Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)

9 272 Shikime 940 mijë
Muzikë

INSTAGRAM shkumbinismaili1
FACEBOOK shkumbinismailiofficial
Listen : backl.ink/146034079
Web : shkumbinismaili.com/
Music: Shkumbin Ismaili
Lyrics : Alketa Dervishaj
Studio : Online Music Records
Mastering : Simon Duggal
Video : Visual Production - Directed by : Dario J.
2021 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
SHKO
Ti mendove se çdo gjë
blihet me para
në jetën time erdhe ti
shkel e shko bëre gjithçka
Krejt çfar kisha unë ti dhash
çfar kërkon më shumë
asnjëherë ti s'më ke dashtë
kot besoja unë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Askujt nuk i besova
më shumë në këtë jetë
u mundova të jem me ty
gjithmonë unë i sinqertë
asnjëherë nuk e mendova
jetën unë pa ty
vehten time e harrova
për një dashuri
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë

Komente

 1. anxhela love
  anxhela love
  9 orë më parë

  Ylli

 2. ilir hysenaj
  ilir hysenaj
  10 orë më parë

  super suksese te uroje...!!!!

 3. Elvira Cocioabă
  Elvira Cocioabă
  11 orë më parë

  ❤👏

 4. Avni Kryeziu
  Avni Kryeziu
  13 orë më parë

  Shume Kengtar i mir e modest , kesht duhet Te jet nje kengtar. RESPEKT !

 5. model star71
  model star71
  21 orë më parë

  e vertet vajzat e sotme ose meshkujt vetem per para dashuria e vertet HUMBI ,,,GONE,,,😢

  1. KEINE NAME
   KEINE NAME
   18 orë më parë

   Plotesisht dakort me ju , sot ska dashuri ....sot ka vetem lek dhe pasuri.

 6. soinhu foitu
  soinhu foitu
  23 orë më parë

  refren , Shkumbin je talent

 7. Kushtrim Morina
  Kushtrim Morina
  Ditë më parë

  Asnjeher smund ta blesh dashurin 🤨🤨🤨

 8. Andrit Filoqi
  Andrit Filoqi
  Ditë më parë

  Super këngë bravo je me i miri

 9. Meni Koci
  Meni Koci
  Ditë më parë

  Shko ne rrugen tende

 10. Olta Toupa
  Olta Toupa
  Ditë më parë

  👏👏👏👏

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   23 orë më parë

   O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

 11. Klodjan Muka
  Klodjan Muka
  Ditë më parë

  Shum fjal te bukura sukses👍👍

 12. KEINE NAME
  KEINE NAME
  2 ditë më parë

  Ich liebe dich L....❤ du bist meine Liebe ❤ kommt niemals in Frage das ich dich verlassen werde ❤L❤F

 13. Salihe Hysenbelliu
  Salihe Hysenbelliu
  2 ditë më parë

  Sei unico super bravo 👏👏👏👏

 14. Juana Gerduqi
  Juana Gerduqi
  2 ditë më parë

  Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔

  1. Emily An
   Emily An
   Ditë më parë

   Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

 15. samuel lolol
  samuel lolol
  2 ditë më parë

  Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!

  1. Emily An
   Emily An
   Ditë më parë

   munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

 16. Kesara Shametaj
  Kesara Shametaj
  2 ditë më parë

  Fjalet Jan te pakta je super

 17. violeta dedvukaj
  violeta dedvukaj
  2 ditë më parë

  🎶👏❤️

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   2 ditë më parë

   Je kengetari me i mire.

 18. Jeton Gashi
  Jeton Gashi
  2 ditë më parë

  Rrofsh o hallall kengetar

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   2 ditë më parë

   me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

 19. Nusret Elezi
  Nusret Elezi
  2 ditë më parë

  Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate

 20. Anjeza Muca
  Anjeza Muca
  3 ditë më parë

  I vetmi këngëtar origjinal shqiptar

 21. Rinora Metaj
  Rinora Metaj
  3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑

 22. Γεωργία Τόντι
  Γεωργία Τόντι
  3 ditë më parë

  Super super 👏👏👏

 23. chin lee
  chin lee
  3 ditë më parë

  Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...

