Zbythet Ilir Meta, i kërkon Ramës pazar. Gati për tu ribashkuar. Alarmohet Berisha

968 Shikime 106 mijë

Komente

 1. Valentino Korriku
  Valentino Korriku
  15 orë më parë

  Zonja. Kim kemi besim ke ambasada. AMERIKANE PER ILIR. METEN

 2. agim jahja
  agim jahja
  4 ditë më parë

  #Kata politikan jan te gjith ne hall, B.K.H-ja po u vjen verdall#

 3. agim jahja
  agim jahja
  4 ditë më parë

  #C'far pazari, K.Ministrin e ka zen pervehte HALLI?#

 4. iluminati Iluminati
  iluminati Iluminati
  14 ditë më parë

  ... C'eshte kjo fjale "zbythet" , a s'kemi nje fjale tjeter?............. nbythet e zbythet.

 5. Entel Spahillari
  Entel Spahillari
  14 ditë më parë

  Ne burg e ke vendin

 6. Sergej Kuci
  Sergej Kuci
  14 ditë më parë

  Meta Ka qene shtangist ska faj eshte goditur mbrapa kokes kur bente stsrvitje prandaj Ka ngelur si cyryk

 7. Vlore Albania
  Vlore Albania
  17 ditë më parë

  me zbythje ha ha

 8. Kastriot Mifol
  Kastriot Mifol
  20 ditë më parë

  Mjere ne qe na zuri ketu ,keta kane p......fare

 9. Nana Braushi
  Nana Braushi
  20 ditë më parë

  Ka krijuar partine putane,qe shkon sa ne nje ane ne tjetren,keshtu ka mbrojtur pasurine e vjedhur,Bravo angush....

 10. Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  22 ditë më parë

  Fuksshteti je ti ooo ilir te ka ardh funi pop ka me dit kuj ka me ja dhan voten... ti je nji krytar partie i rendomt .. LOL🤣🤣👎👎👎👎

 11. Myseret Myftaraj
  Myseret Myftaraj
  23 ditë më parë

  President leshi dridhe nga fryn era like

 12. Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani
  24 ditë më parë

  Ky trimi Agush i Skraparit....

 13. Arsim Drmaku
  Arsim Drmaku
  27 ditë më parë

  Po si nuk zgjohet POPULLI e ti denon këta gjakpirsa, ka koh që i toleroni , ........

 14. Ardian Moku
  Ardian Moku
  28 ditë më parë

  Z rama vetem me qen legen me u bashku me ilir leshin mos i beso meh

 15. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  29 ditë më parë

  Sa i ndyr qe eshte o zot por me te ndyr Jan dhe ata qe bashkohen me te. Si saliu i PD dhe fattosi dhe edi rama te ps mut Jan te gjith

 16. Soiram Lima
  Soiram Lima
  29 ditë më parë

  O te nderuar gazetare te Pamfletit kthese 360 grade do te thot te kthehesh aty ku ishe fillimisht... I kontrolloni ato tekstet para se ti lexoni se po lini nam mor aman... Besoj se ate qe donit te thoshit ishte se beri kthese 180 grade... dmth u kthye ne krah te kundert nga atje ku ishte.

 17. Jani Sava
  Jani Sava
  29 ditë më parë

  360 grade ,do te thote te jete ne te njejtin pozicion,o bimë!

 18. Drragoi1
  Drragoi1
  Muaj më parë

  O injorante 360 grade i bie te shkoje prap ne vend ku ishte. Cfare injorantesh as nivelin me basik nuk keni.

 19. VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _
  Muaj më parë

  Jeni kanali me kot qe ekzoston te mediat ,

 20. Klark Rama
  Klark Rama
  Muaj më parë

  Edi rama ne qoftese pranon ilir meten votat jan per lulzim bashen

 21. Nazmi Alimi
  Nazmi Alimi
  Muaj më parë

  Ma mutë prezident ne Botë pederashë nëjeri

 22. Mil Gozhdari
  Mil Gozhdari
  Muaj më parë

  Dridhe like me le ... fabrike

 23. zini arapi
  zini arapi
  Muaj më parë

  O zot bjere dite te mira pere shqiptaret e ndershem

 24. ILLYRIAN ALBANIAN
  ILLYRIAN ALBANIAN
  Muaj më parë

  Nuk eshte nje gje re kjo, kurva dhe shtriga nuk bjen kurr ne gjak.. dhe ky njihet historikisht duke luajtur me bythe

 25. Selam Iljazi
  Selam Iljazi
  Muaj më parë

  I ra bitha ne uj metes u lag idijoti ska ku tembahet me perveq te shkopi rames aty gjith do shkojn

  1. Kristo Lici
   Kristo Lici
   Muaj më parë

   Te lesht e munikes te mbahet.

