Opinion - Ne shqiperi ndalojne fluturimet! (7 Prill 2021)

1 329 Shikime 162 mijë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #BatonHaxhiu #AlfredPeza #ErgysMërtiri #ArtanHoxha
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Baton Haxhiu, Alfred Peza, Ergys Mërtiri, Artan Hoxha
Në lidhje direkte: Flora Ndreca, Etien Xhafaj, Belinda Balluku
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  OOO Trebicka Hajvani.. Po esht puna yte mor Rrugac.. Secili punon dhe shumica sjan te knaqur me punen, por asnjeri shik nga puna.. Oooo Hajvan Njeri Trebicka.. Edhe Un punoj dhe me ose pa Covit dhe sjan aspak i knaqur me punen, edhe Kur behet pune per ceshtjen Kombetare Njeriu sakrifikon... Jo si ju flliqsira..

 2. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Kjo Zonje Genjeshtare ka be nje dem te papare Atdheut qe i paguan ne ket kohe Pandemie nga 2500 Euro ne muaj me nga 17 dit pune ne muaj?? Kjo qenka turpi se si shitet Atdheu per Lek dhe inatet e Zonjes ne fjale

 3. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Ju pse sjeni degjuar merni ne pergjigjsi te beni tradheti Kombetare?? Ju qenkeni turpi i Shqiperise!!!

 4. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Si ste vjen turp te genjeni aq flliqur Zonja Ndreca?? Ju per inatin tuaj per Koleget tuaj leni nje Popull te tere ne Rruge.. Po shihet qarte se Zonja genjen flliqur.. Kjo Zonje e koruptuar shyqyr Zotit qe u arrestua!!! Oj Zonje e cmendur po a sju vjen pak turp te genjeni kaq hapur 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 5. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Kush ju financoj shkollimin 150.000euro ne Angli Zonja Ndreca?? A ste vjen pak turp qe bere qe mos vijn vaksinat dhe te merni ne qafe Njerzit qe kan nevoje??

 6. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Zonja Ndreca tash jo 2500 Euro per 17 dit pune ne muaj,dot shpenzon mijra Euro per ti knaqur Avokatet qe do ta mbrojn nga Burgu.. A ja vlejti Zonja Ndreca te bini pre e Kriminelit Meta?? Po ki Femije moj Zonje e cmendur.. Harroj tash pushimet loksoze qe ke be deri tash.. Doktoret Hero punojn per 1000 Euro dhe Jan ne krye te luftes, por siken nga puna si Zonja Ndreca.. Tju vjen turp Zonja Ndreca!!!

 7. Qazim Berberi
  Qazim Berberi
  Muaj më parë

  Dhe Enveri ne pozicione kyce vendoste njerezit e besuar te tije. Keshtu dhe keto politikqenerit medioker,injorante qe dine vetem ha e dhit. Tru tulat e kombit Shqipetare. Ma don mendja qe Shqipja ne historine e saje nuk ka pasur me shume se keto 30 vite tru tula ne udheheqje me shume se sa sot. Injorante,medioker,te pa shkolle dhe bufa. Nuk behet Shqipja me bufa, me qorra,hajne,te shemtuar,servile e medioker.

 8. Inird Balliu
  Inird Balliu
  Muaj më parë

  zeee8e8

 9. Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia
  Muaj më parë

  KY GAZETARI APO NANA-LISTI ARTAN HOXHA QENGA NJE GOMAR NGA TRUT PO GOMAR SHKRETETIRE PO PSE MORE TRUTHAR TI LEJNE KONTROLLORET NE NJE PIK STRATEGJIKE SIMBAS QEFI PSE VAKSINAT SI PO TE DUKEN TY APO TE RRIJNE DISA DIT POPULLSIA DERISA KONTROLLORET TE MARRIN 40000 DOLLARSHIN DHE PO TE DOJNE TE ULIN NDONJE AVION MOS MA MERR PER MBURRJE PO QENKE LLUMI I GAZANIT MEDIATIKE TE SHTYPUR DHE TE SHKRUAR DHE I NDIKUAR NGA POLITIKA

