Ronela Hajati - Aventura

18 000 Shikime 1,6 mln

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/Aventura
Listen and watch the latest song from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Aventura
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Beat by: Marko Polo
Arrangement: Tull Production

Komente

 1. Wuri Yuwono
  Wuri Yuwono
  2 ditë më parë

  1M 🔓 2M 🔒 3M 🔒 4M 🔒 5M 🔒 💪💪

 2. Fitim Kuci
  Fitim Kuci
  3 ditë më parë

  ❤❤❤

 3. Roksi
  Roksi
  3 ditë më parë

  She's so thicc

 4. Gezim DAPI
  Gezim DAPI
  3 ditë më parë

  Shqiperia ne epoken e tallavese

 5. Xeni Hasni
  Xeni Hasni
  4 ditë më parë

  Shum kenge e bukur qenka

 6. Angel Angel
  Angel Angel
  4 ditë më parë

  Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥

 7. Babaroga
  Babaroga
  4 ditë më parë

  Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!

 8. Ervini Hasani
  Ervini Hasani
  4 ditë më parë

  Sa shum keng e bukur

 9. Ervini Hasani
  Ervini Hasani
  4 ditë më parë

  Shum kenge e bukur

 10. Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu
  5 ditë më parë

  O çfar sexy je o Nela

 11. Ersa Borici
  Ersa Borici
  5 ditë më parë

  Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆

 12. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  5 ditë më parë

  Super flakë 🔥🔥

 13. Klementino Rrexhepii
  Klementino Rrexhepii
  5 ditë më parë

  Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH

 14. Bella Poarch
  Bella Poarch
  5 ditë më parë

  love you

 15. spiro Thanasi
  spiro Thanasi
  5 ditë më parë

  kellire

 16. spiro Thanasi
  spiro Thanasi
  5 ditë më parë

  baxhell

 17. 🦋Kledisa _Lyric🦋
  🦋Kledisa _Lyric🦋
  6 ditë më parë

  2:08

 18. CISCO POLO
  CISCO POLO
  7 ditë më parë

  I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤

 19. Visar Ismaili
  Visar Ismaili
  7 ditë më parë

  😍😍😍

 20. Visar Ismaili
  Visar Ismaili
  7 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶🎶

 21. anony mous
  anony mous
  8 ditë më parë

  diva🤩♥️

 22. Flori Sinani
  Flori Sinani
  8 ditë më parë

  Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙

 23. Jtree Sams
  Jtree Sams
  8 ditë më parë

  divaaaaa

 24. Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱
  9 ditë më parë

  Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄

 25. The Best
  The Best
  9 ditë më parë

  Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️

 26. White Angel
  White Angel
  9 ditë më parë

  Keng VK🤮

 27. Esmeralda Hoxhaj
  Esmeralda Hoxhaj
  10 ditë më parë

  Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...

 28. Phil Official
  Phil Official
  10 ditë më parë

  Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.

 29. Nela Nelitsa
  Nela Nelitsa
  10 ditë më parë

  Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥

 30. nik kastriot
  nik kastriot
  10 ditë më parë

  Katastrof femer

 31. Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE
  10 ditë më parë

  Oifo

 32. Ana Karenina
  Ana Karenina
  11 ditë më parë

  Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃

 33. Korben Boombastik
  Korben Boombastik
  11 ditë më parë

  🎶🔥🎶

 34. Flori Sinani
  Flori Sinani
  12 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💙 i love youooo

 35. alessio Trolese
  alessio Trolese
  12 ditë më parë

  You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤

 36. Vini Telo
  Vini Telo
  13 ditë më parë

  Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 37. Ermina Gjini
  Ermina Gjini
  14 ditë më parë

  Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏

 38. Rammo Ommar
  Rammo Ommar
  14 ditë më parë

  Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 39. claudio mece
  claudio mece
  14 ditë më parë

  Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼

 40. Jetoj Per nje arsye
  Jetoj Per nje arsye
  14 ditë më parë

  Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru

 41. Tai Tai
  Tai Tai
  14 ditë më parë

  Ca bombe esht kjo

 42. Lisandra Hazizi
  Lisandra Hazizi
  15 ditë më parë

  A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA

 43. Just Me
  Just Me
  15 ditë më parë

  Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet

 44. Megi Kociu
  Megi Kociu
  15 ditë më parë

  100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥

 45. D'Juan Stanziola
  D'Juan Stanziola
  15 ditë më parë

  Potrancona esa jajajaja

 46. FF Joel
  FF Joel
  15 ditë më parë

  a ke nai mendje sonte?🤤

 47. Shqiptari i vuajtur
  Shqiptari i vuajtur
  16 ditë më parë

  boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp

 48. Angelin Guraj
  Angelin Guraj
  16 ditë më parë

  Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku

 49. Pamela Leka
  Pamela Leka
  16 ditë më parë

  1m in 1week

 50. Mona Doci
  Mona Doci
  16 ditë më parë

  Divëëë..👏👏👑👑👑

 51. Anjeza Rukaj
  Anjeza Rukaj
  16 ditë më parë

  Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!

  1. rajan rajan
   rajan rajan
   13 ditë më parë

   🙏🏻

 52. Esc Shadow!
  Esc Shadow!
  16 ditë më parë

  Eurovision is waiting for you Queen 😁

 53. Leo France
  Leo France
  16 ditë më parë

  💥👌💥👌💥

 54. Wuri Yuwono
  Wuri Yuwono
  16 ditë më parë

  1M. Woohoo...congrats...!!!

 55. Ola Sula
  Ola Sula
  17 ditë më parë

  Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥

 56. Bledi Mustafarai
  Bledi Mustafarai
  17 ditë më parë

  Ik moj kukumjacke

 57. Era Smus
  Era Smus
  17 ditë më parë

  Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe

 58. VALENTINA BUCI
  VALENTINA BUCI
  17 ditë më parë

  Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥

 59. Ida Hysa
  Ida Hysa
  18 ditë më parë

  💥💥💥

 60. Roberto
  Roberto
  18 ditë më parë

  O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂

 61. Dario Haka
  Dario Haka
  18 ditë më parë

  🔥🥵🔥

 62. Dario Haka
  Dario Haka
  18 ditë më parë

  Albanian Barbie 😍💖💝

 63. Dario Haka
  Dario Haka
  18 ditë më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 😍👑❤

 64. Dario Haka
  Dario Haka
  18 ditë më parë

  Hitmakerse je 😍🤪🔥

 65. Dario Haka
  Dario Haka
  18 ditë më parë

  Me e mira je. 🔥

 66. Arsi Muca
  Arsi Muca
  18 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 67. Maggie Trupido
  Maggie Trupido
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 68. Alx Shkodrani
  Alx Shkodrani
  18 ditë më parë

  Si mund ti lash veshet me ato thoj??

 69. Game_ Day8
  Game_ Day8
  18 ditë më parë

  ❤️‍🔥

 70. The epiphany of rulers
  The epiphany of rulers
  18 ditë më parë

  Ronela per EUROVISION, te lutem zgjidheni cause she s bomb🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 71. Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj
  19 ditë më parë

  Ronela per ne eurovision!!! ;) Kush eshte me mua?? 👇

  1. bubitibu bu
   bubitibu bu
   18 ditë më parë

   no

 72. Visar Ismaili
  Visar Ismaili
  19 ditë më parë

  Kenge super 🤩🤩🤩🤩

 73. ANNA ELVANA RIRA
  ANNA ELVANA RIRA
  20 ditë më parë

  E dua, sa e cmendur esht 😍😍 FLAKEEE

 74. Ervis Meca
  Ervis Meca
  20 ditë më parë

  3 min kenga 30 min duke lexu komentet as se dgjova fare ca the jeni bo si te perputhen

