Elvana Gjata - Kunadhe

33 040 Shikime 3,4 mln
Muzikë

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente

 1. Shkoder Alb
  Shkoder Alb
  4 orë më parë

  bravo elvana gjithmon me kege te bukura

 2. Unicorn Girl
  Unicorn Girl
  5 orë më parë

  Elvana

 3. Ernest Ferati
  Ernest Ferati
  6 orë më parë

  Je shum e bukur moj kunadhe

 4. Зурка Мунтян
  Зурка Мунтян
  11 orë më parë

  Благодаря нам цыган слушают эту песню

 5. Зурка Мунтян
  Зурка Мунтян
  11 orë më parë

  Это наша песня цыганцкая

 6. Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari
  16 orë më parë

  Me pelqen shum kenget elvanes se nuk eka te pista👍👍💐🙏👏👏♥️🌹💎

 7. Arsi Arsi
  Arsi Arsi
  16 orë më parë

  O my good 😘😘😘

 8. Monika D
  Monika D
  Ditë më parë

  Sa e buker

 9. Mlle Diana
  Mlle Diana
  Ditë më parë

  Shum mir 🥰😘♥️

 10. marina Yankovich
  marina Yankovich
  Ditë më parë

  Очень красивая девушка и песни творчество мне очень нравится С Украины ❤️

  1. Abed Zedat
   Abed Zedat
   12 orë më parë

 11. ريم -
  ريم -
  2 ditë më parë

  Adorable 😍💕 🇸🇦

 12. kujtim cifliku
  kujtim cifliku
  2 ditë më parë

  Shume bukurrrrrr😍😍💎💎

 13. Xheni Buci
  Xheni Buci
  2 ditë më parë

  Të lumt të gjitha këngët janë të mrekullueshme

 14. Elidon Vlore
  Elidon Vlore
  3 ditë më parë

  Te lumt je nje kengetare yll💝💝

 15. Tania Ehab
  Tania Ehab
  3 ditë më parë

  Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵

 16. M D
  M D
  4 ditë më parë

  bravo te lumt.

 17. Sandra Vogli
  Sandra Vogli
  4 ditë më parë

  Super keng.😘

 18. majlinda bardhi
  majlinda bardhi
  4 ditë më parë

  Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij

 19. Elvin Kasa
  Elvin Kasa
  4 ditë më parë

  BRAVO

 20. Elizaveta Kalmykova
  Elizaveta Kalmykova
  4 ditë më parë

  Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...

  1. sokin jon
   sokin jon
   3 ditë më parë

   Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨

 21. Labinot Labinot
  Labinot Labinot
  5 ditë më parë

  Qa dmth fjala Kunadhe ?

  1. Gangsters’ league the book
   Gangsters’ league the book
   4 ditë më parë

   Dhelpër

 22. Tynaj Shamli Kastrati ☑
  Tynaj Shamli Kastrati ☑
  5 ditë më parë

  Shumë bukur 👑 Queen 👑

 23. dolita windo
  dolita windo
  5 ditë më parë

  Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

 24. Albina Kerluku
  Albina Kerluku
  5 ditë më parë

  CUTIE U KE DJEG!

 25. Albana Likrama
  Albana Likrama
  5 ditë më parë

  Elvana eshte dashuri

 26. Ardit Subashi
  Ardit Subashi
  5 ditë më parë

  Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.

  1. dolita windo
   dolita windo
   5 ditë më parë

   Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

 27. Tiarna T
  Tiarna T
  6 ditë më parë

  🌹🌹🌹

 28. Tiarna T
  Tiarna T
  6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 29. Tiarna T
  Tiarna T
  6 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 30. Rezarta Selimi
  Rezarta Selimi
  6 ditë më parë

  Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe

 31. Donika Sharka
  Donika Sharka
  6 ditë më parë

  Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤

 32. Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-
  Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-
  6 ditë më parë

  Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄

 33. Joy Meka
  Joy Meka
  6 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 34. Joy Meka
  Joy Meka
  6 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 35. alida flus
  alida flus
  6 ditë më parë

  Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

  1. sokin jon
   sokin jon
   3 ditë më parë

   Diva shqiptare na knaqe na kishte marre malli te degjonim kenge per se mbari diva jon te duam 👑👑👑😍🤩🤩🤩

 36. Нелля Нелля
  Нелля Нелля
  6 ditë më parë

  👍👍👍

 37. Irena Kasemi
  Irena Kasemi
  6 ditë më parë

  Yshvdcfsgt😍😍😍😍

 38. ANDRO BANDZELADZE
  ANDRO BANDZELADZE
  7 ditë më parë

  bravo

 39. Filan Fisteku
  Filan Fisteku
  7 ditë më parë

  Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂

  1. Sara Vuka
   Sara Vuka
   7 ditë më parë

   Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??