 10. Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia
  Muaj më parë

  PO KTO KONTROLLOR A JAN TAJNUAR ME LEKET E SHTETIT PO OK DUHEN SEVENDESUAR. MENJEHER TE SHKRETETT KAN STRESE ME 150000 LEK NE MUAJ DERI NE 4000 DOLLAR NE MUAJ TE SHKRETIT

 11. Erjon Qypi
  Erjon Qypi
  Muaj më parë

  Futini ne burg kta Servilat njerzit paten bler bileta kta ikin te gjith na puna 😠

 12. Benjamin Iseni
  Benjamin Iseni
  Muaj më parë

  Bravo baton haxhiu

 13. Ben Cantona
  Ben Cantona
  Muaj më parë

  14:24 te stresuar ???? Jo! Ju jeni te pjerdhur e te rrjedhur.Ne nje shtet normal ju duhej te ishit shkarkuar e per ndjekje penale. Te pafytyre ,ja keshtu jeni ju.

 14. Benjamin Iseni
  Benjamin Iseni
  Muaj më parë

  Stresi dajak do kjo Boll lek Po mirkan kta marre Te koft zojn

 15. Bruna Jella
  Bruna Jella
  Muaj më parë

  Aman ju të emisionit se na hapet barkun. Po c'kujtoni se kaq lehtë përplasen avionët në ajër nga trafiku?? Mos flisni budallallëqe sepse vetëm me teknologjinë e sotme parandalohet çdo mundësi përplasje. Plus kontrolli human. Boll na e shitet djathin për sapun, por kini me modesti e ndërgjegje pune!!!

 16. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Ju lumte Zonja Balluku 👍👍👍👍👍Zonja Ndreca tash dot mer rrogen nga Ilir Meta.. Kta Maskarenj marin nga 2500 Euro ne muaj dhe punojn vetem 17 dit ne muaj dhe bejn tradheti kunder dores qe i ushqen.. Tradhetia dot paguhet me Burg..

 17. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Ju lumte Zonja Balluku 👍👍👍👍 Ju jeni 100 %ne te drejte Zonja Balluku 👍👍.. Kta jan skemat e Metes dhe Berishes.. Zonja Hajvane Ndreca ka ra preh e shantazheve te ktyre flliqsirave

 18. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Zonje ti paguhesh per at pune apo?? Normal dot bejsh punen qe paguhesh 2500 Euro dhe punon vetem 6 ore ne dit.. Dhe sje e knaqur?? Tradheton vendin per ca lek a?? Burgu te pret Zonja Hajvane.. Artan Hoxha esht i dehur

 19. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Aha me Presidentin e Shqiperise 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️tash e kuptova pse keni tradhetuar Shqiperine.. Sa lek ju dha Presidenti?? Flliqsire je Zonja Hajvane

 20. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Zonja Ndreca. Nga 2500 Euro rroge qe keni pasur tash ne Burg dot mbaroni.. Ju lumte Zonja Hajvane.. Ju duhet arrestuar dhe tjeni e Burgosur.. Tash dot punojsh per 300 Euro Zonja Tradhetare

 21. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Kush te shkolloj mor Trebicka Majmuni?? Taksapaguesit Shqiptar te kan paguar shkollimin tuaj dhe ju e tradhetoni ate qe te ka shkolluar.. Kafshon doren qe tka shkolluar dhe qe te ushqen

 22. Hatixhe Ibishi
  Hatixhe Ibishi
  Muaj më parë

  Baton Haxhiu eshte nje ....ska koker mendje vetem eshte ngucakeq i flliqur

 23. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Ky Kontrollori qenka si duket total i Droguar ose i dehur.. Duket si Majmun.. Ta dhjefsha mjekren mor Majmun tradhetar

 24. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Ky Artan Hoxha esht nje flliqsire e keqe qe ska fije Karakteri dhe edukate.. Pse e ftoni ne Emisione ket flliqsire te ndyre Artan Tradhetar Hoxha