 26. Ylli Maxhari
  Ylli Maxhari
  Muaj më parë

  O Meta poje ivonuar tani nuk ka me koe

 27. Lulzim Thaci
  Lulzim Thaci
  Muaj më parë

  Kjo gazetarja duhet me fol mire shqip nuk thuhet zbythje por zbrapje

 28. Erizjan Brahimi
  Erizjan Brahimi
  Muaj më parë

  Ketij i rrofshin shqipraret injorant qe shiten per nje paket cigare

 29. usa massachuset
  usa massachuset
  Muaj më parë

  O pler ti je per ne burg

 30. kastriot jaholli
  kastriot jaholli
  Muaj më parë

  Dridhe Like dridhe..!!! Amerika do ta fusi kukllen...asaj kuklle nuk i shpeton dot, 😂😂🖕

 31. Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai
  Muaj më parë

  Ike ore tradhetar me 100 futyra andej keteja ipa bes ipa fytyr tradhetar

 32. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  Muaj më parë

  Njeriu me indyr nje tradhetar ky eshte me i keq se vet djalli

 33. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  KETA JAN PER NE BUR

  1. Nimet Beqo
   Nimet Beqo
   Muaj më parë

   Ke ngrënë një gërmë ...

 34. Toni Xhemajli
  Toni Xhemajli
  Muaj më parë

  Ilir meta osht njeriu me ikoreptuar Token shiptare duhet ta vrasim ket rob qir

 35. Rimi Derka
  Rimi Derka
  Muaj më parë

  E re Rama.. Shane Saliun..I .mbrapsh.por dhe ka karakter ..Po ti vete ca ke..Ca ke ti nga keto te dyja..Po te isha ne vendit tate .do beja shume gjera. Per ate populle .Por sje ti ..leri te tjeret ..

 36. Rimi Derka
  Rimi Derka
  Muaj më parë

  Tani Meta do te shpetoi pasurin ..dhe koken ndaj do bej te pa munderen te futen ne PS.. ne avazin e vjeter..vithe vrasje me pages.. Mjere ne ..dhe sa do durojme ..NUK betohet me Skapari as per malin e tomorrit..

 37. Rimi Derka
  Rimi Derka
  Muaj më parë

  RAMA ..i mire i keq .por nuk duhet te bashkohet prape me Meten..Se i kerkoi popullit voten per te mos ndare tepsin e 30 viteve.. Nuk duhet te turperoi popullin ..Votusit e Ps..

 38. NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES
  Muaj më parë

  ASHTE PRESIDENTI I PARE NE SHQIPNI" MOS LINDE NANA MA SI KY" I PLAST MITH PA LIND. TURPNUAN VARREZAT VDIQEN TRIMA5 PER SHQIPNI E NGELEN MASKARENJET

 39. Nebi Deda
  Nebi Deda
  Muaj më parë

  Edi horri ka hall mandatin e tret

 40. Nebi Deda
  Nebi Deda
  Muaj më parë

  Me turq turp per ram legeni.

 41. Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj
  Muaj më parë

  I shkreti meta ka kujtu se po zihet me ramen edhe puna metes esht si ka ndodh para ca vjetesh isht nje grup njerzish dhe iken ne te gjith fshatin duke trokitur ne der dhe i pyteshin burrat a e degjon i pergjigjet berri po degjoj eh thon ata merre nje pul dhe zhduku drokiten edhe te tjetera shtepi dhe e pyesin burrin e degjon gruan po merre nje pul edhe ik shkuan tek i treti e pyesin e degjon gruan ti i thot me te madhe jo i thoj te ke fituar nje kal dil jasht e merr kalin ju thot burri sa kuaj leni ju pergjigj grupi kemi shum po prit pa thot se do pyes grune qfar ngjyre e don ju pergjigjen ata merre edhe ti nje pul e kris pythen edhe metes jepeni nje pul se nuk esht trim

 42. Genève Suisse
  Genève Suisse
  Muaj më parë

  *Fake news* 🙉😱🤮

 43. dhimitri metaj
  dhimitri metaj
  Muaj më parë

  Po e lane USA kete lloj pazari ,humbi mbeshtetjen e vetme massive popullore ne Europe.

