Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

27 783 Shikime 2,9 mln
Muzikë

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente

 1. omer omer
  omer omer
  5 orë më parë

  Kuj i pëlqen tayna

 2. Xhuana Mazelli
  Xhuana Mazelli
  9 orë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 3. Dormer Tekst
  Dormer Tekst
  10 orë më parë

  Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

 4. alalal alalal
  alalal alalal
  10 orë më parë

  Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 5. nazmie karaj
  nazmie karaj
  12 orë më parë

  wow

 6. OFFICIALLY SPARSH
  OFFICIALLY SPARSH
  12 orë më parë

  Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ALfirst no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 7. Giaco Mone
  Giaco Mone
  13 orë më parë

  Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 8. Lea Ana
  Lea Ana
  14 orë më parë

  Shume e bukur me pelqen shume

 9. lapo gee
  lapo gee
  14 orë më parë

  Jav qifsha nanen

 10. Arijeta Ahmetaj
  Arijeta Ahmetaj
  14 orë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 11. Elion Enada
  Elion Enada
  16 orë më parë

  Love it ❤️

 12. bofooit gojo
  bofooit gojo
  16 orë më parë

  parritshem trujt zoti yll bote ....

 13. Senad Arifi
  Senad Arifi
  16 orë më parë

  Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 14. Angjelo Daja
  Angjelo Daja
  16 orë më parë

  Magdalena 💕

 15. Ruana Sula
  Ruana Sula
  18 orë më parë

  α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 16. Lira
  Lira
  18 orë më parë

  O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   16 orë më parë

   MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 17. Isnije Osmani
  Isnije Osmani
  19 orë më parë

  Tajna quen👸

 18. Sokol
  Sokol
  Ditë më parë

  ❤❤

 19. Nila Nila
  Nila Nila
  Ditë më parë

  Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 20. Aldo Bandilli
  Aldo Bandilli
  Ditë më parë

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 21. Problex Alb
  Problex Alb
  Ditë më parë

  Katastrof muzik

 22. KKK
  KKK
  Ditë më parë

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 23. claudio mece
  claudio mece
  Ditë më parë

  Ooo bythqire leje rinine te jetojne....

 24. Kejsi Isufaj
  Kejsi Isufaj
  Ditë më parë

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  1. matilda luli
   matilda luli
   17 orë më parë

   she is amazing

 25. Blend Abdullahu
  Blend Abdullahu
  Ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 26. keli merko
  keli merko
  Ditë më parë

  Shum vari lesht si kenge

 27. Herbal Life
  Herbal Life
  Ditë më parë

  Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

 28. Azra Zendeli
  Azra Zendeli
  Ditë më parë

  Noch nie so schön Tayna 💖💘

 29. Berat Qufaj
  Berat Qufaj
  Ditë më parë

  Special❤tayna

 30. Besim Gerqina
  Besim Gerqina
  Ditë më parë

  Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 31. BESA
  BESA
  Ditë më parë

  Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  1. Edisad Delaj
   Edisad Delaj
   Ditë më parë

   Qyqja😂

 32. Luca Cels
  Luca Cels
  Ditë më parë

  Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 33. buuu lali
  buuu lali
  Ditë më parë

  Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  1. Arton A
   Arton A
   Ditë më parë

   Shumë e vërtet 👏

  2. Arton A
   Arton A
   Ditë më parë

   @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

  3. Herbal Life
   Herbal Life
   Ditë më parë

   Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 34. Shanel Ismaili
  Shanel Ismaili
  Ditë më parë

  TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 35. Cassie
  Cassie
  Ditë më parë

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 36. Drin Hyseni
  Drin Hyseni
  Ditë më parë

  Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 37. Blerina Kostagianni
  Blerina Kostagianni
  Ditë më parë

  xtgf f

 38. Aida Sh
  Aida Sh
  Ditë më parë

  Hit hit hit🌟🌟🌟🌟🌟🌟🥰🥰🥰❤️❤️❤️🥰🥰🥰

  1. Cassie
   Cassie
   Ditë më parë

   Na e shpifet hajdute klikimesh

 39. shqip tar
  shqip tar
  Ditë më parë

  Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 40. Rifat Rufa
  Rifat Rufa
  Ditë më parë

