendi Topuzi
  18 ditë më parë

  Κy maskaraj duhet djegur I gjall ne mes te popullit

 60. WALLTER P38
  WALLTER P38
  18 ditë më parë

  Nuk i ka hije nje kryetarit e nje shteti ky duhet te shkoje ne neuropsikiater te sherohet.

 61. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  18 ditë më parë

  Ky eshte kokrra e budallait. I shpall lufte AMERIKES truthari.

 62. lindita kryekurti
  lindita kryekurti
  18 ditë më parë

  Panfleti eshte zeri i se vertetes.Une i kundershtoj te gjithe personat qe flasin kundra jushe. Jepni argumenta ne qfs panfleti genjen.Respekte dhe kam shume kenaqesi tju degjoj. Bravo jeni te mbrekullueshem.

 63. Zyma Zym
  Zyma Zym
  18 ditë më parë

  Duhet sa më shpejt kjo klasë e stërvjetruar e korruptuar që flasin nën ndikimin e drogës e alkoolit të largohet dhe të dënohen për dënimin që i kan shkatuar dhe po i shkaktojnë vendit.

 64. gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii
  18 ditë më parë

  Ik ilir muti me kokmadhen

 65. Affe Affe
  Affe Affe
  18 ditë më parë

  Qeverisja e Politika e poshter per shum politikan të Shiprin e kosovs duhet per me lyp Azil në Rusi a serbi

 66. Komenti Komenti
  Komenti Komenti
  18 ditë më parë

  ruset nuk mun majn veten e vet o koqe edhe putini nuk di ku te shkoj

 67. Vis Fortuna
  Vis Fortuna
  18 ditë më parë

  ilir meten e sulmojne gjithmon para zgjedhjeve, kur merr ca mandate thone prit njeher se nuk esht aq i keq

 68. Loni Betoni
  Loni Betoni
  18 ditë më parë

  Po ky Blushi qa i rri mbrapa tan kohen, hahahaha qa budalli asht

 69. Ingrit Korreshi
  Ingrit Korreshi
  18 ditë më parë

  I Rane puplat harabelit nga skrapari.

 70. Bardhok Markou
  Bardhok Markou
  18 ditë më parë

  JO POLITIKAN POR SEKT I ARDHUR NGA QARQE TE CAKTURA . POLITIKA E NGRITI NE ARKIT ME TE LARTA TURP PER SKEN POLITIKE 30 VJEQARE HUMBJE E MADHE PER KOMBIN

 71. Stilian Bello
  Stilian Bello
  18 ditë më parë

  Sa më shpejtë në burg dhe sekuestrim lekët që u ka vjedhur shqipëtarve

 72. Gela Selimi
  Gela Selimi
  18 ditë më parë

  Jutepamfletit Kinder metes vetempet meten flisnim jokaq hashiqare

 73. Xh Kerolli
  Xh Kerolli
  18 ditë më parë

  Poro Rus

 74. Bejt Bejta
  Bejt Bejta
  18 ditë më parë

  Ky esht trathtari mei madh pas esat pash spiunin hajduti i gjith koherave ilir floriri

 75. Teli Teli
  Teli Teli
  18 ditë më parë

  Leket ika ne rusi ky o pamflet I rru bythen sja bllokon dot asnjeri potarrasin ne burg po mir doishte

 76. H H
  H H
  18 ditë më parë

  A ka 1 njeri te mir ne ate vend qe punon per vatanin e vet dhe popullin e vet,a ka a sa une po e kuptoj spaska pas as nje her ,

 77. Ndue Kabali
  Ndue Kabali
  18 ditë më parë

  ABC... PERSONAL MENDIM. TÈ LUMTE PAMFLETE NET. BRAVO PAMFLET NET. KA RASTE QE EDHE ME FJALE ZEMERA TÈ BAHETE MAL. RUAJNA ZOT SIKUR DEKLARATATE TUAJA TÈ KTHEHENE NE REALITETE, ATEHERE VLERA E THENIEVE TUAJA, DO ME KUJTONIN JEZU KRISHTIN, I CILI ME GJITHESE I PA FAJSHEN E GOZHDUANE PER SE GJALLI. ATEHERE PER RREGUL TRESHI, KETA "TRIMA" KOMUNISTE C'FARE MERITOJE PER TÈ "MIRATE" QE I KANE SJELLE POPULLIT SHQIPETAR.???!!!... LIRIA E SHQIPETAREVE, VDEKEJE TRADHETAREVE.. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK KTHELLE MIREDITE.

