Binjaket - Ata xhelozojne | Landi Roko feat Adi Sybardhi - Vizion Plus

37 000 Shikime 677 mijë

www.vizionplus.tv
binjaket_show
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


---------------------------------------------------------
Subscribe: alfirst.info...

Komente

 1. xristos saxovts
  xristos saxovts
  13 orë më parë

  το πρωτο τραγουδι κομματαρα...αν γινοταν διασκευη σε greek θα εκανε παταγο ....bravo !!!!!!

 2. arber teqja
  arber teqja
  15 orë më parë

  Njisha jeni.

 3. Aida Gionny
  Aida Gionny
  17 orë më parë

  Na kenaqet 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏💪

 4. Aida Gionny
  Aida Gionny
  17 orë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 5. Катя Андруневич
  Катя Андруневич
  Ditë më parë

  Mandi Nishtulla i shkelqyshem Respekt per binjaket

 6. alfa&med alfa
  alfa&med alfa
  2 ditë më parë

  💶💶💶💴💴💵💸🍺🍺🍺🍺🍺

 7. Anel Avdagic
  Anel Avdagic
  2 ditë më parë

  kush mi jep 100 mij lek borxh se ka ardh adi sybardhi zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 8. Irini Irini
  Irini Irini
  2 ditë më parë

  Bravo cuna keni ze te mbrekullushem

 9. Anel Avdagic
  Anel Avdagic
  2 ditë më parë

  po te kishte publik do ja kishin ven flaken vlla

 10. Jonida Dhima
  Jonida Dhima
  5 ditë më parë

  Ec atyy 😜😜👏👏

 11. UMUT Umut
  UMUT Umut
  5 ditë më parë

  Balkan Musica

 12. GalaxyHi Samsung
  GalaxyHi Samsung
  6 ditë më parë

  Respect keng shqip me kendu AQ bukur knaqsi

  1. Cuni Durimit
   Cuni Durimit
   2 ditë më parë

   Jj

 13. Goni Montana
  Goni Montana
  6 ditë më parë

  O veq per sy,bardhin sante allahu te bekoft ty dhe bataljonin yesssssssss jasha 💥💥💥💥💥

 14. Lulzim Beja
  Lulzim Beja
  9 ditë më parë

  Burraco battaglioni b 13 complimenti

 15. Awsome Boy
  Awsome Boy
  10 ditë më parë

  Aq sa e mban frymen sybardhi ka te drejt , ti vij 2 her perqark 🌎

 16. Awsome Boy
  Awsome Boy
  10 ditë më parë

  Rpt kta edhe te paralizumin e cojn n’kemb ❤️ Shout out from London 💷

  1. Ersi Haka
   Ersi Haka
   2 ditë më parë

   Fiks fare e ke then

 17. Michael Sollai
  Michael Sollai
  10 ditë më parë

  Muzik me te knaq veshin

 18. Eldoana Haxhiu
  Eldoana Haxhiu
  11 ditë më parë

  jeni me te mirt

 19. Ime Prezime
  Ime Prezime
  11 ditë më parë

  Katastrofa

 20. Lati Prezja
  Lati Prezja
  11 ditë më parë

  Mbreti adi .sak sakkk

 21. Lati Prezja
  Lati Prezja
  11 ditë më parë

  Pa ket muzik nuk ka kuptim jeta ..kjo te heq merzitjen stresin ..o cuna mos vdekshit kurr jeni ylla ..ja fusni dores bardh qe na shajn ..ne tna vin anash jemi si shpirt ..jeni bosa cuna ecccc aty 😘😘♥️♥️

 22. Lati Prezja
  Lati Prezja
  11 ditë më parë

  Landi yll eke qa fare ..dhe muzika e bukur

 23. aziz laci
  aziz laci
  12 ditë më parë

  ad sybardhi legjend e pavdekshmee...

 24. Florida Tekiu
  Florida Tekiu
  13 ditë më parë

  Landi Roko Mbrekulli Mbret je 1111

 25. Bruno Purbollari
  Bruno Purbollari
  15 ditë më parë

  Gjiganda ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 26. Musicvoicee
  Musicvoicee
  15 ditë më parë

  Kalle Kalleeeee

 27. Apollo Beats
  Apollo Beats
  15 ditë më parë

  Lando vetem bertet kot plako ske pik shije

 28. Sabina Xhafa
  Sabina Xhafa
  16 ditë më parë

  Eeeeeeee zjrrrrrrrrrrrr landi roko te rujt zoti vlla

 29. Sabina Xhafa
  Sabina Xhafa
  16 ditë më parë

  Te mbushe shpirtin tallavaja nk te lene me vdek

 30. Aldush Shermadhi
  Aldush Shermadhi
  18 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 31. Day after Day
  Day after Day
  18 ditë më parë

  Muzik me u pijav me u ba Pite :-)

 32. elona Kacuri
  elona Kacuri
  18 ditë më parë

  Bravo!!

