ADEMI & DANI - Salatullah 4K

17 000 Shikime 4,6 mlnTeksti \u0026 kompozimi - Adem R.
Studio mix mastering - Rahman Kryeziu
Aranzhman - Rahman K.
Vokale - Adem R. \u0026 Rahman K.
Video - BUG
Drupunuesi - Imer Koka
Aktroi - Durim Syla

Sponsor :
Meka hallall food
Samet Tours

AdemRamadani...

ademramadani78


SALATULLAH

T’isha kan aty
Nën hije t’asaj peme
E mbi dorën tane
Me vnu un dorën teme
Me t’besu e me t’përkrah
O i dashur Mustafa

Nuk më vjen as n’ëndër
As edhe në vegime
Por të du me zemër
Ma shumë se veten time
Sa kam dëshirë me t’pa
O i dashur Mustafa

Salatullah selamullah
Alejke ja alejke ja ResulAllah
Salatullah selamullah
Alejke Ja alejke ja habiballah

Miliona zemra një lutje e kan’
Ty të përshëndesin ty të qojn’ selam
T’ka lavdru Allahu dhe engjujt e Tij
Emrin lart’ ta ngriti ma i miri Nebij

Komente

 1. Hajrie Rexha
  Hajrie Rexha
  13 orë më parë

  Juve

 2. Hajrie Rexha
  Hajrie Rexha
  13 orë më parë

  Lumt

 3. Ridvan Belhuli
  Ridvan Belhuli
  17 orë më parë

  Respekt te madh per d'y kengtaret ma te mdhej shiptare Ska fijal jeni shum te mdhej respekt te madh per ju Dani dhe ju z adem ramadani 🙋🙋👍👍⭐⭐👐👐

 4. Vedat Krasniqi
  Vedat Krasniqi
  4 ditë më parë

  Dani nje zë hynor 👏

 5. Feja Rehatis
  Feja Rehatis
  7 ditë më parë

  alfirst.info/load/l2d7nH3ee8x4hIE/video

 6. Feja Rehatis
  Feja Rehatis
  7 ditë më parë

  alfirst.info/load/l2d7nH3ee8x4hIE/video

 7. Nurije Bekteshi
  Nurije Bekteshi
  10 ditë më parë

  Allahu te shperbleft Adem Ramadani ke nje ze te mrekullueshem

 8. Kimete Bulliqi
  Kimete Bulliqi
  12 ditë më parë

  Mashallah allahu te rujt

 9. Rama Sevdije
  Rama Sevdije
  12 ditë më parë

  Ju pershendes nga Gjermanija

 10. Blend Konjuhi
  Blend Konjuhi
  13 ditë më parë

  🤲

 11. Amaterasu
  Amaterasu
  18 ditë më parë

  ManshaAllah TebarekAllah Allahu ju ruajte Amin Amin Amin

 12. samed Tatari
  samed Tatari
  25 ditë më parë

  Ĺl

 13. samed Tatari
  samed Tatari
  25 ditë më parë

 14. Bekim Gashi
  Bekim Gashi
  25 ditë më parë

  Allahu ju shperbleft familje tuaj edhe juve ishalla keni shendet shummm e mir ilahi

 15. Korab M
  Korab M
  Muaj më parë

  respekt

 16. madh song
  madh song
  Muaj më parë

  Good job 👍 India

 17. Saifullah Khan
  Saifullah Khan
  Muaj më parë

  ماشاءاللہ سبحان اللہ

 18. Hadije Svishta
  Hadije Svishta
  Muaj më parë

  Mir nravo

 19. Flora Maliqi
  Flora Maliqi
  Muaj më parë

  Mashalla😊😊😊😊😊😊😊😊❤❤❤❤

  1. Flora Maliqi
   Flora Maliqi
   Muaj më parë

   👍👍👍👍👍👍👍👏👏

 20. Mutasem Khrisat
  Mutasem Khrisat
  Muaj më parë

  Mashalah from Jordan for ur brothers in world alsalam alaikom

 21. Leopard 001
  Leopard 001
  Muaj më parë

  Ramadan Krasniqi Adem Ramadani bravo ju qoft

 22. Meriton Badalli
  Meriton Badalli
  Muaj më parë

  Adem Ramadani! gjithmone e kam preferuar edhe ne kohen kur kendonte tallava, po te kishte vazhduar me tallava sot ishte bere nr1 ne ate lemi, por ka dashur allahu ta udhezoje dhe ja ku eshte tani atij i kofshum falë! ❤️

