Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin

5 870 Shikime 616 mijë
Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Sefer Ilnica
  Sefer Ilnica
  Ditë më parë

  Vetem humor nuk esht ky

 2. Ylli Mece
  Ylli Mece
  2 ditë më parë

  Humor PA kripe vetem pordhe

 3. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  2 ditë më parë

  😅😅😅👏

 4. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  2 ditë më parë

  🤩🤩👏👏❤️😅😅🇦🇱❤️❤️

 5. game tv
  game tv
  4 ditë më parë

  O budall i dhe 2000 lek

 6. Albin Ramushi
  Albin Ramushi
  5 ditë më parë

  O VISJAN JE MË I MIRI A E DI SA MIRE E BEN BOSIM🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😎

 7. Fidar Shkod
  Fidar Shkod
  5 ditë më parë

  Visi & Megi ju shift kolera.Groshe ne panamera.

 8. ff Kristi
  ff Kristi
  6 ditë më parë

  Ca buzesh qija mor ropt.

 9. Iris Lako
  Iris Lako
  6 ditë më parë

  Po kjo me renkimet t ruaj nanj per n krevat me burrin apo ja dha t gjitha skecit se do mbushte xhepin

 10. Albania Smile
  Albania Smile
  6 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 11. Kristina Bruzdeilynaite
  Kristina Bruzdeilynaite
  8 ditë më parë

  Me lot😂😂

 12. Brajan Cuka
  Brajan Cuka
  8 ditë më parë

  Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah

 13. Perparim Nabolli
  Perparim Nabolli
  8 ditë më parë

  Limited e tedishen😂😂😂😂

 14. Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni
  8 ditë më parë

  Ju lumtë dora qëm shtypët like

 15. marjana kotarja
  marjana kotarja
  9 ditë më parë

  🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄

 16. Nori Murati
  Nori Murati
  9 ditë më parë

  Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂

  1. Nori Murati
   Nori Murati
   8 ditë më parë

   Smund te regjistroem

  2. Nori Murati
   Nori Murati
   8 ditë më parë

   @Albania Smile a e kuptova por me vjen keq

  3. Nori Murati
   Nori Murati
   8 ditë më parë

   @Albania Smile pse

  4. Albania Smile
   Albania Smile
   8 ditë më parë

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 17. Klementina Locin
  Klementina Locin
  10 ditë më parë