 33. The World Of Albanians
  The World Of Albanians
  18 ditë më parë

  Kesaj i thon aheng

 34. ani anja
  ani anja
  18 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥hopaaaaaaaaaaaaaaaaaa Landi Roko 💥💥💥💥💥💥💥💥👏👏👏👏👏

 35. Steven Stifler
  Steven Stifler
  19 ditë më parë

  Adi Sybardhi Mbreti Shqipris !

 36. zeqiri erti
  zeqiri erti
  19 ditë më parë

  I will

 37. Elton Meca
  Elton Meca
  19 ditë më parë

  Ju ja dini kodin jetes

 38. deea6979
  deea6979
  19 ditë më parë

  Respecte nga Londra

 39. Keli Lyfit
  Keli Lyfit
  19 ditë më parë

  Je super kegtar

 40. Don Fernando
  Don Fernando
  19 ditë më parë

  Kulturat nuk kan ngjyre dhe percaktime. Talenti i dikujt nuk perqafohet nga gjithkush dhe prandaj jetojme ne diversitet.Bashkimi ben diferencen. Suksese cunave se kane bere rruge te gjate dhe akoma punojne shume per te ardhur perpara nesh. Shume suksese sinqerisht. Kush ju ka inot kshu ju paft pernot 😎🇦🇱😎🇦🇱

 41. Jmmy Hasibra
  Jmmy Hasibra
  19 ditë më parë

  Ad syberdhi je gjigant

 42. Daniel Kvietik
  Daniel Kvietik
  19 ditë më parë

  Ju kendofte zemra

 43. Landi Hoxha
  Landi Hoxha
  20 ditë më parë

  zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania

 44. Landi Hoxha
  Landi Hoxha
  20 ditë më parë

  Ju kendofte zemra zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania

 45. Agron Sheshi
  Agron Sheshi
  21 ditë më parë

  Sabukur dol moda mjekrra

 46. Andon Yl
  Andon Yl
  21 ditë më parë

  Shqipet e nishtules

 47. Gohça Ote
  Gohça Ote
  21 ditë më parë

  Nuk quhet Tallava por keng shpirtii

  1. Artur Cani
   Artur Cani
   3 orë më parë

   Burel

  2. YouTube YouTube
   YouTube YouTube
   11 ditë më parë

   Aty esht

  3. Mevlan Sinameta
   Mevlan Sinameta
   12 ditë më parë

   Ok

  4. Mevlan Sinameta
   Mevlan Sinameta
   12 ditë më parë

   @Andrino Hysa y

  5. Mevlan Sinameta
   Mevlan Sinameta
   12 ditë më parë

   @Andrino Hysa y

 48. andrea IT
  andrea IT
  21 ditë më parë

  Kto kan lind per te knu e per qef Ja shtoft zoti jeten o djema Hallall ja boft zoti 👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 49. Toni Toni
  Toni Toni
  22 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 50. Xhentiljo Pica
  Xhentiljo Pica
  22 ditë më parë

  Super ❤️‍🔥🇦🇱

 51. Toni Dushku
  Toni Dushku
  23 ditë më parë

  Bravo ladi😉😉😉

 52. Ki Ko
  Ki Ko
  23 ditë më parë

  muzike jevgjish qe nuk ka lidhje me muziken shqiptare.

  1. xhela anxhi
   xhela anxhi
   21 ditë më parë

   Shko m fuck u merr vesh ti nga muzika kokrra katnarit ke ngel akoma me kohen e qepes

 53. Gani Llana
  Gani Llana
  23 ditë më parë

  Tv plus keni 2 aktore te mire 2 binjaket jane artisa iruajt zoti lum ata prider qe ikane djem te mrekullushem qe boni pak harem me cunat mete mire rom ju lumte o cunave po ju djk gjithmone hall

 54. Landi Hoxha
  Landi Hoxha
  24 ditë më parë

  zjarrrrrrrrrrrrrr ne Studio nuk ka Si keto muzik TA shtojne jeten

 55. Osman Osmanov
  Osman Osmanov
  24 ditë më parë

  Beste Albo sax @$€£¥₺

 56. Roberta Bajraku
  Roberta Bajraku
  24 ditë më parë

  Super fare

 57. arben bunaj
  arben bunaj
  24 ditë më parë

  Hallall ja baft zoti jeni super te mir ju pershnes ju rujt zoti te gjithve

 58. Liljana Koci
  Liljana Koci
  24 ditë më parë

  Bravissimo

 59. Elvis Perg.
  Elvis Perg.
  24 ditë më parë

  Super B 13. Jeni me te miret. Shoku me Pa4x je i madh. Edhe basistat te kan zili. Bravo.