 25. Nicos Berletti
  Nicos Berletti
  Muaj më parë

  Bravo zoteri Fevziu.. shume studio dhe emision serioze ke. Vetum vazhdoje punen. Pershendes nga Suedia

 26. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Zonja Shtrige Ndreca dot arrestohet dhe dot denohet per tradheti tradhetare.. Kush ta paguajti trajnimin tend Zonja Ndreca??? Dhe ti sot bllokon gjith fluturimet ne teritorin Shqiptar.. Shuuuum mire qe te paskan perjashtuar nga puna..

 27. Dori Qafarena
  Dori Qafarena
  Muaj më parë

  Sikur te kesh njeri te familjes duke prit me shku me ba operacion o zoti kurv hoxha si do flisnit. Njeri I flliqur, vetem sulme ndaj qeveris. Je moter qim.

 28. leone trapone
  leone trapone
  Muaj më parë

  Bere pyetjen cfar kerkojne autoblindat po te beje une nje qytetar i moshes se tret cfae kerkonin TANKESET neper lagjet e Popullit Armet ne duarte e Popullit e te femijeve tane qe sot po Vrasin njeri jatrin ju zoteri Athere Pse nuk ja bere kete Pyetje sali barishes une them se vetem pd i bene keto pone te keqia e sot vazhdojn

 29. Kujtim Kujtim2019
  Kujtim Kujtim2019
  Muaj më parë

  O blend po ben pytje endegjo mos llap to se spo dihet kush po ben pytje e kush pergjigjje

 30. EDLIR BARDHI
  EDLIR BARDHI
  Muaj më parë

  Te kini turp plehra. As nuk duhet ta shohin me aeroportin me sy

 31. Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare
  Muaj më parë

  Batoni po han tum kot

 32. Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare
  Muaj më parë

  Pagat ja paskan sakatu

 33. Ismail Kukes
  Ismail Kukes
  Muaj më parë

  Si ka mundesi te jete njeriu kaq pidhrobsh sa erion veliaj

 34. nikoll gega
  nikoll gega
  Muaj më parë

  Te dhjefsha faren o moster qfar rroge pase un jetoj ne mergim dhe si marr as 700 evro ne muj

 35. Lauren Prifti
  Lauren Prifti
  Muaj më parë

  Si e paske gjuhen baxhella!

 36. gazmir shehaj
  gazmir shehaj
  Muaj më parë

  kelyshat e sali gerdeci

 37. Rejnald Velja
  Rejnald Velja
  Muaj më parë

  Ta din të gjith qe mbrapa ksaj grushti shteti esht Ilir metà ai po e kurdis nga posht tër kët pillropshillik

 38. Rejnald Velja
  Rejnald Velja
  Muaj më parë

  75 veta të stresum.. ok hikni nga puna zonja e zotri.. se ka plot qe endërrojn stresin që ju keni... me rrogen qe keni etj etj....

 39. Rejnald Velja
  Rejnald Velja
  Muaj më parë

  Hahaahah jam e stersume hahahaah kerkova 3/4 dit per relax. O zot o zot . ju q...sha ropt . Edhe me pun të mir edhe me pun tallje leshi edhe stres. Hajde milet hajde

 40. Pitaqi Marjan
  Pitaqi Marjan
  Muaj më parë

  Kjo çka po ndodhë ne Rinas,ashtë veper Terroriste! Mjerisht nuk ka Ligj se keta duhet ta kan vendin në Burg! Zonja Nreca kur thotë shtres une e kuptoj shtresin diçka shumë Normal? Kjo veq me shtinë me qesh😀😀

 41. alb etero
  alb etero
  Muaj më parë

  A ka ndonje ligj per grevat ne Shqiperi?

 42. alb etero
  alb etero
  Muaj më parë

  O Peza, te qifte gruan gjithe personeli i sigurise se aeroportit te Rinasit!