  Palidhje nxirr rap oj qik

 41. Alexandra Kristaqi
  Alexandra Kristaqi
  Ditë më parë

  Hi

 42. Marjus Stafuka
  Marjus Stafuka
  Ditë më parë

  Flori🥰

 43. genta ana
  genta ana
  Ditë më parë

  sellma a je ti moter P p

 44. Intuitive Tarot
  Intuitive Tarot
  Ditë më parë

  Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

 45. Esii Goga
  Esii Goga
  2 ditë më parë

  👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

 46. Xheii C R
  Xheii C R
  2 ditë më parë

  ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

 47. Anony Mous
  Anony Mous
  2 ditë më parë

  O Florooo mos vdeksh kurre

 48. Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni
  2 ditë më parë

  Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

 49. beta Rajku
  beta Rajku
  2 ditë më parë

  Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

 50. Savage MadaFaka
  Savage MadaFaka
  2 ditë më parë

  This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 51. Erblin Zeqiri
  Erblin Zeqiri
  2 ditë më parë

  Kang ma palidhje smun gjan

 52. Ben Beny
  Ben Beny
  2 ditë më parë

  Awe yes 🙌🏻

 53. Kevi Tirane
  Kevi Tirane
  2 ditë më parë

  Na e shpifet hajdute klikimesh

 54. R.P
  R.P
  2 ditë më parë

  Me pelqen shum kjo kenge❤❤❤👌👌👌

 55. mikin lirou
  mikin lirou
  2 ditë më parë

  Like : TAYNA Koment : RINA Share : Melinda

 56. Meni Flamuraj
  Meni Flamuraj
  2 ditë më parë

  Flori e ben diferencen n cdo bashkpunim. ARTIST 1 pavarisht gjeneratave qe do vin dhe do ikin .

 57. Anton Don Dara
  Anton Don Dara
  2 ditë më parë

  Po bajat kjo Doruntina😂 Flori 👍🏻

 58. Tzesika Kaja
  Tzesika Kaja
  2 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 59. Tuana Dauti
  Tuana Dauti
  2 ditë më parë

  Shum mka pelqy bravo kshtu vazhdo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️te duaaaaaa

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   2 ditë më parë

   Tayna je nona rrepit ❤❤

 60. Luan Xhura
  Luan Xhura
  2 ditë më parë

  Ti je në shtetin e Malit të Zi

  1. extream
   extream
   2 ditë më parë

   Jo, videoklipi eshte bere ne Prishtin

 61. Naile Belallari
  Naile Belallari
  2 ditë më parë

  ♥️Tayna Flori♥️

 62. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  2 ditë më parë

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 alfirst.info/nick/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

 63. Ladia Oswald
  Ladia Oswald
  2 ditë më parë

  O zot sa te talentum jeni Urime Te Dyve e urime tan Kosoves Suksese ne cdo Aspekt ju uroj gjithve me shpirt

 64. Alex Stoimenovska
  Alex Stoimenovska
  2 ditë më parë

  follow me on insta: alexandra.stoimenovska

 65. mara mara
  mara mara
  2 ditë më parë

  🥰😉😉

 66. Xhesi Farruku
  Xhesi Farruku
  2 ditë më parë

  I LOVE TAYNA❤🔥

 67. Alban Bicaku
  Alban Bicaku
  3 ditë më parë

  Na ke zhgenjy o flor djali me ket Kong 🤔

 68. Richie
  Richie
  3 ditë më parë

  Ahhh Magdalena 🙌

 69. Block Hand Test
  Block Hand Test
  3 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 70. Block Hand Test
  Block Hand Test
  3 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

  1. serdy ximi
   serdy ximi
   2 ditë më parë

   2 yje

 71. Visar Heta
  Visar Heta
  3 ditë më parë

  ju lutem kush ka munsi ma ban subscribers

  1. serdy ximi
   serdy ximi
   2 ditë më parë

   P

 72. Meto Dita
  Meto Dita
  3 ditë më parë

  Pse Flori Mumuajesi nuk kendon me shpesh ☹

 73. Enxhi Xhaferri
  Enxhi Xhaferri
  3 ditë më parë

  Tayna je nona rrepit ❤❤

 74. Kuti Samsung
  Kuti Samsung
  3 ditë më parë

  O flor o rrot kari po shko mor krijo familje mushe shpin me femije jetoje jeten e tashme se ngele vetem tu i knu te shkuares se dhe pak je tu mush 50 vjeq ahahaha

 75. Meli Meli
  Meli Meli
  3 ditë më parë

  Cfar kurve lidhje ska me muzik i ka hy vehtja ne qejf , robt te qifsha me nen e me babë qe tkan eduku

  1. Shpf Musik
   Shpf Musik
   2 ditë më parë

   Mjere nena e baboi qe t'kane sjelle ty n'bote dhe nuk t'kane eduku e as nuk t'kane mesu te flasesh shqip.