  Haha 😊😊

 18. elvi salkurti
  elvi salkurti
  10 ditë më parë

  Humor burgu

 19. Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni
  10 ditë më parë

  Pava mi makin policie

 20. Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni
  10 ditë më parë

  E faleminderoj njanin se mka shtup like

 21. Jo Ni
  Jo Ni
  11 ditë më parë

  0 tcgvvvvv6

 22. Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra
  11 ditë më parë

  Sa femer kare Kurv me patent nendetesje

 23. Lanti Guci
  Lanti Guci
  11 ditë më parë

  Humorhub

 24. east man
  east man
  11 ditë më parë

  Short film alfirst.info/load/goOPf3C-eKyelqc/video&ab_channel=kossay Thanks

 25. Altin Mansaku
  Altin Mansaku
  11 ditë më parë

  As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆

 26. Vizion_Gaming
  Vizion_Gaming
  11 ditë më parë

  hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt

 27. Agon Gashi
  Agon Gashi
  12 ditë më parë

  6:38 hahahahahahahahahaha lot

 28. Arta Celaj
  Arta Celaj
  12 ditë më parë

  Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂

  1. Leonard Gjoni
   Leonard Gjoni
   10 ditë më parë

   Haaahaaahaa🤣🥰🥰të

 29. Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni
  12 ditë më parë

  Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra

 30. Klevis belgjik
  Klevis belgjik
  12 ditë më parë

  Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve

 31. Drita Tuka
  Drita Tuka
  13 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha

 32. Idajet Gjyriqi
  Idajet Gjyriqi
  13 ditë më parë

  Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋

 33. Olta Ballanca
  Olta Ballanca
  13 ditë më parë

  bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum

 34. Ira Kerri IRA KERRI
  Ira Kerri IRA KERRI
  14 ditë më parë

  Je katulik

 35. pantera nera
  pantera nera
  14 ditë më parë

  O kisha lacit

 36. pantera nera
  pantera nera
  14 ditë më parë

  Hahahahhahahahahah

 37. pantera nera
  pantera nera
  14 ditë më parë

  Hahahahhahahahahah

 38. pantera nera
  pantera nera
  14 ditë më parë

  Visi sa I fort eshte pz lot

 39. pantera nera
  pantera nera
  14 ditë më parë

  I madh ky pz

 40. pantera nera
  pantera nera
  14 ditë më parë

  Hahahahahahaha

 41. Artiola Caca
  Artiola Caca
  14 ditë më parë

  🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

 42. Mashurk Bazike
  Mashurk Bazike
  14 ditë më parë

  shpirti ime 🥰😍😍

  1. Albania Smile
   Albania Smile
   6 ditë më parë

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 43. Henisa Vreto
  Henisa Vreto
  14 ditë më parë

  Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P

 44. Lenci Kullolli
  Lenci Kullolli
  15 ditë më parë

  Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.

 45. Una Tina
  Una Tina
  15 ditë më parë

  hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂

 46. fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj
  15 ditë më parë

  Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin

 47. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  15 ditë më parë

  Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 48. Ona Topi
  Ona Topi
  15 ditë më parë

  Si haka qo

 49. Ona Topi
  Ona Topi
  15 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍 super🙂

 50. besi besi
  besi besi
  15 ditë më parë

  Haha

 51. Edison Kurti
  Edison Kurti
  15 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎

 52. Pray for Albania
  Pray for Albania
  15 ditë më parë

  Zero qeshje.

 53. Xhorxho Berat
  Xhorxho Berat
  16 ditë më parë

  Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔

 54. M.H
  M.H
  16 ditë më parë

  Lot😂😂😂😂

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 55. Servisi Servisi
  Servisi Servisi
  16 ditë më parë

  o kish e lasit o kish e lasit ahhah

 56. Servisi Servisi
  Servisi Servisi
  16 ditë më parë

  policit: si je gjigand

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 57. Sara Muhametaj
  Sara Muhametaj
  16 ditë më parë

  Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️

  1. OLTY OFFICIAL
   OLTY OFFICIAL
   7 ditë më parë

   E kan bo per klanifornian

  2. Krisi Krisi
   Krisi Krisi
   11 ditë më parë

   @Mashurk Bazike 😂😂😂

  3. Mashurk Bazike
   Mashurk Bazike
   14 ditë më parë

   njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu

  4. Rubin
   Rubin
   14 ditë më parë

   @HUMOR & INFO ec mor

  5. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 58. hell boys
  hell boys
  16 ditë më parë

  Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh

 59. Poxhani Fam
  Poxhani Fam
  16 ditë më parë

  duhet ta merrni megin me shume

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 60. S T
  S T
  16 ditë më parë

  Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy

 61. Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi
  16 ditë më parë

  humour pa lidhje

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 62. Deku’s Waifu
  Deku’s Waifu
  17 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

  1. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 63. sefer goliq
  sefer goliq
  17 ditë më parë