 24. minij hooi
  minij hooi
  3 ditë më parë

  O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

 25. Vera Alikaj
  Vera Alikaj
  3 ditë më parë

  Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏

 26. Engjull Lo.
  Engjull Lo.
  3 ditë më parë

  Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃

 27. Aleko Krongo
  Aleko Krongo
  3 ditë më parë

  Perfect ❤️

  1. minij hooi
   minij hooi
   3 ditë më parë

   Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

 28. Bruno Alliaj
  Bruno Alliaj
  3 ditë më parë

  Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

  1. Hasanpapaj Albana
   Hasanpapaj Albana
   2 ditë më parë

   E vertet

 29. Resi Hysa
  Resi Hysa
  3 ditë më parë

  Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

 30. niduoe stre
  niduoe stre
  3 ditë më parë

  me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

 31. Liri Baku
  Liri Baku
  4 ditë më parë

  Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

 32. Ardian Ceku
  Ardian Ceku
  4 ditë më parë

  Je kengetari me i mire.

 33. robe darius
  robe darius
  4 ditë më parë

  I mrekullushem nje kenge super

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   3 ditë më parë

   Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

 34. Silva Ivanaj
  Silva Ivanaj
  4 ditë më parë

  Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭

  1. Brisi Koci
   Brisi Koci
   4 ditë më parë

   Yygggy

 35. ihave thedream
  ihave thedream
  4 ditë më parë

  Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!

 36. Kristina
  Kristina
  4 ditë më parë

  Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅

 37. Siba saini
  Siba saini
  4 ditë më parë

  😍👌🤗

 38. Familja Doci
  Familja Doci
  4 ditë më parë

  Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍

 39. Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana
  4 ditë më parë

  O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔

 40. Anduel Syla
  Anduel Syla
  5 ditë më parë

  Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏

  1. Ardian Haxha
   Ardian Haxha
   3 ditë më parë

   @Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊

  2. Emily An
   Emily An
   4 ditë më parë

   Je ma i'miri kengetar

 41. lena nuculaj
  lena nuculaj
  5 ditë më parë

  Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏

  1. Emily An
   Emily An
   4 ditë më parë

   loved the new video?

 42. Age Biblekaj
  Age Biblekaj
  5 ditë më parë

  Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

 43. din h
  din h
  5 ditë më parë

  Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔

 44. Ελενη Ασημακόπουλου
  Ελενη Ασημακόπουλου
  5 ditë më parë

  SHUME E bukur ...

 45. Vlore Vlora
  Vlore Vlora
  5 ditë më parë

  O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim

 46. Hajrije Biçaku
  Hajrije Biçaku
  5 ditë më parë

  Talent ☺️✌🏻👏🏻

 47. Julie Ivezaj
  Julie Ivezaj
  5 ditë më parë

  😍😍😍🌟🌟

 48. Landi Shkullaku
  Landi Shkullaku
  5 ditë më parë

  Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

 49. model star71
  model star71
  5 ditë më parë

  KUSH MENDON WOW SHKUMBIMIN ISMAILI NO 1 ALBANIAN SINGER 👍👍👍

  1. Ardian Haxha
   Ardian Haxha
   5 ditë më parë

   Un 👍👍❤❤

 50. page perso
  page perso
  5 ditë më parë

  Vous êtes une vraie découverte pour moi. J’adore votre musique. Merci

 51. Joanna
  Joanna
  6 ditë më parë

  Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim asnjeher dashurin😊👌🏻👌🏻🔥🔥

 52. Adriana Ganellari
  Adriana Ganellari
  6 ditë më parë

  Shipëria ka dy këngëtarë më të mirë tek zhaneri muzikor I baladave dhe ata janë Alban Skënderaj & Shkumbin Ismaili ❤❤👏👏