 78. Jakov Sollomoni
  Jakov Sollomoni
  18 ditë më parë

  Ky cope gomari skraparllime raki ne trurin e tij te semure ,duhet qerruar nga skena politike dhe duhet ndeshkuar fort me ato qe thote

 79. Nurie Thomo
  Nurie Thomo
  18 ditë më parë

  Jo jo ketu te vej ne burk ai dhe te tjeret si qy

 80. Bujar Iljazi
  Bujar Iljazi
  18 ditë më parë

  Ja e verteta u kan me armikun famkeq russ

 81. Fatmir Kola
  Fatmir Kola
  18 ditë më parë

  Ketij gjakpiresi mental kunt president muti po I vjen fundi. Shkurt...te paguaje vuajtjet qe I ka shkaktuar dhe demet e pa llogariteshme qe I ka sjelle popullit shqipetar nje fshatar mental qe dreqi e di si arriti te na coje drejt grapes. Burg per te degjeneruarin dhe.

 82. Arber Vajkali
  Arber Vajkali
  18 ditë më parë

  Ky soj njeriu " trim i çakërdisur" ka dalë përfundimisht nga binarët. Ky president , kjo figurë groteske është turpi ynë. Është njësuar me shokun e tij të ngushtë të armëve Sali përbindëshin , njeriun që ka tundur nga themelet Shqipërinë.

 83. Shuki Lipert
  Shuki Lipert
  18 ditë më parë

  Rode i poshter ......

 84. Erald Nexhipi
  Erald Nexhipi
  18 ditë më parë

  mir politikanet genjejn po boll more me lajme te rreme boboooo bobooooo u kthyen televizionet me tifozllek e mediat

 85. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  18 ditë më parë

  Jo nuk duhet te largohet pa i paguar ato qe i ka ber popullit duhet te vej ne burg

 86. Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika
  18 ditë më parë

  Me vjen keq per perkrahasit e tij qe e kane besuar por shoke e vllezer ky person ka rjedhur ky Sanco-Panco ka deshtuar,nuk besoj si ky shtet mban ne krye njerez pa karakter dhe te demshem te shoqerise.

 87. Aldo Nuna
  Aldo Nuna
  18 ditë më parë

  9

 88. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  18 ditë më parë

  Me. Ameriken. me. Zonjen Rusia. Shtet. Mafjoz. armiku.kombit.me.Serbin Kur.do.hyj.ne.burge.ky.i.drogom Ajdut. Me.Ameriken.perpara🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 89. w.w.w alb
  w.w.w alb
  19 ditë më parë

  Po po pirdhni ju te pamfletit ky per burg qe qekur dritan prifti i publikoj kameren e fsheft, tani do e kapi Amerika,ketu kush ka lek nuk e rrun fare,po te ju hek ju na lista se vetem genjeshtra keni.

 90. Ha si Halper
  Ha si Halper
  19 ditë më parë

  Merreni muster te Kosoves votoni vv e pshtoni kombin nga tradhtaret

 91. Gjergj Mjeda
  Gjergj Mjeda
  19 ditë më parë

  President ilir merda rrugac politik

 92. jeffy Salentes
  jeffy Salentes
  19 ditë më parë

  1:34 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ hotgirls.to 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1619297262

 93. Ura Guri
  Ura Guri
  19 ditë më parë

  Jo Shqipnia, por president lopa asht van kunra USAs...

 94. Blue Sea
  Blue Sea
  19 ditë më parë

  Thefte qafen marrte me vete dhe saliun

 95. Naim Cerkini
  Naim Cerkini
  19 ditë më parë

  Kete horre duhet Burgos per tere jeten.Eshte shume i dessen per vendin.Ky eshte marria vendit.

 96. Tokat Ilire
  Tokat Ilire
  19 ditë më parë

  pse ky tjetri ashte ma i mira a ky eka te garantuar ne serbi vllau i vuqiqit ky esat pash toptani numer 2 i quajtur edi rama .por ne jemi njerz qe harrojm dhe per ta luftuar nji oligard i bashkohem tjeteit oligard .keta te gjith duhet larguar nga postet e pozitat sepse keta jane virusi i kombit e shteteve shqipetare ne dardani vllezerit tane i larguan oligardet sa do pakë dhe radhen e kem ne ne nenen shqiperi qe ti largojm keta hajdut sepse keta virusa te gjith te njejt jane mallkuar qofshin

 97. Ljuban Tadiv
  Ljuban Tadiv
  19 ditë më parë

  Ilir meta dhe sali berisha dotju ndodh eikur Qaushevskit

 98. Albano Gashi
  Albano Gashi
  19 ditë më parë

  Ne Burg Plehra 🙏sa me shpejt

 99. Albano Gashi
  Albano Gashi
  19 ditë më parë

  Smeret me plehra Putini👍

 100. Bujar Shoti
  Bujar Shoti
  19 ditë më parë

  Ah ropt more shkerdhyer nuk te ze me e nenes as ty e familjen tende ore i korruptuar ti do 12 .7 ne goj