 44. Xhavit Bylbili
  Xhavit Bylbili
  Muaj më parë

  kapne qenin sa me par ket mut se vec hajdut esht ky bastard

 45. MIRANDA LULAJ
  MIRANDA LULAJ
  Muaj më parë

  Dridhe like se na fike u fikesh dhe u zhdukesh nga faqa e dheut ,amin🙏

 46. Naim Cerkini
  Naim Cerkini
  Muaj më parë

  Keso pazare ne mes ketyre krimineleve jane bere ma se 20 vite dhe se eshte ndare pushteti ne tavolinen e pazareve perkunder vullnetit te popullit.Keta jane hajna dhe kriminel e ma i rryer eshte Berisha.

 47. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  Muaj më parë

  Me. Ameriken Politika. Ajduter. dha. Spiuna Rus. Serbe. Grek. Turpi. Kombetar 🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 48. Krenar Kopani
  Krenar Kopani
  Muaj më parë

  Prralla me mbret kush ju paguan ju qe tregoni budalliqe cfar leshi hyn palmer rama ka 8 vjet qe vjedh

 49. Isa Meleqi
  Isa Meleqi
  Muaj më parë

  O pamflet sa ju pagoj rama per te ber lojen e tij turp se nje mut jeni te gjith mediat

 50. Jo Jo
  Jo Jo
  Muaj më parë

  Vetem Shqiperia mund te ket prostitutke te keti lloj kalibri aq te ulet.

 51. Best Things
  Best Things
  Muaj më parë

  Te dy keta horra kriminel qe kan mar peng shqiperin duhen ndeshkuar rend Edhe nga populli te cohemi te gjith kunder saliut dhe ilirit ti ndeshkojm rend keta horra

 52. RR 31
  RR 31
  Muaj më parë

  Po ik p legen se ke 30 vjet qe mashtron shqiptaret

 53. Martina Ciaoni
  Martina Ciaoni
  Muaj më parë

  Zoti kryeminister po' pranuat tradhetaret ne shtepine tuaj e humbet popullin dhe gjithe punet e mira qe keni bere deri tani do te thote se edhe ju jeni njesoj si AI.... MOS HUMBNI POPULLI JU DO🙏👏🙏

 54. Lien Lien
  Lien Lien
  Muaj më parë

  Turp per te gjithe poletikanet shqipetar qe votuan per president ilir meten, Jane shum politikan te ulet

 55. Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku
  Muaj më parë

  Qelbesirat jane bashk si perher. VV E zotit Kurti do ti shpartallojne keta sharlatan zhvates.

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Te punoj per shtetin e vet njehere qytetarja

 56. Smartstoreweb Smartstoreweb
  Smartstoreweb Smartstoreweb
  Muaj më parë

  hahhaha p zot ky pamfleti esht media komuniste...ncnncnc turp

 57. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  Muaj më parë

  Vetem litarin e plumi i jep zgjiedhje politikaneve shqiptar e shum perkrhesve te tyre tribunali i hages eshte pak..

 58. Vehbi Bajrami
  Vehbi Bajrami
  Muaj më parë

  O ju te shkrini se qeshuri Ju i thoni problemet spas mides tuaj ,jo si eshte raliteti.

 59. Juve Juve
  Juve Juve
  Muaj më parë

  Ku e keni cu at gazetaren luftarake 😂😂 sa bertet ajo

 60. Jamba 95
  Jamba 95
  Muaj më parë

  LSI SI PERIDAT E FEMEAVE .

 61. Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj
  Muaj më parë

  Lili pregatitu te kaloshe pleqerine me Ramen , ini shoke Mosè e dhisni fare , tani per 20 dite , do hani ngjala ne lalez prape me Ramen , kane kaluar kohe qe nuk jeni takuar , dhe ne populli shqiptare mesi po' ju presim tju shofim bashke , per te miren tuaj , per te miren tone , per te miren e popullit shqiptare , hahahahaha , ju ini spesialiste te stervitur , ,,,,,,,,,

 62. Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj
  Muaj më parë

  Ooooo. Skrapalliu , nuk ka pire raki sote hahahahahaha , na u qetesua ,

 63. JJ69
  JJ69
  Muaj më parë

  Ky eshte presidenti me i poshter ne bot.