 23. Eheh Hehe
  Eheh Hehe
  Muaj më parë

  Ttlh444444444444rr5r

 24. Meti Kola
  Meti Kola
  Muaj më parë

  Marshalla adem ramadani 🤲🌏

 25. مصعب666
  مصعب666
  2 muaj më parë

  Mashallah 💖💖💖 LOVI

 26. Fatime Rrustolli
  Fatime Rrustolli
  2 muaj më parë

  Me te miret

 27. DREnnn
  DREnnn
  2 muaj më parë

  mirsevjen Ramazan

 28. Besarta Kamberi
  Besarta Kamberi
  2 muaj më parë

  Ju lumt ,kjo keng ma flladit shpirtin .Allahuu ju ruajt🙏🤲

 29. Video Offizialen
  Video Offizialen
  2 muaj më parë

  Shum respekte Dani Ademi 😊♥️♥️

 30. Sevim Sulejmani
  Sevim Sulejmani
  2 muaj më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 31. Earth Home
  Earth Home
  2 muaj më parë

  Aferim braćo Shqiptari 💖

 32. LE MONSTER
  LE MONSTER
  2 muaj më parë

  🤎💔💦🤎🤎🤎💜💜💜💜💜💜💜🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🗼🕋🕋🕋🕋🗼🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🗼🗼🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋

 33. Ensar
  Ensar
  3 muaj më parë

  🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹🌹💋💋💋💋❤️💙💙💙💙💙💙 ju pershendes ilahi me e bukuur

 34. Sebeat Xheladini
  Sebeat Xheladini
  3 muaj më parë

  💕💕💕💕💕💎💎💎💎💎💎💎

 35. Fsgsh Hsbsbsb
  Fsgsh Hsbsbsb
  3 muaj më parë

  Zeri i mrekullushem ramadan krasniqit respekt per dyve

 36. Gjeva Xhemaili
  Gjeva Xhemaili
  3 muaj më parë

  Vvfvj😘

 37. Ferdi Shala
  Ferdi Shala
  3 muaj më parë

  Mashallah allahu ju ruajt por me ze te qeka ademi veq allahu e shperblevt

 38. Sandy Sandy
  Sandy Sandy
  3 muaj më parë

  Dani te pershendes nga gurbeti i larget e deri ne pejen Tone te bukur

 39. Elvis Elvis
  Elvis Elvis
  3 muaj më parë

  Adem he legjend zani yt esht i pazevendsuar!

 40. Nori Berisha
  Nori Berisha
  3 muaj më parë

  Tlum goja

 41. Nori Berisha
  Nori Berisha
  3 muaj më parë

  😇😇😇😇😇😇😙😙😙😙😙😙💖💖💖❤❤☝😊😊😊😊

 42. senat musliu
  senat musliu
  3 muaj më parë

  Inshaa Allah e shefeni anderr,nuk muj me pershkru qan prej gezimit ne anderr,dhe te duket vetja qe je tu fluturu prwj gezimit,Elhamdulilah qe ek kam par nje enderr te till.

 43. My tarara
  My tarara
  3 muaj më parë

  Mashallah💙🤲🤲🫀🫀🫀

 44. Ardita Aga
  Ardita Aga
  3 muaj më parë

  Qetsim shpirti😌🤲

 45. Faredin Paqarizi
  Faredin Paqarizi
  3 muaj më parë

  Ishalla lulet mete bukurate botes dote qendrojn mbi shpirtin tuaj

 46. senat musliu
  senat musliu
  3 muaj më parë

  Qata qe e kan ba dislike jane shqipfolsa,selam tanve

 47. dxnnx. 06
  dxnnx. 06
  3 muaj më parë

  mashallah 🥰🥰❤️❤️❤️

 48. Akçay BB
  Akçay BB
  3 muaj më parë

  Muazzam bir çalışma... Çok beğeniyorum Akra FM de sürekli çalıyorlar Adem Ramadani 🌼😍