 60. Xhesika official
  Xhesika official
  25 ditë më parë

  Respekte Bravo Romeo dhe Donald na keni knaq pa fund👏👏👏👏

 61. Pranvera Mehmedaj
  Pranvera Mehmedaj
  25 ditë më parë

  Sa te mrekullueshem jeni🙏 ju rujt zoti e paci suksese gjithmon🙏 Kam pas fatin te ju shoh live ne Modena!!

 62. armand vezi
  armand vezi
  25 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 63. Eris Gjonaj
  Eris Gjonaj
  26 ditë më parë

  rrespekte jeni nisha

 64. Bardhyl Memolla
  Bardhyl Memolla
  26 ditë më parë

  Super adi sybardhi spektakël

 65. TiTAN Online
  TiTAN Online
  26 ditë më parë

  U kall PRISHTINA 🇽🇰👍🇽🇰👌

 66. Julian Fier
  Julian Fier
  26 ditë më parë

  Landi roko zjarrrrrrrrrrr e bon gjithmon kudo 😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍👏👏👏 Landi kan pi icik o jet binjaket hahahahah je i madh zjarrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍😍🔥

 67. Julian Fier
  Julian Fier
  26 ditë më parë

  Binjaket kan pi icik o jet zjarrrrrrrrrrr adi sybardhi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍😍👏👏

 68. Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi
  26 ditë më parë

  Super keni godit me batalionin . Bravo Binjaket respekte

 69. Alban Qoku
  Alban Qoku
  27 ditë më parë

  Rrespekte ju ruajt zoti ishalla

  1. Sanije Xhepi
   Sanije Xhepi
   26 ditë më parë

   Kjo muzik esht per shtresen e varfer dhe na mushen syt me lot kur kujtojm nje dit te mir shtresa jom don 2 lek buk 5 lek muzik bravo i madhi landi roku bashk me adi sybardhin e gjith grupi ju urojj shendet dhe jet o zot jeni shum te mrekullushem nuk gjej fjal me shum ma 😭😭😭

 70. Nuhi Iseni
  Nuhi Iseni
  27 ditë më parë

  O Shqiptar pse po doni mu ba diqka qe skemi qen kurrr i kemi ne traditat e zakonet tona nuk kemi nevoj te tjetersohemi se nuk na ka HIJEEEE ASPAKKK 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 71. نعال نعال
  نعال نعال
  27 ditë më parë

  شنو ذوله من يادوله

 72. krisald bobo
  krisald bobo
  27 ditë më parë

  Adi Sybardhi Legjenda i Ballkanit 🙋🏻‍♂️👍🏼

 73. Stela Nabaj
  Stela Nabaj
  27 ditë më parë

  Super 💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 74. Emiljano Guri
  Emiljano Guri
  28 ditë më parë

  Ça gjuhe kendojn keta majmuna

 75. Luan Kadrija
  Luan Kadrija
  28 ditë më parë

  po cfar musike e muttit ore aaht kjo me kta dy lepurat

 76. Agron Agron
  Agron Agron
  29 ditë më parë

  RESPEKT TV VIZION PLUS..JENI I VETMI TV NE SHQIPERI QE JEPNI KENAQSI DHE EMOCJONE POZITIVE..TE GJITHA TV E TJERA NE SHQIPERI JAN TE KAPUR NGA POLITIKA KRIMINALE SHQIPTARE QE SHUM SHPEJT DO TI VI FUNDI... RRESPEKT VIZION PLUS..