 40. Majlinda Konona
  Majlinda Konona
  7 ditë më parë

  Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

 41. Katerina
  Katerina
  7 ditë më parë

  ❤😟🥺😘

  1. alida flus
   alida flus
   6 ditë më parë

   Unike💝

 42. alida frasheri bodini
  alida frasheri bodini
  7 ditë më parë

  Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

 43. Viki Tiki
  Viki Tiki
  7 ditë më parë

  Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я

 44. Viki Tiki
  Viki Tiki
  7 ditë më parë

  Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я

 45. Viki Tiki
  Viki Tiki
  7 ditë më parë

  👰🤵💋

 46. Gentiana Emini
  Gentiana Emini
  8 ditë më parë

  Ishalla miss Gjata

 47. Luljeta Preçi
  Luljeta Preçi
  8 ditë më parë

  Sam pelcen

 48. maik. tirona
  maik. tirona
  8 ditë më parë

  Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj

 49. Mayor Mayor
  Mayor Mayor
  8 ditë më parë

  Elvana 🌹

 50. Mayor Mayor
  Mayor Mayor
  8 ditë më parë

  Such a vibe 🙈

 51. Mayor Mayor
  Mayor Mayor
  8 ditë më parë

  Queen 👑

 52. Rudina Straub
  Rudina Straub
  9 ditë më parë

  Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

 53. majlinda bardhi
  majlinda bardhi
  9 ditë më parë

  Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo

 54. Mikea Miki
  Mikea Miki
  9 ditë më parë

  Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤

 55. Камилла Барейчева
  Камилла Барейчева
  9 ditë më parë

  🤗🥰💓🎹👍😘💐

 56. Xhesika Kamberaj
  Xhesika Kamberaj
  9 ditë më parë

  Unike💝

 57. Everything Venera
  Everything Venera
  10 ditë më parë

  Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !

 58. стандофф
  стандофф
  10 ditë më parë

  Syper🤪

 59. Negjmije Thaqi
  Negjmije Thaqi
  10 ditë më parë

  Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata

 60. Ervis Shehi
  Ervis Shehi
  10 ditë më parë

  👏🌹

 61. Маша Филип
  Маша Филип
  11 ditë më parë

  Цышаски мотив

 62. Loci Elezi
  Loci Elezi
  11 ditë më parë

  I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,

 63. Anni Zaka
  Anni Zaka
  11 ditë më parë

  It is amazing what else do i have too say

 64. Bledi Dervishi
  Bledi Dervishi
  11 ditë më parë

  Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce

 65. Anxhela Tafilaj
  Anxhela Tafilaj
  11 ditë më parë

  Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 66. The summer is coming- Me Duar Të Arta
  The summer is coming- Me Duar Të Arta
  11 ditë më parë

  Omg

 67. Vasil Bashaj
  Vasil Bashaj
  11 ditë më parë

  🌸💌

 68. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  12 ditë më parë

  I love you... 🙈

 69. Music Al
  Music Al
  12 ditë më parë

  🌹

 70. Music Al
  Music Al
  12 ditë më parë

  Fiksim kjo kenge 🎶🌹

 71. Music Al
  Music Al
  12 ditë më parë

  O e bukur 😍😍😍

 72. Lisbet Ascon
  Lisbet Ascon
  12 ditë më parë

  I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?

 73. Vjollca Dodaj
  Vjollca Dodaj
  12 ditë më parë

  Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻

 74. Landi Tabaku
  Landi Tabaku
  12 ditë më parë

  Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸

 75. Bedri Hanaj
  Bedri Hanaj
  12 ditë më parë

  Ze te mrekullueshem je shume e mire

 76. its ernesta dedo
  its ernesta dedo
  12 ditë më parë

  ❤mos i thuj kunadhe

 77. Adriana Simoni
  Adriana Simoni
  12 ditë më parë

  Obsessed ❤️

 78. Asim Perlati
  Asim Perlati
  12 ditë më parë

  je kengetarja me e mir

 79. Besa H
  Besa H
  12 ditë më parë

  Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘

 80. Ela Vlore
  Ela Vlore
  12 ditë më parë

  ❤❤❤

 81. Χρήστος Μ
  Χρήστος Μ
  12 ditë më parë

  Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️

 82. DJ steisi
  DJ steisi
  12 ditë më parë

  Wow sa kenge e bukur

 83. Kida Cingerima
  Kida Cingerima
  13 ditë më parë

  Shume ebukur

 84. Rina Sulkaj
  Rina Sulkaj
  13 ditë më parë

  😍

 85. Anna Anna
  Anna Anna
  13 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 86. Viki Tiki
  Viki Tiki
  13 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 87. Artur Myrtezai
  Artur Myrtezai
  13 ditë më parë

  Te lumte elvan♡☆

 88. Antonjo Mandi
  Antonjo Mandi
  13 ditë më parë

  Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision

 89. Марат Романов
  Марат Романов
  13 ditë më parë

  💪🏼❤️‍🔥

 90. Николай Панченко
  Николай Панченко
  13 ditë më parë

  Сладкая ❤❤💋💋

 91. Mon Cheriè
  Mon Cheriè
  14 ditë më parë

  Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan

 92. Irena Kasemi
  Irena Kasemi
  14 ditë më parë

  Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊

 93. Irena Kasemi
  Irena Kasemi
  14 ditë më parë

  Hczgsvsv

 94. Irena Kasemi
  Irena Kasemi
  14 ditë më parë

  Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧

 95. Nori Murati
  Nori Murati
  14 ditë më parë

  😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘

 96. soinu foig
  soinu foig
  14 ditë më parë

  From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰

 97. Ed Albanese
  Ed Albanese
  14 ditë më parë

  Kenge koti pa ridhem fare

 98. MIMI KU
  MIMI KU
  15 ditë më parë

  Ahhhh I love this sm - Love from Serbia 😊💕💕

 99. Bana Lilaj
  Bana Lilaj
  15 ditë më parë

  Muzika e bukur , interpretimi shume I mire , teksti pa kuptim fare

 100. Noel Karaj
  Noel Karaj
  15 ditë më parë

  Mos i thoj kunadhe