 53. endri biba
  endri biba
  6 ditë më parë

  Bravo te qoft ty je ma i mir zoti qoft me ty gjithemon

 54. Hajrije Manxhuka
  Hajrije Manxhuka
  6 ditë më parë

  Shum bukur si gjithmone kenget tuaja me plot kuptim ju lumte 👏👏👏👏👏👏👏👏

 55. Fabjan Gega
  Fabjan Gega
  6 ditë më parë

  Je ma i'miri kengetar

  1. Joanna
   Joanna
   6 ditë më parë

   Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 56. Emily An
  Emily An
  6 ditë më parë

  Mund ta blesh ti gjith boten asnjeher DASHURIN 😭😭

  1. Ardian Haxha
   Ardian Haxha
   6 ditë më parë

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ përshëndetje 05.04.2021. Gëzuar 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 12:08h

 57. Edison Hadri
  Edison Hadri
  6 ditë më parë

  Shume e bukur bravo Shkumbin Ismaili

 58. Besa KK
  Besa KK
  6 ditë më parë

  sukses i rradhës i padiskutueshëm, nuk e di ndonjë këngë jo të mirë të Shkumbinit.

 59. vliduu zeeb
  vliduu zeeb
  6 ditë më parë

  Skam fjal per ket kengetar..me Te gjithat Te mirat me kang qe Nuk Te bezdiset kurr bravo..je kengetari me I mir ne diaspor dhe ku folet shqip

 60. Originalrezept! Bonabona
  Originalrezept! Bonabona
  6 ditë më parë

  👏👏👏

  1. Emily An
   Emily An
   6 ditë më parë

   O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

 61. Erald Hamataj
  Erald Hamataj
  6 ditë më parë

  Mos e lini te kendoj me kete😅te na leri rehat te harrojm pse na i kujton

 62. Lila Sula
  Lila Sula
  6 ditë më parë

  Edhe një këngë që të le pa fjalë😍 Çfardo komplimenti është pak. Je gjigand

  1. vliduu zeeb
   vliduu zeeb
   6 ditë më parë

   Me i miri!!!

 63. Valdete Shaqiri
  Valdete Shaqiri
  7 ditë më parë

  🌟🌟👏👏

 64. Fuat Lazi
  Fuat Lazi
  7 ditë më parë

  Dashuria as nuk mundet të blihet, as nuk mundet të shitet. 🙂🙂🙂🙂🙂

 65. Pajki Pajki
  Pajki Pajki
  7 ditë më parë

  💔

 66. Suada Krasniqi
  Suada Krasniqi
  7 ditë më parë

  Urime per videoklipin shkumbim! Sa me kuptim plot nje kenge e kapshme per trurin dhe e ndejshme per zemren suksese....

 67. Rezon Idrizi
  Rezon Idrizi
  7 ditë më parë

  🖒🖒🖒🖒

 68. sony sony
  sony sony
  7 ditë më parë

  💫👑👑👑

 69. carla natividad del mar benites
  carla natividad del mar benites
  7 ditë më parë

  Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 70. Ndricim Lizi
  Ndricim Lizi
  7 ditë më parë

  Je unik sa me shum e degjoj aq me shum me pelqen je i vetmi kengetar qe e degjoj pa più merzitje te gjitha kenget e tua

 71. smile foryou
  smile foryou
  7 ditë më parë

  Like qofse mendoni se Shkumbin ismajli dhe Elita 5 jan legjenda dhe kan zerin dhe kenget e njojtit stil

 72. Albana Doraci
  Albana Doraci
  7 ditë më parë

  Shkumbini qe te ndiqet ska nevoj per videoklipe me makina luksi me vajza te zhveshura Mjafton zeri i tij dhe tekstet e bukura dhe behet hit

 73. Lela Lela
  Lela Lela
  7 ditë më parë

  O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

 74. ilir lezaj
  ilir lezaj
  7 ditë më parë

  Ah more shkumbin na kenaqe me keto kenge

 75. Fatjon Rrapi
  Fatjon Rrapi
  7 ditë më parë

  Eshte nje kenge me shum kuptim per ato qe kuptojene

 76. Mirela Gapaj
  Mirela Gapaj
  7 ditë më parë

  Me i miri!!!