 43. se7enzsins
  se7enzsins
  Muaj më parë

  Ouuuuuu se gati harrova ! ! ! Skllevërit modern të fasonerive ju bëjnë të fala !!! Cheers !

 44. se7enzsins
  se7enzsins
  Muaj më parë

  Znj Ndreca ye ishe e stresuar do dukej sadopak,po ju edhe ju kane hequr nga puna dhe ju kendon goja bilbil e ftyra juaj gati cinike tregon shume se ketu ka "mish dhie" apo "hordhek' ku si gjithmone jane te mpleksur te gjithe partite nepermjet nje mbajtje ekuilibri duke bere rremuja e bllokime per efekte elektorale teresisht politiko-korruptiv. Pas 17 majit 2017 nuk besoj asnje teatër tallës ku edhe analistët vetë janë ne nje pjese te mire kavje e ketij teatri. Kurse persaiperket diskurit te znj. Ndreca ka kontradikta ne logjike edhe pse artikuluar si motorr me turbo. Thote nuk eshte pune shifrash e rrogash pastaj kur rrjeshton motivet e STRESIT permend rrogen por jo me nominimin "rrogë" por thote :"trajtimi funanciar e bla bla bla ......... '. Thote nuk eshte qeshtje e politizuar pastaj permend minister e kryeminister . Por....... e bukura eshte se nuk i bën syri tërr. Pra ketu edhe kur bllokohen avionët edhe kur bastisen avionet ne drite te diellit ka gjithmonë nje aferë ku ka gisht një politikan . Kto Trebickat me mjekra janë shumë lehtë të zbërthyeshëm po nuk ka gazetarë. Por prap kthehem tek ajo qe ketu çohet pluhur me pseudu drama por qe ne thelb jane te tilla pasi gjithmone e ha populli dhe gezon Politika dhe femijët me indulgjenca financiare dhe jo vetëm. Ketu ka mbaru çdo gjë. Ikni nga sytë këmbët. Absurdistan republic of canabis and media dictat continues my friends ! ! !

 45. Senad Fazliji
  Senad Fazliji
  Muaj më parë

  Nje shtet qe nuk ka kontrollor rezerv,thjesht fatkeqsisht quhet shkurt e shqip SHTET KARI.Po sikur Te kishin vdek ose semur me virus Covid 19 kush do ti zavendsonte kto,Dmth prap se prap do ishte mbyll kulla.

 46. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Solidaritet?? OOO Artan Kari.. Solidaritet te ikin edhe Mjeket nga puna ne kohen e pandemise?? TI Artan dhe aj Jevgu tjeter "Gazetar Hajvani" jan Tradhetaret e Shqiperise sbashku me Zonjen Tradhetare!!!

 47. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Zonja Ndreca qenka mesuar shuuum mire te paguhet 2000 dollare ne muaj deri sa te tjeret shkatrohen duke punuar per 300Euro ne muaj.. Per Zonjen Shteti ka shpenzuar 150000 Euro investim per tu mesuar dhe kjo Tradhetare gjen guximin ti kthehet Shtetit me Tradheti 🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿

 48. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Tradhetare, Tradhetare qe per Lek jan ne gjendje ta shesin Shtetin e tyre dhe cdogje tjeter.. Kta Maskarenj duhet te Burgosen dhe te perjashtohen nga Puna!!!!!!!

 49. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Zonje ju jeni te politizuar dhe ate deri ne fyt.. Meta ju beri qe te humbni punen dhe te beheni tradhetare.. Ju duhet arrestuar Zonje per tradheti Kombetare!!!!

 50. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Ju kam terhjekur verejtjen se nese Ilir Meta nuk arrestohet ne Shqiperi dot kemi edhe Vellavrasje. Kjo esht 100%vepra e Metes qe ta destabilizoj vendin.. Krimineli Meta duhet te Burgoset sbashku me kta tradhetare Konteollore.. Kta jan Tradhetaret e Shqiperise!!! Ne Burg me kta Tradhetare!!! !!!! Ilir flliqsira dot mer me vete shum te tjere ne arrestimin e tij!!! Burg Tradhetarve!!!!!

