Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

5 853 Shikime 594 mijë
Argëtim

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente

 1. Lodi Lodi
  Lodi Lodi
  22 orë më parë

  Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin

 2. Nimet Ljimani
  Nimet Ljimani
  Ditë më parë

  Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve

 3. Samuel Koro
  Samuel Koro
  Ditë më parë

  Super

 4. Fatmir K
  Fatmir K
  2 ditë më parë

  ❤❤❤💪💖

 5. Bâ Grudë Suma
  Bâ Grudë Suma
  2 ditë më parë

  ❤️🖤

 6. Sokol Kola
  Sokol Kola
  2 ditë më parë

  Te dy muta si njani dhe tjetri

 7. altin tola
  altin tola
  2 ditë më parë

  Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

 8. altin tola
  altin tola
  2 ditë më parë

  Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

 9. J S
  J S
  4 ditë më parë

  Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

 10. doire aintu
  doire aintu
  4 ditë më parë

  Lumt Goja Bilbili i Malsis!

 11. Mina Abc
  Mina Abc
  5 ditë më parë

  Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

 12. gesti hoxha
  gesti hoxha
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 13. mikea hiooi
  mikea hiooi
  5 ditë më parë

  Te lumt gold a dg

  1. doire aintu
   doire aintu
   4 ditë më parë

   ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 14. Xhery Syla
  Xhery Syla
  7 ditë më parë

  Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

 15. Komandant Bjeshka-1
  Komandant Bjeshka-1
  8 ditë më parë

  .......Veq ni Nane!

 16. Walid Chaathane
  Walid Chaathane
  8 ditë më parë

  Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

 17. Youtube Youtube
  Youtube Youtube
  8 ditë më parë

  🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   5 ditë më parë

   Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 18. Xhevdet Muliqaj
  Xhevdet Muliqaj
  8 ditë më parë

  BRAVO SHQIPE RESPEKT

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   7 ditë më parë

   🇦🇱👐🇦🇱

 19. Shqipetare 777
  Shqipetare 777
  9 ditë më parë

  Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 20. Bon Bon
  Bon Bon
  9 ditë më parë

  Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   8 ditë më parë

   This was fun!

 21. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  9 ditë më parë

  Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   8 ditë më parë

   Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 22. Day Light
  Day Light
  9 ditë më parë

  Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

 23. Arber Lecaj
  Arber Lecaj
  9 ditë më parë

  Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

 24. samir zymeri
  samir zymeri
  9 ditë më parë

  Teper kang e mir ku asht ky vend

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   9 ditë më parë

   Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 25. Nora Lumaj
  Nora Lumaj
  9 ditë më parë

  Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 26. Mimoza Uka
  Mimoza Uka
  9 ditë më parë

  Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

 27. Afrim Hasanmetaj
  Afrim Hasanmetaj
  9 ditë më parë

  Jeni 1shi

 28. Altin Halili
  Altin Halili
  10 ditë më parë

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 29. yuoop noke
  yuoop noke
  10 ditë më parë

  Te lumt gold a dg

 30. Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht
  10 ditë më parë

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

 31. Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga
  10 ditë më parë

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 32. O K
  O K
  10 ditë më parë

  Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

 33. Cookie
  Cookie
  10 ditë më parë

  🇦🇱👐🇦🇱

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   10 ditë më parë

   Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 34. Marsel Meta
  Marsel Meta
  10 ditë më parë

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 35. aola wili
  aola wili
  10 ditë më parë

  This was fun!

 36. Sweet Love
  Sweet Love
  10 ditë më parë

  Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

 37. Albflix
  Albflix
  11 ditë më parë

  Suksese Dyve👏👏❤❤

 38. Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  11 ditë më parë

  Suksese

 39. Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  11 ditë më parë

  Mir shum

  1. aola wili
   aola wili
   10 ditë më parë

   👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 40. Ana Lleshi
  Ana Lleshi
  11 ditë më parë

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 41. Steph Ivanaj
  Steph Ivanaj
  11 ditë më parë

  Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 42. Drejtësi Barazi
  Drejtësi Barazi
  11 ditë më parë

  Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

 43. miko foin
  miko foin
  11 ditë më parë

  Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

 44. Flora Halimi
  Flora Halimi
  11 ditë më parë

  Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 45. Aurel Gjoni
  Aurel Gjoni
  12 ditë më parë

  Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

 46. abbsnn cose
  abbsnn cose
  12 ditë më parë

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 47. Alberita Selman
  Alberita Selman
  12 ditë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 48. Ad Mirro05
  Ad Mirro05
  12 ditë më parë

  Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

 49. Shqipetare 777
  Shqipetare 777
  13 ditë më parë

  Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

 50. Shqipetare 777
  Shqipetare 777
  13 ditë më parë

  Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

 51. Shqipetare 777
  Shqipetare 777
  13 ditë më parë

  Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

 52. Vera Lirsch
  Vera Lirsch
  13 ditë më parë

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 53. sandra m
  sandra m
  13 ditë më parë

  bravooo!!