 49. Head Hunt
  Head Hunt
  3 muaj më parë

  💕😍😍

 50. Avni Idrizaj
  Avni Idrizaj
  3 muaj më parë

  Mashallah 😍

 51. Meti Meti
  Meti Meti
  3 muaj më parë

  Respekt 👍🏻

 52. Ervin Koci
  Ervin Koci
  3 muaj më parë

  Ja paska prish kengen Dani ktij tjetrit. Shume here me mire kendoka ky tjetri

 53. Basri Muja
  Basri Muja
  3 muaj më parë

  Mascha Allah

 54. Egzon Selmani
  Egzon Selmani
  3 muaj më parë

  Allahu ju shperbleft ❤❤👑

 55. alex markaj
  alex markaj
  4 muaj më parë

  rrespekte

 56. Djellona Maloku
  Djellona Maloku
  4 muaj më parë

  MashaAllah ❤❤

 57. Ridvan Elezi
  Ridvan Elezi
  4 muaj më parë

  SubhanAllahu'ul adheem, vec me caktimin e Allahu s.w.t qe jemi Musliman dhe pasues te njeriut me te zgjedhur, Muhammedit a.s vec me jemi me nje kemb ne xhennet, na mbetet te jemi besnik ndaj Allahut s.w.t dhe pasues te Kuranit dhe Sunnetit te Muahammedit a.s, te punojme dhe pregaditemi per atje ku Allahu s.w.t na e dha mundesin te jemi duke na bere Musliman. Elhamdulilah Ya Rabb.

 58. Petrit Neziri
  Petrit Neziri
  4 muaj më parë

  ❤❤❤❤

 59. Talip Altin
  Talip Altin
  4 muaj më parë

  *Ju mund të regjistroheni në kanalin tonë ALfirst dhe të informoheni për këngët tona të reja...* alfirst.info alfirst.info alfirst.info

 60. danqi Luan
  danqi Luan
  4 muaj më parë

  LIKE SUBCRIBED

 61. Liridon Hamza
  Liridon Hamza
  4 muaj më parë

  Respeckte per krasniqin. por adem me mir do kishe dal kjo ilahi sikur do ta beje vet.

 62. Endrit Rama
  Endrit Rama
  4 muaj më parë

  Mir b uy eh u vi zff A und vergvb t den bont the bk gnl frff e n ne reg lö n r es nööulln n d

 63. Besir Karemani
  Besir Karemani
  4 muaj më parë

  Selam Alejkum nga gjermania..☝️

 64. Dardan Aliu official
  Dardan Aliu official
  4 muaj më parë

  O Adem o llokum o sheqer

 65. Kushtrim Agushi
  Kushtrim Agushi
  4 muaj më parë

  ♥️M a s h a ll a h♥️🌹 🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊💘 ┊┊┊┊┊┊┊♥️🌹 💘💘🌹 ┊👁👃👁┊!♥️🌹 ┊,┊👄.🗾♥️🌹 ┊,┊❣┊♥️🌹 ----♥♥----

 66. Hajrije Asllani
  Hajrije Asllani
  4 muaj më parë

  google india kota jakartajlpoliteknik

 67. Xhevair Osmani
  Xhevair Osmani
  4 muaj më parë

  Tlumt goja gjithmon inshallah adem zoti trujt gjithmon

 68. Roberts Korg Music x
  Roberts Korg Music x
  4 muaj më parë

  Mashallah 💙💙💙

 69. Zymer Islami
  Zymer Islami
  5 muaj më parë

  Ma mire mos me pas perzi Danin vetem e prish Adem beso skam asgje kunder Danit por me zerin tend shum dallim sidoqft ilahia perfekte te pershendes nga Bllaca e Shkupit

 70. Ganimete Rexha
  Ganimete Rexha
  5 muaj më parë

  . # o

 71. Charli Allaraj
  Charli Allaraj
  5 muaj më parë

  adem a nk kishe njer tjeter mme bo duet ??? ta ka prish kengen,,,, pfffffff

 72. lami gashi
  lami gashi
  5 muaj më parë

  o ja paske prish kangen o dann

 73. Mevlan U
  Mevlan U
  5 muaj më parë

 74. ShqiptarDrenica91
  ShqiptarDrenica91
  5 muaj më parë

  T'isha kan aty Nën hije t'asaj peme E mbi dorën tane Me vnu dorën teme Me t'besu e me t'përkrah O i dashur Mustafa Nuk më vjen as n'ëndër As edhe në vegime Por të du me zemër Më shumë se veten time Sa kam dëshirë me t'pa O i dashur Mustafa Ref:2X Salatullah selamullah Alejke ja alejke ja ResulAllah Salatullah selamullah Alejke ja alejke ja Habiballah Miliona zemra një lutje e kan Ty të përshëndesin ty të qojn selam T'ka lavdru Allahu dhe engjujt e tij Emrin lart ta ngriti ma i miri Nebij T'ka lavdru Allahu dhe engjujt e tij Emrin lart ta ngriti ma i miri Nebij

