Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

10 682 Shikime 1,3 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Daniela Meta
  Daniela Meta
  6 orë më parë

  Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte

 2. Daniela Meta
  Daniela Meta
  6 orë më parë

  Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut

 3. Daniela Meta
  Daniela Meta
  6 orë më parë

  Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin

 4. Daniela Meta
  Daniela Meta
  6 orë më parë

  Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese

 5. Daniela Meta
  Daniela Meta
  6 orë më parë

  Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin

 6. Teo
  Teo
  8 orë më parë

  My song

 7. Adele Adele
  Adele Adele
  21 orë më parë

  Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

 8. Longwide _Wow
  Longwide _Wow
  Ditë më parë

  Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

 9. Shqiponje Rama
  Shqiponje Rama
  Ditë më parë

  Jeni shume te mir😍

 10. Muja Curri
  Muja Curri
  Ditë më parë

  Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

 11. Muja Curri
  Muja Curri
  Ditë më parë

  Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 12. NRG_Mario11 NRG_Mario11
  NRG_Mario11 NRG_Mario11
  2 ditë më parë

  erdh luani i sindit

 13. My Girls My Life
  My Girls My Life
  2 ditë më parë

  Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

 14. arber leka
  arber leka
  2 ditë më parë

  Urime nga Norvegjia

 15. Rama Bajram
  Rama Bajram
  2 ditë më parë

  Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

 16. Aleksander Drenova
  Aleksander Drenova
  2 ditë më parë

  Addhe je ma i miri

 17. Lori Lorela
  Lori Lorela
  2 ditë më parë

  Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

 18. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  3 ditë më parë

  Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...

 19. Kristina Sabriu
  Kristina Sabriu
  3 ditë më parë

  Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

 20. Dark Fire
  Dark Fire
  3 ditë më parë

  Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

 21. nora nora
  nora nora
  3 ditë më parë

  Falcifikim emisoni!

 22. xhina 007
  xhina 007
  3 ditë më parë

  Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

 23. Silvio Duro
  Silvio Duro
  3 ditë më parë

  Na e ka shpif kjo Antonela.....

 24. Marshall
  Marshall
  3 ditë më parë

  Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

 25. Marshall
  Marshall
  3 ditë më parë

  Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

 26. Marshall
  Marshall
  3 ditë më parë

  Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

 27. Rama Bajram
  Rama Bajram
  3 ditë më parë

  Si kthehet atdheu 2 Million klikime

 28. Xona Xona
  Xona Xona
  3 ditë më parë

  Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

 29. Seli Seli
  Seli Seli
  3 ditë më parë

  OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

 30. Alba A
  Alba A
  3 ditë më parë

  O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

 31. Alba A
  Alba A
  3 ditë më parë

  Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

 32. Beta lena
  Beta lena
  3 ditë më parë

  Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

 33. Arbenita Leka
  Arbenita Leka
  3 ditë më parë

  Shume i bajatshem bre

 34. Glejdi Veseli
  Glejdi Veseli
  3 ditë më parë

  FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

 35. Aaron Kastriot Iseni
  Aaron Kastriot Iseni
  3 ditë më parë

  🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 36. Valon Zymberi
  Valon Zymberi
  3 ditë më parë

  Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

 37. Valon Zymberi
  Valon Zymberi
  3 ditë më parë

  O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

 38. OSI Moeller
  OSI Moeller
  3 ditë më parë

  Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

 39. Rand Sesi
  Rand Sesi
  3 ditë më parë

  zhdukeni antonelen nga programi

 40. shy_wolf 01
  shy_wolf 01
  3 ditë më parë

  Rinian je shume i mire bravooo

 41. Meri Meri
  Meri Meri
  3 ditë më parë

  Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

 42. Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj
  3 ditë më parë

  Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

 43. stefan gergi
  stefan gergi
  3 ditë më parë

  Po ke shikon me inaat ky t...pi

 44. Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj
  3 ditë më parë

  Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

 45. Boss Denaroo
  Boss Denaroo
  4 ditë më parë

  Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

 46. flora g.
  flora g.
  4 ditë më parë

  Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

 47. pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj
  4 ditë më parë

  Sa

 48. Florinda Toma
  Florinda Toma
  4 ditë më parë

  Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

 49. Shpresa Onuzi
  Shpresa Onuzi
  4 ditë më parë

  Jemi shum mzor per ato

 50. Me Hej
  Me Hej
  4 ditë më parë

  Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

 51. Desaldo Kasa
  Desaldo Kasa
  4 ditë më parë

  Duhet beshty antonela

 52. Jordana Gjoka
  Jordana Gjoka
  4 ditë më parë

  Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

 53. Jordana Gjoka
  Jordana Gjoka
  4 ditë më parë

  sa min zgjati ky takim tani?!