 51. Daniel Marku
  Daniel Marku
  Muaj më parë

  Respect per z xhafaj shum I kulturuar dhe I pregaditur

 52. Elbasan Albania
  Elbasan Albania
  Muaj më parë

  Keshtu eshte kur ke nje aeroport nr shqiperi

 53. Elbasan Albania
  Elbasan Albania
  Muaj më parë

  Dhe uji ska dhe dritat e heqin dhe ilace nuk ka ne spitale , dhe korrupsioni eshte nr nivele me te larti, Po nuk e can koken njeri , kur dalin kundra shtetit eshte krim

 54. Sajmir Dervishi
  Sajmir Dervishi
  Muaj më parë

  Ajo zonja qe paska nje femeje te vogel qe deri me dije eshte rritur me 4000€ ne muaj e di se sa femije duhet te fluturonin per nje nderhyrje mjekesore me nje shprese per te jetuar.

 55. Shkelqim Muhameti
  Shkelqim Muhameti
  Muaj më parë

  Cja fut dhe fejziu me top zonja merka nje milon e gjashtqind mije dhe mortgage 100per 100 te ket zonja mer dy her me shume se nje police apo Nuk vete dot sivjet ne Maldives edhe un e le shpin ne oren 6Am dhe kthehem 9Pm paska shtres zonja fute brenda po ka thyer ligjin

 56. Ajredin Ajredini
  Ajredin Ajredini
  Muaj më parë

  Burg krejtve

 57. Miri Ndoj
  Miri Ndoj
  Muaj më parë

  SHTETI ME I. KORRUPTUR. NE BOTE.

 58. Mario Sotiri
  Mario Sotiri
  Muaj më parë

  Jo ne burk po doni pushkatuar se ka njers qe po presin te vdekurit e tyre nga jasht qe tu qajn edhe njerzit tuaj sic po qajn dhe ata qe ta ndjejn ca dhimbie esht

 59. Juljan Jack
  Juljan Jack
  Muaj më parë

  Cfare paradoksi ne Shqiperine tone te bukur, njerezit qe marrin buken me Liste, pensionistet dhe punetoret me rroge minimale flejne gjume dhe te priviligjuarit e pushtetit I fikin dritat shtetit, Popull Bal😪

 60. Crist Lucky
  Crist Lucky
  Muaj më parë

  Jeni 70 veta. Nuk lihet vetem torre

 61. Crist Lucky
  Crist Lucky
  Muaj më parë

  Plan B, Edhe ushtark sherbimi per toren edrejtimit.

 62. Anjeza
  Anjeza
  Muaj më parë

  Turp te keni me nje rroge te konsiderueshme per Shqiperine beni greve, Mendo te ofroni dicka falas nga vetja ju ne kohe te veshtire per njerezit. Turp

 63. Crist Lucky
  Crist Lucky
  Muaj më parë

  Per te perkrahur tre koleget e punes, kane lene ne ajer miliona njerez!? Kaq te pakemaqur Jane?

 64. Bledar Shevroja
  Bledar Shevroja
  Muaj më parë

  Sipas mendimit tim..nuk esht problemi ke rroga qe ata marrin, problemi qendron se politika ka dor aty...di i ken paguar per me ket rremuje. Sepse esht budallai me i madh ai qe ben greve per rritje rroge.se me 2 milion ne muaj ne shqiperi jeton shum mire ,e me mire se ne qe jena ne gurbet,,,me me dhen mua 2 milion ne muaj kthehem qe tani .edhe dicka tjeter per te gjithe ata qe shkrujn mos shani, jepni mendimet qe keni se askush se di me te vertet si esht problemi aty.