 75. Fatmir Zeneli
  Fatmir Zeneli
  5 muaj më parë

  Vlla Adem mësoje Danin që të këndoj ilahi dhe ta vazhdon vetëm me ilahi

 76. Shkoder Shkoder
  Shkoder Shkoder
  5 muaj më parë

  MARSHALLA

 77. Irfan Sherifi
  Irfan Sherifi
  5 muaj më parë

  Allahu na mundsoft ne xhennet me takue Muhammedin s.a.v.s 🤲

 78. Florijana Kastrati
  Florijana Kastrati
  5 muaj më parë

  Le të kendojn të gjith por joo me zërin e Ademit të veqant smudet asnjë, Ilahi që i ndexhoj e smë merziten kurr ke qen dhe ki me kan gjitmon 1 bravo

 79. Pacolli Ibush
  Pacolli Ibush
  5 muaj më parë

  Qqa

 80. Sabahat Ademi
  Sabahat Ademi
  5 muaj më parë

  Hej jag

 81. edon misini
  edon misini
  5 muaj më parë

  G

 82. shpetim sinani
  shpetim sinani
  5 muaj më parë

  Ju lumt 👍👍😄😃🎶🎵👍😃🎤

 83. Sabahat Ademi
  Sabahat Ademi
  6 muaj më parë

  Hej

 84. Sabahat Ademi
  Sabahat Ademi
  6 muaj më parë

  alfirst.info/load/bKqQmX_QpdCGgIE/video

 85. Sabahat Ademi
  Sabahat Ademi
  6 muaj më parë

  alfirst.info/load/o4Kfc6CXfLCik30/video

 86. Sabahat Ademi
  Sabahat Ademi
  6 muaj më parë

  Hej

 87. Yuuyu1 Yuuyu1
  Yuuyu1 Yuuyu1
  6 muaj më parë

  THUAJ 15 herë SUBHANALLAH. . ISTIGFAR. ELHAMDULILAH. LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER. ALLAH PER TY SHUM SHYQYR. SA LALLAHU ALEHJLI SELAM. ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI 🌟🌟🕋🕋☝️☝️📿📿🕌🤲🤲🤲🤲

 88. danqi Luan
  danqi Luan
  6 muaj më parë

  Zoti terujt Adem Ramadani LIKE

 89. Nita Ramadani
  Nita Ramadani
  6 muaj më parë

  You

 90. valon nebihu
  valon nebihu
  6 muaj më parë

  qe s qe qoqo qe q qe ekqi aaa q was qysh ukqii

 91. Arif Hoxha
  Arif Hoxha
  6 muaj më parë

  Amin

 92. Jusra Pajaziti
  Jusra Pajaziti
  6 muaj më parë

  👏

 93. Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani
  6 muaj më parë

  Mashalla zerat tuaj qetesi e shpirtit

 94. Sava Muho
  Sava Muho
  6 muaj më parë

  Marshallah

 95. funky ko
  funky ko
  6 muaj më parë

  🤲🤲🤲

 96. Nafa Nafa
  Nafa Nafa
  6 muaj më parë

  ALLAHU ju ruajt vllazen shum ilahi e mir meta knaq shpirtin ☝️☝️☝️

 97. Sabahat Ademi
  Sabahat Ademi
  6 muaj më parë

  Hej

 98. Rukje Kuran dhe Ligjerata Fetare
  Rukje Kuran dhe Ligjerata Fetare
  7 muaj më parë

  Selam Alejkum Kush me ben subscribe Zoti ju ruajt juve dhe familjet tuaja

 99. Meshira Allahut
  Meshira Allahut
  7 muaj më parë

  alfirst.info/load/eoWEpaDTib-Gf4k/video

 100. Talip Altin
  Talip Altin
  7 muaj më parë

  *Chaîne ALfirst officielle de Talip Altın.* *Talip Altın resmi ALfirst kanalı.* *Talip Altın offizieller ALfirst Kanal.* *Talip Altın officieel ALfirst-kanaal.* *Talip Altın offisielle ALfirst-kanal.* *Таlip Аltın официјален канал на ALfirst.* *Talip Altın saluran ALfirst rasmi.* *Kanala fermî ya ALfirst ya Talip Altın.* *Talip Altın ресми ALfirst каналы.* *Saluran ALfirst resmi Talip Altin.* *Canale ALfirst ufficiale di Talip Altın.* *Επίσημο κανάλι ALfirst του Talip Altın.* *Canal oficial de ALfirst de Talip Altın.* *Talip Altın službeni ALfirst kanal.* *Talip Altın kanal zyrtar në ALfirst.* alfirst.info alfirst.info alfirst.info