 77. merita salihi
  merita salihi
  7 ditë më parë

  O Zot 2021 😭😭😭😭😭😭💔

  1. Ardian Haxha
   Ardian Haxha
   5 ditë më parë

   2221😀😀😀😆😆😆😄😃😂🤣🤣😂😂

 78. Levi Munishi Shehu
  Levi Munishi Shehu
  7 ditë më parë

  Mund ta blesh gjith boten asnjeher dashurin😌😌

 79. Irma Hekali
  Irma Hekali
  7 ditë më parë

  I pazevendesueshen ne cdo keng tenden ndjej veten brenda, suksese i madh👏👏

 80. Mondi Correj
  Mondi Correj
  8 ditë më parë

  Kjo keng eshte relaks

 81. Kosova Ferizaj
  Kosova Ferizaj
  8 ditë më parë

  Te Lumet te Deshiroj Shendet edhe shum Sukses

 82. giannis suci
  giannis suci
  8 ditë më parë

  Dashuria nuk blihet por fitojet ......!

  1. giannis suci
   giannis suci
   8 ditë më parë

   Shum bukur

 83. Luce Kalariu
  Luce Kalariu
  8 ditë më parë

  Shko ne rruget tende me ler ne fatin tim mund te blesh ti gjith boten asnjeher dashurin, shum te verteta te gjitha kto fjal te lumt goja

 84. P.sekiraqi5 P.sekiraqi5
  P.sekiraqi5 P.sekiraqi5
  8 ditë më parë

  Bravo super kengetar je veq vazhdo

 85. Sokol Jaku
  Sokol Jaku
  8 ditë më parë

  Per mua je kangetari numer 1 ne globin toksor

 86. Mendi Mislimi
  Mendi Mislimi
  8 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍✅✅✅✅✅✅✅GRANDE

 87. Basri Hasani
  Basri Hasani
  8 ditë më parë

  Nje kengetar me sharm,shik dhe i pazevendesushem,bravo

 88. Shefki Hysa
  Shefki Hysa
  8 ditë më parë

  Je gjigand shkumbin

 89. #Gentel# Menn#
  #Gentel# Menn#
  8 ditë më parë

  respect per ty vllaa me kenge tuaa un knaqem 👍😊

 90. Leon Vocrri
  Leon Vocrri
  8 ditë më parë

  Bravo super kenge plot dashuri ,super talent,gjithmon kenget tua te japin emocione.Suksese!

  1. Ardian Haxha
   Ardian Haxha
   5 ditë më parë

   Përshëndetje 06.04.2021 18:46h 🤗😊

 91. Spark Culture
  Spark Culture
  8 ditë më parë

  Wow great voice

 92. Altin Shyti
  Altin Shyti
  8 ditë më parë

  Mund t'a blesh gjithë botën, asnjëherë dashurinë. Vargjet më me kuptim. Sigurisht, e gjithë kênga është perlë

 93. Altin Shyti
  Altin Shyti
  8 ditë më parë

  Shkumbini i ka "blere" kto dislike sa per te qene i besueshem🤣

 94. Ermelinda Sefa
  Ermelinda Sefa
  8 ditë më parë

  Kènga mè e bukur braavoo

 95. hava duraku
  hava duraku
  8 ditë më parë

  👌👌👏👏

 96. floraa Marku
  floraa Marku
  8 ditë më parë

  Fav😣

 97. Aldo Senja
  Aldo Senja
  8 ditë më parë

  Ti do mbetesh gjitmon nje legjend me keto muzik kaq te bukra 👏👏👏

 98. Sunaj Halili
  Sunaj Halili
  8 ditë më parë

  VAKCINA KUNDRA VIRUSIT

 99. Flora Salihasa
  Flora Salihasa
  8 ditë më parë

  Ahhh ⭐im shko boten mundesh me prish a dashurin qe kam per ty kur⭐

 100. Jim Jimi
  Jim Jimi
  8 ditë më parë

  🙏👑👐🇦🇱✌️