Portokalli, 6 Qershor 2021- Kapo - Hekri - Melamini ( Surpriza e Hekuranit )

43 000 Shikime 385 mijë

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 1. numer one
  numer one
  2 ditë më parë

  I marrshe te ligen ati qe thot ja ku jame

 2. Kledi Mersinllari
  Kledi Mersinllari
  3 ditë më parë

  Ju lutem goja ylli 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💵💵💵

 3. Mike The Right One
  Mike The Right One
  3 ditë më parë

  Ylli baka me ze fallco

 4. Aurora Malsia
  Aurora Malsia
  4 ditë më parë

  Nese doni te beheni pjese e udhetimit tim, per te humbur kg ne menyre te ndergjegjshme dhe pa u zhgenjyer, me ndiqni ne Aurora Malsia, kanali nga ku po ju shkruaj. Hapat e mia jane te ngadalta, por te suksesshme. Duke pasur dhe nje background nga stomatologjia, e kam vizionin me te qarte se cfare ndodh dhe me shendetin e gojes gjate nje diete. Here pas here do te jap dhe informacion mbi higjenen orale.

 5. Benart Pero
  Benart Pero
  4 ditë më parë

  Hallall kapo Melamin Berati

 6. Jimmy Falcone
  Jimmy Falcone
  4 ditë më parë

  kot fare..!!

 7. Shiri Copani
  Shiri Copani
  4 ditë më parë

  ,dobet

 8. IRENA Irena
  IRENA Irena
  5 ditë më parë

  Jeni yjet e portokallis....

 9. Velmishi Toni Fatjon
  Velmishi Toni Fatjon
  5 ditë më parë

  Po te ishte publiku plote me njerez cdo behej kur hyri Ylli baka 😯😍😍

 10. Arnando Troksi
  Arnando Troksi
  5 ditë më parë

  TLUTEM FJFHJR

 11. Dimitri Kod
  Dimitri Kod
  5 ditë më parë

  Humor kot.Keni mbaruar

 12. Djemte e Pasifikut The Pacific Boys
  Djemte e Pasifikut The Pacific Boys
  6 ditë më parë

  respekte

 13. Irini Bufi
  Irini Bufi
  6 ditë më parë

  Laraske e sektorit 😂😂😂😂😂

 14. Eliad Mance
  Eliad Mance
  6 ditë më parë

  Ylli me kte keng i ke ven kapak o ylli i jugut

 15. Albanaro Albanaro
  Albanaro Albanaro
  7 ditë më parë

  Gocat e shiz on top

 16. ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel
  7 ditë më parë

  Nena💝❤❤💟💟

 17. Erlind Xhepa
  Erlind Xhepa
  7 ditë më parë

  Nena o zemra ime❤❤

 18. Erlind Xhepa
  Erlind Xhepa
  7 ditë më parë

  Po qaj

 19. Erlind Xhepa
  Erlind Xhepa
  7 ditë më parë

  Kenga e nenes❤😣

 20. Milot Gashi
  Milot Gashi
  7 ditë më parë

  Yelli

 21. Luftar Cili
  Luftar Cili
  7 ditë më parë

  Skeni me gje per te qeshure kote ja fusini tani vete llafe kote mi kote keni

 22. Maria
  Maria
  8 ditë më parë

  Sa hyri Ylli respekti im shkoi 100😸✨

 23. maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj
  8 ditë më parë

  Respekt ju👑👑👑👑👑👑🔥

 24. Carlito Hoxha
  Carlito Hoxha
  8 ditë më parë

  I o bylys me ze bili

 25. Carlito Hoxha
  Carlito Hoxha
  8 ditë më parë

  Sa e embel ato te treja

 26. Carlito Hoxha
  Carlito Hoxha
  8 ditë më parë

  Almost all te gjith you

  1. Rw Paradox PubgM
   Rw Paradox PubgM
   8 ditë më parë

   feride

 27. mario mario
  mario mario
  9 ditë më parë

  E vetmja arsye pse shof portokallin jan gazi flori dhe kt aktorin qe ben kapon dhe xhoda kta e mbajn portokallin