 54. Valmira Likaxhiu
  Valmira Likaxhiu
  13 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰

 55. Nik Kodra
  Nik Kodra
  14 ditë më parë

  Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

 56. Lumbardh Kryeziu
  Lumbardh Kryeziu
  14 ditë më parë

  Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

 57. Shark Next Door
  Shark Next Door
  14 ditë më parë

  Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

 58. Luarezi H10 Hoti
  Luarezi H10 Hoti
  14 ditë më parë

  Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

  1. misolou fout
   misolou fout
   13 ditë më parë

   ❤❤❤

 59. The Albanian
  The Albanian
  14 ditë më parë

  Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

  1. misolou fout
   misolou fout
   13 ditë më parë

   😍😍😍😍

 60. annag cocl
  annag cocl
  14 ditë më parë

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 61. alex koci
  alex koci
  14 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 62. Teuta Ukshini
  Teuta Ukshini
  14 ditë më parë

  Hajde shqipe hajde 👌

 63. Qazim Hajzeraj
  Qazim Hajzeraj
  14 ditë më parë

  Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

  1. annag cocl
   annag cocl
   14 ditë më parë

   🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 64. butti fdft
  butti fdft
  14 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 65. Shqipetare 777
  Shqipetare 777
  14 ditë më parë

  Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

 66. blueibabygirl07
  blueibabygirl07
  15 ditë më parë

  Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

 67. nijuo joing
  nijuo joing
  15 ditë më parë

  Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  1. butti fdft
   butti fdft
   14 ditë më parë

   Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 68. WALLTER P38
  WALLTER P38
  15 ditë më parë

  Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

 69. Driton Rexhepi
  Driton Rexhepi
  15 ditë më parë

  ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   15 ditë më parë

   njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 70. Seladin Dalipi
  Seladin Dalipi
  15 ditë më parë

  👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

 71. laskin riubn
  laskin riubn
  15 ditë më parë

  Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

 72. Tina Gjoni
  Tina Gjoni
  15 ditë më parë

  😍😍😍😍

 73. Liridona Sinishtaj
  Liridona Sinishtaj
  15 ditë më parë

  ❤❤❤

 74. Hajdin linda Muja
  Hajdin linda Muja
  15 ditë më parë

  1. laskin riubn
   laskin riubn
   15 ditë më parë

   eiekck j5k

 75. cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo
  15 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 76. dolimi jotoo
  dolimi jotoo
  16 ditë më parë

  Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

 77. Geg.& Tosk
  Geg.& Tosk
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 78. mitro Kosova
  mitro Kosova
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

  1. cnmmd qiuoo
   cnmmd qiuoo
   15 ditë më parë

   Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 79. Kristjan Peta
  Kristjan Peta
  16 ditë më parë

  🔥 🇦🇱

  1. dolimi jotoo
   dolimi jotoo
   16 ditë më parë

   Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 80. misolou fout
  misolou fout
  16 ditë më parë

  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

 81. Drilon Plava
  Drilon Plava
  16 ditë më parë

  Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 82. Francesco Falco
  Francesco Falco
  16 ditë më parë

  Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

 83. Liridon Shatri
  Liridon Shatri
  16 ditë më parë

  👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

  1. misolou fout
   misolou fout
   16 ditë më parë

   Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 84. Engji Ramaj
  Engji Ramaj
  17 ditë më parë

  Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 85. NKN.VIRALS Video's
  NKN.VIRALS Video's
  17 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

 86. Elza Hadergjonaj
  Elza Hadergjonaj
  17 ditë më parë

  Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

 87. Teouta Misimi
  Teouta Misimi
  17 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

 88. Naser Guri
  Naser Guri
  17 ditë më parë

  Pp . P. Llpppplppp

 89. lulzim morina
  lulzim morina
  17 ditë më parë

  eiekck j5k

 90. monsterr monster
  monsterr monster
  17 ditë më parë

  Legjenda Ilir Shaqiri e Goldi 👍🇦🇱

 91. Flore Berisha
  Flore Berisha
  17 ditë më parë

  👏👏👏👌👌🔥🔥

 92. Bekim Gashi
  Bekim Gashi
  17 ditë më parë

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 93. samir zymeri
  samir zymeri
  17 ditë më parë

  Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 94. Blabla Blablabla
  Blabla Blablabla
  17 ditë më parë

  Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 95. Ditmar Elezi
  Ditmar Elezi
  18 ditë më parë

  Gjithmon ilir edhe pse te vuajtur e te merzitur nga padrejtesit qe na jan ber por jemi te fort

 96. Sexi Barby
  Sexi Barby
  18 ditë më parë

  alfirst.info/load/m6Jkf6qpnaaImYU/video

 97. 01-Anonymous
  01-Anonymous
  18 ditë më parë

  Hallal ju koft!! Ju knoft zemra❤️👌🏻

 98. Fari Sulejmani
  Fari Sulejmani
  18 ditë më parë

  Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 99. Gashi Flamur
  Gashi Flamur
  18 ditë më parë

  🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱

 100. Gashi Flamur
  Gashi Flamur
  18 ditë më parë

  🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