 65. Shpetim Shpetim
  Shpetim Shpetim
  Muaj më parë

  A je martue hala balluku

 66. Ledjon Ledjon
  Ledjon Ledjon
  Muaj më parë

  O Artan kaq idjot je Ore mir qe nuk shikon po as kupton

 67. L. Nallba
  L. Nallba
  Muaj më parë

  Me pelqeu shume Znj. Ministre.. Shume e qarte edhe e pergatitur!!

  1. Dori D
   Dori D
   Muaj më parë

   Ke ngaterru supen me sufllaqen 😁. Me S fillojne te dyja, ska gje 😂

  2. beyond infinity
   beyond infinity
   Muaj më parë

   Bravo! E more supen edhe sonte. Neser gati llapen prape per lepirje

 68. Kitaristi Kitaristi
  Kitaristi Kitaristi
  Muaj më parë

  Shyqyr qe I kemi kete kontrollor perfesionist dhe ne nuk dim ti vlersojme, shume mire bejne qe kerkojne te trajtohen me dinjitet. Shteti ti therasi mendjen dhe ti trajtoj me dinjitet. Turp qe keto ç'eshte nuk duhet te duskutohej ne emisione. Ate Roge e kane me djers me merit me dinjitet,dhe meritojne me shume. Imazhi I Shqipris eshte qe ajo nuk di te trajtoj njerzit perfesionist dhe qe kane rendesi te madhe si keta kontrollor perfesionist.

 69. L. Nallba
  L. Nallba
  Muaj më parë

  He ore Z.Hoxha, cfare mbrockulle do nxjerresh tani? Edhe veten dukesh qarte qe se beson nga ato cfare thua..

 70. Donika Koka
  Donika Koka
  Muaj më parë

  Ca flet ky hoxha si è oma maj thanes, Ata Kan stes se marrin 4 mije ero o zot mjere populli jone qe I shkojne biletat ne sratosfere dhe keta mbushin xhepin

 71. Eduart Kurti
  Eduart Kurti
  Muaj më parë

  ti qenke nji buç debile

 72. Drragoi1
  Drragoi1
  Muaj më parë

  Po shikoja rrogat e kontrolleve te trafikut airor ne Britani. Rroga eshte nga 37 mij deri ne 42 mij pound. Duke pasur parasysh një puntor ndertimi merr 30 mij pound ne vit. Ktyre eshte për ti rras ne burg e ti lejsh aty te kalben, vemje.

 73. Drragoi1
  Drragoi1
  Muaj më parë

  Po si se kuptoni, perse nuk u ka kthy pergjigje asnje. Sepse jeni injorante te pa ndreqshem. Ne burg te gjithe, lapanjose. U ka hy frika ne palce.

 74. Drragoi1
  Drragoi1
  Muaj më parë

  Shiko Kush e ben kontrollierin si narkoman trebicka shembulli me i mire I mundshem. Ne burg te shkoni te gjithe. Rop qi**a

 75. The Real Deal
  The Real Deal
  Muaj më parë

  O artan o tqifsha at themelin e shpis or fisderr or pler qe ke kaq vite neper tv

 76. Drragoi1
  Drragoi1
  Muaj më parë

  O Artan injoranti e para sistemi eshte totalish i kompiuterizuar. Dhe ti mendon se 1.5 milion ne muaj eshte pale e keqe. O injorant as ministrat nuk marrin kaq. Ne hotelin tim kemi pushuar nga Puna 230 punojnes. A jeton ne kete bote ti apo jo. Para pushimit te gjithe pranuan ore te reduktuara dhe pagese te reduktuar pa asnje pyetje. Dhe fatkeqesish Nuk mundem. Kta jo ti pushosh Po jane për burg.

 77. Drragoi1
  Drragoi1
  Muaj më parë

  Ju jeni për burg te gjith, rrace e poshter. Ishim me stres, Po stesi i atyre qe nuk vij apo nuk shkojn dot. Ka njerez qe punojn ne ndertim e marrin 300 mij lek te qelbura. Kurse kto kurvat marrin 1.5 milion dhe nuk kenaqen. Pushim nga Puna pa te drejt ripunesimi ne airport.