 28. ENDRITI
  ENDRITI
  9 ditë më parë

  Jeni legjenda

 29. ENDRITI
  ENDRITI
  9 ditë më parë

  Ahahahaha jeni te papare

 30. Ari Bani
  Ari Bani
  9 ditë më parë

  Freeee1🔥🔥🔥🔥

 31. Mari Maria
  Mari Maria
  9 ditë më parë

  Romina ben me shum per kte pune se ajo tjetra rri sikur e kan sjell me zor 😂

 32. Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco
  9 ditë më parë

  ti je legjenda kenges te jugut o ylli po me kengen e nenes e je vulose fare

 33. Lata Saraci
  Lata Saraci
  10 ditë më parë

  Te lumt goja Ylli Baka

 34. Erisa Vranozi
  Erisa Vranozi
  10 ditë më parë

  Mire te ngjosh këtë artist sic është Ylli Baka sesa të ngjosh burri wok ❤️🥰

 35. Selma Kotoraj
  Selma Kotoraj
  10 ditë më parë

  Shum e bukur po ja mori telefonin kapos 😂😂

  1. Jurgen Kabilo
   Jurgen Kabilo
   5 ditë më parë

   Epo shoku i Hekurit. Ai e solli 🤣🤣🤣🤣

  2. Nexhi Mango
   Nexhi Mango
   7 ditë më parë

   Po e pame😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

 36. Gazmir Mema
  Gazmir Mema
  10 ditë më parë

  Fjal shpirti ka kjo keng

 37. L London
  L London
  10 ditë më parë

  Super

 38. amazon prime
  amazon prime
  10 ditë më parë

  Njeri me mjeshter se tjetri bravo cuna

 39. Elton Daily
  Elton Daily
  10 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

 40. FF GOKU
  FF GOKU
  11 ditë më parë

  iku telefoni i kapllanit te xhepi i yllit

 41. Liljana Ceci
  Liljana Ceci
  11 ditë më parë

  ❤️🥊🔫🤣😭

 42. Jozef Comuku
  Jozef Comuku
  11 ditë më parë

  Ylli je yll 🇦🇱🇦🇱

 43. Agron Dolla
  Agron Dolla
  11 ditë më parë

  Kurr se kisha degju kaq me vemendjen starin wow verte nje ze legjend

 44. Loku 》
  Loku 》
  11 ditë më parë

  Super Like 👇

 45. Katerina Kati
  Katerina Kati
  11 ditë më parë

  Ylli baka

 46. Riza Collaku
  Riza Collaku
  11 ditë më parë

  Nuk shifet portokalli pa kto 3 tjeret bojn humor nga zori humor karaxhoz me marr rrogen

 47. ALDO VRAPI VRAPI ALDO
  ALDO VRAPI VRAPI ALDO
  11 ditë më parë

  BRAVO YLLI

 48. Anila Bermeta
  Anila Bermeta
  11 ditë më parë

  Yll yll super

  1. Klaus 12
   Klaus 12
   11 ditë më parë

   Bravo

 49. Joker Agent
  Joker Agent
  11 ditë më parë

  A mor bir te keqen nena sa like shkojn per nenat shqiptare

  1. Cledio Kledio
   Cledio Kledio
   7 ditë më parë

   Po

 50. Ann Annn
  Ann Annn
  11 ditë më parë

  Super pjes

 51. Elsi Dika
  Elsi Dika
  11 ditë më parë

  Super keng Bravo ..

 52. Luiza Hasa
  Luiza Hasa
  12 ditë më parë

  Te lumte goja o Ylli Baka, te gjitha kenget jane te bukura, por kjo e nenes eshte perle fare, bravo dhe ju cuna te portokallise

 53. AM'ARILDO ALB
  AM'ARILDO ALB
  12 ditë më parë

  4 legjenda ne skene

 54. Xheldi Vasku
  Xheldi Vasku
  12 ditë më parë

  Bravo

 55. Klaus 12
  Klaus 12
  12 ditë më parë

  Shume bukur e kendove

  1. Bleona Ha
   Bleona Ha
   2 ditë më parë

   X

 56. Albano Lico
  Albano Lico
  12 ditë më parë

  Te lumte ajo goje Ylli Baka zoti te bekofte

 57. ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  12 ditë më parë

  Gjith bukurin e prishin duartrokitjet fallco!!!!

 58. 6371 official
  6371 official
  12 ditë më parë

  Legjendat 🧿🧿🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 59. lule lulee
  lule lulee
  12 ditë më parë

  Ylli esht i madh

  1. lule lulee
   lule lulee
   11 ditë më parë

   @Kujtimcapja Kujtimcapja un apo ti se nuk e kuptova

  2. Kujtimcapja Kujtimcapja
   Kujtimcapja Kujtimcapja
   11 ditë më parë

   Paske pir

 60. Labor Libri
  Labor Libri
  12 ditë më parë

  Bravo.ju jeni aktora jo ermal pithropi

 61. five stars
  five stars
  12 ditë më parë

  🔥 💥💥

 62. Planet Earth
  Planet Earth
  12 ditë më parë

  Hallall

 63. Amstel Heineken
  Amstel Heineken
  12 ditë më parë

  Çuna jeni👌👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 64. ff overdoza
  ff overdoza
  12 ditë më parë

  Bravo

  1. Spartak Sina
   Spartak Sina
   12 ditë më parë

   Humor pa shije Vari topet;

 65. Jacek Wolf
  Jacek Wolf
  12 ditë më parë

  2 gjigandët e portokallis

  1. Ernesto Che Guevara
   Ernesto Che Guevara
   11 ditë më parë

   @°°PA○LA°° 2 se njëri është pra 🤣😂😂🤣

  2. °°PA○LA°°
   °°PA○LA°°
   12 ditë më parë

   3 legjendat e portokallis !!!!!

 66. sebiano 1
  sebiano 1
  12 ditë më parë

  O CA legjenda Jeni me te Miret historik te portokallis Jo si zgjebsat bess ciksi e ermal mamaqi