 77. B A
  B A
  29 ditë më parë

  Fillim ku ja nis 🔥🔥🔥🔥😍

 78. Nexhi Alla
  Nexhi Alla
  29 ditë më parë

  Bravo cunat.Jeni njesha👏👏👏👏👍👍👍👍💥💥💥💥💥💥💎💎💎💎💎💎💎💎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 79. Sandy Sandy
  Sandy Sandy
  29 ditë më parë

  Ma te miret☺☺☺☺

 80. Sandy Sandy
  Sandy Sandy
  29 ditë më parë

  Oooooooooooppppppaaaaaaaaa nr 1 landi te kendoft ❤ooooooote ndegjoj me endje pershendetje nga Bayern 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌sendy love youuuuu

 81. luiza cani
  luiza cani
  Muaj më parë

  Jasha na kenaqet na hoqet ate stres te madh qe kemi

  1. London Uk
   London Uk
   24 ditë më parë

   Mos u streso dit me tmira do vijn 😉

 82. Astrit Sadrija
  Astrit Sadrija
  Muaj më parë

  Kjo muzik esht PA Pik kultur made in rumani

  1. HENNESY
   HENNESY
   8 ditë më parë

   Made in Romania po Na e bojm ma mir se krejt 😏

  2. xhela anxhi
   xhela anxhi
   21 ditë më parë

   Ik o xhaje se tka ik koha ty

  3. Kreshnik Rama
   Kreshnik Rama
   28 ditë më parë

   Me vjen keq per injorizmin qe ke. Qfar eshte kultura per ty pra? 😄

 83. Shyhret 123
  Shyhret 123
  Muaj më parë

  si gjithmon ju rujt zoti 🤲 Landi Roko 👇 ti na i qetson Zemrat ❤😂😂😂😂 Adi Sybardhi 🎷👌Zjarrr🔥🔥👏👏

 84. Senad Sfinjari
  Senad Sfinjari
  Muaj më parë

  A ba ba ba ba 🔥🔥🔥🔥 fuuniii

 85. Neshat S
  Neshat S
  Muaj më parë

  Je baba je Tamon donoç

 86. Angjelin Lorja
  Angjelin Lorja
  Muaj më parë

  Ahahaha muzike e paster mongole

 87. Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi
  Muaj më parë

  O zoti ju rujt ore Mand Marsel Lando. Na kenaqet shpirtn me kta keng. Te vetmet keng qe ta qetsojn shpirtin. Ju meritoni shum me shum. ❤❤💙💙🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 zjarrr...

  1. Shqipe kuq e zi
   Shqipe kuq e zi
   19 ditë më parë

   @Geni renja une jam rrac e bardh por muziken qe e bejn kta nuk ka kund. Dhe mua me vjen shum keq qe nuk vlersohen sepse kta me te vertet e meritojn nje titull nga shteti.

  2. Geni renja
   Geni renja
   19 ditë më parë

   Jan pak njerzit qe i vlersojn kta artista e shumta i shajn se jam gabela po ata qe i shajn k.... te na e thithin se jan plehra asgje tjeter kta jan me te miret e shqiperis

 88. Miglen Shehi
  Miglen Shehi
  Muaj më parë

  Zjarrr batalioni b13

 89. Azem Gashi
  Azem Gashi
  Muaj më parë

  O ylla po si ju nuk ban nona ma kodo qe shkoni ekallni 💥💥💥💥🤩🤩🤩

 90. Klodi Dina
  Klodi Dina
  Muaj më parë

  Pse paragjykoni ku jemi ne dora bardh pse nuk bojm ne muzik apo ka hum leku e dasmat ene nje Sinon qe kemi spo ndihet me.

 91. Hashim Thaqi
  Hashim Thaqi
  Muaj më parë

  Mandi nishtulla gjigandi shqiprise.dhe ska tj.👑👏👏👏👏

 92. Unknown City
  Unknown City
  Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 93. Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi
  Muaj më parë

  Jeni mbretat e europes

 94. Haziz Laci
  Haziz Laci
  Muaj më parë

  Ad sybardhi legjenda

 95. Luis Tv
  Luis Tv
  Muaj më parë

  Kshu po ka lezet 👑👑👑👑👑👑

 96. Bledi Gjini
  Bledi Gjini
  Muaj më parë

  👏🎷🎷🎷👏👏zjarr

 97. Artan Xhafa
  Artan Xhafa
  Muaj më parë

  Sy bardh e zbo nona mo 🙏🏻👏🏻

  1. Cen Sura
   Cen Sura
   17 ditë më parë

   Bardhi ja futi kot fare në 5:41 e humbi rrugën 😂

 98. Ermela Toro
  Ermela Toro
  Muaj më parë

  Super muzik ju lumte se na knaqet 🙏

 99. Tim Tola
  Tim Tola
  Muaj më parë

  Zjarrrr landii🇦🇱🇦🇱

 100. fatmir kuco
  fatmir kuco
  Muaj më parë

  Mjeshter bravo 👍👍👍