 54. Selam Mualejkum
  Selam Mualejkum
  4 ditë më parë

  NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

 55. Treshi Krasniqi
  Treshi Krasniqi
  4 ditë më parë

  opa

 56. Sefer Serjanaj
  Sefer Serjanaj
  4 ditë më parë

  Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

 57. Erisa Amla
  Erisa Amla
  4 ditë më parë

  Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

 58. Drita Karruka
  Drita Karruka
  4 ditë më parë

  Ishalla perputhen ca t'them

 59. Baad Girl
  Baad Girl
  4 ditë më parë

  murat e dheve qetash

 60. Ana Cela
  Ana Cela
  4 ditë më parë

  keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

 61. daniel shkoza
  daniel shkoza
  4 ditë më parë

  Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

 62. Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi
  4 ditë më parë

  ALLAHU AKBAR

 63. Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi
  4 ditë më parë

  Inshallah krejt du vdekin

 64. Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi
  4 ditë më parë

  Ishallah krejt du vdesni

 65. Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi
  4 ditë më parë

  A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

 66. Meti Hasani
  Meti Hasani
  4 ditë më parë

  Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

 67. Black Black
  Black Black
  4 ditë më parë

  Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

 68. Elsa Marku
  Elsa Marku
  4 ditë më parë

  E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

 69. diemme market
  diemme market
  4 ditë më parë

  Turli

 70. leo on
  leo on
  4 ditë më parë

  Qa rq atdheu I paftyre

 71. Halit Zhugolli
  Halit Zhugolli
  4 ditë më parë

  Mos e merr atedhe antonelen te lutem

 72. Yuli Mandri
  Yuli Mandri
  4 ditë më parë

  Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

 73. 19 98
  19 98
  4 ditë më parë

  Varikarset e perputhen

 74. Erlind Mustafa
  Erlind Mustafa
  4 ditë më parë

  Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

 75. range rover
  range rover
  4 ditë më parë

  jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

 76. range rover
  range rover
  4 ditë më parë

  a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

 77. Rama Bajram
  Rama Bajram
  4 ditë më parë

  Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

 78. Asani Asan
  Asani Asan
  4 ditë më parë

  Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

 79. Rama Bajram
  Rama Bajram
  4 ditë më parë

  Ku cfar cifti i mire

 80. Gostivar Gv
  Gostivar Gv
  4 ditë më parë

  Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

 81. Joker 29
  Joker 29
  4 ditë më parë

  Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

 82. Piter Hasi
  Piter Hasi
  4 ditë më parë

  Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

 83. Suada Lani
  Suada Lani
  4 ditë më parë

  Antonella e flliqte

 84. Klevis sheha
  Klevis sheha
  4 ditë më parë

  Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

 85. Elchapo. ff
  Elchapo. ff
  4 ditë më parë

  Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

 86. Muhamet Lutolli
  Muhamet Lutolli
  4 ditë më parë

  Ajo osht një djall

 87. Fatmir Paja
  Fatmir Paja
  4 ditë më parë

  Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

 88. Dory Dory
  Dory Dory
  4 ditë më parë

  Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

 89. BerinHQ
  BerinHQ
  4 ditë më parë

  Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️

 90. Ali Cela
  Ali Cela
  4 ditë më parë

  Hhahahaaaahaha i moren leket ju eee hahahahaah o lot ca kllounash qe jeni prz

 91. Ali Cela
  Ali Cela
  4 ditë më parë

  A jua qr juve gjasme o Andi a ma shkarko edhe mu se leku leter juve aaa

 92. Ali Cela
  Ali Cela
  4 ditë më parë

  Ju mr njerz tshpifun flliqsina kllouna njerzt jan tu vdek pr buk ju sju mjaftojn lekt qe merni nga you tube e atyre kllounave tolses qe u kan shkuar nga 300 k nga 400 followersa doni tia merni njerzvd shpirtin hahahahahhah ikni ndroni orofesjon se lat nam

 93. Ali Cela
  Ali Cela
  4 ditë më parë

  Shkoni mr ropqima sdini si ti merni lekt njerzve ju pse se bot free

 94. Floreta Xhaferri
  Floreta Xhaferri
  4 ditë më parë

  Cfare pafytyresie na e shpifen

 95. Tara Tara
  Tara Tara
  4 ditë më parë

  Edhe ftyra e bores e tregon qe dhe ajo e veren kurvllikun e antoneles

 96. dor aceari
  dor aceari
  4 ditë më parë

  Nje televizjon shqiptar jep kete emisjon cfar edukat do mari rinija pe ketyre deghoj per fam car fam do bejn keto BURDELLO kan familje a skane

 97. Gentrit Gashi
  Gentrit Gashi
  4 ditë më parë

  5:01 tbaft mir Soki o Atdhe

 98. Esti Dragoti
  Esti Dragoti
  4 ditë më parë

  Kush e ndjek kte femer i rente ne pjese nhe femer si kjo😂😂😂😂😂😂

 99. Esti Dragoti
  Esti Dragoti
  4 ditë më parë

  Esht ber femer e peshtir ste vjen ta shohesh me sy

 100. Toni El chapo
  Toni El chapo
  4 ditë më parë

  O rob ca skeme kjo skem e han te gjith e kan menduar mire dmth .1olsa e njef atdheun shume kohe me pare 2olsa atdheu antonela skema dmth qe antonela te kethej mendimin te thot qe e bona se e xhelozova gjoja plus per te mar pjes atdheu prape dihet skema/ me pak fjal lume ata shqiptar per kete emision dhe deri ne fund ska shance po shance te dal nje cift i vertet aty te gjitha genjeshta dhe show asgje me tj.🤪😜