  Shkoj panamera😂😂

 64. elhami bajrami
  elhami bajrami
  17 ditë më parë

  Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️

 65. LACJAN1 KD
  LACJAN1 KD
  17 ditë më parë

  Kush po tpyt 🤣

 66. Elvi Hoxhaj
  Elvi Hoxhaj
  17 ditë më parë

  7:14 👮‍♂️ 😂😂

 67. Fitim Xhauri
  Fitim Xhauri
  17 ditë më parë

  palidhje

 68. Agim Prifti
  Agim Prifti
  17 ditë më parë

  Je njesh

 69. Besir Ibraimi
  Besir Ibraimi
  17 ditë më parë

  Ah porsheja e mir o hahaha

 70. Alesia Hekali
  Alesia Hekali
  17 ditë më parë

  Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓

 71. Kuspa Barjam
  Kuspa Barjam
  17 ditë më parë

  Megi Pojani dhe franci jane te papare

 72. Amor Amor
  Amor Amor
  17 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans

 73. Alb4ever
  Alb4ever
  17 ditë më parë

  Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale

  1. Lenxhi Xxxtentacion
   Lenxhi Xxxtentacion
   16 ditë më parë

   O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂

 74. Servisi Servisi
  Servisi Servisi
  17 ditë më parë

  o jo nuk ja saj fytin

 75. Celular Line
  Celular Line
  17 ditë më parë

  6:21 o tu hapshin trut😂🤣

 76. Celular Line
  Celular Line
  17 ditë më parë

  🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂

 77. Ismail Qemali
  Ismail Qemali
  17 ditë më parë

  Hahahahahaha

 78. Lorena Lorii12
  Lorena Lorii12
  17 ditë më parë

  Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍

  1. Kujtim
   Kujtim
   16 ditë më parë

   E madhe esht 💉💉💉

 79. Stefan Disho
  Stefan Disho
  17 ditë më parë

  Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔

  1. dilara rexhepi dilara
   dilara rexhepi dilara
   10 ditë më parë

   Qka esht vk

  2. Stefan Disho
   Stefan Disho
   13 ditë më parë

   @Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare

  3. Idajet Gjyriqi
   Idajet Gjyriqi
   13 ditë më parë

   Hahahhaha femra spaske par ti stefan

  4. HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO
   14 ditë më parë

   ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 80. GE Ni
  GE Ni
  17 ditë më parë

  Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie

 81. Illyrian King
  Illyrian King
  17 ditë më parë

  janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!

  1. Leonard Gjoni
   Leonard Gjoni
   10 ditë më parë

   Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka

 82. Fredi Technology
  Fredi Technology
  17 ditë më parë

  Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣

 83. Bledar Luta
  Bledar Luta
  17 ditë më parë

  Jeni tpapam pershendendje Astiri nga gjermania

 84. Julian Fier
  Julian Fier
  17 ditë më parë

  O ropt e moter makina era pordh thot visjan 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 85. Julian Fier
  Julian Fier
  17 ditë më parë

  Ska bo sex zmra qeka pas ftoht 😹😹😹😹😹

 86. laureta derhemi sokoli
  laureta derhemi sokoli
  17 ditë më parë

  E shkreta,,po pyesja veten kush ishte kjo fytyre plastika. Mjere rinia c'modele ka sot.

 87. Sara Tamara
  Sara Tamara
  17 ditë më parë

  Na e shpifet 🤮

 88. Andi albania03
  Andi albania03
  17 ditë më parë

  Fix si keto fshatarkat qe duan xhiro me makina te mira.

 89. Rei iOS
  Rei iOS
  17 ditë më parë

  7:11 makina qe u fut n qender😂

 90. Gezim Stroka
  Gezim Stroka
  17 ditë më parë

  Tu qesh me lot

 91. Arti Maka
  Arti Maka
  17 ditë më parë

  O kisha Laçit 😂😂😂

 92. Thomas Carlsa
  Thomas Carlsa
  17 ditë më parë

  Do i kishte shiju ma shum grosha sikur tkishte cop mish kari mrena

 93. Thomas Carlsa
  Thomas Carlsa
  17 ditë më parë

  Shum vari karin femer kjo.ka munges te theksuar kari

 94. Numi basha
  Numi basha
  17 ditë më parë

  Me Panamera Baci.. Pik Gjaksor Laçjani je...

 95. Saimir Canaku
  Saimir Canaku
  17 ditë më parë

  Tanom kartore kshu esht wdhe nw realitet ajo

 96. Daniel Hysi
  Daniel Hysi
  17 ditë më parë

  Une thash ca kishe, a je kore?

 97. Biku Laq
  Biku Laq
  17 ditë më parë

  Ty megi e din vet ne rresht te vufshin gjith lacianet kurse ty robsh tan laci qift qa ke me gjith gjinin

 98. Nona Xp
  Nona Xp
  18 ditë më parë

  O kisha lacit deka

 99. Maria Vasili
  Maria Vasili
  18 ditë më parë

  Sa kot ku kena arrit cfar plena shohim 👎👎👎👎

 100. Gamer 226
  Gamer 226
  18 ditë më parë

  shikoni makinen ne min 7:12 eshte ajo makina qe humbi kontrrollin ne shesh

  1. 7.62x39
   7.62x39
   17 ditë më parë

   A ti je legjend 😂