 64. Real M7
  Real M7
  Muaj më parë

  Po , e vertete ... LSI eshte mut a cion.

 65. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  Muaj më parë

  Ilir mutmeta legen skrpari hajdut maimadh ne europ bashk me nexhin e dyt kta Jan cifti mahajdut qeprej tridhetvetesh e tepaftyr sikta nuka edalin perfushat keta e han marren mebuk

 66. zarif bajrami
  zarif bajrami
  Muaj më parë

  pershendetje dhe respekt amerik NATO

 67. Kristo Lici
  Kristo Lici
  Muaj më parë

  Ishalla ne spac dhe benc te ven te gjith qeverritaret.Qelbesira.hajdut kriminel

 68. Nikoll Hila
  Nikoll Hila
  Muaj më parë

  Kush lun mebyth sekajeten egjat

 69. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  Krimineli Meta dot shkon shuuum shpejt ne Burg.. Flliqsire e keqe esht ky i Koruptuari i flliqur.. Meta e ka vendin ne Burg!!!!

 70. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  Muaj më parë

  PD LSI PS në RRS !!!!

 71. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  Muaj më parë

  Ilir meQka !!!

 72. Cela Cel
  Cela Cel
  Muaj më parë

  Ca gjuhe perdor gazetarja sikur i ha buken kesaj o zot

 73. Sava Braculla
  Sava Braculla
  Muaj më parë

  Politikanet tan te cdo ngjyre kush me shume edikush me pak jan te gjith te koruptuar...dhe me vjen shume keq qe ju drejtohen kryetarve te zgjedhin deputet te ndershem kur kete vyrtyt nuk ekan as vet ...po bejn shou ne kanalet televizive se ikan prone te tyre se rezultaet indajn ne tavolin ne gjirin e lalzit ...populli ka humb shpresen te te gjith kemi 30 vjet anarshi qe zgjedhim te keqen me deshir ate me te voglen.. s len uqrit e vjeter njerzit e ndershem ete shkolluar te konkurojn se duan injorantet ti ken ushtar ne rjesht.

 74. arben carcani
  arben carcani
  Muaj më parë

  Kētijē nuk i besohet , sa tē qetēsoet do filloj prap nga maskarallēqet

 75. Jolanda Puci
  Jolanda Puci
  Muaj më parë

  E gjith klasa politike qe ka qeverisin vendin sot e 30 vjet eshte e korruptuar , e kane perçare e shkaterruar vendin.

 76. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  Muaj më parë

  Zhdukini ata kontrolloret ata pordhace muti

 77. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Po kjo eshte CUDI ata u theren u vrane esi meta po ndryshon drejtimin.!?A mos luan teater.!? Rrofte Shqiperia poshte te pabeset.!?🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 78. Ardit Papa
  Ardit Papa
  Muaj më parë

  Turp per ne ke kemi President.

 79. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Ca zoti more delet e shqiperis po ngrihuni dhe mbytini me duart tuaja te gjith kreminelet politikan dheanalist egazetar prekuror e gjyqtar ministra dhe salin meten bashen muniken e medin malltezin e faslliniarditen dhe shkelzen ca ben spaku

 80. Neta Ndou
  Neta Ndou
  Muaj më parë

  I lutem rines shiptare ti zhdukim te gjifh ca jan ne at parlament

 81. Neta Ndou
  Neta Ndou
  Muaj më parë

  Pushtat kan shkel besen e token e shiptarit zoti i denoft

  1. Kristo Lici
   Kristo Lici
   Muaj më parë

   Ishalla zoti te degjoft

 82. Nirvana Mithi
  Nirvana Mithi
  Muaj më parë

  LSI si mutacionet e Covidit 😄😄😄😄🙈

 83. Adi Oxa
  Adi Oxa
  Muaj më parë

  Sa vk portal e sa dele njerzit ca shofin ju duket e vertet

 84. besim gjoniku
  besim gjoniku
  Muaj më parë

  pjerdh pjerdh se lirohesh

 85. Deti D
  Deti D
  Muaj më parë

  KUR NDEGJOJ KETE PALO PORTAL QE ESHTE I NJEANSHEM ME SHUME FORCOHET PRESIDENTI DHE ME SHUME I MBUSH BREKUSHET DROGAXHIU

 86. Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa
  Muaj më parë

  Politikanet jane si DERRAT te gjithe nje turi kane, te majte e tè djathte.

