Melisa - Leje ( Official Video )

43 100 Shikime 4,7 mln
Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komente

 1. CAPX FF
  CAPX FF
  3 orë më parë

  O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

 2. Juli Laci
  Juli Laci
  4 orë më parë

  Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

 3. Manjola Xhemollari
  Manjola Xhemollari
  4 orë më parë

  Shum e bukur muzika

 4. Dionis Zerva
  Dionis Zerva
  5 orë më parë

  A eshte reale kjo?

 5. Arta Allushi
  Arta Allushi
  6 orë më parë

  Keng shum e bukur 😍😍😍

 6. Besie Visha
  Besie Visha
  6 orë më parë

  Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

 7. Music Records
  Music Records
  6 orë më parë

  alfirst.info/load/oK2dgH-0jbB5l6s/video ELITA 5 ME FAL REMIX

 8. Ergys Gila
  Ergys Gila
  6 orë më parë

  Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

 9. Brahim Krasniqi
  Brahim Krasniqi
  7 orë më parë

  Mashalla po shkoshi qift

 10. mimoza belishaku
  mimoza belishaku
  7 orë më parë

  bravo shume kenge e bukur Melisa

 11. Adriatik Kololli
  Adriatik Kololli
  7 orë më parë

  Wejden e Kosoves

 12. Antonio Pescia
  Antonio Pescia
  9 orë më parë

  00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky ALfirst kto zhulaqet

 13. suzi koci
  suzi koci
  9 orë më parë

  Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

 14. Fabjan Durres
  Fabjan Durres
  9 orë më parë

  Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

 15. butriors_BI
  butriors_BI
  9 orë më parë

  Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

 16. Albanian AL
  Albanian AL
  12 orë më parë

  Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

 17. Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti
  13 orë më parë

  Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

 18. Violeta Musai
  Violeta Musai
  13 orë më parë

  Edhe ti melisa kengen leje

 19. Lyrics Girl
  Lyrics Girl
  13 orë më parë

  Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

 20. selina Shala
  selina Shala
  13 orë më parë

  Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

 21. Suela Kovarik
  Suela Kovarik
  15 orë më parë

  Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

 22. Vera Alimehmeti
  Vera Alimehmeti
  15 orë më parë

  melisa je super 💜💜me andi

 23. Melisa fan Fan page
  Melisa fan Fan page
  15 orë më parë

  Love you

 24. Etleva Kociu
  Etleva Kociu
  16 orë më parë

  Bravo Melisa

 25. Solo Fort
  Solo Fort
  16 orë më parë

  Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

 26. BC ERI
  BC ERI
  17 orë më parë

  ❤❤❤

 27. Kurtaj Lubjana
  Kurtaj Lubjana
  17 orë më parë

  Yllllll suksese Melisa

 28. Elis Coku
  Elis Coku
  20 orë më parë

  Bravo bravo melisa

 29. Esmeralda Feka
  Esmeralda Feka
  20 orë më parë

  ❤💋

 30. Mirvete Bajrami
  Mirvete Bajrami
  22 orë më parë

  Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

 31. Brunilda Vathi
  Brunilda Vathi
  Ditë më parë

  Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

 32. Brunilda Vathi
  Brunilda Vathi
  Ditë më parë

  Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

 33. Aleksander Laska
  Aleksander Laska
  Ditë më parë

  Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

 34. Maria Huanita
  Maria Huanita
  Ditë më parë

  Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

 35. N
  N
  Ditë më parë

  Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

 36. florena Azizi
  florena Azizi
  Ditë më parë

  keng var leshe

 37. Jasemina Ramazani
  Jasemina Ramazani
  Ditë më parë

  Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

 38. Aksel Spahiu
  Aksel Spahiu
  Ditë më parë

  ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

 39. Aksel Spahiu
  Aksel Spahiu
  Ditë më parë

  Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

 40. Jiminie mochi's
  Jiminie mochi's
  Ditë më parë

  What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

 41. I don't care I love it
  I don't care I love it
  Ditë më parë

  Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

 42. Rezi Era
  Rezi Era
  Ditë më parë

  O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

 43. Gersa Mrishaj
  Gersa Mrishaj
  Ditë më parë

  Je shum e mir

 44. Gjergj Gjoka
  Gjergj Gjoka
  Ditë më parë

  Great!