 78. kledion tare
  kledion tare
  Muaj më parë

  Akoma me pergjegjsi kolektive keta kontrollore?!!Ne burg tu vine mendja sipas pergjegjsis....mbase u iken stresi ne freskollek.Po shpenzimet e njerzve te thjesht kush i paguan per demet anesore qe shkaktohen??Ekonomia,kredibiliteti si vend pro europian dhe aq me keq si nie vend me nie aéroport,ku e gjejn kete te drejten keta batakcinje per bojkot?Atje ne burg per nje ne rresht tu iki stresi ...shume e thjesht

 79. ALGERT SHPANI
  ALGERT SHPANI
  Muaj më parë

  Republika e Shqiperis 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 qa Republike jeni ju more derra te zinj 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 80. Hamza Salkurti
  Hamza Salkurti
  Muaj më parë

  Peza rropt ne goj 😘🙌

 81. Donika Koka
  Donika Koka
  Muaj më parë

  Po pse moj gjithe kete rroge ca ben ti veze te kuqe njerzit vuajne ti na do dengla ka familje pa buke mjere populli

 82. ALGERT SHPANI
  ALGERT SHPANI
  Muaj më parë

  Perfundimisht ky esht nje shtet aq i pa aft e aq i piset sa qe te vjen te vjellesh kur therret shtet shqiptar

 83. zeni 0086
  zeni 0086
  Muaj më parë

  Ndjehen te shkelur me kemb me 2 milion lek ne muaj imagjino cfar mund te ndjehet nji puntore e rendomt me 200 mi lek ne muaj

  1. B A
   B A
   Muaj më parë

   ngrihu edhe ti si ata, mos fli gjum

  2. OO OO
   OO OO
   Muaj më parë

   3 miljon

 84. Enzo Ferrari
  Enzo Ferrari
  Muaj më parë

  Ik er idiote si me ta pa bo baba ty me e myll me hap kur t dush ti

 85. Hamza Salkurti
  Hamza Salkurti
  Muaj më parë

  Baton tqifsha rropt 😘

 86. LUFTI HAMITI
  LUFTI HAMITI
  Muaj më parë

  Cfar thot zonja mos esht velur nga roga e mdhe cfar krrkon qiqera ne hell

 87. Jani Van
  Jani Van
  Muaj më parë

  O Artan Hoxha o peco di merda po ne qe duhet te udhrtojme me ate p... Qebllokon qarkullimin e pasagjereve turp.

 88. Lulzim Gjeta
  Lulzim Gjeta
  Muaj më parë

  ikeni ul ju zonj dhe arsyen e dini se nè qoft se do mar rugèn pèr nè shqipri mund te kushtoj 4 fish mè shum se nè shqipri

 89. Andrew Koumarakou
  Andrew Koumarakou
  Muaj më parë

  LËVIZJA E RE SHPRESA E VETME

 90. Flori Asllani
  Flori Asllani
  Muaj më parë

  Bejini testin e budallait gazetareve qe ftoni ne studjo

 91. o popull koti mbroni interesat e hajduteve Sefa
  o popull koti mbroni interesat e hajduteve Sefa
  Muaj më parë

  Quhet krim shtetëror dhe te gjithë punonjësit duhet të zevendesohen me puntore të rinj

 92. Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta
  Muaj më parë

  Problemi i par èsht se nuk ka vaksina dhe prandaj e politizon pushteti qè èsht pèrgjegjès e jo tè tjerèt

 93. Altin Kryeziu
  Altin Kryeziu
  Muaj më parë

  Ju dhjefsha shkollën. Shqiperi e shkruani me shkronje te vogel.