  1. mercedes e55amg
   mercedes e55amg
   Muaj më parë

   Keta qe kemi,Po per fat te keq...

 87. Nevrus Korreshi
  Nevrus Korreshi
  Muaj më parë

  Mos e ha ate kokerr ulliri o rama se do e hash dhe ti me keta se jeni te gjith per pushkatim e keni mbytur popullin ne vuajtje

 88. Dimitris Stavre
  Dimitris Stavre
  Muaj më parë

  cojini.ne.spac.ilirin.dhegjithe.ata.qenuk.u.del.rroga.5000.dollare.te.shikojne.se.si.nxirret.leku.me.djersen.e.ballit.meshume.sakrifica.mjaft.n.a..torturuat.ne.diasporen.me.can ta.ne.krah.neper.aerodrome.dhe.rruget.ebotes.ne.iu.gjenden.ne.97.ten.nbajtem.popullin.me.buke.ushofshit.ju.politikan.bashk.me.sPakun.tuaj.megjith.cunaket.agjent

 89. Engjellushe Istrefi
  Engjellushe Istrefi
  Muaj më parë

  Duhet tè marr çfar i takon, tè mos i han hakun.

  1. Neta Ndou
   Neta Ndou
   Muaj më parë

   O zot na mro prej tyne

 90. Mendi Sinani
  Mendi Sinani
  Muaj më parë

  Nqs RAMA BEN LEVIZJEN QE I URDHERON META BERISHA ETJ PER T U BASHKUAR ME ATA,KA HUMBUR POPULLIN...

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   E provoi dy here kaliningrad e trojes qytetarja

 91. Lek Sul
  Lek Sul
  Muaj më parë

  Npidh te semes

 92. gzim atipi
  gzim atipi
  Muaj më parë

  Në gjithë botën politikanët kanë tre mandate maksimum, në Shqipëri janë deri në vdekje, mbas vdekjes i trashigon gruaja dhe fëmijët. Turp për popullin që nuk din t'i injoron këto politikanë!

  1. ela ela
   ela ela
   Muaj më parë

   SESHTE E VERTETEN ANGELA MERKEL 4 HERE E KA MAR VETEM SE SOLLI 2 MILJON AZILANTA MYSLIMANE TERORIST KRIMINEL SHUMICA DHE NJERZIT SE DUHANE ME PO MUND VAZHDONE KURSE EDI RAMA PUNON PSE KE TE VOTOJ POPULLE METEN BASHEN SÄLEN MONIKEN????

  2. Alikaj Shezai
   Alikaj Shezai
   Muaj më parë

   Populli voton kush punon dhe kush e meriton ata qe flen gjum gjum do flen akoma sic kan fletur

  3. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Jke futur kkot qytetarja

 93. edmir sojati
  edmir sojati
  Muaj më parë

  Dridhe Like

 94. Poli Berdufi
  Poli Berdufi
  Muaj më parë

  Sala.Meta.Dy kriminelet dy tradhetaret e Shqiperise.Shporruni fara keqe

 95. E J
  E J
  Muaj më parë

  Dhe i solli ne PS. Ishte e korruptuar qe nga Nano. E nguli Rilindjen dhe solli kurvat e LSIs. Delet e PS kan per te Votuar PDn

 96. Tragic
  Tragic
  Muaj më parë

  Ja kane shternguar rrepat amerikanet eshte e thjeshte.

 97. Petrika Pleqi
  Petrika Pleqi
  Muaj më parë

  Komedi KOMUNISTOKRATE 30 vjecare per te ndruar hajdutet

 98. Giulietta Stara
  Giulietta Stara
  Muaj më parë

  Jo vetem duart e kembet por edhe koken te presesh nuk i plasi njeriut per ty morr hajdut

 99. Avni Tocila
  Avni Tocila
  Muaj më parë

  Mbas italise dhe gjermanise ky eshte gjeja me e poshter ne shqiperi do vije dita qe ti paguaj ky po nuk besoj ky do rjepur

 100. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  Muaj më parë

  Ky eshte ai Mic Sokoli. Nuk besoj sepse ai patrioti luftoi me pushke per lirite tona me te mira kurse ky i riu ka luftuar per te vjedhur parate e shqiptareve. Nuk eshte njelloj me Micin e vertete.

  1. Neta Ndou
   Neta Ndou
   Muaj më parë

   Ku kan ftur as burrni mi permen ata kta pushta