 45. Genita Nebi
  Genita Nebi
  Ditë më parë

  💖

 46. Summer !!
  Summer !!
  Ditë më parë

  i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

 47. Kleand Bani
  Kleand Bani
  Ditë më parë

  Yyg8

 48. Gena Daçi
  Gena Daçi
  Ditë më parë

  Shum mire Melisa Bravo

 49. Lisa
  Lisa
  Ditë më parë

  Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

 50. Lisa
  Lisa
  Ditë më parë

  A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

  1. Ajshe Thaqi
   Ajshe Thaqi
   7 orë më parë

   Leje

 51. Romeo Xh
  Romeo Xh
  Ditë më parë

  Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

 52. Astrit Haxha
  Astrit Haxha
  Ditë më parë

  leje leje hahaha

 53. Ann Rogue
  Ann Rogue
  Ditë më parë

  Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

 54. Erida Baboci
  Erida Baboci
  Ditë më parë

  Super , super

 55. Hilmi Gogofti
  Hilmi Gogofti
  Ditë më parë

  Ersi

 56. Ervis Shperdheja
  Ervis Shperdheja
  Ditë më parë

  Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

 57. Gezim Stroka
  Gezim Stroka
  Ditë më parë

  U qin u qin

 58. Geneva Ch
  Geneva Ch
  Ditë më parë

  O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

 59. Pjeter Jakova
  Pjeter Jakova
  Ditë më parë

  ik o ti

 60. Kujtim Tasini
  Kujtim Tasini
  Ditë më parë

  Wow🥰

 61. Sara Maloku
  Sara Maloku
  Ditë më parë

  ❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘

 62. Eliasy
  Eliasy
  Ditë më parë

  Like kush ja ndali zerin kenges po erdhi me pa veq spotin 😂😅

 63. Elidjona Ruda
  Elidjona Ruda
  Ditë më parë

  😍😍💐💐

 64. Arbion Hajdari
  Arbion Hajdari
  Ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😎😎😎😘😘😘

 65. Arbion Hajdari
  Arbion Hajdari
  Ditë më parë

  melisaaaaaaaaa 💖💖💖💖❤️💖💖

 66. Didine
  Didine
  Ditë më parë

  Watching your video's song, converting it into image and audio, dubbing it and putting it on my channel? The goal is to convey your voice and I am honored to put you on my channel ☹️+🎶 =😊 Just one ok Irkenc hyka 🎶😊

 67. Johnny Rrokaj
  Johnny Rrokaj
  Ditë më parë

  Na esh ber si virusi ne per lajme kjo keng 😂😂😂

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   Ditë më parë

   m.alfirst.info/load/dpqtiGytb55orGw/video

 68. Didine
  Didine
  Ditë më parë

  Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel

 69. Megi Malko
  Megi Malko
  Ditë më parë

  Bravo melisa lleshi❤❤❤❤❤

 70. Keli Lilo
  Keli Lilo
  Ditë më parë

  shume muzik e bukur me pelqen shum bravo melisa 😘😘💗💗❤❤💋💋😙😙

 71. Emiliano Starova
  Emiliano Starova
  Ditë më parë

  Super

 72. Medina Tafa
  Medina Tafa
  Ditë më parë

  Fajin e keni ju te gjithe qe e ndiqni ne rrjete sociale. Duhet tja hiqni follow dhe e dim ne pastaj se ku ngel Melisa apo cdokush qe e ka mar famen kot. Hyn te emisioni vetem per fame e ben lemsh emisionin vetem per lek dhe sa na acarojn nervat neve....bojn edhe te miren Kur dalin neper emisione🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ca nuk mban kjo toke🌍

 73. Valbona Lleshaj
  Valbona Lleshaj
  2 ditë më parë

  Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀

 74. Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd
  Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd
  2 ditë më parë

  Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

 75. Admir Hodo
  Admir Hodo
  2 ditë më parë

  Melisa Andi❤❤

 76. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  2 ditë më parë

  ⭐️

 77. Perfect Fitness
  Perfect Fitness
  2 ditë më parë

 78. Denard Begaj
  Denard Begaj
  2 ditë më parë

  Brava melisa je talente per tgjitha suksese

 79. Amelia McCain
  Amelia McCain
  2 ditë më parë

  4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

 80. Aldin Harizi
  Aldin Harizi
  2 ditë më parë

  Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up

 81. Melissa Jayne
  Melissa Jayne
  2 ditë më parë

  m.alfirst.info/load/dpqtiGytb55orGw/video

 82. etika
  etika
  2 ditë më parë

  👪🤩💕💯💯💯💯💯

 83. Genta Genta
  Genta Genta
  2 ditë më parë

  Cfar po ndodh 😂😂😂

 84. R9.SANDRI
  R9.SANDRI
  2 ditë më parë

  OJ MELISA A TQI IHER

 85. Butrint Imeri Butrint Imeri
  Butrint Imeri Butrint Imeri
  2 ditë më parë

  💖💖❤❤❤

 86. Konrad Fuchs
  Konrad Fuchs
  2 ditë më parë

  Kenge perfekte per bordella :D hahahaha

 87. Genti Paci
  Genti Paci
  2 ditë më parë

  Super

 88. GRASIELA HYKO
  GRASIELA HYKO
  2 ditë më parë

  Melisa je yll

 89. Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος
  2 ditë më parë

  Jan klikimet te blera

 90. danjela skordaki
  danjela skordaki
  2 ditë më parë

  Bravo melisa ❤️❤️❤️

 91. Ladi7724
  Ladi7724
  2 ditë më parë

  Beautiful ending!

 92. Brunilda Vaska
  Brunilda Vaska
  2 ditë më parë

  ni.nu

 93. Emiljano Alisa bicaku
  Emiljano Alisa bicaku
  2 ditë më parë

  Ti melis je ylle

 94. Alteo Daiko
  Alteo Daiko
  2 ditë më parë

  Meli kthe pergj Plz

 95. Alteo Daiko
  Alteo Daiko
  2 ditë më parë

  Hye

 96. ledi bregu
  ledi bregu
  2 ditë më parë

  Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes

 97. Diamand Kurti
  Diamand Kurti
  2 ditë më parë

  Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇

 98. Anisa Shametaj
  Anisa Shametaj
  2 ditë më parë

  Y'all ❤❤❤

 99. a.k.a bd-rap
  a.k.a bd-rap
  2 ditë më parë

  4 mln

 100. arber krasniqi
  arber krasniqi
  2 ditë më parë

  Ani thojke nuk jam me andin