 94. Lundy R
  Lundy R
  Muaj më parë

  Sic akuzoi enveri si pucist beqir ballukun, ashtu dhe mbeska deklaron puc ne aeroport Stockholm syndrome kta kuqot, viktima do vetem sadistin

 95. Flori Asllani
  Flori Asllani
  Muaj më parë

  Nuk gjunjezohet shteti per ngritje rroge😂 As per te mbrrojtur shokun E as per stres per bebin e rrogen etj etj Burg te gjithe e sekuestrim pasurie per demet Pasi & jane grup i organizuar Kriminal

 96. Orges Dune
  Orges Dune
  Muaj më parë

  O hoxha sa i pikellum qenke per stresin e ktyre o hoxha o kurv sa i neveritshem qe bohesh kur flet pa lidhje ato 5 persona kan blloku gjith fluturimet ty te vinka keq pse po i perzejn nga aty me ushtri ti perzen dhe tja shkerdhejn ropt dhe ty hoxha te parin

 97. Genti Genti
  Genti Genti
  Muaj më parë

  Kur jan kaq pune e veshtir kontrolloret pse silleni si terrorista o Ministere me kontrolloret!!!!😡😡😡😡 Ju i hani mutin kontrolloreve e ta them me bindje 100% kete. Mos luani me njerezit por jepuni rrogat qe u takon dhe thojuni kontrolloreve faleminderit qe qendroni dhe punoni ne Shqiperi dhe nuk emigrojn dhe te punojn si kontrollor be Gjermani me 13.000 mije euro ne muaj apo 15 milion leke ne muaj. Per mua keta kontrollor qenkan patriot qe punojn akoma per kete palaço shtet me rroge 1200 mije euro ose shqip 1.5 milion leke ne muaj dhe nuk ikin te punojn ne Europe me 13.000 mije euro apo 15 milion leke ne muaj. Uleni hunden dhe silluni mire me kontrolloret dhe punonjesit o Balluku dhe ti Edi Rama mos u sillni si terrorista me shqipetaret sepse ata kontrollor ju bejn mutin e ikin te punojn ne Europe. Edhe ju plehra Balluku dhe Edi Rama do merrni serb,maqedonas,grek,turq,italian dhe do i paguani nga 5000 mije euro deri ne 10.000 mije euro ose shqip nga 7 milion leke deri ne 13 milion leke ne muaj. Per te huaj keni leke ndersa per keta 65 kontrollor nuk keni 3 milion leke por u jepni 1.5 milion leke.👎🏽👎🏽😡😡😡😡😤😤😤😤 Faleminderit ju 65 kontrollor qe ndihmoni Shqiperin dhe ju lumte sepse ju sakrifikoni dhe punoni ne Shqiperi me paga skandaloze nderkohe qe te ikni ne Europe, nderime per kontrolloret dhe ju mbeshtesim vllezer dhe motra!👏👏👏👏👍🏻 Dhe vazhdoni kontrollor te punoni te gjith sebashku dhe mos pranoni tju perçajn dhe ndiqini ne rruge ligjore mos bini pre e terroristave Balluku dhe Rama!!!

 98. Agim Qosja
  Agim Qosja
  Muaj më parë

  Eshte stresuar sepse e ka lene dashnori, dmth ka gjetur nje tjeter me rroge me te mire 🤣🤣

 99. Lumturi Buraci
  Lumturi Buraci
  Muaj më parë

  Baton të përzunë nga Kosova por dhe këtu nuk të do Neri të mban Rama shporru bashkë me qeverinë

 100. Lundy R
  Lundy R
  Muaj më parë

  ahahahahahahahah !!!!!! kur flasin te kuqte per tradhti kombetare ?!?!?!?!?!?!?!?!?! 1941, jugosllavet krijojne partine komuniste sllavo-shqiptare; 1946, qimja e ndau per tu bashku si krahine jugosllave; lenie jashte kosoves dhe camerise; terror popullit, me gjak shqiptar, per 45 vjet me rradhe; izolim total, deri ne uri kanibale; PS bisedime me milloshevicin ne krete; I gjati, vellazeror me Vucic, armik i urryer me vellezerit kosovare; Fiken radaret e kufirit per trafikun e marijuanes; Shitja tek Alex Sorra, per shpopullim; etj etj etj etj doni me per belulin