 76. Jontar jon I
  Jontar jon I
  3 ditë më parë

  Gg

 77. Hysni Sharanja
  Hysni Sharanja
  3 ditë më parë

  Jam Adisa qe po e shkr kete koment te uroj suksese

 78. Alijon Gjocaj
  Alijon Gjocaj
  3 ditë më parë

  Jufs1💯

 79. Berki Bs
  Berki Bs
  3 ditë më parë

  👑👑

 80. Diturije Ahmeti
  Diturije Ahmeti
  3 ditë më parë

  Hf

 81. vajza vajza
  vajza vajza
  3 ditë më parë

  Cfare koke madhe ka kjo fare Tanya

 82. Lila Avdullahi
  Lila Avdullahi
  3 ditë më parë

  Te lumt artistja tayna 😍😍😍😍

 83. Joreda Maxhari
  Joreda Maxhari
  3 ditë më parë

  i love you tayna

 84. Nury
  Nury
  3 ditë më parë

  O Floro le nom! Nga bashkepunimi behet fjala. :)

 85. K Bytyci
  K Bytyci
  3 ditë më parë

  P

 86. Anisa Laze
  Anisa Laze
  3 ditë më parë

  2 yje

 87. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  3 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕🌴🌴💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤

 88. zuygj bnsv
  zuygj bnsv
  3 ditë më parë

  Like kush mendon se do jet super H.I.T.T🔥🔥🔥❤❤❤🔥

 89. Bleron Krasniqi
  Bleron Krasniqi
  3 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 90. Fiona Zhupa
  Fiona Zhupa
  3 ditë më parë

  Min 0:56 arsyeja pse degjohet kjo kenge eshte Flori

 91. Bona Molla
  Bona Molla
  3 ditë më parë

  Nsvfndj sf7

  1. zuygj bnsv
   zuygj bnsv
   3 ditë më parë

   Per Florin like😍👍🏻 Per Taynen👎🏻🤦🏻‍♀️

 92. Serxhio Kadilli
  Serxhio Kadilli
  3 ditë më parë

  Best song ever .. Congratulations!

 93. Leart Shatri
  Leart Shatri
  3 ditë më parë

  😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘

 94. misuyy fong
  misuyy fong
  4 ditë më parë

  THIS SHOULD BE PLAYED AT HIGH VOLUME !!

 95. Ina Cullhai
  Ina Cullhai
  4 ditë më parë

  Kendon FLORI dhe si mund te mos jet keng qe te vdes fare ..je yll o floriii❤vetem zeri jot na jep frymzim per te ndjer kenaqsin e te qenurit te dashuruar🤗te du o flori je i parritshem trujt zoti yll bote ....

 96. KatMa NiSa
  KatMa NiSa
  4 ditë më parë

  m.alfirst.info/load/eIJ5ZIHcaq2UfYU/video

 97. Meri mery
  Meri mery
  4 ditë më parë

  Magdalena pra... bashkpunim klas

  1. misuyy fong
   misuyy fong
   4 ditë më parë

   Me ate fyellin e kan dhi

 98. Unknown User
  Unknown User
  4 ditë më parë

  🔵 LYRICS: 95% 🔵 MELODY: 95% 🔵 BEAT: 100% 🔵 VOICE: 100% 🔵 AUTOTUNE: 100% 🔵 VIDEO: 100% 🔵 OUTFITS: 100% 🔵 FLOW: 80% ___________________________________ (95+95+100+100+100+100+100+80) : 8 = 770:8= 96.25 ___________________________________ ⬜ SONG RATE: 96% ___________________________________ SUKSESE, TAYNA & FLORI ❤️

  1. Unknown User
   Unknown User
   3 ditë më parë

   If Tayna & flori would write all the lyrics & melody theirself, the rate would be 100%

 99. dolimi jotoo
  dolimi jotoo
  4 ditë më parë

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 100. nansu boo
  nansu boo
  4 ditë më parë

  flori zeri me i vecant yll dhe tajna super yjeee