Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

1 949 Shikime 206 mijë
Argëtim

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alfirst.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente

 1. Future
  Future
  7 orë më parë

  Ik e futja nej vizzzz anej mrapa

 2. Future
  Future
  7 orë më parë

  😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo

 3. Laura Filaj
  Laura Filaj
  Ditë më parë

  Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!

 4. vlora vlora
  vlora vlora
  Ditë më parë

  Si debil bene ky besi amaaaaan

 5. Arta Dashi
  Arta Dashi
  2 ditë më parë

  Se di po besi m duket pak si i dehur

 6. Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy
  3 ditë më parë

  Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem

 7. William William
  William William
  4 ditë më parë

  Shkruan ne ALfirst top channel dilni ju .🤔

 8. Ana Cela
  Ana Cela
  4 ditë më parë

  Xhensila ❤Besi

 9. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  4 ditë më parë

  Rrace e neveritshme

 10. Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti
  4 ditë më parë

  Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑

 11. noki noki
  noki noki
  4 ditë më parë

  Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit

 12. K L
  K L
  5 ditë më parë

  He talks to much

 13. noki noki
  noki noki
  5 ditë më parë

  Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara

 14. Al do
  Al do
  5 ditë më parë

  O bes mos fol kaq shum

 15. noki noki
  noki noki
  5 ditë më parë

  Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini

 16. Sadete Baba
  Sadete Baba
  5 ditë më parë

  Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen

 17. tomazin lumci
  tomazin lumci
  5 ditë më parë

  Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo

 18. Dielle Deda
  Dielle Deda
  5 ditë më parë

  Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese

 19. gloria
  gloria
  6 ditë më parë

  Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮

 20. gloria
  gloria
  6 ditë më parë

  Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania

 21. Claudia Stephan
  Claudia Stephan
  6 ditë më parë

  Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit

 22. Rose Zo
  Rose Zo
  6 ditë më parë

  Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.

 23. Diana Dafa
  Diana Dafa
  6 ditë më parë

  Jam knaqur pa fund

 24. Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu
  6 ditë më parë

  Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet

 25. Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit
  6 ditë më parë

  U largua Besi nga fshati po jo fshati nga Besi. O cun eshte mire qe nuk harron nga ke ardhur po s'do me thene te flasesh ne televizor sikur je ne rruge. Televizioni ka ca korrniza.

 26. Ioana Ioana
  Ioana Ioana
  6 ditë më parë

  Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟

 27. Megi Capo
  Megi Capo
  7 ditë më parë

  Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤

 28. Mia Mhay Nava
  Mia Mhay Nava
  7 ditë më parë

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278

 29. Trim baba
  Trim baba
  7 ditë më parë

  Besi zoti u bekoft me familje

 30. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  7 ditë më parë

  💥💫💥💥💥

 31. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  7 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 32. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  7 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 33. Agron Bujupi
  Agron Bujupi
  7 ditë më parë

  Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.

 34. Rudina Marku
  Rudina Marku
  7 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️

  1. Seit Cara
   Seit Cara
   6 ditë më parë

   Mos e hiqni audion more njerez!!

  2. Hope New
   Hope New
   7 ditë më parë

   Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂

 35. pipi corape grisura
  pipi corape grisura
  7 ditë më parë

  eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit

 36. Arian Xhaferri
  Arian Xhaferri
  7 ditë më parë

  👍👏

 37. Niko Niko
  Niko Niko
  7 ditë më parë

  Zoti ju bekoft familjarisht.

 38. Keta Hasa
  Keta Hasa
  7 ditë më parë

  Bravoooo

 39. Vizion I qarte
  Vizion I qarte
  7 ditë më parë

  Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet

 40. eticet Zyplie
  eticet Zyplie
  7 ditë më parë

  No xhaz

 41. eticet Zyplie
  eticet Zyplie
  7 ditë më parë

  Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik

 42. Liza Hila
  Liza Hila
  7 ditë më parë

  I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty

 43. Andrea 111
  Andrea 111
  7 ditë më parë

  Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇

 44. Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi
  7 ditë më parë

  Ky Juxhini,super.👏👏

 45. A T
  A T
  7 ditë më parë

  Kjo jonida ta shpif

 46. Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri
  7 ditë më parë

  Po pse Muzika nuk Po nihet

 47. Anila
  Anila
  7 ditë më parë

  Ju lutem mos e hiqni audion. Ska kuptim .Gjithcka e bukur.

  1. Dorian Shaba
   Dorian Shaba
   2 ditë më parë

   Hiqet gjithmon,esht e drejta autorit he youtube

 48. Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka
  7 ditë më parë

  Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo

 49. Moza Kita
  Moza Kita
  7 ditë më parë

  shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje

 50. Ferdinand Shqiptari
  Ferdinand Shqiptari
  7 ditë më parë

  Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.

 51. Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza
  7 ditë më parë

  edhe katunare

 52. ble erti
  ble erti
  7 ditë më parë

  nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me

  1. Alketa Dashaj
   Alketa Dashaj
   7 ditë më parë

   Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.

 53. Meti Islami
  Meti Islami
  7 ditë më parë

  Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo

  1. Zhuljeta Macolli
   Zhuljeta Macolli
   7 ditë më parë

   Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi

  2. Zhuljeta Macolli
   Zhuljeta Macolli
   7 ditë më parë

   Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes

 54. 19 98
  19 98
  7 ditë më parë

  💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎

 55. Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina
  7 ditë më parë

  O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.

 56. My Keno
  My Keno
  7 ditë më parë

  Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏

  1. Varjana TASHO
   Varjana TASHO
   7 ditë më parë

   Q1

 57. Katie
  Katie
  7 ditë më parë

  O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt

 58. Katie
  Katie
  7 ditë më parë

  Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!

 59. Bashkim Limanaqi
  Bashkim Limanaqi
  7 ditë më parë

  Rrespekte per bes kallakun

 60. H H
  H H
  7 ditë më parë

  ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.

 61. Stev Mclain
  Stev Mclain
  8 ditë më parë

  Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.

  1. Ersida Vlashi
   Ersida Vlashi
   5 ditë më parë

   Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte

  2. F L.F
   F L.F
   6 ditë më parë

   po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh

  3. Egla Pjetri
   Egla Pjetri
   6 ditë më parë

   @F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend

  4. F L.F
   F L.F
   6 ditë më parë

   @Egla Pjetri lat nom se na vijn kto komente ...sa i ha ene ti inotet e robve boni gjith si mjeshtra droge phu na cat trrapin

  5. Egla Pjetri
   Egla Pjetri
   6 ditë më parë

   @M.H srz uaaaa skandal Nk i dihet kurr pz