 75. Eva Dushaj
  Eva Dushaj
  20 ditë më parë

  😍😍😍💖💖💖💖

 76. Deljona Zeneli
  Deljona Zeneli
  21 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 77. leonard metallari
  leonard metallari
  21 ditë më parë

  Karabuqe

 78. sandri fuqi
  sandri fuqi
  21 ditë më parë

  💥💥💥💥

 79. Aleks Palokaj
  Aleks Palokaj
  21 ditë më parë

  Kjo qe lexonte libra 🥵

 80. Ana ANNA
  Ana ANNA
  21 ditë më parë

  E ke myt

 81. beba_ote34
  beba_ote34
  22 ditë më parë

  Jo spo ma nin o plak😝

 82. Marieta Beti
  Marieta Beti
  22 ditë më parë

  Super kenge flak👌

 83. Charli Fandom
  Charli Fandom
  22 ditë më parë

  Super song 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 84. Flora
  Flora
  22 ditë më parë

  E sapo dale nga psikiatria

 85. Mirko Durres
  Mirko Durres
  22 ditë më parë

  Nuk e di dmth si ka munci q nuk klikohen kenget e roneles,kur i ngjon kudo,madje edhe neper zgara i vejn 😂 se di si vlersohen ca shurra e kjo jo dmth

 86. creator SK
  creator SK
  22 ditë më parë

  🙋‍♂️👍

 87. Xhuljan Hulio
  Xhuljan Hulio
  22 ditë më parë

  Turp tkesh🤣

 88. NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!
  22 ditë më parë

  Super je

 89. Fabi Harshini
  Fabi Harshini
  22 ditë më parë

  Kjo eshte shtrig e embel 🤩🤩

  1. QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪
   22 ditë më parë

   alfirst.info/load/e3mKlaPdp9eLeZs/video

 90. Elena
  Elena
  22 ditë më parë

  Hajde hajdeee ose kg eshte kjo🤯

  1. QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪
   22 ditë më parë

   alfirst.info/load/e3mKlaPdp9eLeZs/video

 91. ESC 2020
  ESC 2020
  22 ditë më parë

  Eurovision 2022??

  1. QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪
   22 ditë më parë

   alfirst.info/load/e3mKlaPdp9eLeZs/video

 92. Inglimona Zyberi
  Inglimona Zyberi
  23 ditë më parë

  Wooowww si githmon😊

  1. QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪
   22 ditë më parë

   alfirst.info/load/e3mKlaPdp9eLeZs/video

 93. beba_ote34
  beba_ote34
  23 ditë më parë

  Ronela 💜

  1. QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪
   22 ditë më parë

   alfirst.info/load/e3mKlaPdp9eLeZs/video

 94. Lyricss Songss
  Lyricss Songss
  23 ditë më parë

  bukur Ronela😻😘😘😘😘

 95. KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0
  23 ditë më parë

  Ronela she’s star ⭐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪
   22 ditë më parë

   alfirst.info/load/e3mKlaPdp9eLeZs/video

 96. MsTironce
  MsTironce
  23 ditë më parë

  Fiksim kenga 🥵 Ronela 🔝 💯

 97. doire aintu
  doire aintu
  23 ditë më parë

  Ja hangsha zemren Roneless ♥️😘

 98. JACK LONDON
  JACK LONDON
  23 ditë më parë

  Do te kap policia per mosperputhje teksi me melodin, 🙄🙄🙄 . Seriozisht ,,,,,me ter mend kjo esh keng I qr ca behet...

 99. Aquila 0692041815
  Aquila 0692041815
  23 ditë më parë

  Bravo o Tropojane

 100. Zaim HOXHAJ
  Zaim HOXHAJ
  23 ditë më parë

  Hahaaaaaa 😜😂😂😂 A ke naj menie sonte ?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😜😜😜 Çdo sonte,aty është mendja ska ku shkoj tjetër 😜😂😂👌

  1. doire aintu
   doire aintu
   23 ditë më parë

   Je shum lart ronela